Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka0504

czy to ciąża????????

Polecane posty

ja osobiscie to mialam biegunke jeden raz, ale malutką. a pierwszym objawem w sumie porządnym to byl brak okresu. ale humorkow wlasnie nie mialam przed terminem spodziewanej miesiaczki i to mnie zaniespokoilo. zrob test. i nie denerwuj sie, bo to tylko pogorszy sprawę tak czy siak bedzie dobrze. osobiscie uwazam, ze wszystko jest mozliwe, jesli Twoj facet ma ruchliwe i zywotne pleminiki to moglo dosc do zaplodnienia, ale to mozna sobie gdybac. zrob test i nic sie nie boj :) 3maj sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za słowa otuchy. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć, więc na dziś daje sobie spokój. Tylko te sprawy wymiotne mnie niepokoją..., ale tak jak mówisz, tak czy siak musi być dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey mamusie:) Jak sie czujecie?? Ja nie dostałam @ w tym miesiącu ;D Jutro teścik trzymajcie za mnie kciuki :) Wogole mam takie samopoczucie okropne ze sobie nie wyobrażacie nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewee
Mam małe obawy i dlatego chciałabym sie poradzić kogos kto racjonalnie spojrzy na moją sytuacje, bo ja zaczynam sobie wmawiać rożne urojenia... jestem 29 dniu cyklu jednak nie dostałam jeszcze krwawienia (cykle mam 27-30 dni) w 15 dniu cyklu miałam zbliżenie z moim chłopakiem, jednak od samego poczatku mial na sobie prezerwatywę, wszedł we mnie zaledwie na 2 minuty ( ze wzgledu na to ze mam ograniczone zaufanie to prezerwatyw, dokladnie sprawdziłam czy nie jest pęknięta). Także żaden płyn mojego chlopaka nie mogl dostac sie do mojej pochwy... Jednak pozniej prezerwatywa została zdjęta, a chlopak dotykal swoimi palcami moich dróg rodnych. Obawiam że mogl miec na palcach jakimś cudem preejakulant czy to mogloby wystarczyć do zapłodnienia w 15 dniu cyklu ? ( wiem ze kalendarzyk nie pozwala dokładnie określić dni płodnych, ale zakladam ze byly to dni plodne). Teraz oczekuje na krwawienie jak na zbawienie ehhh troszke sie stresuje i obawiam sie ze przez to moze mi sie opóźnić dodatkowo okres... Jednak mam pytanie czy przed samym krwawieniem oprócz bolu podbrzusza, piersi i innym objawow napięcia przedmiesiączkowego występuje wydzielina? na różnych forach rózne opinie... spotkalam sie z wypowiedzią ze tuż przed krwawieniem w pochwie jest sucho i nie ma zadnych "uplawow" natomiast sa tez opinie ze pojawia sie tzw "sluz przedmiesiaczkowy" - bialawo-zolty dosyc obfity co u mnie wlasnie wystepuje... Prosilabym o opinie i odpowiedz smiley Pozdrawiam, Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinka czekam na wrażenia z usg, zwykłe czy 3d?? który to już tydzień??? emisia jutro (a w zasadzie już dziś) będę trzymać kciuki za to aby test wyszedł pozytywny :D ale jak okresu nie ma to jest superowska wielka szansa :D dowiem się dopiero na początku września bo dziś z rana jadę na Mazury :D dziadki pierwszy raz wnuka zobaczą, nie mogę się doczekać ich miny ;) młody właśnie się budzi na michę ;) a dziad czyli tata wygoniony został do innego pokoju żeby się wyspał bo jutro mnie zawozi i wraca do Warszawy zmykam i piszcie co u was, za tydzień wrócę to poczytam pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3d mam 8go :) a dzis to 20 tydzien :P musialabym policzyc :) w kazdym razie moje malenstwo czasami juz rozrabia w brzuszku :) udanego wypoczynku Franka! emisia to trzymam kciuki i ja! i daj znac jak samopoczucie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisss niech ktos odp
