Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

UDANEGO SYLWESTRA I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!! dla Was i dla Waszych dzieciaczków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Co słychać? jak pierwsze dni nowego roku? Moje dziecie jakies senne od wczoraj, az w szoku jestem ze w dzien tak duzo spi, zaczelam mu robic 130 ml na jeden posilek bo juz ledwie 2 godz wytrzymuje, chyba od 13 stycznia jak skonczy 3 mce zaczne mu dodawac pol lyzeczki kleiku ryzowego na nocna butle, zobacze, no i chyba czas juz bedzie powoli cos rozszerzac diete. Myslalam ze przyjdzie mi dzis ten nawilzacz powietrza ale nie przyszedl, moze jutro bedzie. Zaraz jedziemy do lekrza ortopedy zobaczyc czy z bioderkami wszystko w porzadku, nie wiem czy zwazy go przy okazji czy nie, bo strasznie jestem ciekawa jak tam moj klocek przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! jak tam mamusie? u nas dzisiejsza nocka byla okropna... maly poszedl spac o 24 i obudzil sie juz o 2 i pozniej bylo co godzine budzenie przez co ja jestem ledwo zywa dzis, teraz sobie spi w najlepsze. a co! Maya kupilas bujaka? wczoraj bylismy na zakupach,kupilam sobie gatki i dwie bluzki musze sie pochwalic ze juz nosze 2 rozm mniejsze spodni niz przed ciaza:) kilogramy leca:) dzis moje dziecko konczy 3 misiace:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) wszystkiego najlepszego dla Dawidka:)🌻 Nunusia ja własnie takie noce okropne jak Twoja mialam ostatnio,ale od 2 juz jest ok:)maly śpi jak wczesniej.I powiem wam ze po tych strasznych nocach i marudzeniu zauwazylam ze moje dziecko sie zmienilo-zaczeło gaworzyc na całego,i "gadac" z zabawkami i wogole taki inny synek mi sie zrobil:D marudzi oczywiscie ale jak to dziecko. Takze pociesze Cie kochana,ze to minie i Dawidek bedzie znowu ładnie spał:) Bujaczka nie kupilismy bo mój mąż byl w sklepach i mu panie powiedzialy ze u nich nie sprowadza sie takich rzeczy bo sie niechodliwe:P Zamowimy na alegro jutro juz napewno,bo moj wczesniej wroci to jeszvcze poprzeglada,ale raczej zostanie ten co mi poleciła Nunusia. A powiedz mi czy ten bujak sam buja dziecko czy trzeba kolysac ręka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paskudna pogoda u mnie,wiec juz drugi dzien siedimy w domu....zaraz wezme sie za sort ubranek bo te 62 juz musze odkładac,,,ale te dzieciaczki szybko rosna:) i musze do ciuchlandu bo niedługo nie bede miala w co ubierac Patryczka:P Dziewczynki a kiedy macie teraz szczepienia i ortopede?bo my 9.01 druga szczepionka( znowu 5w1 plus pneumokoki)a ortopede to w styczniu musimy zaliczyc juz tez z druga wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde w to moje dziecko dzis diabeł jakis weszedł normalnie! drze sie cały czas hehe nie płacze tylko krzyczy ale to nie jest taki krzyk "płaczliwy" niewiem czy rozumiecie co mam na mysli hehe dałam go własnie do bujaczka oglada tv i na nich krzyczy hehe poszedł spac myslalam ze sie zdrzemne,pospał pol godz bo przeciez mi nie wolno hehe mały diabeł normalnie! to chyba taki 3 miesieczny bunt:)łobuz mały:) Maya to pewnie Patryczek miał skok i dlatego:) u nas takie gaworzonki sa prawie cały czas, a najbardziej lubi rozmawiac ze mna:P a ile sie przy tym usmieje i odrazu jest czkawka hehe Maya co do bujaczka to tak jak wspominałam on ma