Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Karolla tak się zdarza że jakoś tak się nic nie rozwija po prostu chyba dziecko w tak wczesnym etapie ciąży gdy jest tylko widać pęcherzyk ciążowy przestaje się rozwijać i tak to nazwali puste jajo...do tego jeszcze stwierdziła u mnie zaśniad groniasty to bardzo poważna choroba i okazało się że wszystko jest w porządku na szczęście nie zgodziłam się na zabieg tylko znalazłam innego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo babeczki:) ja już po wizycie i..... było serduszko!! :) Miałam robione coprawda tylko \"podglądanie\" w celu znalezienia serduszka, przez brzuszek, ale wszystko jest dobrze, dzidzia rośnie i ma piękne serduszko:) Lekarz powiedział że wyniki mam bardzo dobre, jestem zdrowa i mam przyjść 10 sierpnia pooglądać już dokładnie małego człowieczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaza, to super!!! ale masz fajnie, że już widziałaś serduszko :) :) :) ja idę dopiero 30 lipca i juz odliczam czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaza super!!! My jeszcze też musimy poczekać na kolejne USG :) Padam na twarz,dobranoc mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaz gratuluje ja wiem co to za uczucie a najlepiej jest jak sie idzie za kilka tygodni a tam juz maluszek macha konczynami ze az milo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja ostatnio jakas wymeczona dla tego maloo pisze. Nie wiem co sie dziej;/ pewnie w ciazy jestem:P hehe:P:P dzis dostalam list ze spzitala ze mam pierwsze USG 27 lipca. To juz za 19 dni:):)ni emoge sie doczekac:) bedzie to 12 tydz:) ojj moze moja dzidzia mi pomacha i moze uda sie wyblagac babke zeby powiedziala jaka plec(w uk nie mowia, a moze bedzie cos widac) chcialabym corcie bo synka juz mam oczywiscie ze najwazniejsze zdrowie i sie nie zalamie jak bedzie chlopiec , no ale chyba kazda matka chce parke:)ach te kitusie:)i sukienusie:) co do USG to ja nie wiem czy szkodliwe widocznie nie skoro mozna robic czesto przy ciazy zagrozonej, a jak samo slowo zagrozone to powinno sie barzdiej uwazac jak przy zwyklej:)wiec chyba nie szkodzi. Ja nawet nie mam mozliwosci na dodatkowe USG moze uda sie wyblagac o drugie...w pierwszej ciazy mialam usg w polsce 2 razy a potem w uk i to nie byl duzy odstep czasu i tez is emartwilam. ALe lekarz w pl powiedzial ze przy zagrozonych ciazach trzeba a teraz to ode mnie zalezy ale tez za czesto nie polecal. jesli chodzi o imiona?nie wiem synkowi wybralismy pod sam koniec ciazy(mial byc Maciej jest Aleksander:))a dla dziewczynki to zawsze mialam duzy wybor a teraz??hmm. moze julcia(ale jak bedize starsza to Julia??nie wiem, mzoe Natalia,moze Adrianna?zoabczymy.A dla chlopca nie mam pomyslu narazie:( fajnei dziewczyny ze dzidzki widzialyscie:) zdrowiutkie malutkie:) lily white- to idziesz 3 dni po mnie. Zleci zobaczysz. a ja jestem z takich co najchetniej juz bym chciala:)a jeszce ani jednego usg nie mialam:P zauwazyma po sobie ze jak na cos czekam to czas mi tak leci powoli jakby w miejscu stal:( tak jak na synka czekalam az w koncu ze mnie wyskoczy a dla mnei ostatnie 2 tygodnei to byla wiecznosc, za to jak sie urodzil pamietam jak dzis a juz za kilka dni minie rok od tego czasu...na nic nei czekalam. Teraz znowu czekam i znowu sie dluzy, choc prawie jedna czwarta czasu ciazy juz minela:) majoweczka tez tak mysle. Ja jak mialam pierwsze usg to nie pecherzyk tylko dorazu dzidzie widzialam i odrazu dowiedzialam sie ze chlopiec, ale do tego pierwszego usg mimo ze brzuch bylo widac to nie moglam uwierzyc ze