Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dominisia21313

Szukam 30latek

Polecane posty

nie no, Gollumica, moze sie nie rozbudzilam wczesniej, ale nie o to mi chodzilo, penwie zle sformulowalam ;-) juz Biala wyjasnila i o to mi chodzilo wlasnie :D to ja lece na kawona bo jak widac calkiem nieprzytomna jestem ktos ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - ukłony w strone Twojego Urzędu za działanie ekspresowe..... w szoku jestem... Ja dowód wymieniłam bardzo szybko, jak i przy okazji zmieniałam za pamięci nazwisko gdzie się dało - generalnie dla wygody, uniknięcia pomyłek i żeby mieć z głowy po prostu. W tej chwili tylko w banku chyba mam panieńskie nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem Lucy, ale Ty czasem cos tak napiszesz, że wprawiasz mnie w ten przyjemny rodzaj chichotu (bo otwierasz nową drogę dla innego rodzaju logiki na przykład jak teraz). Ja tam juz po kawie, ale drugą... a dlaczego nie?... :D Biała? A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiekszosc zmienilam dopiero jakos w kwietniu/maju tego roku, bo mnie juz wkurzalo, ze wszedzie mam inne dane, w tej instytucji tak w inne siak. no to jak w ta kawa, Wy juz po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Lucy moja biedna..... 🌼 Ty wiesz przecież że ja Cie uwielbiam! Kochana nie martw się - ja tez jestem obolała. Niestety tak się TRAFIŁO! ale fajnie, że w dobrym towarzystwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominisia21313
heja:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja wlasnie zaparzylam sobie poranna kawke i jem muesli. pogode mamy paskudna, leje i zimno, niebo jest sine. Dobrze ze siedze plecami do okna bo mozna depresji dostac. Jak ja wam zazdroszcze slonca i ciepelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy - takie temperatury preferuje przebywając nad wodą....anie w biurze! u mnie aktualnie chłodno, aczkolwiek słonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy! Nie strasz! Matko Bosko - Afryka zaczyna sie u nas robić. My mamy ślub dosyć późno więc nie powinno byc gorąco, ale fotografa mamy na 16-ta wiec upał może mnie dopaść niestety....Ale najbardziej deszczu się boję.... znając moje szczęście wpakuję kieckę w najbliższą kałużę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala, popieram wniosek .. ja tez chce nad wode ! Gollumica, takie temp. to zapowiadaja na poludniu, u Was ma byc troche chlopdniej ... ale tylko troche ... nie wdepniesz w zadna kaluze, maz przeniesie Cie na rekach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy kazda Panna Młoda ma jakąś zmorę co tak za nią chodzi? Moja koleżanka miała obsesję, że się potknie i przewróci w drodze do ołtarza, ja mam koszmary z tym deszczem i kałużą... Za Wami też cos chodziło dziewczyny? Bałyście się czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przygotowań to ja tez mam już dość powiem szczerze.... Mam nadzieję, że strojenie Sali to juz będzie ostatnia rzecz którą będę musiała zrobić i zajmiemy się potem już tylko myśleniem o tym co najważniejsze i sobą. Dziś czeka mnie spowiedź przedślubna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taka pokuta :P Chcemy miec z głowy, zresztą potem nie bardzo mamy kiedy i... jakos trzeba będzie wytrzymać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
Wy "to" robiłyście przed ślubem ???????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, a co w tym dziwnego, kazda dziewczyna lubi slodycze ale jak widzisz: Gollumica bedzie walczyc z lakomstwem Biala to az wywozic trzeba bylo zeby smakolyki nie kusily a ja dzien przed slubem poszlam sie spowiadac bo nie wiem co ty rozumiesz przez "to", ale my o obzarstwie piszemy :D ciasteczka, cukiereczki i pokusy z nimi zwiazane .... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
a Golumka na innym topiku przekonywała mnie że damą prawdziwą jest i koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
Aż się boje co się stanie jak zobaczycie taki duży tort po takim poście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
z bitą śmietaną dodam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No doprawdy Zrazie - jak na prawdziwą dame przystało nie "zamiaruję" Ci się ze swego "obżarstwa" opowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×