dziewczyny moje objawy to: - plamienia zamiast okresu trwa juz 5 dni, (zazwyczaj trwalo 1 dzien i pojawiala sie miesiaczka) - ból piersi, jajników(szczególnie prawy) - brzuch twardy - pogorszenie cery Czy to może wskazywac na ciąze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki co tu tak pusto? dzis urodziny Franki, tak wiec Franka WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! ZDROWKA! I NIECH CI SIE MALUSZEK ZDROWO CHOWA! 1OO LAT MLODA MAMO! ciekawe co u emisi... a co do kolezanki wyzej to moja odpowiedz brzmi: test :) moj maluszek rozrabia w brzuszku juz porzadnie.. ja biegam na przymiarki sukienki i ciagle rosne :P a w przyszla sobote slub :) jak to szybko leci... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za życzenia :) 33 lata, rety co raz człowiek starszy. fajnie mi było na Mazurach, trochę miałam spięć z ojcem i nie rozmawiam z nim ale to akurat żadna nowość bo my całe życie mamy ze sobą na pieńku ;) mama oszalała na punkcie wnuka :D latała koło niego jak zwariowana, a młody zaczął coś rozrabiać bo nie wstaje co 3-4 godziny na jedzenia a co 1-2 więc noce są koszmarem. malwinka w sobotę duchowo będę z tobą i czekam na jakieś zdjęcia na nk emisia daj znać co u ciebie , ciekawość mnie zżera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franka, jak fajnie, ze wrocilas ;) ja jestem wlasnie w pracy, ale myslami jestem juz tak kolo soboty :P jutro mam ostatnią przymiarkę kiecki i jutro tez ją mam zabrac juz :P mam nadzieje, ze mi zrobily spory zapas na brzuszek, bo rosnie a maluszek rozrabia w brzuszku tylko chyba do tatusia jeszcze nie przywyknal, bo jak tatus trzyma brzuszek to sie buntujemy i nie kopiemy:P w piatek mam pazurki a w sobote rano fryzjer i makijaz :) zdjecia wrzuce :P pochwale sie swiatu :P a we wtorek za tydzien mamy to usg w koncu :D to widze Frania, ze maluszek daje Ci popalic :) to sa chyba wlasnie uroki bycia mama takiego szkraba :) tez jestem ciekawa co u emisi a ta jak na zlosc milczy :P buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) co tu tak pusto? ja odebralam kiecke na slub, ladna jest, ale chyba mam jakis kryzys. wkurzam sie o byle co, nic mi nie pasuje, na dodatek rosnie mi zab madrosci i boli jak cholera, ale jutro mam dentyste. nie mam przekonania do fryzjerki.. sie boje, ze dziwadlo ze mnie zrobi na ten slub. moj szanowny przyszly maz, nie ma pomyslu na noc poslubna i mam wrazenie, ze to nie bedzie dobry dzien.. a moze to tylko kryzys. sama nie wiem. jak na tą chwile mam chec uciec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryzys :) poczytaj fora slubne, 90% to ma, a Ty na dodatek w ciazy :) bedzie dobrze, sama to niedawno przezylam i sie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeeeeej! co tu tak pusto? :D ja dzis kochane moje bylam na usg :D wszystko z maluszkiem w porządku :P no i... córunia będzie najprawdopodobniej :D a co u Was? to pisałam ja - świeżo upieczona mężatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey mamusie niestety to kolejny falszywy alarm ;( juz nie mam sil :( Nie wiem co mam robić coraz trudniej mi sie z tym pogodzic, w tym miesiacu nawet sie juz nie staralismy nie dalam rady.... poradzcie... Ciesze sie że chociaż Wam się układa Malwinka przepięknie wyglądałaś na ślubie :) I brzusio śliczny:) Mam nadzieje że bedę miała okazję zobaczyć wiecej zdjęć. Malwinka a kiedy termin ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!Mam pewien problem, o którym myślę prawie przez cały czas....Otóż ostatni raz dostałam miesiączkę 21 sierpnia i również tego samego dnia "kochałam się" z moim partnerem..tzn.2 razy wszedł we mnie..ale tak nie do końca tak na 3 cm, ponieważ bardzo mnie bolało, dodam jeszcze,że to był mój ''pierwszy raz", raczej nie przebił błony, a on nie miał wytrysku...i jak mu się wydaje kropelkowania też nie było(chociaż wiem,że tego się nie kontroluje)...Muszę też dodać,że kiepsko u niego z wydalaniem czy spermy czy ejakulatu..Wytrysku nigdy nie miał...chociaż wcześniej stosowaliśmy petting, niestety nie mieliśmy zabezpieczenia, ponieważ to nie było planowane...Dodam jeszcze,że poprzedni cykl był bardzo krótki(24 dni)...wcześniejsze miałam 28-31..No a po miesiączce było mi bardzo niedobrze(nudności), zaczęły boleć mnie piersi, i ból jajników...Czyli wszystkie wczesne objawy ciąży...No i się zaczęło..czytanie postów na tym forum i dowiedziałam się,że w czasie miesiączki można zajść w ciąże..i że siostra cioci zaszła i w ogóle...Teraz mam dosłownie wszystkie objawy...i po prostu się boję...Wiem głupotę zrobiliśmy, tzreba było użyć prezerwatywy...Nie wiem czy to zaburzenia hormonalne...mam niedoczynność tarczycy, wcześniej miałam często torbiele jajników..raz miałam nawet wycinaną torbiel...takżę nie wiem czy to ciąża(wiem, mało prawdopodobna..ale zawsze...bywa)czy jakieś zaj**iste zaburzenia...Proszę o wypowiedzi...sensowne ..