Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eureka1979

test ciążowy a inseminacja

Polecane posty

Ok, mam, bo podałaś pryganowa zamiast progynova- za pierwszym razem.Spokojna głowa, to tylko estradiol, absolutnie nie ma wpływu na wynik testu ciążowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
Dziś kolejna beta, jutro wyniki, mam nadzieję że będzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymam kciuki
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EUREKA1979
dziś betA 520 MLu....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje, przyrost bardzo ładny ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eureka - gratulacje, fajnie że udało Ci się za pierwszym razem :) ja podchodzę trzeci raz pod koniec maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
życzę powodzenia, w sobotę idę do lekarza, sama w to jeszcze nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
W sobotę byłam u lekarza, to czwarty tydzień się rozpoczął, na usg była mała fasoleczka, umieram ze szczęścia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymam kciuki
gratuluję z całego ❤️ dbaj o siebie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc jestem nowa. Mam pytanko jaka jest roznica między testem a badaniem z krwi ? i czy zrobic beta HCG czy HCG? jestem 12 dzien po inseminacji. I nie wiem czy juz moge zrobic test czy lepiej poczekac na badanie krwi? Strasznie sie boje rozczarowania :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob bete jest pewniejsza
od testu sikanego. Beta HCG i HCG - to nazwy tego samego badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
Golbi, ja po chyba 11 dniach zrobiłam test sikany, kreska ledwo widoczna, po południu robiłam kolejne i nic nie było, zwariowałam, poleciałam na beta hcg i wynik wyszedł tak jak pisałam wcześniej, za dwa dni powtórzyłam i beta wzrosła, następnie w sobotę lekarz potwierdził ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
nie martw się, zrób sobie spokojnie, na lejcie test ale jeśli będzie negatywny nie panikuj, zrób go rano najlepiej, u mnie kreska było ledwo widoczna i tylko pod światło, potem wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za szybkie odpowiedzi kupie test i jutro rano zrobie. A w środe ide pobrać krew. I zobaczymy co dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
no, odezwij się tylko co i jak, test zrób rano sobie , ja tak zrobiłam i miałam ledwo widoczną kreseczkę, po południu wcale jej nie było, a po badaniu krwi to już w szoku tylko byłam, czekam na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eureka teraz to oszalałam. Zrobiłam test. I na poczatku była bardzo ale to bardzo bledziutka kreseczka. Po paru minutach zrobiła sie wyrażniejsza. Ja oszaleje do piatku. Bo dopiero w piątek bede miała wynik z krwi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
Golbi, miałam to samo !!! Najpierw wcale, potem jaśniutka po kilku minutach, nie chcę zapeszać ale to napewno ciąża wiem co czujesz bo tydzień temu miałam to samo, szalałam z radości, potem krew to już nie miałam wątpliwości, ale się cieszę.........pisz jak będziesz miała ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju sama nie wiem co myslec jutro chyba zrobie jeszcze raz test. Boje sie bo strasznie boli mnie brzuch. Ale to tak od dnia inseminacji. Biore Duphaston takze mam nadzieje ze jak wyszło:) to juz bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
ja miałam milion myśli, do dziś nie wierzę, że to prawda, łacznie zrobiłam 6-7 testów, potem krew dwa razy i dalej jestem w szoku. Brzuch mnie bolał też od dnia insemy tak jak na mega okres, jakieś kłucia po lewej stronie itd ale każdy organizm jest inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ty się czujesz?? Co lekrz powiedział?? Pracujeszc normalnie?? bo ja wlasnie mam dylemat.Nie chce panikować bo to jeszcze nic pewnego, ale mam ciezka prace stresująca i musze na nocki pracowac i dzwigac chore osoby . a jak cos by sie stało tooo bym sobie nigdy nie wybaczyła! I nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak te kłucia sa okropne i naprawde spodziewalam sie okresu aaa nie tej kreseczki bladej ale to zawsze nadzieja jakas:) Bardz sie ciesze ze trafiłam na to forum i że moge z toba pogadac bo jakos tak mnie sie denerwuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
