Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eureka1979

test ciążowy a inseminacja

Polecane posty

eureka i golbi - wy to szczęściary jesteście :) ja mam nadzieję dołączyć do was po 3 iui, a to już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze eureka. Ja czuje sie dobrze. W srode mam badanie z krwi i progesteron. Wczoraj robilam test i wyszly dwie wyrazne kreseczki:). Jak tylko bede miala wyniki to napisze. A co u Ciebie jak sie czujesz?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia ja do tej pory nie wierze ze mi sie udało za pierwszym razem. Ale bardzo jestem szcześliwa z tego powodu:) tobie tez napewno sie uda życze Ci tego z całego serca i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama swojego synka
dziewczyny, cieszę się razem z Wami :) Trzymam kciuki za Karolcię. Ja po trzeciej inseminacji urodziłam wspaniałego synka i doskonale pamiętam, jak to jest. Wszystkiego dobrego dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziękuję za kciuki :) wszystko będzie jasne za 2 tygodnie. Mam nadzieję że ta 3 inseminacja będzie udana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny - gratulacje dla golbi i eureki, powiedzcie mi prosze jaką mieliscie procedure przy IUI że wam sie udało z apierszym razem, i jak możecie to gdzie się leczycie, bo ja miałam już dwie, pierszą na nturalnym i druga na stymulowanym clo, i własnie zrobiłam beta i wyszła mi negatywna i zastanawiam się co dalej robić czy nei zmienić lekarza, dodam ze jestem z łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
Witam, sorki, nie było mnie dwa dni. Golbi - cieszę się bardzo, ze jest ok, u mnie też chociaż to pierwsza ciąża i wszystko jest nowe i ciagle się boję że coś jest nie tak i takie tam. Pisz co się dzieje u ciebie to będzie nam raźniej. Wczoraj byłam u lekarza, miałam usg i takie tam, jest ok, nastepna wizyta za 5 tygodni. Dostałam Duphaston bo jeden dzień miałam malutkie plamienie ale okazało się że to po 2 godzinach jazdy na rowerze - przesadziłam, tak to jest ok, ale każdy ból, ukłucie to już panikuję bo nie wiem czy to normalne czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
do sportsmenki - u mnie procedura była prosta i szybko wszystko poszło. Słyszałam o inseminacji b o wczesniej 3 koleżanki miały i dwie zaszły za pierwszym razem a trzecia za drugim, kilka m-cy nie zachodziłam i pojechałam do kliniki. Okazało się że mam najpierw brać bromergon, potem miałam laparoskopię i usunęli mi torbielek, potem już przygotowanie do inseminacji i udało się. Klinika w Szczecinie, są najlepsi. http://www.vitrolive.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki eureka za informacje, do Szczecina to ja z Łodzi mam kawał drogi, ale żeczywiście jak weszłam na strone to widać po samej współpracy i szkoleniach zagranicznych że jest to dobra klinika... ale na razie pewnie nie namówie męża na wyprawe... i będe próbowała u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja leczyłam sie w Krakowie w Macierzyństwie:) w grudniu zaczęłam i w ciagu 5 miesiecy sie udało. Jeden cykl pech tylko 9mm potem przerwa i z nastepnym cyklem zwiekszona dawka Puregonu codziennie 50 j tak to mialam co 2 dni. I udalo sie pech 24 mm. no i jakos tak sie udało:) za pierwszym razem. Takze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eureka właśnie odebrałam wyniki beta 3 307,00 a progesteron 16,30 . Troche mnie brzuch pobolewa, ale jutro jade do lekarza to moze rozwieje moje watpliwosci i obawy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
ja też w 14 ale już w 11 robiłam testy i ledwo coś na nich widziałam ale co rusz biegłam do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
karolcia a ty kiedy masz zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka_S
