Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dominisia21313

Szukam 30latek

Polecane posty

Gość zaraz zaraz.
rozumiem że strzelasz focha jak na prawdziwą damę przystało?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
czepiasz się Lucy ;) Ps. śledzicie może pogodę na weekenda?? Mam imprezę na 300 osób i prawdopodobnie w sali bez klimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zraz! No ale naprawdę, skoro z damami masz do czynienia do zachowuj się jak gentelmen. Proszę mi tu nie zwracać się do naszej Lucy w tonie "czepiasz się". Szczerze to sie z Nią zgadzam akurat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D mam do zrobienie rzeczy których nie lubię, nie cierpię, nie chcę robić buuuuuuuuu ...i są bez sensu!!!!! i termin do piatku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
to na końcu zdania to "0" czy uśmiech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
a jeśli chodzi o słodycze i tort to chyba nie dogadaliśmy się dlatego wyszło żem zwykły chłop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
ja z taką głupią miną się urodziłem, mama powtarzała że to normalne ale chyba przestałem jej wierzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś do mnie przychodza dwie koleżanki :) będzimey oglądać zdjęcia z wesela ...z jedną wspominać, drugiej opowiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - a ty film juz masz? Bo ja kurde jakos nie zarejestrowałam w pamięci, zebyś pisała że już ogladałaś - zdjęcia to pamiętam ale film... ???? No to bedziesz miala fajny wieczór!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze slodyczy to ja najbardziej lubie ostre paprykowe czipsy:D moje ulubione to Pringelsy Hot & Spicy, nie wiem czy sa w Polsce tez ale pycha:) szkoda ze maja miliony kalorii, doslownie widze jak mi te male gnojki po czipsie skacza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chipsy jadam ale (głupio mówić) przy Męzu nie, bo On na mnie krzyczy... I nie przez kalorie tylko że tam jakichś trucisz i chemii pełno... Jakby w czymkolwiek co jemy tego nie było... :( Biała - no to kurde długo coś, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cebulkowe lays'y:D:D:D wiem ze niezdrowe i w ogole, ale co tam od czasu wciam. natomiast slodyczy praktycznie w ogole bo nie lubie .. wole zjesc kanapeczke, kielbaske czy czipsa niz slodycz wiecie, my nie mielismy filmu jako takiego, ale mamy ze tak pwoiem nagrania nieprofesjonalne, i jak sobie czasem ogladamy to lezka w oku dalej sie kreci ... boskie wspomnienie aaaa, kazali mi pracowac, a mnie sie nie chce ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żebyście wiedziały jakie ja głupoty dostałam do roboty!!!!! paskudztwo :O ja za młodu byłam większy łasuch....teraz rzadko mam ochotę na słodycz ....dużo mam naturalnej małżeńskiej słodyczy hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam też przy czekoladzie wyspać się mogę, ale przy takim kurczaczku pieczonym na przykład to juz absolutnie nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
ale mięsne towarzystwo ;) ale to mi się najbardziej podobało: "widze jak mi te male gnojki po czipsie skacza" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje się już świetnie ;) chyba wyleczyliśmy już to zapalenie :) Na razie jeszcze stara się unikać alkoholu, czekolady i gazowanych wg zaleceń lekarza ;) Właśnie się waha czy rozpocząć ten przepisany antybiotek a w zasadzie dwa (z którymi miał się wstrzymać) czy dopiero po konsultacji z lekarzem i pokazaniem mu wyników badań Na początku sierpnia idzie jeszcze na USG jamy brzusznej i pod koniec sierpmia ma wizytę u gastrologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×