Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lampa wiszaca

ile dostajecie alimentow na dziecko ?

Polecane posty

nie wiem czytalam wasze wypowiedzi i nie rozumie co niektórych mi mój byly płaci alimenty w wysokosci 500 zl mam tylko jedno dziecko na rozprawie rozwodowej nie pokazal sie i mialam tylko jedna rozprawe rozwodowa wyrokiem zaocznym sie skonczylo/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka nie on płaci tylko z funduszu dostaje po 500 zl rodzinnego jeszcze nie dostalam dopiero papiery skladam on nie kontaktuje sie z dzieckiem syn nie widzial taty juz 3 lata i chyba juz go nie zobaczy to przykre bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe zycie
ja otrzymuje na syna 2.5 roku 1000 zl miesiecznie plus niekiedy prezenty dla syna ostatnio był rowerek alimenty są dobrowolne byly partner zarabia 5500 na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to Ci sie udało
wyrwać od byłego kasę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...........
250 € na 10cio letnia corke. Mieszkam w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe zycie
te almenty tatusia to na pokaz jaki on wspanialy i troskiwy, zgodzil sie sam bo bal sie ze do sadu go podam jak nie bedzie placil, a wtedy jego znajomi by sie dowiedzieli ze nie placi i bylby wstyd a moj byly lubi uchodzic w oczach innych za wspanialego, dobrego, troskliwego tatusia..... tfu jeszcze mnie skręca jak pomysle co przez niego przeszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka09
Dostaję AŻ 150 zł od bezrobotnego ojca rencisty. Myślicie że mam szansę dostać podwyżkę w związku z tym iż idę na studia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyjemy w średniowieczu
to i tak dobrze że wogóle płaci, mój zkolei chwali sie że płaci a tak nie jest,żygać mi sie chce juz od tych wszstkich urzędów, powinno być tak - nie placi to dostajesz od państwa a jego niech scigaja a nie matka idiotka (nie znajaca prawa) biega od jednego do drugiego urzędu,traktuja ciebie jak przestępcę, kupa paierków,udawadniania, a komornik nie robi nic,o zgrozo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieter11111
300 płace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka09
Żyjemy w średniowieczu iść do komornika raz, drugi niech z chama ściągają.A jak nie to postraszyć że nie dopełniają czynności komorniczych. Pieniążki będą przychodzić co do dnia. Zaufaj u mnie poskutkowało. Ale co to jest 150 złotych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jak to jest
jak jest przyznane 500 zlotych na dziecko a ojciec wysyla 300 to jest zaliczka czy nie ma? sa alimenty od panstwa? jesli tak to czy jest to pozostale 200 zlotych, czy cale 500? ja ide zlozyc wniosek dopiero, bo mam 500 a dostaje tylko 300 - mam szanse? aha, sama tez pracuje, dostaje tez z MOPRU kilkaset zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aNNAKKKKAKAK
kochani Tatusiowie, jestem mamą 1,5 rocznego dziecka, rozeszłam się z mężem i jak słyszę że żony wyciągają 800 zł od męża to mnie skręca, co to jest 800 zł , ile kosztują pampersy, leki, ubranka, jedzenie, ile dziennie wydaje się na zakupy na podstawowe środki, i przepraszam jak mam iść do pracy jak nie mam z kim dziecka małego zostawić bo do przedszkola jeszcze za małe a żłobka w naszej mieście nie ma??? Co dziecko ma głodować, myślicie że za 800 zł ktoś sobie idzie do spa, albo paznokcie robi, myśli jak zapłacić prąd, czynsz, i przeżyć!!!!!!!!!!!! Mam je samo w domu zostawić i do pracy iść??? może samo się przewinie i nakarmi w tym czasie jak ja będę tą pracowitą mamą? Ku.... mój mąż zarabia 10000 zł i ma problem mu lizaka kupić jak przyjeżdża ale na imprezy, alkochol, wakacje dla siebie zawsze ma, ciekawe czy jakby musiał być z dzieckiem 24 h na dobę to dał radę by zarobić , może by z dzieckiem na ręku firmę prowadził, TO CO PISZECIE JEST OBURZAJĄCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zasadzone
to jesli on ma 10 tys na m-c to powinnas walczyc o wiecej kasy skoro 800zl nie starcza-wierze,bo skoro nie pracujesz to te 800zl to jedyna kasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie----możliwe
nie w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia2009
Moja córka dostała 250zł.Rewelacja.Po prostu zastanówmy się czy Ci którzy zostawiają swoje jeszcze nienarodzone nawet dziecko mają sumienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia2009
Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zasadzone
mamo 8 latka to ile on zarabia nie jest do konca istotne.Sąd musi wziac pod uwage rowniez jego koszty utrzymania-piszesz,ze ma nowa rodzine,dziecko i bezrobotna zone.na pewno tez maja oplaty,moze kredyt itp.Uwazam,ze mozesz napisac te 700zl,ewentualnie sąd obnizy kwote o 100-150zl.czy ojciec odwiedza Wasze dziecko?czy kupuje mu np ubrania itp?to tez musisz napisac w pozwie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy 8-latka