jestem w ciazy i myslam ze to moze ciaza pozamaciczna...a to bym sie wkurzyla:( brzuch duzy i same wody:(ale synek mi sie pokazal w pelnej okazalosci. Moze drugie tez nei bedzie sie wtsydzic:) Dziewczyny ja caly czas mam mdlosci:( juz nie takie straszne ale caly czas dokuczliwe czasem to wychodze z siebie i staje obok:P normalnie no...nic nie moge jesc. Waga mi spada(dzieki Bogu)czuje sie lzej ale jak kapec...nie mam sily nawet wozka pchac ani synka podniesc,doslownie nic:(ta ciaza jest duzo gorsza jesli chodzi o dolegliwosci niz pierwsza;( pozdrawiam wszystkie ciezaroweczki:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogle to wlasnie jestem w trakcie nauki jazdy. Uczy mnei moj maz:) (w uk tak mozna) no i nawte clkiem mi idzie. Jak narazie czwrty dzien. Dzis uczylamm sie jazdy na wstecznym i zawracania tylem:)w perwsze dni to dla mnie wszytskiego za duzo. tu sprzeglo, bigi,gas hamule, reczny. Zaczynam nad tm panowac, zaliczylam kilka kangurow:P ale jzu jest lepiej. Mam nadzieje, ze uda mi sie zdac przd porodem. Trzymajcie za mnie kciuki:):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie fajnie się czyta jak wszystkie szczęśliwe, no i super i tak trzymać !!! Kurczę ja już 13 t. a mdłości ciąg dalszy normalnie dzisiaj zaliczyłam nawet pierwsze żyganko oj może to i dobrze bo pójdę spać z pustym lekkim żołądkiem. U mnie brzuszek już widać i wszyscy mówią,że zmieniłam się na twarzy ..mam nadzieję że brzydnę heheheh ;) a cycki no balony na maxa hehehe. Idę spać, bo synek przydrepcze o 5.00 i będzie mi coś opowidał a ja nieprzytomna.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) Ja też dziś byłam na usg i przeżyłam ze swoim facecikiem najwspanialsze chwile- zobaczyliśmy bijące serduszko naszej kruszynki:) Lekarz pokazał nam gdzie się tworzą nózki, gdzie raczki i główka i to było wspaniaŁe:) i wszystko jest ok Moja dzidzia ma już prawie 2 cm a 3 sierpnia zrobi mam usg genetyczne i wtedy juz bedzie mozna spac spokojnie:) Nie mogłam sie doczekac tej wizyty.... A jak wracalismy do domku to sie poplakalam ze szczescia...Jutro obrona a ja sie nie moge na niczym skupić...tylko mysle o swoim skarbie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gratuluję Wam dziewczynki. Lemurka, Monikaza - super!!! Synuś ma być Jakub Damian, a córcki Urszula Halina - drugie imię to po babci...niestety tylko Kubuś jest dla nas obojga do zniesienia jak narazie. Dobranoc brzuchatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania lat 25
Witajcie. Dopisze sie do tabelki, jak bede miec wiecej czasu . Wczoraj bylam na badaniach. Na USG dzidzius do mni machal raczkami, sreduszko bije i wszytsko jest w porzadku. Ja, jak juz kiedys pisalam, nadal nie przyjmuje do wiadomosci ze jestem w ciazy. Tzn nie zaprzeczam i dbam o dzidzie, ale "czuje" jeszcze tego. Moze przez prace. Tak sie sklada, ze akurat teraz mam mnostwo pracy i same zastepstwa na czas urlopow. Czuje sie bardzo dobrze, dokuczaja mi zaparcia i sennosc. Jesli chodzi o imiona, to bedzie Rafalek albo Edytka ( imiona wybrane mielismy juz dawno ). Troche niemodne, ale nam sie podobaja. Zycze Wam udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusie! Ale u mnie piękna pogoda!Zapraszam Was wszystkie do Gdyni na soczek marchwiowy!:) Piękna pogoda więc co za tym idzie? a brak porannych mdłości!!! Ale mam dzisiaj humorek dobry :) wczoraj znalazłam świetną stronkę z ciuszkani dla przyszłych mam,piękne ciuszki i do tego wcale nie drogie :)U mnie jest taki fajny sklep ale mają tam takie ceny że szkoda gadać!Spodnie ciążowe 219zł