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!Mam pewien problem, o którym myślę prawie przez cały czas....Otóż ostatni raz dostałam miesiączkę 21 sierpnia i również tego samego dnia "kochałam się" z moim partnerem..tzn.2 razy wszedł we mnie..ale tak nie do końca tak na 3 cm, ponieważ bardzo mnie bolało, dodam jeszcze,że to był mój ''pierwszy raz", raczej nie przebił błony, a on nie miał wytrysku...i jak mu się wydaje kropelkowania też nie było(chociaż wiem,że tego się nie kontroluje)...Muszę też dodać,że kiepsko u niego z wydalaniem czy spermy czy ejakulatu..Wytrysku nigdy nie miał...chociaż wcześniej stosowaliśmy petting, niestety nie mieliśmy zabezpieczenia, ponieważ to nie było planowane...Dodam jeszcze,że poprzedni cykl był bardzo krótki(24 dni)...wcześniejsze miałam 28-31..No a po miesiączce było mi bardzo niedobrze(nudności), zaczęły boleć mnie piersi, i ból jajników...Czyli wszystkie wczesne objawy ciąży...No i się zaczęło..czytanie postów na tym forum i dowiedziałam się,że w czasie miesiączki można zajść w ciąże..i że siostra cioci zaszła i w ogóle...Teraz mam dosłownie wszystkie objawy...i po prostu się boję...Wiem głupotę zrobiliśmy, tzreba było użyć prezerwatywy...Nie wiem czy to zaburzenia hormonalne...mam niedoczynność tarczycy, wcześniej miałam często torbiele jajników..raz miałam nawet wycinaną torbiel...takżę nie wiem czy to ciąża(wiem, mało prawdopodobna..ale zawsze...bywa)czy jakieś zaj**iste zaburzenia...Proszę o wypowiedzi...sensowne ..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) do emisi: nie martw sie kochana;* zobaczysz, ze sie uda z zaskoczenia :) glowa do gory! grunt to pozytywne myslenie! jestes mloda, zdrowa daj sobie troszke czasu :) a dziekuje.. jak ten czas leci, juz tydzien jestem mezatka a czuje jakby to bylo wczoraj.. drzacy glos, lzy w oczach i radosc w sercu. maluszek wg planu ma przyjsc na swiat 26 grudnia, ale zobaczymy jak to tam wyjdzie. jutro mam egzamin.. nie jestem jakos przygotowana mocno i troszke sie obawiam, ale moze jakos pojdzie. i jesli zdam to przeprowadzam sie do mojego ukochanego :P tylko musze kupic kilka rzeczy, bo wpuscic chlopa do swiezo wyremontowanego pokoju i juz sajgon :P nic sie nie martw! a do kolezanki wyzej... ciezko powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey mamuski :) Co tam u Was slychać? U mnie kiepsko.Malwinka dziekuje za pocieszenie, mam nadzieje że tak będzie. Do tego wszystkoego leże z gorączką w łozku mam angine... ehhh.... Piszcie kochane co tam u Was słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna jestem :( mój mały ma takie dramatyczne wyniki morfologii że jak leki nie pomogą to zrobią przetaczanie krwi :( a do tego ma szmery w serduszku i musimy iść do kardiologa za to rośnie jak na drożdżach wczoraj w szpitalu był ważony i wyszło : 5370 g :) co raz bardziej mnie ręce bola jak go noszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania to w miare mozliwosci pisz co slychac, 3mam kciuki zeby wszystko bylo dobrze! ;) u mnie wyniki lepsze ;) ale rosne i rosne, przez ostatni miesiac 4 kg do przodu ;) malutka kopie momentami ostro :) tak mysle, ze moze w polowie pazdziernika pojde na jakies zwolnienie zeby odpoczac.. do roli mamy sie poczuwam i malenstwo jest dla mnie najwazniejsze, ale czasem sie zastanawiam czy slub byl dobrym pomyslem.. bo jakos tak jest inaczej niz przed nim.. eh.. ale nie ma co sie smucic.. jakos to bedzie.. piszcie co u Was :) Emisia jak zdrowko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Wam kochane:) Frania trzymam kciuki żeby wszystko było ok :) Malwinka oj zdrówko troszke lepiek:) Naszczęście :) Słyszałam że młode dziewczyny czesto po ślubie maja wątpliwości co do swojej decyzji. Pozdrawiam kochane :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka027
