Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

a ty lusia w polsce?? czy juz w londynie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Polsce, ale muszę się ogarnąć z robotą, żeby wyjechać spokojnie. Plus inne plany wakacyjne i sprawy rodzinne przede mną, stąd czas mnie goni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli tak jak dotąd, a potem się okazuje, że źle rozłożyłam czas i nie zorganizowałam się adekwatnie do sytuacji. Ech, człowiek jednak potrzebuje nad sobą większej kontroli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. nie tracę nadziei, że już wkrótce nie będę musiała się za bardzo spieszyć w związku z uprzednim niespieszeniem się, bo zmieniam zajęcie i nie będę miała takiej swobody. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie nazywa samodyscyplina ja tejże też w wielkim nadmiarze nie posiadam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to sie nazywa samodyscyplina ja tejże też w wielkim nadmiarze nie posiadam" Myślę, że to kwestia odpowiedniej motywacji. Kiedy nie spodziewasz się niczego szczególnego w ramach uwieńczenia dzieła, to i dyscyplina spada na łeb na szyję. Zresztą, problem wydaje się być dość powszechny, każdy lubi się poobijać, kiedy może sobie na to bezkarnie pozwolić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu tez prawda ostatecznie czemu by nie :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to. ja się już w życiu trochę napracowałam, i sporo nakształciłam, więc powiedzmy, ze taka odwilż tez mi się należała. No i warto zauważyć, ze w tym względzie osiągnęłyśmy wspólną płaszczyznę z Zieloną - brak większych wyrzutów sumienia. :) Ja i tak muszę zrobić swoje, a że z opóźnieniem, cóż. Jak sobie pościelesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuśnaaa
byłam na tamtym topie mocne:classic_cool: bardzo mocne:classic_cool: i poprawiło mi samopoczucie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej, ze jeszcze jakąś szybka dietę bym chciała zapodać, żeby ze dwa kilosy uparte zrzucić {napisała Luśka zajadając się herbatnikami maślanymi "Łakotki"]. Może przynajmniej tutaj motywacja dopisze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy człowiek ze zdrowym podejściem do życia lusiu wie, że życie nie składa się tylko z obowiązków- a zasadniczo przede wszystkim składa się z tych rzeczy pozostałych nawet pracoholik pracuje non stop tylko dlatego,że to po prostu lubi lub w tym się spełnia a dziś przede wszystkim jest niedziela, na dodatek upalna niedziela i to doskonały czas by myśleć o słodkim lenistwie dzis siedzieliśmy z mężem na jakiejś dzikiej plaży i patrzyliśmy sobie po prostu na wodę, wdychając to specyficzne powietrze- bez celu- kąpieli czy usmażenia tyłka- było bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej, ze jeszcze jakąś szybka dietę bym chciała zapodać, żeby ze dwa kilosy uparte zrzucić {napisała Luśka zajadając się herbatnikami maślanymi "Łakotki"]. Może przynajmniej tutaj motywacja dopisze. ja jestem właśnie po dużych lodach:O całus???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuśnaaa
cieszę się że nie jestem szalona:P wiem,to płytkie,bardzo płytkie:P ale ja zawsze wchodzę na kafe tylko po to żeby móc na siebie potem spojrzeć-i pomyśleć-ze mną to nie jest jeszcze tak źle...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuśnaaa
wiem:P czytam też pudelka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wdychając to specyficzne powietrze" Ojej, jak ja lubię robić takie rzeczy. Nawet takie późnowieczorne powietrze, pod rozgwieżdżonym niebem, i wdychane z balkonu ma coś w sobie, a co dopiero za miastem. :) zgadza się, wg mnie praca jest po to, żeby zarobić pieniądze na tę resztę poza pracą, więc chyba im lżejsza, tym lepsza. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuśnaaa
miłego wieczoru;)🖐️ idę się pomoczyć w wannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo lusiu ja uwielbiam zapach maciejki i jeszcze świergot ptaszków cholera widzę znowu kolejne powodzie biedni ci ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, te powodzie to naprawdę :O I to w dodatku wtedy, kiedy kryzys gospodarczy ma się coraz lepiej. Ciekawe, czy ci ludzie są ubezpieczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu ubezpieczeni?? u nas mało kto jest ubezpieczony taki system poszkodowani dostaną zapomogi z podatków i tyle a tak dostali by odszkodowania z polisy- nasz ledwo dyszący budżet na tym by nie ucierpiał no ale przede wszystkim szkoda ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że to ogromny dramat dla zwyczajnych ludzi. A zastanawiam się, bo ja chyba bym się jednak ubezpieczyła, gdyby przyszło mi żyć nad większą rzeką odprowadzającą wodę z gór. Zresztą nawet z dala od większych zbiorników teraz różnie bywa, bo przecież i trąby powietrzne już się zaczęły pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz lusiu jak jest żeby płacić składki trzeba mieć z czego a ci ludzie raczej na bogatych nie wyglądają ubezpieczenie mieszkania to kwestia paru zł ja akurat ubezpieczam bo u nas na klatce jak nie pożar to powódź;) taki wesołych sąsiadów mamy:) poza tym u nas akurat nie wiedzieć czemu to taki dodatek do oc w pakiecie ;) ale ubezpieczenie większego majątku........niby obiło mi się o uszy obowiązkowe ubezpieczenie rolników ( zwłaszcza kontrowersje wokół tego obowiązku) ale czy przez przypadek nie dotyczy to tylko tych, którzy biorą dofinansowanie z UE? ale przecież tam też nie każdy tym rolnikiem jest jak zawsze- polak mądry po szkodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chciałam sie pożegnać z Wami na jakiś czas bedę tęsknić pa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami trzymaj się:) ale po odwyku wróć na stare uzależniające śmieci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócę a Ty Ike obserwuj facetów i notuj dla mnie fajne nicki pa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×