Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość Oleńko i jej fanie
Nie znajduję z swoich wpisach nic na temat ognia piekielnego. Zbyt daleko idąca interpretacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie są te wszystkie dziewczyny??? Zostawiłyście mnie samą!!! Już mi pomysłów brakuje!!! Chociaż... ;-) Dziś jedna z moich ulubionych sukienek znalazła się na moim ciele (lepiej może ciałku). Szara, za kolana, z szerokim paskiem i duuuużym dekoldem... Rękawy długie, bufiaste (chyba tak się to określa) z szerokimi mankietami. Do tego, a jakże, pończoszki... ale nie tradycyjne gładkie... nie, nie, nie... tym razem są we wzorek, który biegnie wzdłuz zewnętrznej strony całej dłuuuugiej nogi... Na stopach szpilki, moje ulubione czarne, bardzo wysokie... Boszszsz... jak ja w tym mogę chodzić, sama sie sobie dziwię ;-) Życzę miłego dnia. I myślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam, witam, fajna z Ciebie kobitka, nie tylko dziś, no też się zastanawiam jak Ty możesz w takich chodzić, a dodatkowo jeszcze, jak Ty możesz auto prowadzic w tych szpilach, albo w ogóle dzieci edukować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inaczej nie potrafie jeździć! Tylko na obcasach. W butach na płaskiej podeszwie czuję się jak kaczka... ;-) A edukowanie w takich butach też ma swoje plusy... patrzę na wszystkich z góry, hi hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myślę i myślę, chodzę i zbieram liście w tym parku, gdzie zwykle, no i dziwnym trafem mam już 2 kasztany i 1 żołędzia, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jeździsz autem? Hmm... plusem niektórych aut jest pozycja kierowcy przewyższająca inne auta, tzn myślę tu o SUV'ach, można z uśmiechem spoglądać z góry na atrakcyjne kobiety prowadzące inne auta... zwykle wtedy sukienki są wyżej niż zwykle na udach, gdy staniemy koło siebie na światłach - ten bezwztydnie spoglądający i uśmiechający się gość to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ładnie
Chciałbym Cię Oleńko w takim stroju zobaczyć, uwielbiam kobiety w ponczoszkach :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRÓCIŁAM!!! Mam nadzieje, ze się cieszycie. Byłam baaardzo chora. Przez 3 dni miałam 40 stopni gorączki. Schudłam na wiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chore miałam gardło, nie doopę. Ale wiesz, wiedziałam, że to Ty się odezwiesz pioerwszy i nawiążesz właśnie do tej części garderoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecru, powiadasz... W zeszłym tygodniu zaopatrzyłam sie w pierwszyw życiu pas do ponczoch i samonosne ponczochy i stringi do kompletu ;-) w tym właśnie kolorze, ładne, ale strrrrrasznie niewygodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, wita, wierny Fan nie apomniał, tylko praciwać musi, cieszę się, że zdrowie wróciło, no i ochota na pewne elementy bielizny, pas... mmmhh, niewygodny? no cóż, w życiu jest tak, że wszystko co cieszy, to albo nielegalne, albo niemorlane, albo co najmniej niewygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Królowo Piękności, nie choruj już, bo widzisz, że temat upadał, a jak tylko wróciłaś od razu masz rzeszę fanów, no i mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekałam tylko na Ciebie... Jeśli chodzi o ochotę na pewne elementy bielizny, to ten pas to był eksperyment. Mężowi mało "oczki ni wyszli z orbit" ale cholerstwo niewygodne oja, niewygodne... Ale myślę, że jak ponoszę trochę to się przyzwyczaję. I wiesz Fan - ie ten kolor to tochę prawie jak biały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm.... fajna ta modelka. ja niestety po tej chorobie straciłam 3 kilogramy i jestem ciut koścista, ale dojdę do swoich kształtów, obiecuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARIELLA ten w drugim kółeczku. pas i stringi, jeszcze chodzi za mną ten stanik... mmmm rozmarzyłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie narzeka, generalnie, ale wiesz zawsze coś komus nie pasuje. No nic, nie o tym ten topik. Jutro jadę z koleżankami na wycieczkę i będzie wesoło, oj będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, Królowo Piękności, a ja znowu będę tęsknił, na szczęcie mam roboty na następne pare kwartałów, da sie zapomnieć o Tobie, ale czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×