wibracje wiec to wystarcza zeby uspokoic dziecko-uwierz:) sam sie nie buja ale jak mały sie rusza to on sie automatycznie buja, ja jak chce go uspic to bujam go noga, wystarczy chwilka i go nie ma:P i plusem duzym jest to ze jest on do 18kg takze na długo bedzie i słuzy tez jako krzesełko. dla mnie to naprawde byl najlepszy zakup jaki tylko moglam dokonac bo moj synek uwielbia ten lezaczek. u nas nawet pogoda ok ale jakos nie mam weny na spacerowanie,nawet słonko swieci... no to Maya twoj mały to "długi" chłopczyk, my sie łandi jeszcze miescimy w 62 i jeszcze troche w nich pochodzi-ale zauwazyłam ze te rozmiarowki sa tak jak u dorosłych-niby 62 a tak naprawde rozny rozmiar. co do szczepionek to ja nawet niewiem hehe musze jakos sie ogarnac z tym ale chyba pojde jakos tydzien po Tobie Maya bo jakos tak byłam, u nas to sobie trzeba samemu pilnowac i nic nie powiedza w przychodni:/ ale sie to moje bobo drze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango-dopiero doczytalam ze Ty wczoraj mialas ortopede:) i jak bioderka Czesia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam pani wyliczyla kiedy mamy przyjsc(bo to co 6tyg)i wyszlo ze na 9stycznia a ja mam taka mentalnosc ze wszystko zapisuje w kalendarzu ,takze nic mi nie umknie:D Do ortopedy własnie nas zapisałam na pojutrze i jesli bedzie ok tak jak ostatnio,to bedzie to ostatnia wizyta tak jak u Izy.Nunusia te rozmiarówki rzeczywiscie nierówne,aleale moj syn urodzil sie długi i tak mu zostalo ze nie jest gruby a długi:P Jutro mój kochany małżonek kończy 29 lat:Di nic mu nie kupie,bo nie mam az tyle pieniazkow,,,czasami załuje ze nie pracuje,,,,tak miałabym swoja kase,alee wiem ze on zrozumie:D Ja dalej babram sie z tymi ubrankami...i chyba jutro skoncze,bo najpierw brat przyjechal na kawe,a teraz na TLC leci CIAZA Z ZASKOCZENIA i bede ogladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Maya to u nas takie pipy pracuja ze trzeba sobie samemu liczyc hehe no widzisz a moj to taka kluseczka jest:) nie gruby ale ciałka ma:) ja to bym chciała zeby on zawsze był taki malutki i słodziutki, jej niech te dzieciaczki tak nie rosna:)za to Dominik sie nie moze doczekac az Dawidek bedzie "kumaty" jak juz bedzie sam z łóżeczka wychodził jak beda w piłe grac hehe Maya wiesz co nie ma co załowac ze nie pracujesz taka juz kolej rzeczy-baba wychowuje dziecko a chłop utrzymuje rodzine. u nas tez niebawem bedzie kiepsko z kasa jak mi sie skonczy macierzynski to juz sie skonczy "bogate" zycie, bo bedziemy zyc tylko z pensji D a ona jaka rewelacyjna nie jest... trzeba bedzie pasa zacisnac, ciezko bedzie bo przyzwyczaiłam sie do tego ze kupuje sobie co tylko chce ale coz,zycie:) a panstwo nam nie pomaga jedynie co to chca zabierac to co jest do tej pory-brak słow i dziwia sie czemu tak mało dzieci sie rodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała w końcu wraca do formy po szczepieniu :) uff my mieliśmy tylko jedną wizytę u ortopedy, stwierdził że wszystko ok. chyba żeby nas coś niepokoiło,to mamy przyjść. następne szczepienie 16 lutego. nam też od razu wyznaczają termin następnego szczepienia. moja maleńka to już duża panienka waży 7,200 i 67 cm wzrostu. wszyscy dziwią się że mała tak ładnie przybiera na samej piersi :) pochwalę się maleńka dostała taką fajną piłkę na gwiazdkę i