Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana25.

Czy nie denerwują was te Matki Polki w sklepach, w parkach, na ulicach??

Polecane posty

Gość i_
karmienie piersią jest naturalne-tak samo jak robienie kupy,sikanie, branie prysznica... i jakoś niektóre rzeczy są bardziej intymne niż inne-i robi się je w odosobnieniu,ewentualnie przy bliskiej osobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajannnnnnneee
mi sie wydaje ze kobiety w ciązy i matki karmiące za bardzo obnoszą się ze swoim stanem. ok rozumiem ze sie cieszą,fajnie ze będą mialy lub mają swojego malucha, ale wszystko powinno byc w granicach zdrowego rozsądku w tamte wakacje moja koleżanka zorganizowała impreze z okazji urodzin. zaprosiła troche swoich jak i naszych wspólnych znajomych z osobami towarzyszącymi.w tym rózniez mnie z męzem. było moze z 12 osób. jedna z koleżanek była akurat w 6 mies ciązy. było nawet fajnie siedzieliśmy zartowaliśmy, dopóki przyszła mama nie zaczęła za nadto obnosić się ze swoim stanem. siedząc w naszym gronie zadzierała bluzke odkrywając nagi brzuch, chcąc go pogłaskac, przed będz co będz obcymi facetami. my kobiety mozemy to przełknąc ale niektorzy z panów nie wiedzieli gdzie mają oczy wsadzić, czy sie patrzec czy nie patrzec, czy sie uśmiechnąc, czy udawać ze nie widzą. moim zdaniem jest to odzieranie sie z intymności przed obcymi osobami. a co wy o tym myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajannnnnnneee
oj oj nie zwracac uwagi na ble pain au chocolat>> ty się tak nie dopytuj bo wyjdzie na to, że tak heheheeheheheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_
e tam-zadzieranie bluzki jest ok,to tylko brzuch:) gorzej jakby sukienke zadzierała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmienie jest rzecza naturalna ale to nie znaczy ze trzeba ja robic w miejscach publiccznych..szkoda ze cudowne matki nie sa na TYLE tolerancyjne zeby zrozumiec ze nie kazdemu odpowiada taki widok... sikanie jest rzecza naturalna a robi sie tto gdzie popadnie? juz nie badzmy tacy super wyluzowani i tolerancyjni bo wydaje mis ie ze wiekszosc osob robi to na sile....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajannnnnnneee
no tak tylko brzuch, ale nie bylismy na plazy, nie było tak super gorąco wiec po co co chwila odsłaniała ten brzuch? pokazać, pochwalić sie? przeciez ja tez byłam w ciązy i nie widziałam sensu w tym zeby męzowie moich koloezanek musieli koniecznie patzrzec na mój bęben:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"szkoda ze cudowne matki nie sa na TYLE tolerancyjne zeby zrozumiec ze nie kazdemu odpowiada taki widok..." jak ci nie odpowiada jakiś widok to jest twój problem. możesz siedzieć w domu i go nie oglądać. tam ci nikt karmić nie przyjdzie. a widok karmiącej matki nie jest ani obrzydliwy ani gorszący żeby się trzeba było z tym kryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffffffffffffff
powiedziała to oferma której dziadek siusiorem przy stole macha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_
brzuch nie bęben;) jak to jej pierwsza ciąża to pewnie chciała się pochwalić-to naturalne:) brzuch to nie cycek-gołe brzuchy widzi się codzinnie na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwazam, ze karmienie jest zbyt intymne zeby robic to gdzie popadnie na oczach obcych ludzi. chyba mozna odciagnac pokarm i nakarmic butelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci nie odpowiada jakiś widok to jest twój problem. możesz siedzieć w domu i go nie oglądać. ale to matki zaklocaja innym "spokoj" a nie zwykli ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferma czy ty masz cos z nerwami:D? wez sie melissy napij czy coś:D dlaczego to ja mam unikac matek polek ja mam prawo chodzic po ulicach:D?!no wytlumacz mi to:D? uwierz miz e jka widze karmiaca matke to nie staje i nie przygladam sie jak jej dzieciak je.... to ze dla ciebie taki widok jest normalny to twoja sprawa.. dla mnie to jest nieapetyczne.....i gowno ci do moich upodoban;) jak ci sie nie podoba to co pisze TO NIE CZYTAj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"chyba mozna odciagnac pokarm i nakarmic butelka?" a to sobie odciągaj, twoja sprawa. ale to co robią inni to jest ich sprawa i nie muszą cię pytać o zgodę. strażniczki dobrego smaku się znalazły. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bede odciagac pokarm jesli bede meic dzieci :P pokazywanie cyckow calemu swiatu (tym bardziej po ciazy) nie jest apetyczne i zwyklych ludzi nie obchodzi ze to naturalne bo sranie i sikanie tez jest naturalne a jakos wiekszosc sie oburza jesli widzi ze ktos robi to publicznie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_