gratulacje zaciążonym :) tak wam zazdroszczę... jestem pierwszy raz na formu... jestm 10 dni po inseminacji i umieram z niecierpliwośći tak już bym chciała wiedzieć czy sie udało... nie mam żadnych objawów na @, tylko od inseminacji przez jakieś 6 dni czułam kłucie w prawy jajniku (tam był owulka).. czy to możebyć jakiś znak? kiedy mogę zrobić test? czy dzisiaj mogę go zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam do was pytanie, któraś brała zastrzyki z fostimonu? wczoraj dostałam @ i wybrałam się do iinej kliniki na konsultacje, by zasiegnąć drugiej opinii, i doktor powiedział mi że on by mi przepisał od 4-9 dnia cyklu fostimon zamiast clo, bo w jego opinii jest bardziej na naturalnych kobiecych hormonach - ale tak na prawde jak go pytałam o szczegóły, to nie umiał mi odpowiedzieć, albo nie chciał... jedyną równicą to to że clo może wpływać źle na endometrium, ale ja jak brałam to miałam i tak duże endo, zmalało raptem o 1 mm... (z 18mm na 17mm) no a koszt tych zastrzyków to po 75 każdy, czyli za całe sześć aż 450zł - za samą stymulacje, a tabletki clo mam jedną paczkę w domu... i się zastanawiam czy jest sens zmieniać, skoro po tamtym miałam i dużo jajeczek (1 na L i 4 na P), które najprawdopodobniej dojrzały bo pękły same... więc nie wiem do końca czemu ten chce to zmieniać... oprócz oczywistego by zbic kase, w tej klinice za całe IUI wraz z lekami i wizytami pewnie poszłoby prawie 2 tysiące... pomóżcie, doradzcie jak umiecie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej eureka - już miałam 3 inseminację dokładnie w dzień matki, 26 maja :) teraz czekam... ewka - wiadomo że lepiej poczekać do dnia spodziewanej @ ale wiem że ciekawość zżera wcześniej :P a i co do testów to ja sobie postanowiłam że ich nie będę robić tylko w razie czego pójdę na betę. sportsmenta - faktycznie drogie te zastrzyki, tylko po co je robić jak na clo reagujesz dobrze; chyba sięga sie po inne środki jak coś wcześniej zawiedzie; takie jest moje zdanie. Ile miałaś iui???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
ewka - ja po 11 dniach zrobiłam 7 testów, kreska była ledwo, ledwo ale na forum laski doradziły mi i w 14 dniu robiłam bete no i udało się, sportsmenka - nie mam pojęcia o tych zastrzykach ale droga imprezka karolcia - trzymam kciuki a gdzie golbi się podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota7878
witam jestem tu nowa jestem po 3 inseminacji, ale nieweim czy coś z tego bedzie bardzo boli mnie brzuch i czuje się jakby miała dostać okres. Gratuluję Wam dziewczyny ze Wam się udało za pierwszym razem. Do Karolci- czy to Ty może byłas na forum "po pierwszej inseminacji" tak mi się coś kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dorota to ja byłam, ale tamto forum ucichło życzę ci powodzenia, ja też jestem po 3 iui :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota7878
mam do was dziewczyny pytanie czy inseminację miałyście na pękniętym pęcherzyku czy nie, i czy ma to duże znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota7878
karolcia , mam pytanko ile razy będziecie próbować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eureka własnie wrociłam od lekarza:) i wszystko jest ok!!powiedział ze jestem w 5 tygodniu i jeden dzien:) zadowolony jest z wynikow teraz mam zrobic podstawowe badania i za 10 dni sie zglosic. Ale sie ciesze :) i trzymam kciuki za was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota7878
karolcia- my planujemy że 5 razy spróbujemy, tylko co później już sama niewiem , może in vitro, ale też czytałam że nie zawsze się udaje. Ja dwie pierwsze inseminacje miałam na pękniętych pęcherzykach a teraz na nie pękniętym . Dobrze że jest to forum to jest się komu wyżalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golbi, to pocieszające że jednak komuś się za 1 razem udaje; pamiętam jak sama w to wierzyłam :) dorota - no my chyba potem też in vitro, ale jak na razie to mnie trochę przeraża:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
Hej Dziewczynki, Golbi - gratulacje raz jeszcze ! Cieszę się, ja jak byłam we wtorek to było 6 tygodni i 1 dzień, takze idziemy prawie łeb w łeb. Dorocia - ja miałam inseminację na nie pęknietym i udało się za pierwszym. Też robiłam podstawowe badania i wszystko jest ok, teraz jade dopiero za 5 tyg, około 30 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eureka a tobie lekarz okresla tydzien ciazy patrzac na dzien mieisaczki? bo ja juz zwarjowalam z badan krwi wynika ze jestem w 3 a lekarz powiedział patrzac na usg i wogole ze to 5 !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota7878
hej, dziewczyny napiszcie czy miałyście robione jakieś badania przed inseminacją chodzi mi o takie które powinien każdy zrobić, i jak długo po zabiegu leżałyście czy ma to jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×