wprost ją uwielbia :) http://allegro.pl/spiewajaca-pilka-nozna-fisher-price-i2026137134.html dokładnie tą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to faktycznie Dominisia niezła kluseczka:) Iza Ty szczepisz tymi panstwowymi? fajna ta pileczka- hehe taka mała rzecz a tak cieszy:) moja maruda w koncu poszła spac, jakis dzis jest taki rozdrazniony. ciekawe ile pospi hehe bo cos slysze ze sie kreci juz. pospane... eh ide do niego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczepie państwowymi. coś mi się kurde wydaje że zmienił się ten kalendarz szczepień odkąd Kacper był mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ:) bo te szczepionki to wogole jedna wielka lipa,,,a tak wogóle to ile razy jest to szczepienie? My dzis znowu nie wyjdziemy na spacer,bopogoda straszna-pada deszcz....ja sie zaraz biore za odkurzanie i bede sie lenic caly dzien bo w nocy nie moglam zasnac...Patryk spal wzorowo-zasnął o 22;30 i musiałam go o 4;00 budzic na jedzenie bo mi jeden cyc spuchł i bałam sie zapalenia.Po jedzonku zasnął o 4;40 i przespalismy do 9;50. Teraz nowu zasnal-i to prawie sam i pierwszy raz ze smokiem!!!!!!!!:D Cos czuje ze mi dzis bedzie podsypiał duzo bo pogoda senna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka...musze przełozyc wizyte u ortopedy bo mojemu mężowi nie dali jutro wolnego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejerestrowałam nas na 19stycznia,bylo ciezko,ale jak powiedzialam ze chce prywatnie to odrazu sie miejsce znalazło:P Niema nikogo wiec ide sprzatac dalej:) juz mi nieduzo zostało.Mój syn lezy na macie i gada po swojemu do zyrafy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) my dzis pojechalismy na zakupy i do domu wrociłam z nowymi butami:) kupiłam sobie takie zimowe Adidasa czarne z rozowymi wstawkami:) i kupilismy nowe kino domowe bo nasze stare juz ma lata i szwankuje, filmy ciezko odtwarzac, i nie wszystkie filmy czyta. moje dziecie przespało całe zakupy hehe jemu tym razem kupilam tylko szampon do włosow Maya wiesz co, moj Dawidek tez jakos od wczoraj chetnie ciumka dydusia hehe daje mu Aventa zeby sie przyzwyczajał do butelek tej firmy bo mam kupiony zapas ale widze ze mu i tak najbardziej podpasował z wszytskich innych. a herbatke z buteleczki juz pije bez wypluwania, chyba sie nauczyl:) widzisz jak sie zapłaci to miejsce sie zawsze znajdzie. ja pojde w piatek sie zarejestrowac na szczepienie kurde ale tego nie chce:/ jak liczyłam to 6tyg wypada w czwartek. jutro bedzie mnie tu wiecej:) aha przysłali mi hustawke spowrotem podobno naprawiona właczam i nie działa, co za debile, jak tak dalej pojdzie to pojde do rzecznika praw konsumenta i na tym sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia oj Ty to sie masz z ta hustawka....ja odesłałabym znowu i tak az do skutku.Chcialam tu na kafe wejsc wczesnirj ale cos chyba nie działało...Nunusia zazdroszcze zakupów-u nas tak pizdzi juz 3 dzien ze nie da sie wyjsc nawet na chwile,byłoby ok gdyby nie to wiatrzysko,,,a ile dałas za buty?Ja juz sobie obiecuje ze na wiosne kupie pare rzeczy sobie;) A z tym bujaczkiem to dalismy sobie spokój,wziełam fotelik,przyczepiłam zabawki do raczki i bujam noga i jest prawie jak w lezaczku:) za to karuzele mu szukam bo zauwazylam ze Patryk lubi jak cos sie rusza mu nad głowa.Mój tesc