Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobrze wam poradzę

Do wszystkich prawiczków, creamów, brzydkich beznadziejnych i niskich, itp.

Polecane posty

Gość dobrze wam poradzę

NIGDY nie znajdziecie dziewczyny jeśli wyjścia z domu będą dla was dodatkiem do siedzenia przed kompem. Powinno być na odrwót: to internet powinien być dodatkiem do życia które toczy się na zewnątrz waszych domów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze wam poradzę
Kurwa, bo nie chodzi o to żeby przez tydzień spędzać 3 godziny na zewnątrz, tylko przez kilka miesięcy być przynajmniej po 8-10 godzin poza domem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jakas tajemnicza , piekna nieznajoma zapuka do ich dzwi ze slowami na ustach 'A OTO I JESTEM' :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wam poradzę, ilość czasu spędzonego poza domem nie wpływa w żaden sposób na możliwość znalezienia sobie kogoś. BNB mógłby nawet być gościem we własnym domu a i tak żadna dziewczyna nawet nie splunęła by na niego (przynajmniej taki obraz siebie kreuje tutaj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BadZiom
Przestan pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BadZiom
Tutaj większość topików zakładają dzieci 15 letnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
głupstwa opowiadasz. wszystko zależy od tego kim się jest a nie gdzie się siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupota trochę, nic się nie zmieni jeśli nie zmieni się swojego nastawienia do siebie.. co z tego jeśli będą siedziec gdzieś "na mieście"? trzeba działac po prostu, nie ważne gdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BadZiom
To znajdź sobie chłopaka i nie mazgaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BadZiom
Rozważny masz rację, ale powiem ci zamiast się frustrować to zgrywaj cwaniaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ale masz racje w 100% poznanie kogos to nie jest trudne gdy sie uczestniczy w zyciu realnym bo nawet bardzo niesmiała osoba gdyby zobaczyła swój ideał to by sie przełamał aby go czy ją zdobyc a siedząc w chacie człowiek sie pogrążą a kafe to poteguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,ale chwila, dlaczego wy tak źle traktujecie "zostanmy przyjaciolmi"?? przecież nie można się zmusić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bardzo niesmiała osoba gdyby zobaczyła swój ideał to by sie przełamał aby go czy ją zdobyc " widziałem już swój ideał i w życiu z powodu nieśmiałości bym z tym nic nie robił... i ten ideał był nawet pozytytwnie nastawiony więc cream nie przesadzaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie chcemy słyszeć "bądźmy przyjaciółmi"? No cóż ... Będziesz dla mnie gotować? Zrobisz mi masaż pleców kiedy będą mnie boleć? Wspomożesz finansowo kiedy zajdzie potrzeba? Schlasz się ze mną i resztą chłopaków do nieprzytomności? Nie? To wypierdalaj. Nie mogę być z tobą na chuj mi twoja przyjaźń?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, to siedźcie tu dalej i obwiniajcie wszystkich i wszystko poza sobą i swoim ZACHOWANIEM. Żal mi was straceńcy życiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla przyjaciela zrobiłabym to wszystko co napisałeś ;) więc nie wiem dlaczego faceci tak strasznie na to reagują, jedno co bym jeszcze zrobiła, to szybko znalazła mu nowy obiekt zainteresowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nie tak Sami? Dostanę etykietkę 'przyjaciel' a to oznacza: chcę cię wykorzystywać, pomiatać tobą, traktować jak gówno i chcę byś chodził za mną na kolanach Jakich wszystkich?! Każdy z nas wie, że jest beznadziejny więc o co ci chodzi mówiąc o obwinianiu innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×