Ja mam zasądzone 500 zł na 9latka , tata nie kupuje dziecku ubrań ani nic do szkoły, nie obchodzą go koszty np wakacji. Pamięta o dniu dziecka, urodzinach czy Bożym Narodzeniu. Synek zawsze dostaje prezent. Raz chciałam porozmawiać z nim o podwyższeniu alimentów ale cóż usłyszałam że jestem materialistką i syn dostaje i tak dużo . Te 500zł były zasądzone 4 lata temu. Ex ma również nową rodzinę więc sądzę że większych alimentów nie dostanę. Jeżeli ojciec uważa że tyle na dziecko wystarczy to ok, ja przecież też pracuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aNNAKKKKAKAK
A ty nie poszlas z nim specjal;nie do lozka bo myslals ze jak zarabia tyle to bedziesz lezec i pachniec ????:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zasadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zasadzone
to nie chodzi o to co uwaza ojciec,bo wg niektorych to i 100zl by wystarczyło:-O Jesli Ty uwazasz,ze 500zl wystarcza na utrzymanie+to,co Ty wydajesz na dziecko to wtedy jest ok:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa36
Powiedzcie mi kochani, czy tylko zasadnicza pensja się liczy??? A premie np. kwartalne??? (które są baaaaardzo duże). Czy zaświadczenie z pracy, które może być zaniżone bierze się tylko pod uwagę, czy także wyciągi bankowe?? Chodzi o to, że mój jeszcze mąż napisał w pozwie, że może dać 500 zł przysyła mi 800 zł, a ja uważam, że na jego dochody i dostatnie życie stać go na zapłatę duzo więcej. Jak to udowodnić. PS. Nie jestem żmiją, ale kobietą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie panie pamietajcie
starając się o alimenty, że ewentualne kredyty szanownego tatusia g... was obchodzą. Podobnie jak sąd. To, że tatuś spłaca jakis tam kredyt, to jego wybór, natomiast płacenie alimentów jest jego obowiązkiem, który ma pierwszeństwo przed wszystkimi innymi zobowiązaniami. Nie przyjmujcie więc głupich tłumaczeń, że tatus nie może płacic więcej niż 400 złotych, bo musi spłacać raty za audi A6. Niech sprzeda audi i przesiadzie się na fiata punto, jak go na alimenty nie stać. Proste jak budowa cepa. Fakt posiadania "nowego" dziecka tez nie jest jakims tam wielkim argumentem przeciwko podwyżce. Liczy się standard, jaki ojciec zapewniał w trakcie małżeństwa z matką. Jeżeli mu się nie pogorszył a rozwód był z jego winy, to jego kolejne życiowe wybory nie maja wpływu na wysokość alimentów, chyba, że całkowicie straci możliwośc zarobkowania w wyniku kalectwa np. Pamietajcie zawsze, że zobowiązania finansowe mają swoje pierwszeństwo i alimenty na dzieci są NAJWAŻNIEJSZE. W każdym banku przed udzieleniem kredytu pytają o to, czy sie płaci alimenty i jeśli tak, to spada zdolnośc kredytowa takiego delikwenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie panie pamietajcie
nowa, najlepiej poproś, aby przedłożył w sądzie roczne zeznanie podatkowe. To bedzie najlepszy wskaźnik jego dochodów. Na zaświadczeniu mozna wpisać byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zasadzone
dla takich wpisow,jak ten ostatni warto zakładac temat-zeby sobie człowieczek mogł poużywac:-P cieszymy sie,ze mozemy Ci dostarczyc tak wiekiej satysfakcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcnbvcnvxn
satysfakcji ????? Prawda w oczy kole. Jasno tutaj wynika z wszystkich wpisow ze matki sa swiete a ojcowie to te podle swinie. Czemu nikt nie patrzy na to obiektywnie. A zapomnialam takie kobiety jak ty nigdy nie zdradzaja i sa wzorami. Szkoda mi ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama nastolatków
na 2 dzieci ojciec płaci 2.800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zasadzone
Nie znasz mnie i mojej sytuacji,wiec czemu Ci mnie żal?daje sobie swietnie radę:))nie jestem ani zdradzona,ani nie zdradziłam-rozeszlismy sie,bo poprostu nie umielismy razem zyc.Bez kochanek,nowych partnerek(rów)--dziwne,prawda???zawsze przeciez ludzie odchodza do kogos,maja romanse itp-a tu...cud sie zdarzył:-P Nigdy nie wrzucaj wszystkich do jednego worka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalalalala
A co jak maz zarabia roznie. Tzn. od 15-40 000 tys miesiecznie? Ja nie pracuje, mamy dwuletniego syna. Ile moge od niego dostac na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamagda34latkalatkalatka
niektóre pani tu mają siano w głowie zamiast mózgu...po rozwodze trzeba wciagnąć od faceta jak najwiecej kasy (alimentów) bo wychowanie kosztuje...każda duperelka a taki żałosny tatusiek ma spokój i się niczym nie martwi :/. Wy panie którepiszecie że jest wam żal facetów to albo jesteście nienormalne albo same jesteście facetami:)). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×