był u stolarza i przyniósł bieguny do łozeczka:D super sprawa:D wózek jutro ląduje na dole a Patryczek bedzie spał w łozeczku.Wiem ze to moze nie jest dobry pomysl na kolysanie dziecka w łózeczku,ale mi tak jest wygodniej i dziecko to lubi,bo niestety w nocy sam mi nie zasypia,w dzien zreszta tez nie(tylko raz mu sie udalo). Mango ja tez wczoraj mialam problem z napisaniem tu czegos ale juz działa wiec czekamy na wiesci jak tam Czesiowe bioderka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezła jestem;) haha jak przeczytałam pierwsza częsc postu wczesniejszego to śmiac mi sie zachciało-strasznie chaotyczny:P raz o butach raz o pogodzie potem znow o butach ;) zakreciło mnie:D moj syn własnie usnał,pewnie pospi z pół godz wiec ide na dół kawke sobie zrobic i bede na alegro tej karuzeli szukac...Podczytalam tez na topiku PAZDZIERNIK 2011 ze dziewczyny kupuja takie fajne ramki z odbiciem stópki i rączki-strasznie mi sie to podoba i chyba od nich ściągne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya za buty dałam 250zł, takie kupiłam http://www.neosport.pl/product-pol-23567-Buty-Adidas-LIBRIA-GIRL-CP-K-ZIMOWE-KOZAKI-G40772.html z tym ze ja kupowałam w normalnym sklepie stad ta cena. wiesz ja bym im odesłała ja spowrotem ale wiesz kazde odesłanie jej mnie tez kosztuje i to sa pieniadze tak naprawde wyrzucone w błoto i telefony tez kosztuja. kurwa co za ludzie, az mnie grzeje jak sobie o tym pomysle! dzis napisałam do tej pani kierowniczki meila poki co cisza, jaksie wkurze to naprawde pojde do tego rzecznika bo to sa jaja i narobie im koło dupy skoro oni tak mnie olewaja! my dzis bylismy na balkonie, ubrałam Dawidka w kombinezon i bylismy sie przewietrzyc i przy okazji mieszkanie wywietrzyłam, zrobilam przeciag zeby przestał byc taki zaduch i małe odrazu poszło spac. kurde to spiewanie naprawde działa usypiajaco, w nocy jak maly sie kreci to spiewam mu pocichutku i usypia jak zachiptonyzowany, teraz właczylam pocichutku radio zeby muzyka grała i usnał- sprobujcie! u nas karuzela tak sobie:/ chwilka go interesuje i tyle. powodzenia ze spaniem w łóżeczku, ciekawe czy Twoj synio tez tak bedzie ładnie w łóżeczku spał:) takie bujaki do łóżeczka super sprawa ja mam takie łóżeczko ze nie da sie ich zamontowac:/ Maya nie przejmuj sie ja tez lulam Dawidka do spania bo nam nie zasnie-bedzie sie darł krzywił ale nie zasnie- musi byc lulany i najgorsze jest to ze tak naprawde ululac moge go ja hehe bo moje dziecko jest "hardcorowe" i potrzebuje konkretnego bujania bo takie delikatne kołysanie to go tylko rozbudza a tak tatus kołysa- ostatnio wstał do niego w nocy zeby go ululac to mały zamiast spac to oczy wytrzestrzył jak latary i tak mu dobrze było hehe musiałam wstac i zadziałac ja:) zarejestrowałam nas na szczepienie w przyszły czwartek:/ buuuu tez myslalam o tym odbiciu raczek badz stopek ale mnie to jakos nie przekonało. aha co do spania maluszkow to zauwazylam ze jak wieczorem przewietrze pokoj to lepiej i dluzej spi, wczoraj otworzyłam jak usnał o 23 zamkłam cos przed 24 i spał ciagiem do 5:40 wiec dosyc długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty fajne:) napewno ciepłe i wygodne. Ja tez dzis przewietrze pokój i spróbuje dac butelke na noc-ciekawe czy bedzie spal cala noc i czy zechce mm,bo mój syn to raczej wielbiciel