Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

Ona z opola :( przykro mi sie robi jak tak piszesz!!!! tez mam sie martwic ? tez sie czuje swietnie!!! nie muli mnie nic a nic ... moze troche jestem senna ale u mnie to norma jak sie siedzi w domu i nie ma nic do roboty to spanie samo przychodzi zeby szybciej dzien przelecial... jedyne co to mnie cycki zaczynaja bolec :) i sie powiekszyly tzn bardziej ciezko i wypelnione sie zrobily... przestaje bole podbrzusze ...:( moze to dobrze .... a moze nie! kurde nie dajmy sie zwariowac... nic nie zrobimy ... musimy czekac na te usg... szkoda ze jeszcze 9 dni ... ale jakos przeleci ... Aprilla kurde szkoda :( ale masz takie malenstwo ... zycze Ci w 2011 dzidziulka tak jak chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide do lekarza w czwartek, mam stracha ale staram sie myslec pozytywnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinova86
witam dziewczyny dołączam do was, termin mam na 3.stycznia , byłam dziś u lekarza zrobił mi usg , pulsowało już na ekranie serduszko :-) czy to nie zawczesnie? w którym tyg od ostatniego okresu zaczyna bić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamietam, to w 5 tyg. mozna juz uslyszec serce. Ja sie zastanawiam kiedy odwiedzic lekarza. Mieszkam za granica, ale ta ciaza wymusza na mnie powrot do kraju, bo nie dam rady z dwojka dzieci sama, a przeciez maz musi pracowac :) Planuje wyjazd w czerwcu i nie wiem, czy jeszcze tutaj odwiedzic lekarza i sprawdzic, czy wszystko jest ok, czy moze dopiero w Polsce... Pewnie pojde tutaj, bo musze miec pewnosc, ze nic zlego sie nie dzieje i lot na nic nie wplynie, no i moze to serduszko uslysze wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinova :) witamy :) dopisz sie do tabelki :) jak ja Ci zazdroszcze :) ciaza potwierdzona! serdzuzko bije! super wiesci :) serduszko powinno zaczac bic w 21 dni od zaplodniania czyli przy cyyklach 28 dniowych (przy owulce 14 dc) w rowne 5 tyg o OM :) ale nie ktorzy ginowe nie widza wtedy nawet zarodka bo mimo ze bije mu serduszko to malnestwo ma zaledwie 2 mm !!!! :) ja ide w 6,2 tyg od OM ... i nie pragne niczego jak ujrzec 0,5 cm dziecie z serduszkiem pikajacym do mnie :) kochanie moje daj mamusi to szczescie :) pumka gumka jak tylko masz mozliwosc to idz wczesniej na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana1
Witam po raz kolejny :) malinova86 --> gratuluje :) super wiadomosci :) tez chcialabym juz zobaczyc moje Malenstwo na monitorze. :) miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ migotka...........lubuskie..............25.03.09........ 02.01.10...........? nola...............Poznań................25.03.09....... .02.01.10...........? mama lena.....wroclaw/manchester..27.03.09.......04.01.10........ ..? flaler paler.......uk.......................31.03.09......10.01.10 .........? martha............wroclaw..............02.04.09.......08 .01.1 0.........syn? ona................opole..................04.04.09.......08. 01.10.. ........corka izia.................b-b...................05.04.09..... ..09 .01.10..........syn pumka_gumka....kuj.-pom............08.04.09......14.01.1 0.. ........? liiduchna..........elbląg................10.04.09......1 5.0 1.10...........? Karolinka już jestem..kuj-pom.......10.04.2009...???????...............??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, postanowiłam do was dołączyć. Dwa testy ciążowe-pozytywne, teraz czekam na wizytę u lekarza, by potwierdzić ciążę. Dlatego też nie znam terminu porodu, według moich obliczeń to 15-17 styczeń 2010 r. Staraliśmy się półtora roku i to był pierwszy cykl z clo. Udało się, oby wsztstko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka gratuluje :) NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ migotka...........lubuskie..............25.03.09........ 02.01.10...........? nola...............Poznań................25.03.09....... .02.01.10...........? mama lena.....wroclaw/manchester..27.03.09.......04.01.10........ ..? flaler paler.......uk.......................31.03.09......10.01.10 .........? martha............wroclaw...............02.04.09.......08.01.1 0.........syn? ona................opole...................04.04.09.......08. 01.10.........corka izia.................b-b....................05.04.09.......09 .01.10..........syn pumka_gumka....kuj.-pom.............08.04.09.......14.01.1 0.. ........? liiduchna..........elbląg.................10.04.09.......15.01.10...........? Karolinka ........kuj-pom...............10.04.09.......15.01.10..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izia mama zuzi-mam takie pytanie, od kiedy lekarz liczy początek ciąży bo słyszałam, że od pierwszego dnia oststniej @, bo nie wiem kiedy wybrać się na wizytę. Bo jeśli od pierwszego dnia ostatniej @ to jestem już w 5 tc a jeśli od owulacji to dopiero 3 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinova86
dzieki dziewczyny, moje to zupełnienie nie planowane, co wiecej powiem ze jestem troche przestraszona tym wszystkim, ale mam nadzieję że jakoś to bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinova86
lekarz liczy od pierwszego dnia ostatniej @ i tak sie przyjeło liczyć wiec wychodzi 40 tyg ciązy bo tak naprawde to zadna z nas niewiem dokładnie kiedy miała owulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź, tak więc jestem w 5 tygodniu ciąży. Już nie mogę się doczekać wizyty u ginekologa. Chcę pójść jutro, czy to nie za wcześnie? A wy, dzierwczyny, w którym tyg byłyście u lekarza? Proszę o radę, to nasz pierwszy bobasek, jestem trochę przestraszona choć staraliśmy się półtora roku i bardzo chcieliśmy mieć dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze to w takim razie mi wychodzi poczatek 7 tygodnia. Karolinka-nie martw sie wszystkim na zapas! Badz spokona i staraj sie jak najczesciej relaksowac! Nie ma powodu do nerwow, wiadomo, ze jestes podekscytowana, ale nie denerwuj sie niepotrzebnie, buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygodnie liczymy od OM ja ide w 6 tyg i 2 dni na usg, bedzie to w przyszly poniedzialek ... Karolinka musisz byc pozytywnej mysli :) :) :) ja o 1 dzieciatko staralam sie 3 lata ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc widze ze jest nas coraz wiecej witam nowe przyszle mamusie:) Jak sie czujecie dziewczyny? mnie jak narazie nic nie dokucza i w ogole czuje jakbym nie byla w ciazy. Do lekarza tez sama nie wiem kiedy sie wybrac ale chyba przejde sie pod koniec maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje sie do tabelki. NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ migotka...........lubuskie..............25.03.09........ 02.01.10...........? nola................Poznań................25.03.09....... .02.01.10...........? mama lena........wroclaw/manchester..27.03.09.......04.01.10........ ..? flaler paler........uk.......................31.03.09......10.01.10 .........? martha............wroclaw...............02.04.09.......0 8.01.1 0.........syn? ona................opole...................04.04.09.......08 . 01.10.........corka izia.................b-b....................05.04.09.... ...09 .01.10..........syn pumka_gumka....kuj.-pom.............08.04.09.......14.01 .1 0.. ........? liiduchna..........elbląg.................10.04.09...... .15.01.10...........? Karolinka .........kuj-pom...............10.04.09.......15.01.10....... ...? pasowaroza......slask...................07.04.09.......14.01.10...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy zuzi
czy ty moze kiedys pisałas na takim topiku styczniowe starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annbar