malwinka0504 - hej tam czytalam pare pierwszych postow na tym temacie i mam jedno pytanko w zwiazku z tym.. czy jak kochalas sie z chlopakiem w dni plodne i zaszlas w ciaze to on skonczyl wtedy w tobie czy nie?? oczywiscie gratuluje przyszlej mamie :))) pozdro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam watpliwosci.. ale teraz skupiam sie glownie na malenstwie moim :) a co do pytania anki to tak skonczyl we mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka22
hej dziewczyny!!! czytałam wszystkie 34 strony z waszego tematu:) Troche mi to zajęło:P bardzo ciekawie sie czyta wasze wypowiedzi:) Mam do was małe pytanko, proszę o radę. Od listopada 2008 biore tabletki Novynette. Bralam je co miesiac regularnie, co 24h, bez spoznien. Po prostu weszlo mi to juz w nawyk. W polowie sierpnia , gdy mialam isc do lekarza po nowa recepte - niestety rozchorowalam sie i trafilam do szpitala z objawami zapalenia pluc spowodowanymi powiklaniami po wakacyjnym zapaleniu oskrzeli (choruje na astme oskrzelowa i wysilkowa). No ale do sedna... Gdy bylam w szpitalu nie mialam jak zdobyc recepty. Byłam tak chora że nie w głowie było mi zadbanie o te tabletki, choc moglam poprosic jakiegos lekarza:/:/:/ I od 19dni nie zazywam tabletek. Jednak z seksu z ukochanym nie zrezygnowalam. Nie stosowalismy zadnego dodatkowego zabezpieczenia. Tylko seks przerywany. Teraz troche zaluje, bo bylam pewna ze nic sie nie stanie. Mam 22 lata i myslimy o dziecku ale za rok gdy bedziemy mieli juz gdzie mieszkac... :-/ prosze o rade. Czy moglo dojsc do jajeczkowania i zaplodnienia mimo ze za kazdym razem nie ''konczyl we mnie''??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno po odstawieniu tabletek kobiety są bardziej podatne na zaciążenie ale i tak masz 50 % szansy na ciąże lub 50 % na jej brak, tak czy inaczej stosunek przerywany nie jest antykoncepcją wiec pomyślcie o np. prezerwatywie a póki co czekaj na okres a jak się nie pojawi to zrób test. młody pije syropki :) ładnie pachną i chyba dobrze smakują bo chętnie je zjada :) tabletki rozkruszam i dodają do mleka, dobrze że jest na butli bo do cyca bym nie dosypała ;) we wtorek jedziemy na badania i trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze bo nie wyobrażam sobie przetaczania krwi mojemu maluchowi :( dam znać co i jak. malwinka dbaj o siebie, dużo odpoczywaj i idź na zwolnienie bo nie ma sensu się przemęczać. który to już tydzień ??? a co do małżeństwa to wiele osób się po nim zmienia bo mają poczucie własności, ja ślubu nie brałam i nie wezmę :) bo jest mi tak po prostu wygodniej :) tylko wiele osób się zastanawia dlaczego młody ma moje nazwisk a nie taty :) no i jest milion pytań dlaczego nie chrzczę pozdrawiam dziewczynki i dużo zdrowia życzę malwinka jestem taka zmęczona i zakręcona że nie wiem czy pisałaś czy znacz płeć (nie bardzo mam czas aby czytać wstecz :) ) jak chłopiec to mam śliczne ubranka do oddania :) co 2 tygodnie zmieniamy garderobę wiec ubranka są w rewelacyjnym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe na tej stronie wyczytałam że córa :) ja też chciałam córę Oksana miała być, może następnym razem się uda ;) to ciuszków nie oddam choć mam tez talie unisexy jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania na bank bd trzymała kciuki za wyniki :):) Pozdrów maluszka ode mnie :):) Ja tez mam nazwisko po mamie, ale dlatego mam ojczyma ale jakos nikomu nigdy to nie przeszkadzało ani w szkole nie bylo głupich pytań " dlaczego tak a nie inaczej?" Pozdrawiam mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania 3mam kciuki ! i przesylam buziaki dla Twojego synusia :);* ja mam dwa nazwiska teraz.. ale nie wiem czy tak zostanie, bo cos nam sie nie uklada... malutka kopie :) teraz ona jest najwazniejsza. myslalam, zeby pojsc na tydzien zwolnienia, ale moze to w nastepnym tygodniu. chyba musze odpoczac porzadnie, bo juz przemeczona jestem. wezme sie moze za kupowanie ciuszkow i tego wszystkiego dla maluszka, bo to chyba pora.. a u mnie to 25/26 tydzien ;) moje malenstwo jak bedzie dziewczynka to bedzie Victoria a jak chlopczyjk to nie wiem.. popmysle ;) moze macie jakies pomysly? ;) buziaki piszcie co u Was! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×