cyca;)zreszta jak na prawdziwego męzczyzne przystało:D No ale jak nie spróbuje to sie nie dowiem. Mój maz dzis pózno wraca bo z okazji ze jutro wolne to dzis robi tak jakby 2 trasy w jeden dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) U mnie codziennie cos szwankuje ta kafeteria i to zawsze jak akurat chce cos napisac, mam nadzieje ze tego nie wetnie ;) Wiecie co moje dziecko tez jakby odkrylo dydusia :) do tej pory zawsze wypluwal tylko na spacerach zeby powietrza zimnego nie wdychal probowalam mu wciskac, a teraz co prawda jeszcze mu wypada, ale widze ze zdecydowanie zmienil stosunek do smoczka. A jak chodzi o spanie w lozeczku to na szczescie nie mam problemu, jak zasnie na noc to potem daje na spiocha flaszke i nawet oka nie otworzy i spi dalej i tak w sumie przez cala noc, ale o 6:30 gora o 7 jest juz na moje nieszczescie wyspany i chetny do rozmow wszelkiego typu, a ja jestem nieprzytomna, bo nie moge cos zasnac normalnie tylko kolo 2 dopiero :/ Ja mam karuzele zamontowana ale poniewaz mam lozeczko z tych turystycznych to nie mam szczebelkow i da sie tak normalnie tego przyczepic wiec nie wisi bezposrednio nad nim tylko wlasciwie nad przewijakiem, wiec niby widzi ,ale nie wykazuje specjalnie zainteresowania, tylko lubi ta kolysanke. Zreszta telewizor tez uwielbia mam w duzym pokoju ten 42 cale wiec siedzi mlodziez jak w kinie, a najlepiej to jak mu vive wlacze, nie ma dziecka :) wiem ze nie powinnam mu pozwalac ogladac ale czasem przymykam oko. Ostatnio tez zauwazylam ze wietrzenie w pokoju moze zdzialac cuda, zreszta w takim swiezym powietrzu to i mnie jest duzo przyjemniej a co mowic takiemu maluchowi co sobie sam nosa nie wydmucha ani sie nie podrapie jak go swedzi, szczegolnie ze mam suche powietrze strasznie. A wlasnie apropo suchego powietrza... zamowilam ten nawilzacz i mam tak jak Nunusia problem, wczoraj dzwonilam do goscia bo juz zamowilam w czwartek i wtedy tez wlplacilam i i juz powienien byc, szczegolnie ze to mial byc kurier, no i dzwonie pytam sie co i jak a on mi mowi ze jakiejs czesci mu brakuje zeby ten nawilzacz dzialal 0_o i jak dostanie ta czesc to mi wysle, a jak nie to odda kase, boze co za ludzie jakbym nie zadzwonila to nawet nie raczylby napisac wiadomosci ze cos jest nie tak. mial wczoraj maila mi przyslac to z tym dalej no i dupa, oczywiscie nie przyslal, znowu mu dzis napisalam ze mial sie odezwac ale na razie ani widu ani slychu... Mam taki album bobasa, kupila mi tesciowa zeby uzupelniac wszystko o dziecku az do 6 roku zycia i tam mam takie miejsce na odcisniecie nozki i raczki ale to nie w glinie tylko tak jakas farbka sie maluje, w sumie fajna rzecz tak na pamiatke. Chce jak maly skonczy te 3 mce zaczac wprowadzac mu kleik do mleka, tak na poczatek pol miarki do butelki na noc, a potem juz powoli pod koniec stycznia jabluszko marchewke i moze jakas jednoskladnikowa zupke, ciekawe jak to wyjdzie, bo moze najpierw bedzie trzeba nauczyc malego jescv lyzeczka i pewnie to tez troche potrwa wiec moze moje zapedy troche sie przesuna w czasie :) U mnie tez lipna pogoda, pada deszcz i tez nie bylismy na spacerze juz 3 dni chyba, ale jakos nie mam sumienia malego ciagnac, moze jutro choc troche sie poprawi to wyjdziemy. A u ortopedy wszystko ok kazal tylko klasc malego mozliwie najczesciej na brzuszku