Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Wcale nie w krótkich włosach czuje sie dziwnie ,próbowałam to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike zazdrosci sami
bo jej nikt nie chce podszywac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka razy dwa
Dzięki, Ike. chyba przed ewentualną kolejną podróżą będę zmuszona się zaopatrzyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odczepcie się od ike
jak chcesz,to moja rada:) długie włosy Cię skracają:-o a i tak niewielkiego wzrostu jesteś ,no i ta "tusza".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze lusiu naprawdę z czystym sercem polecam na wszelkiego rodzaju sytuacje awaryjne wszelkie nasze cudaki ziołowe są naprawdę nic nie warte- tylko otępiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież pisze ze obcinałam włosy,miałam różne kolory na włosach,ale jednak najlepiej czuje sie w długich i ciemnych. Myśle o ścieniowaniu dośc mocnym na przodzie a z tyłu kształt trójkąta. Zbyt pulchna?doradz Jak odchudzić piersi,wole to niz ściąć włosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odczepcie się od ike
Sami,może cała schudnij? w brzuchu?pośladkach?Zobacz jaką figurę ma Ike:-D miód..;-)..Zetnij włosy ,za ucho i ufarbuj na kasztan,a trójkąt zrób na pipce:-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona z kim ty na tej kuchni dyskutujesz i po co ?? z idiotką, która znalazła sobie dobry moment, żeby wylać frustrację? wystawia tylko opinię o tamtym miejscu i jego gospodarzu- choć mimo wszystko mam nadzieję, że nie robi tego za jego przyzwoleniem daj spokój niech pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odczepcie się od ike
Ike idiotką? Dlaczego oceniasz ludzi nie znając ich? Czy Tobie jest miło gdy ktoś mówi ,że jesteś żebrakiem kafeteryjnym? Nie ładnie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce być kopią Ike:O Ja to ja tzytki i długie włosy :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odczepcie się od ike
Nie będziesz kopią niczyją choćbyś bardzo chciała:) Sami=Samanta Fox? zapuszcza więc włosy do samej dupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odczepcie się po pierwsze jak można napisać o kimś że ktoś "szczeka" jeśli ten ktoś od dawna zachowuje się zgodnie z wszelkimi standardami czy ty widziałaś żebym od dłuższego czasu weszła na kuchnię kogokolwiek napadać ? nie nawet dziś kulturalnie wyraziłam swoje zdanie - tłumacząc- dopóki kucharz nie przegiął po drugie jak można do jasnej cholery zarzucać komuś coś co samemu robi się ze 100 krotnym rażeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... do Samanty to mi brakuje cm w biuście. Na razie nic nie zmieniam,i choć nie wiem jakbym sie długo odchudzała nigdy nie bede tak szczupła jak Ike czy Lusia.Pogodziłam sie już dawno z tym, że mam taką figurę a nie inną. ps nie mam brzucha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie wiem z kim mam przyjemnosc :P ale podoba mi sie ta szybkosc szczekania ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami ale ty przecież jesteś szczupła baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam kiedyś koleżankę wysokaśną, koszmarnie chudą i z ogromnym biustem szczerze mówiąc wyglądało to koszmarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike nie jestem szczupła bo mam tzytzki i pupę:( 86-66-85 163 cm waga 52,czasem53kg przyznałam sie do wymiarów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z tego że masz cycki i pupę?? jesteś kobietą!! swoją drogą też mam i cycki i pupę tylko nieco mniejsze :P- zwłaszcza cycki :O bo tyłek jak na siebie mam całkiem spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Sami, masz idealną figurę i świetne włosy - nic masz nie zmieniać! Zabraniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie kobiety są wredne, ale niektóre mają duże cycki. ************** Kobiety nie można zmienić. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia ************** Jeśli laska ma króciutką spódniczkę, to facetowi wisi czy jej torebka pasuje do butów ************** Ziewając mężczyzna pokazuje swoje złe wychowanie, kobieta swoje możliwości ************** Uszczęśliwić kobietę można bardzo szybko, ale jest to bardzo kosztowne ************** Jeśli zaprosiłeś dziewczynę do tańca, a ona się zgodziła, to się tak nie ciesz. Najpierw będziesz jednak musiał z nią zatańczyć ************** Kobieta, która przynosi rankiem piwko na kaca jest nie tylko mądra, ale i piękna! ************** Jeżeli spotkałeś kobietę swoich marzeń, to o pozostałych marzeniach możesz śmiało zapomnieć ************** Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000 ************** Kobieca definicja słowa "już" zawsze zawiera zwrot "jeszcze tylko..." ************** Kobietę znacznie łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać zgodnie z jej życzeniem ************** Niekiedy kobieta traktuje faceta jak budzik. Najpierw go nakręci, ale skończyć nie da ************** Narzeczeństwo to powolny proces wpadania mężczyzny w delikatne kobiece łapy ************** Biust - ozdoba czy ciężar? Gdyby ozdoba - kobiety nosiłyby go na wierzchu, gdyby ciężar - na plecach ************** Kobiety mają dwa rodzaje pretensji: - nie ma co na siebie włożyć, - za mało miejsca w szafie. ************** Gdy mężczyźnie źle - szuka żony.. Gdy mężczyźnie dobrze - żona jego szuka. ************** Jaka jest różnica między mężczyzną a kobietą? Kobieta wymaga wszystkiego od jednego mężczyzny, a mężczyzna wymaga jednego od wszystkich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odczepcie się od ike
nie masz brzucha Sami? A to ciekawe,komiczne:-D Nie jesteś gruba-a pulchności dodają Ci cycki i pupa:D i taki efekt,złudzenie?:-p Rozumiem też,że się podobasz innym,Sobie i niech tak zostanie🌼 Ike Ściemniasz w żywe oczy:) :-p zielona Skarbeńku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona a już się bałam, że znowu filozofowanie zaczniesz:D widzisz a tym razem najprawdziwszą prawdę życiową wkleiłaś nawet budda by na to nie wpadł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike Ściemniasz w żywe oczy od ściemniania to tu jest osram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odczepcie się od ike
Tja:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×