Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Rybciu - ja nie zakladam nic, po prostu jutro kawa w miłym towarzystwie .. a potem zobaczy się co dalej ;) Tych kaw już w ostatnich latach było sporo,a dalej jestem sama więc nie ma co na razie zakładać ;) Odzywaj się częsciej, ja też już zmykam :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na ucho Ci powiem,że też wzdycham jak małolata do pewnego Pana, ale chyba nie do końca jest on zainteresowany. Zresztą tak do końca to go nie rozgryzłam jeszcze ;) w każdym razie jest miło, a pan jest idealnym kandydatem :) zobaczymy, czas pokaże. Będziemy razem niedługo na weselu, więc myślę,że wtedy będę miła jasność co do jego intencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc. Lost- pozdrawiam i trzymaj się.Mój znajomy powiedział mi kiedyś : praca to Cię i zje, a później wypluje. Nie znam dobrze Twojej sytuacji w pracy, ale chyba nie jest dobrze, dlatego czasem nie warto sie jej trzymać za wszelką cenę. Tak myśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Lost Ty chyba spać nie możesz ?;) Ja przed chwileczką co wstałam i teraz delektuję się kawką :) Ogarnę troszkę i muszę iść załatwić sprawę z oponą jeśli, dosyć wcześnie to załatwię spotkam się z tym facetem w połowie trasy, jesli nie, będzie musiał przyjechać do mnie. Rybciu - trzymam kciuki, żebyś wyszalała się na tym weselu a potem welon złapała ;) A Pan - idealny Kandydat, muchę. I wtedy wszystko będzie wiadomo ;) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane- tę 300 stronę trzeba koniecznie "opić" :) Jak się pojawi zapraszam na szampana ! :) Miłej soboty .Mamo -udanej randki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuj -a szampan w lodówce się chłodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też :) Oby mi nic do głowy nie strzeliło i wieczorkiem na prawdę całego nie wypiła ;) Jutro była bym chora a odbieram synka z zimowiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się -pomogę z tym szampanem i głowa boleć nie będzie :) Od czego się ma internetowych znajomych ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama -mamo 73-- jestes przesuper babka, sama sie dziwie z ejeszcze nie znalazlas faceta... Ja co prawda nie jestem samotna ale jak jeszcz epare lat temu bylam to duzo chodzilam do klubow, pubow, na dyskoteki (bylam wtedy po 20-tce;) ) poznalam wtedy mnostwo facetow :D ale mez poznalam w zupelnie innych okolicznosciach i wtedy kiedy juz dalam za wygrana i przestalam szukac. Podobno jest tak ze jak szukasz milosci na sile to ona Ci zrobi na zlosc i nie przyjdzie. Ja jeszcze sie umawial przez neta kiedys przyjechal do mnie 28-letni chlopak z Londynu :D ale okazalo sie ze nie ma miedzy nami chemii :( . Moze jeszcze powinnas sprobowac w biurach matrymonialnych. Npisze Ci jeszcze ze mam super brata ktory jeszce sie nie ozenil ... jestem z pld Polski. Powodzenia Ci zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, to może ja poproszę namiary na tego brata. :P Ale nie jestem tak super jak Mama. :) Mamiś, życzę dziś powodzonka na randce, oby tym razem był to TEN. Jak tylko uda mi się załatwić pomyślnie sprawy związane z pracą to ja także będę rozglądać się za Panami. Wczoraj ktoś powiedział mi bardzo fajne słowa o szukaniu facetów... ;) Rybko, baw się dobrze na weselu. :) Awe, Akri - 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffffff, udało mi się zrobić oponę tzn nie ja robiłam tylko wulkanizator :) Na szczęście udało mi się załatwić od ręki i mimo, że facet robił inny samochód, to zostawił go i zajał sie moim :D Jest mi bardzo miło zawsze jak słyszę tyle fajnych słów pod moim adresem, tutaj czy w innych miejscach na necie, ale też bardzo ważne dla mnie jest to, że przekłada się to też na moje życie realne. Że odbiór mojej osoby przez innych nic nie traci i taką samą sympatią jestem obdarzana w moim prawdziwym życiu. Uśmiechem