ale nie na boczku, no i niby wkladac mu pieluche tetrowa miedzy nozki ale pamietam ze dziewczyny w szpitalu jeszcze tak wkladaly i to powodowalo obtarcia na udkach, wiec chyba sobie to daruje. mamy kontrole za 2 mce. A teraz 23 mamy usg brzuszka z ta nerka i usg glowki bo jeszcze w szpitalu bylo zalecenie powtorzyc, a 27 drugie szczepienia. tylko tak sie zastanawiam bo mam na jednym skierowaniu oba usg i juz baba w rejestracji cos krecila nosem na to, mam nadzieje ze sie nie okaze ze musi byc osobno... o rany ale sie napocilam przy tym pisaniu , mam nadzieje ze ma to jakis sens :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze :D Czesio podnosi juz pieknie glowke, juz nawet sie nie podpiera na lokciach tylko na samych dloniach, czasem mam wrazenie ze szykuje sie juz do odlotu :D nie daje rady jeszcze tak utrzymac sie dluzej niz z 5 sekund ale jeszcze 4 dni temu ledwie na lokciach sie podnosil i to na momencik. Na macie za to szaleje, skubaniec jeden nawet 1,5 godz ostatnio sie wsciekal, bez nawet minuty odpoczynku, dotad az zlapal obie zabawki, a jak gadal do osmiornicy z pretensjami ze jest nieuchwytna to prawie padlam ze smiechu, takie powazne rozmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[cześć} dziewczyny używała któraś z Was pampersów sleep&play ??? jakie one są??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat mam premium care i uwazam ze sa w porzadku, a wlasnie mialam napisac o tych huggisach jumbo, wiecie co jak dla mnie to sa najlepsze pieluchy pod sloncem, jedna wystarcza na cala noc, wykorzystam reszte tych innych ktore mam i bede sie trzymac juz huggisow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulcia00
Witam serdecznie jestem matką 3 synków mam bardzo duże doświadczenie w porodach i wychowaniu dzieci zapraszam do mojego bloga http://marzeniapulci.blogspot.com/ odpowiem na każde wasze pytania czekam Pulcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Iza ja mam SLeep&Play i powiem szczerze ze juz ich nie kupie, jakos mi nie przypadły do gustu, najlepsze Activ baby. kilka razy mialam mokra pieluche bo nie maja mocnych tych gumek co zabezpieczaja przed sisukami:) no widzisz Mango kazdemu cos innego pasuje, jak jestes zadowolona to super:) ja juz ich nie kupie bo praktycznie co pampers to przesikane hehe mnie juz kurwiaca bierze z ta hustawka, co za debile, napisaam znow do allegro, zobaczymy czy to cos da. widze ze wszystkie nasze dzieciaczki dydka odkryły hehe ale u mnie nie zawsze mały chce. nasza dzisiejsza nocka znow nie udana, poszedł spac po kapieli i wywietrzeniu pokoju o 24 i wstał juz o 2 i potem co 2godz sie budził ale za to pospalismy tak do 11:P Mango telewizja to u nas glowny punkt hehe uspokajacz, dlugo potrafi przy nim wysiedziec za to mata tak srednio go interesuje a szkoda bo tka fajna mu kupiłam ja juz tez mam pokupowane jakies kaszki,sloiczki ale narazie robie zapasy ale juz sie nie moge doczekac az mu podam :P mango ale masz bidulko z tymi lekarzami-ehhh najwazniejsze zeby Czesio był zdrowy!!! niby pieluchowac sie powinno kazde dziecko ale bez jaj, ciekawe czy nas rodzice pieluchowali a jakos dobrze sie mamy. gartulacja dla Czesia ze ładnie główke podnosi! tym razem to ja napisałam wszystko haotycznie miłego dnia kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×