Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Ja niestety nie mam gdzie chłopcow zostawić :( Nigdy nie miałam Mam nadzieję, że będziesz super się bawiła :) No i kto mi teraz te wszystkie petardy odpali ? 😭 A w ogóle gdzie znowu podziała się Rybcia, Star i inni ?:) Meldować mi się posłusznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie mam gdzie chłopcow zostawić :( Nigdy nie miałam Mam nadzieję, że będziesz super się bawiła :) No i kto mi teraz te wszystkie petardy odpali ? 😭 A w ogóle gdzie znowu podziała się Rybcia, Star i inni ?:) Meldować mi się posłusznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie mam gdzie chłopców zostawić :( Nigdy nie miałam. Mam nadzieję, że będziesz super się bawiła :) No i kto mi teraz te wszystkie petardy odpali ? 😭 A w ogóle gdzie znowu podziała się Rybcia, Star i inni ?:) Meldować mi się posłusznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jak Wasze samopoczucie? Nie, Mamo, to nie randka. Ale i tak nic z tego nie wynika. Wiecie co? Jak ja potwornie źle dziś spałam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane ! Mamo - ja mam wolne ;) Starszy pojechał z mężem na narty , a młodszy jest ze mną .Spałam średnio, bo znów w łóżku młodszego .Zawsze do nas przychodzi i potem tak się rozpycha ,że ja nie mam gdzie spać :) I tak właśnie ląduję u niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To obie dziś mamy oczka podparte zapałkami. :) Ja się chyba kompletnie rozleniwię przez te wolne dni. Aha, mówiłyście coś o Sylwestrze. Ja spędzę na białej sali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To coś wisi w powietrzu ;) Bo ja też beznadziejnie spałam i zaraz się położę choć na chwilkę tzn przytulę do kaloryfera ;) Lost to nie mam pojęcia o czym piszesz :) Zdradzisz tą tajemnicę ? Awe moim chłopcy mają zakaz przychodzenia do mojego łóżka ;) Ale sobie nie żałują raz po raz jeden śpi u drugiego ;) Strasznie fajnie masz z tym wolnym, Lost też .... a ja muszę się pomęczyć w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - u mnie też jest zakaz ;)ale jak Młodszy tak płacze ,że rozrywa się serce ;) zakaz zostaje zawieszony .:) Lost - nie mam ochoty iść do znajomych , ale nie wypada teraz się wycofać .Wolałabym być w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem, nie powiem o co chodzi. :P Och, jak ja się cieszę z tych wolnych dni, naprawdę się teraz obijam, bo w końcu posprzątałam przed świętami, więc teraz nie muszę. :) Planuję (już zresztą zaczęłam) zrobić kilka zabiegów pielęgnacyjnych, takich które wymagają czasu, zatem normalnie nie mam kiedy ich wykonać. Poza tym chcę doczytać Weronikę (P. Coelho) i jeszcze dwie inne książki. Po świętach utyłam z 1,5 kg i teraz próbuję odzyskać równowagę , jem znów o wiele mniej i wybieram się na spacer, może skoczę do lumpa. Awe, ja bym się cieszyła z imprezki u znajomych, więc Ty też ciesz się tym, co jest i mam nadzieję, że będziesz się cudownie bawiła. 🌼 Mamo, może jakiś królewicz się znajdzie do tych Twoich petard. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pospałam , troszkę mi lepiej ;) Awe ze mną jest tak samo. Też jak w nocy mały przyjdzie to nie mam serca go wygonić. Ale on rzeczywiście już najczęściej wskakuje do łóżka do brata. Jak jest chory to wtedy razem śpimy. Zawsze to łatwiej, wygodniej no i oboje wtedy chyba śpimy spokojniej (jeśli śpimy) . Będziesz musiała za nas wypić po lampce szampana ;) Bo ja nie będę piła a Lost jak domyślam się też nie. Zaszalej konkretnie ;) Lost - jak możesz? ;) No chyba, że nie chcesz na forum ; Drażnij mnie jeszcze tymi wolnymi dniami ;) Ty wiesz jak niefajnie jak wszyscy sie obijają a ja muszę udawać, że pracuje ? :P ;) Taaaaa obym tego królewicza nie zbiła jak zacznę odpalać petardy ;) W bajki to ja przestałam wierzyć jakiś czas temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę -ale kafeteria szwankuje :( Zjadło mi post !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety w Sylwestra też jeszcze idę do pracy :( Kafeteria nas wykończy albo my ja wykończymy :O ;) Ps. Buziaczki dla wielbiciela ptaszków, kwiatków, polany i winka ;) Wykończą mnie Ci mężczyźni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Byłam wczoraj u dentysty i pani tak znieczuliła mi zęba , że dzisiaj mnie boli całe dziąsło i ten ząb , który wcześniej nie bolał.Masakra ,Jestem zła .Mam gdzieś takie leczenie zębów .Już mi lepiej , bo się wygadałam ;) :) MIłego dnia bez dentystów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) Ale to chyba coś nie tak, jeśli po znieczuleniu i robieniu zęba coś boli ? No chyba, że to jakaś poważna interwencja była ? Od dentysty raczej wychodzi się już bez bólu zęba. Ale to może nowe metody ;) A ja zaszalałam i na jutro wzięłam sobie wolne, przynajmniej się wyśpię i jakoś dotrwam do 24 ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz , boli w tych miejscach gdzie wbijalła igłę i szło znieczulenie .Jakaś taka przestraszona była .Zawzwyczaj leczę się u innej .Mam nadzieje ,żę przejdzie :) Mamo -fajnie ,że masz jutro wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to tennn
Witajcie! U mnie wczoraj wogóle kafe do późnych godzin wieczornych nie wchodziła. Chyba duża frekwencja była. Dobrego przedostatniego dnia roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jeśli to ten :) No niestety kafe ostatnio strajkuje ;) Chyba nie mogą sobie poradzić z jakimś większym problemem. A może cos im tam po prostu przymarza ;) Tak jak mi dzisiaj znowu samochód :) A jak Ty spędzasz Sylwestra ?:) Awe - może dentystka źle się wkłuła i stąd ten bol. Masz szałwie w domu ? Jeśli tak to zrób sobie napar i kilka razy wypłucz buzię. Już sie cieszę na to wolne, wogóle nie chce mi się chodzić do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×