jasne,niech każdy robi co chce i nie patrzy na innych-ostatnio jeden pan sobie wziął to do serca i sikał pośrodku miasta na latarnię:D a jak się to przechodniom nie podoba to po co z domu wyłażą,on ma prawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
ale te matki to też normalni ludzie. nie mniej normalni niż ktokolwiek inny. a że wy macie jakieś fobie to powinnyście się leczyć. ja się nie przyglądam jak matka karmi dziecko tak samo jak się nie przyglądam jak facet je hamburgera. to są normalne rzeczy. to wy macie z tym jakiś problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwracam uwagi na takie rzeczy ale jesli siedze w restauracji/kawiarni i matka naprzeciwko mnie zaczyna karmic dziecko to co niby ja mam wyjsc/zmienic stolik czy jak? :o tak samo jak wkurwia mnie moj bratowa co karmid ziecko przy wszystkich, nie dosc ze ejst cholernie gruba, wyglada jak swinia to jeszcze swoje wielkie cyce pokazuje wszystkim :o tak jakby nie mogla wyjsc do drugiego pokoju :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
jeżeli ktoś porównuje karmienie dziecka do sikania czy wypróżniania się to chyba ma coś z głową. jak facet je bułę z kotletem też was tak gorszy? w końcu to też "czynność fizjologiczna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"tak jakby nie mogla wyjsc do drugiego pokoju" mam wrażenie że twoim zdaniem to w ogóle nie powinna z domu wychodzić. w końcu jest "gruba jak świnia" i cię zniesmacza, malowana laluniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to sobie odciągaj, twoja sprawa. ale to co robią inni to jest ich sprawa i nie muszą cię pytać o zgodę. strażniczki dobrego smaku się znalazły. o brawo oferma wreszcie cos madrego..niech kazdy robi co chce......tylko szkoda ze tys ie do tego nie stosujesz.....narzucajac np mi swoje zdanie....i innym dla ciebie to normalne dla innychnie i nie wciskaj nam na sile ze my tez to musimu tolerowac... idz sie wysraj pod krzaczkiem i powiedz ze t jest natrualna rzecz i nalezy byc tolerancyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat co do bratowej ktora jest autentycznie nienormalna moge sobie mowic co chce bo znam ja dosc dobrze. z domu niech wychodzi co bardzo wskazane to moze ejszcze bardziej nie utyje a i dzieci sie dotelnia :P ale patrzec na jej karmienie nie musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_
sam masz coś z głową skoro machanie cyckami przy ludziach jest dla ciebie takie normalne:D ale to pewnie jedyna możliwość żebyś zobaczył gołe cycki dlatego tak bronisz:D ale czego wymagać od prawiczka w srednim wieku-no przecież nie normalności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
akurat wypróżnianie się publiczne nie jest niczym normalnym ale karmienie piersią jest. patrzyć nie musicie, możecie wyjść jak wam to przeszkadza. i bezsilnie spienić się na kafe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz, ja rozumiem, ze czlowiek zalicza sie do zwierzat, ale wydawalo mi sie, ze jest stworzeniem cywilizowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_
jasne,coś jest normalne bo oferma z kafeterii tak napisał:D o nasz ty guru:D niestety większość osób twierdzi że to normalne nie jest,a tak to już jest że większość na rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejn
jak nie jeden troll to drugi. kobitki!!! olewajmy toto, moze sie odczepi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ciekawe że często te same osoby które tak oburza i zniesmacza widok karmiącej matki nie oburza ani nie zniesmacza widok opalającej się topless dziewczyny.\" Zapewne z tego samego powodu z powodu, którego nie oburza ich sikanie w kiblu, a zniesmacza ich widok faceta sikającego na mur w środku dnia w miejscu publicznym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
i_, śpieszę cię powiadomić że ty i twoje koleżanki stanowicie większość jedynie wśród twoich koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_
Zapewne z tego samego powodu z powodu, którego nie oburza ich sikanie w kiblu, a zniesmacza ich widok faceta sikającego na mur w środku dnia w miejscu publicznym. Wiara-mądry z Ciebie gość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
wiara, zdajesz sobie sprawę z tego ze to porównanie jest idiotyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×