Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Mi miałas mi kiedyś wysłać fote nowszą :P ja ładnie prosić Jestem przeciw ciemnowłosym które robią sie na blond ale to twoje włosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
BLODNI JEST SEXY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą............ ciekawe gdzie jest zmanierrowana..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie zrób blondi a ja dalej będe jedyną ciemnowłosą wiedzmą na tym topie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, ale skoro masz teraz farbę brąz, to bez marchewy się nie da. Najpierw muszisz rozjaśnić, potem dopiero nałożyć kolor - i nie wyjdzie taki, jak chcesz. Po drugim farbowaniu będzie lepiej. A ten kolor z linków moim zdaniem za jasny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak ten kolor co słodka wkleił bardzo mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi owszem ale nie takim!!! bazarowym! a teraz muszę czekać aż słońce zrobi swoje lub aż odrobinę zregenerują się włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Mala farbuj na blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rób, spoko. Z jasnych zawsze można ciemne zrobić. Ale skoro masz jasny brąz, jak widzę, to smiało próbuj farbę od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Mała rżnięcia to ja mogę mieć :P ;) nawet dużo :o :o ;) nie narzekam :o :o ;) tylko CHCE MIŁOŚĆ❤️ PRZEPIĘKNEJ EWY Z RAJU!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że brakuje, kazdy jego post wręcz piszczy za rżnieciem ...nie martw sie złoty na pewno ktoś cię kiedyś przerżnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podoba mi sie ten kolor jednak miodowy mi tylko pasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Mała jestem romantykiem :P ;) starsznie namiętnym :P ;) latino lover :P ;) http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1c Janka została zbanowana :o :o a chomika po brzuszku macała ... nerwowe ruchy robiła....dziurkę w oku wydłubała...:o :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zloty - w takim razie zmieniam dla ciebie styl obuwia :P zrobie sobie nawet pazurki na dwa merty ;) :D :D :D Antonio👄 hihihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, rosol nastawiony, spadam pod prysznic namydlac i balsamowac moje boskie cialo" a ja juz miałem zamiar do ciebie na kawe wpasc :D:P tymczasem do Kraka czas pędzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" żarówka osram Luśka nalezałoby go przewrocić na plecy i zobaczyć co ma wytłoczone, może to samorodek?" A gdzie Ty znajdziesz kogoś, kto się tego podejmie? Wiesz, takie wygłodniałe miłości serce złociutkiego to poważne zagrożenie, lepiej się trzymać w bezpiecznej odległości. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mała, ja mam kolor zbliżony do tego z ostatniego linka Słodkiej i wygląda naprawdę dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Zielna bosko tańczysz 👄 :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:56 [zgłoś do usunięcia] Złoty Zielna bosko tańczysz Matko Bosko Zielna, Zloty, bukietów jej na okolicznośc narwij mówie Ci Twoją będzie [ porada życzliwej koleżanki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehehe rwij , rwij :P dostaniesz i dusze ;) a co do tanca - musze przyznac - nie bylam w najlepszej formie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×