jakbym słyszała siebie......też trafiłam pierwszy raz na forum przez przypadek jak czegoś szukałam, raczej byłam przeciwna takim rzeczom itd ale jak mi jakaś laska odpisała to nie mogłam wytrzymać że mogę się z kimś tym podzielić i pogadać. Tak jak ci pisałam wcześniej po zrobieniu testu tydzień temu oszalałam, potem zrobiłam 6 następnych, potem krew a w ostatnią sobotę byłam u lekarza który zrobił usg dopochwowe i pokazał mi malutką fasolkę. Mam nadzieję że będzie wszystko ok, sama w to nie wierzę jeszcze. Brzuch mnie bolał jak na mega okres, jakieś kłucia i t d. Tak to jest ok ale piersi mnie bolą że nie mogę wytrzymać. Co do pracy to też miałam strasznie stresujacą pracę i od 2 m-cy jestem na zwolnieniu bo miałam dość, teraz odpoczywam w domu i nie mam zamiaru się dalej stresować tylko odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
Jak tam Golbi? Robiłaś następny test ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze eureka jestes?? robilam test i znowu blada kreseczka. Ale udało mi sie zdobyc szybciej wyniki z krwi i mam 186 to dobrze czy zle?? pozdrawiam i prosze odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normy do testu
Ten wynik oznacza ciaze-gratulacje.A tu masz normy: Normy beta-HCG tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000 tydzień od ostatniej miesiączki mlU/ml 3 5 - 50 4 4 - 426 5 19 - 7,340 6 1,080 - 56,500 7-8 7,650 - 229,000 8-12 25,700 - 288,000 13 -16 13,300 - 254,000 Normy hcg Ciąża 1.3-2 tydzień mlU/ml 16 - 156 Ciąża 2-3 tydzień 101 - 4870 Ciąża 3-4 tydzień 1110 - 31500 Ciąża 4-5 tydzień 2560 - 82300 Ciąża 5-6 tydzień 23100 - 151000 Ciąża 6-7 tydzień 27300 - 233000 Ciąża 7-11 tydzień 20900 - 291000 Ciąża 12 tydzień 16684 - 127939 Ciąża 13 tydzień 10743 - 89074 Ciąża 14 tydzień 7895 - 70818 Ciąża 15 tydzień 6210 - 69173 Ciąża 16 tydzień 5730 - 54585 Ciąża 17 tydzień 5267 - 57465 Ciąża 18 tydzień 3180 - 51360 Ciąża 19 tydzień 5879 - 55183 Ciąża 20 tydzień 1234 - 45771 Ciąża 21-39 tydzień 2700 - 78100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
Golbi !!!!! Gratuluję !!!!!! Ja miałam 128, jesteś w ciąży, ja dla świętego spokoju po 2 dniach powtórzyłam bete i miałam ok 500, i już wtedy nie miałam wątpliwości, potem lekarz i już. Ale się cieszę, a jak twoje samopoczucie? Masz super wynik bety hcg, ciąża jak nic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golbi
ogólnie dobrze tylko ten brzuch boli cały czas. Ja mam w przyszlym tygodniu zrobic jezcze raz badanie hcg i progesteron i zglosic sie do lekarza. Ale sie ciesze. Chociaz nie moge w to uwierzyc jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
mnie brzuch też bolał i boli, chociaż od kilku dni mniej, ja w sumię do tej pory nie wierzę i chyba nie dociera to do mnie i tylko mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóle we wczesnej ciąży \"jak na miesiączkę\" są najnormalniejszą normą i nie powinny spędzać nikomu snu z powiek.To, co może być na tym etapie niepokojącego to:- rwące bóle podbrzusza raz nasilające się, raz słabnące ale chodzi o nagłe ich występowania i ciężkie przechodzenie, ból, który ciężko znieść- plamienia, krwawienia (plamienia mogą zdarzyć się w I trymestrze i nie muszą oznaczać niczego złego ale każdą sytuację tego typu należy skontrolować)- wysoka gorączka nie dająca zbić się paracetamolem (powyżej 38 stopnia u mamy)- gorączka w okolicy 39 stopni wymaga natychmiastowego udania się na Izbę Przyjęć (zarodek/płód ma o stopień więcej w macicy a powyżej 40 stopni zaczyna się ścinanie białka)- przeziębienie, które nie przechodzi po 3 dniach leczenia domowymi sposobami, lub ktre się pogarsza w objawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
golbi jestes? co z tobą? jak badania?? odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×