Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katie Jordan

5-10kg w DóŁ, 500-800kCaL, dietka MŻ !!! Ktoś ze mną?!

Polecane posty

Dziś do przodu. - drożdżówka 280kcal - Knopers 130kcal - 3,5 wasy z camembertem i pomidorkiem 250kcal - trochę rodzynek 80kcal - jogurt wniliowy 100kcal i kiwi 60kcal W sumie 900kcal, jak to możliwe, że wyszło aż tyle?:/ 40minut na orbitreku, brzuszki i rozciąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki, bo jutro pisze anatomie ;(( ucze sie i masakra na maxa, zjadlam juz cala czekolade gorzka, pozdrawiam, odezwie sie jak bd po wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SeeTheSun - trzymamy kciuki:) ja dzis bylam pytana. zdalam na +3. dietkowo u mnie calkiem dobrze. wczoraj 200 kcal, dzis 100. wczoraj 50 min na orbitku, dzis 46 min na biezni:) w pon sie zmierze i zwaze, ale nie oczekuje duzego spadku, o ile w ogole jakis bedzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, trzymam za Wa kciuki i w szkole i w diecie:) Ja ostatnio się zaniedbałam:( Dziś były urodziny kolegi, wielka kolacja w restauracji:/ Generalnie zjadłam najmniej ze wszystkich i nie piłam alkoholu, ale wiem, że na mnie to i tak dużo:( Zważę się może w poniedziałek, bo jutro nie ma sensu:/ Muszę się wziąć w garść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś: - 2 wafle kukurydziane i pół plasterka sera 70kcal - kilka paluszków 60kcal - sałatka ziemniaczana (bez majonezu) 350kcal - jogurt 100kcal - 1 wasa 30 W sumie:620kcal Ćwiczenia: 35minut na orbitreku, brzuszki, ćwiczenia na uda, pośladki, rozciąganie. Halo! Jest tu kto?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lipa, nie zaliczylam, a za 2 tyg mam mase rzeczy do zaliczenia :( nie wiem.. cigale jem slodycze.. mam zly humor i wiele innych :( ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemarysmith
Hej :) Bylo ok, ale dwa ostatnie dni po ok. 1000-1400 kcal niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór! dziewczyny mam pytanie jak obliczacie ilosc kalorii, tzn z jakiej tabelki korzystacie bo jest ich wiele i niektore bardzo roznia sie od siebie danymi , dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna1963 - hmm...ja mam wszystkie kcal w glowie. mam wrazenie ze znam juz ilosc kcal w kazdym produkcie. wiec nie korzystam z zadnych tabel. u mnie dietkowo calkiem dobrze ostatnio idzie. dzis ok 150 kcal, spalone na orbitku 460:) plus brzuszki. jutro planuje zjesc troche wiecej ok 1500 kcal, bo boje sie ze za niedlugo i tak nastapi dzien kiedy zaczne jesc same slodycze, wiec zjem jutro i troche slodyczy i normalne inne jedzonko:) na wadze i w cm nie ma szału. ale jest mniej. w udzie 52 cm, waga 47,4 kg. widze ze spada mi z biustu i ogolnie z gornych partii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka:) jestem zła na siebie przez 4 dni byłam na diecie 1000 kcal a wczoraj byłam u mamci i zrobiła gołabki wieć zjadłam jednego:) tylko że potem tak mnie naszła ochota na jedzenie ze zjadłam jeszcze ze 4 obficie polane sosem;/ jeszcze mama mi dała kilka do domu to nie mogłam sie im oprzec i dziś je zjadłam;/ już nie mam sił byłam taka z siebie zadowolona jak byłam na diecie cały czas miałm dobry humor a teraz co wszystko zaprzepaściłam;/ waże 75 kilo przy wzroście 165cm;/ jest źle wiem to;/ przez te 4 dni schudłam 2 kilo wiem ze to była tylko woda ale ja sie z tego cieszyłam:) nie moge sie teraz zmotywowac zeby zaczać od nowa:( mieliście kiedyś takie chwile słabośći?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zjadłam: - łyżkę sałatki ziemniaczanej 80kcal - pesto 280kcal - 4 kostki gorzkiej czekolady 200kcal - 2 kiwi 120 kcal - 5 herbatników 100kcal Suma: 780kcal Aczkolwiek nie wykluczam, że jeszcze coś małego przekąszę, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już po prostu wiem, ile co ma kalorii, to już taki nawyk:) Przychodzi z czasem:) SeeTheSun - może odłóż dietę na czas po sesji?:/ Sama też zawsze jadłam, szczególnie właśnie czekoladę, jak się uczyłam. To dziwne, ale pomaga. Trzymam kciuki za egzaminy! agrest w czekoladzie i rosemarysmith - raz na wozie, raz pod wozem, u mie też tak bywa:/ ale lepiej tak, niż ciągle się obżerać;) Pomarańcza - Tobie chyba idzie najlepiej! Też chcę mieć więcej silnej woli!:/ sylkaa19 - wiadomo, każdy zle się czuje, jak zawali dietę, ale najważniejsze, żeby się nie poddawać! Raz przeczytałam mądre słowa: jedno potknięcie nie przekreśla całej diety! Trzeba o tym pamiętać i wybaczać sobie chwile słabości. Zapomnij o gołąbkach i wróć do swojej diety!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemarysmith
Za dużo kcal dziś :( Nie mogę zajadać smutków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie że macie juz obcykane te kalorie ale kiedys byl ten 1 raz i jakos zaczynałyście, od 7 grudnia jest na promocji waga kuchenna dietetyczna z licznikiem kalorii na 1000 produktow za ok 60 zeta , jak myslicie czy ta waga bylaby mi pomocna w tej diecie/ oblicza ona zawartosc kalorii,cholesterolu,tluszczu, blonnika, protein, węglowodanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 1963 - sprawdzaj kalorie w internecie albo wydrukuj sobie tabele i nos ze sobą (ja miałam taką małą książeczkę z gazety:) ). Będziesz sprawdzać na bieżąco, a z czasem zostanie Ci wszystko w głowie. Ja np. nie mam takiej wagi i daję radę bez niej. Jak kto woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dalej masakra.. ale wiecie co? zobaczyłam wczoraj stan mojego konta i przez ostatni tydzień wydałam prawie 50 zł na same słodycze! o to tak dalej być nie może... Dzisiaj rano wstałam, powiedziałam sobie że muszę się za siebie wziąć bo inaczej strace wszystko i będę dalej wielorybem.. a juz teraz łapie dołki. Dlatego dzisiaj postaram się zjeść jaknajmniej kcalori. Za mną 60 min ( mój rekord ) na orbimi i kawa zbożowa. 3majcie sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, już dawno się nie ważyłam i dziś nastał ten dzień:) Bo ileż można żyć w nieświadomości?;) Jakimś cudem w obwodach trochę ubyło!! Hurra! A byłam pewna, że będzie to samo lub więcej, bo na prawdę jadłam za dużo ostatnio:/ A tu niespodzianka:) Waga niby się nie zmieniła, więc trochę tego nie rozumię, ale i tak cieszę się z efektów:D:D:D Update w stopce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedz!!! poszukam na necie jakichs tabelek i poczytam :) jak tam mikolajki udane??? u mnie bedzie mikolajek w ieczorem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mam pytanie czy jecie czasem pierogi czy drozdzowke? ( oczywiscie w ramach tych kalorii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zamotana:) mam jeszcze 1 pytanie ( chce zaczac diete jutro )- jak np zrobir galarete z kurczaka, z groszkiem, na żelatynie jak mam obliczyc ile to ma mniej wiecej kalori, czy wy te kalorie liczycie tak na oko? czy do 1 kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do drożdżówek itp, ja i chyba reszta dziewczyn też, steram się nie jeść takich rzeczy, tylko bardziej zdrowo, ale jak mam ochotę, to pozwalam sobie np. właśnie na drożdżówkę i oczywiście liczę kalorie. Ale wiadomo, lepiej nie łamać się zbyt często. Gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z pracy... wkurzona jak zwykle ;/ bo zły grafik. Co do jedzienia, zdjałam dzisiaj 3 placki ziemniaczane, wypiłam czekolade z automatu i szklanke soku pomarańczowego, do tego litr wody i czerwona herbata, więc mało. Co do drożdżówek i pierogów... drożdżówki jem rzadko, ale piergi dość często i w sporych ilościach i nie przeszkadzało mi to w odchudzaniu :) Dobranoc laseczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedzi :) bo oglądalam niedawno program w telewizji o dietach i tam , byla taka wypowiedz ( cos bylo o 1000 kaloii) ze czy zjesz przez dzien np 3 drozdzowki po 300 kalorii, czy dwie zcekolady to i tak schudniesz ( bo tyle kalorii) co na innym jedzenie ( 1000 kcal) tylko tyle ze bedzie to niezdrowe i beda puste j]kalorie , dlatego pytam :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM FAJNY LINK - SUPER! LINK TEN OTWIERA SIE NA STR. DUKANA ( TAKI DOSTALAM OD ZNAJOMEJ ) ALE JEST TAM BAZA DIET I I JEST DIETAA 1000 KALORII, ( MOZNA COS ODJAC I BEDZIE 800), JEST LICZNI KKALORII DZIENNIK I WIELE INNYCH PORAD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×