i rozmową można załatwić wszystko ;) Żono Olka - dziękuję :) Zdaje sobie sprawę, że to raczej będzie niespodzianka, splot zdarzeń jak zajdę tego Jedynego :) Ale nie znaczy to, że spasuję i przestanę się umawiać - bo nie przestanę :) Mimo wszystko ciągle jeszcze wierzę, że przez net też można znaleźć miłość :) Niestety jestem z północnej Polski ;) ale jeśli brat sie chce przeprowadzić to serdecznie zapraszam :D No chyba, że Lost mnie uprzedzi, Ona ma znacznie blizej :D Lost - ja nie chcę slyszeć ( ani widzieć ;) ) w ogóle takich zdań, że nie jesteś tak super jak ja Jesteś ode mnie inna - ale to nie znaczy, że nie jestes super ! Bo jesteś, tylko nie potrafisz w to ciągle uwierzyć . Ja tak jak mówiłam wcześniej nie nastawiam się na nic, kawa na pewno będzie pyszna, towarzystwo miłe, więc jak mam do wyboru spędzić dzien w necie, to oczywiscie wolę spędzić czas na realnej kawie :) Trzymam Cie za słowo ... więc szybciutko załatwiaj sprawę z pracą :) I zacznij sie w końcu umawiać z panami :) Jakie to było zdanie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć cipciunie
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoły - może chociaż mamy szansę na Czyściec ? ;) Jestem juz w domku po spotkaniu, rozczaruję Was, nie ma na nic szans. Teraz tylko się głowię jak tu powiedzieć to facetowi, bo na 100 % On będzie chciał kontynuacji. Dziewczyny ja za bardzo nie patrzę na wygląd i bo prostu wystarczy cokolwiek- najczęściej głos i uśmiech, ale ten facet choć niesamowicie sympatyczny, miły, uczynny ale jest jeszcze gorzej okaleczony niż pan z którym spotkałam się ostatnio. Na zdjęciu tego nie zauważyłam i teraz bardzo trudno jest mi powiedzieć Jemu, że nie będzie nic więcej niż koleżeństwo. Zresztą nawet gdyby nie to okaleczenie to na 100% jestem pewna, że też by nic nie było - zero chemii. Całkiem inaczej niż w przypadku ostatniego pana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, po prostu próbuj dalej. Poznając wielu Panów, masz szansę na trafienie w końcu na tego właściwego. Już widzę teraz jakie to trudne i sama wiem, że mnie także nie będzie łatwo, tym bardziej, że zamknęłam się w sobie chyba za bardzo, mimo że już jest poprawa. Mamo, później napiszę coś na gg, teraz szykuję się do wyjścia na miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo co temu Panu jest? ja nic nie chce zmieniać, dziękuje Bogu jestem cały i zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ,Mamo -będzie dobrze :) Już blisko wiosna i może wtedy chemia się pojawi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiwat! Mamy 300. stronkę, a ja nadal bez faceta, może jeszcze dziś wieczorem wpadnie na mnie jakiś książę z bajki. :P ;) Dajmy sobie czas chociaż do 301. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten facet miał fotkę z jednej strony, druga by pokazywała zniekształcony oczodół i brak oka :( Ja rozumiem, że nie powiedział mi tego wcześniej ale cholerka na prawdę zszokowałam się bardzo jak Go zobaczyłam. Lost - nie jest łatwo, zresztą od dawna widzisz z jakimi borykam sie problemami ale na przekór wszystkiemu i tak mówię, że warto . To dzisiejsze spotkanie uświadomiłomi że My to jesteśmy i tak wszyscy szczęściarzami . Jesteśmy zdrowi i nie jesteśmy okaleczeni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze ze potępiam Wasze zachowanie :o :o :( brzydzę się grzechem :o :o bycie dobrym nie daje zbawienia!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty- hmmmm dzisiaj brak humorku czy co ? ;) Lost - ja tez dalej nie mam faceta, ale nic to, mamy kolejne strony Baw się dobrze, a ja idę wymoczyć się a potem hmmm nie wiem czy będę bo wpada do mnie z piwkiem kolega. Ogladamy skoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo to smutne :(((( pewnie miał wypadek :((((((((((( i nie narzekaj Mamo ze dupę masz jak stodoła :o i oponę :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×