Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Psedłonim_
Luśnia, takiej wspaniałej osoby, jak Ty, nie sposób zapomnieć, więc nos do góry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
A miało nas już tutaj nie być. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
(Fajny ubaw, ale naprawdę czas na mnie) A, Ty moja panno, podszywaczko, wiesz co - chapeau bas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
:) Chodźże zatem, moja podszywaczko. Nie wiem, jak Ty, ale ja padam na twarz już dzisiaj. Zapraszam na moje topiki, najpewniej jutro kilka nowych powstanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawno się tak nie uśmiałam
Dziuro w całym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaławiła
Baby !!!! pobudk!!!! Czas ploty zacząć (to wam chyba najlepiej wychodzi:D:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żywot zerojedynkowy
Czy powyższy post oznacza: 1. że jesteśmy najlepsze w plotkowaniu, w innych czynnościach mniej dobre? 2. że w plotkowaniu na całym forum nikt nam nie dorówna, nasze plotkowanie to pierwsza liga plotkarska, my w czołówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ikuś dziś nie plotkuje ikuś jedzie z dziećmi na działkę dupkę smażyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jestesmy we wszystkim - najlepsze :P wlasnie wygralam w sadzie sprawe ktora sie ciagnie od 5 lat :O szampanskoje - dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żywot zerojedynkowy
Dzięki za bąbelki, właśnie mi było potrzebne pobudzenie organu zwanego mózgiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
Zielona,rozwiodłaś się?:P też umiem plotkować,jak siądę to potrafię obrabiać komuś dupsko przez 4 godziny bez przerwy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad Calus:) az tak dramatycznie to nie bylo ;) ale mimo wszystko - upierdliwa sytuacja.... dopiero teraz czuje to napiecie w kosciach - bo nawet cieszyc sie nie mam sily :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
po pięciu latach to chyba trudno tak w ciągu godziny uwierzyć że to już koniec;) poplotkujmy,bo reputacja topiku się popsuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
chyba nie chce ze mną plotkowac😭 idę sobie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calus - cala rzecz w tym - ze my tu nikogo na jezykach nie nosimy :P bez wzgledu jak by sie staral ;) a reputacje i tak mam zszargano :O my tu przeciez tylko o celach wyzszych - oczeta wznosimy w niebo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam zszargano ;) moja sie nie liczy- w swietle dobra ogolu ;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żywot zerojedynkowy
A ja mam zwoje chyba zszargane. Jak się pozbyć tego ciężaru w głowie, zapewne z powodu niewyspania. Ktoś zna skuteczne metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polozyc glowe na poduszke , nastepnie zamknac oczy , pozostac w tej pozycji na czas nieokreslony - najlepiej do skutku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
pomaga też zimny prysznic i litr kawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żywot zerojedynkowy
Zielona, no przecież. To już podejrzane się robi, ze tak często, jak co dwa dni mogę liczyć na Twoje cenne porady. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żywot zerojedynkowy
O jakich produktach mówicie? Bo ja się interesuję suplementacją tak szerzej i chętnie uzupełniam bank swojej wiedzy. :) Całus, a po litrze kawy nie trzeba będzie zbierać serca z podłogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona* Zloty napisz mi instrukcje obslugi - bede zazywac Kochanie ❤️ napisze masz dostęp do świeżego? zapewniam ze przeżyjesz prawdziwa rewolucje :) :) :) poprawa będzie znacząca :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Słuchaj no, Palola, ja mogę być źródłem kompetentnej wiedzy o suplementacjach. Nie wiem jednak, czy nie powinienem się nią z Tobą podzielić odpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żywot zerojedynkowy O jakich produktach mówicie? Bo ja się interesuję suplementacją tak szerzej i chętnie uzupełniam bank swojej wiedzy. TAJEMNICA :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
po litrze nie:P ale żeby nie było że narażam cudze zdrowie,proponuje prysznic+mycie włosów(pomaga) plus pół litra kawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zloty - dobrze ze stoisz na strazy NASZEJ WSPOLNEJ WIELKIEJ tajemnicy ;) dostaniesz za to buzi 👄 Lusia - nie przejmuj sie ;)- ja sama nie wiem skad mi sie to bierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żywot zerojedynkowy
Psełdo, ze sceptykami podjęcie tej tematyki nie ma sensu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zloty , nie wiem czy bede w stanie dostac swieze - popytam w miescie .... moze sie uda ? ale startuj z instrukcja na maila ;) - wdziecznosc moja nie zna granic 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×