Witam! Tez dolaczam - Jestem w 6 tyg ciazy!!!!!!!!!!!!! O dzidzie staralismy sie ponad dwa lata, tak wiec jest to dla mnie bardzo szczegolny czas... Martwie sie przeokropnie o dzidziusia - czy zdrowy, czy wszystko ok itp. Do gina ide 27 maja, ale z tego co sie orientuje niewiele mi powiedza, bo mieszkam w UK a tu niestety ciazy do drugiego trymestru nie traktuje sie powaznie.. Zobaczymy :) Fajnie, ze znalazlam Was, bo w grupie razniej :) Pozdrawiam zafasolkowane 2010!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisalam w tamtym topiku :) ze tak powiem to byla kontrolowana wpadka przez ze mnie :) podeszlam do tego tak na luzie ze mnie szoklo potem ze sie udalo :) hihiiii milego tygodnia :) annbar witaj w klubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ migotka...........lubuskie..............25.03.09........ 02.01.10...........? nola................Poznań................25.03.09...... . .02.01.10...........? mama lena........wroclaw/manchester..27.03.09.......04.01.10..... ... ..? flaler paler........uk.......................31.03.09......10.01.10 .........? martha............wroclaw...............02.04.09.......08.01.10.........syn? ona................opole...................04.04.09.......08.01.10.........corka pasowaroza......slask...................07.04.09.......14.01.10...........? izia.................b-b....................05.04.09.... ...09.01.10..........syn pumka_gumka....kuj.-pom.............08.04.09.......14.01.1 0.. ........? liiduchna..........elbląg.................10.04.09...... .15.01.10...........? Karolinka .........kuj-pom...............10.04.09.......15.01.10..........? annbar............UK.......................?.................?....................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :* wpadlam Was pozdrowic i zyczyć udanego dnia - oraz calego tygodnia :) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annbar
zapomnialam dodac: termin mam na 7 stycznia 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annbar
NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ migotka...........lubuskie..............25.03.09........ 02.01.10...........? nola................Poznań................25.03.09........02.01.10...........? mama lena........wroclaw/manchester..27.03.09.....04.01.10..... ... ..? flaler paler........uk.......................31.03.09......10.01.10 .........? martha............wroclaw...............02.04.09........0 8.01.10.........syn? ona................opole...................04.04.09........08 .01.10.........corka pasowaroza......slask...................07.04.09........1 4.01.10...........? izia.................b-b....................05.04.09.... ....09.01.10..........syn pumka_gumka....kuj.-pom.............08.04.09........14.01 .1 0.. ........? liiduchna..........elbląg.................10.04.09...... ..15.01.10...........? Karolinka .........kuj-pom...............10.04.09.......15.01.10...... ....? annbar............UK......................31.03.09.... .. .07.01.10............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie, dopadlo mnie.... jestem bez przerwy glodna! Juz mnie to przerasta, bo w ostatniej ciazy przytylam 30kg! Wprawdzie wszystko zrzucilam, ale jednak... i teraz znowu sie zaczyna.... a na dodatek jestem mega spiaca caly czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam ssanie przeogromne - a na tym etapie to jeszcze powinnam sie hamowac... Niestety jedzenie to moja najwieksza slabosc!! No i rowniez na okraglo spie :) Cycuszki bola jak diabli, ze czasem nie moge sie dotknac, albo spac na boku... Niezbyt to przyjemne, szczegolnie ze moj rozmiar nie jest maly sam w sobie... Mam pytanko: Czy ktoras z Was ma problemy z tarczyca? Pytam, bo ja niestety mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. dolaczam do Was :) dzisiaj wyszly mi na tescie 2 kreseczki - jeszcze u lakerza nie bylam ale w tym tyg sie wybiore:) tylko ze na USG to bede musiala troszke poczekac bo mieszkam w UK a tu troszke inaczej traktuja wczesna ciaze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jetsem po operacji tarczycy, od 13 lat biore eutyrox, narazie 75 jednostek - obecnie mam ladne tsh 1,54 :) i zaczynaja mnie cycki bolec :) i sie zrobily pelniejsze :) a apetyt ? predzej bym powiedziala ze mi zanika ... to dobrze :) z zuzia przytylam 8 kg :) z emilka do 20 tyg tylko 2 kg... mam nadzieje ze i tym razem na 8 sie skonczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu234
Witam Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog (poród i prawa Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195 Serdecznie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×