najtańsze!I do tego wcale nie ładne.Chyba dzisiaj wybiorę się do Mothercare tam też mają nieraz coś fajnego :) Agus ja też zdaję prawko! Tyle że ja już miałam pierwszy egzamin i niestety zdałam tylko teorie...miałam takie mdłości że myślałam że zhaftuję na egzaminatora :P nawet nie szłam się zapisać na kolejny egzamin bo mój mąż stwierdził że mam poczekać bo to ogromny stres a jeszcze do tego te mdłości...tak więc poczekam jak mi przejdzie i będe próbowała dalej :) Dziewczyny wspaniale się czyta jak wracacie z badań i wszystko jest super! Ja już też nie mogę się doczekać naszego Usg!Teraz to już powinno być wszystko widać!Wczoraj właśnie zerknęłam do ksiązeczki i okazało się że cos mi się pomerdało i Usg mam dopiero 12 sierpnia...tak więc jeszcze kupa czasu...To będzie już wtedy...o matko 15 tydzień!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Laseczki u mni mdlosci reka odjal...ale i tak ta ciaza byla gorsza jesli chodzi o poczatek..ja ide na nastepne USg 22.lpca-przeziornosc karkowa...chca w uk zebym przywiozla im wyniki..fajnie laski ze chodzicie z swoimi na usg :( ja narazie zyje w zwiazku na odleglosc i moge mojemu tylko zdjecie poslac..:/w weekend bede pewnie zajeta bo moja coreczka wraca znad morza i obie jestesmy wytesknione i widzialysmy sie sporo czasu...a jutro jade do Torunia do tesciow z nia..ale zagladac nie zapomne..:P mam pytanie czy ktoras boli glowa?Bo juz nie wi9em moze u mnie to od przeziebienia,rano mam kaszel a syrop homeopatyczny nie wiele daje..pozdrawiam wszystkie mamuski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola jak mieszkasz w Gdyni to dawaj mi relacje jaka pogoda w trojmiescie czy oplaca sie z mala przyjechac...np w przyszlym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczko ciężko to stwierdzić...jak na razie pięknie świeci słoneczko ale jest wiatr...a jak będzie w przyszłym tygodniu? niemam pojęcia,zwłaszcza że prognoza pogody za często się tu nie sprawdza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! cieszę się, żę usg wypadło dobrze :D u nas mdłości ciąg dalszy, chociaż nieśmiało stwierdzam, że chyba ciut lżejszych. Oby! juz nie mam siły do takiego stanu - a to dopiero początek! idziemy wszamać kanapke z pomidorkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktyczni nad morzem to nic nie mozna przewidziec...:/ ice blue patrzylam ze masz 8 tydzien 2 dzien to jeszcze troche moze mdlosci mina tak jak u mnie w 9 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obyś miała rację majóweczko :) lecę gotować kapustkę - mam straszną ochotę - do tego młode ziemniaczki i schaboszczaki :) mniam mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wczoraj byłam u ginekologa, bo działo się ze mną coś niedobrego, spanikowałam. Mój doktorek na urlopie i musiałam szukać innego. Przy okazji zrobił mi usg. Widziałam bijące serduszko:) Byłam w szoku :) Mój maluch ma 5 tygodni i 3 dni. Z moich obliczeń wynika, ze to najprawdopodobniej będzie dziewczynka:) Dopiero teraz dociera do mnie, ze naprawdę jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Monikaza gratulacje :) super :) Ja jestem 9 tydz i 2 dzień, przez kilka ostatnich dni nie miałam mdłości, a dzisiaj znów męczą... :( Mama moja i siostra we wszystkich ciążach największe mdłości miały pod koniec 3 miesiąca... Aż się boję... karola maży mi się soczek marchwiowy na plaży w gdyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. A u nie dziś grad i burza...😭...i żołąek się odzywa...😭 SARENKA-super, że dzidzia rosni i wszystko z nią ok. Dziewczynki nawet jak czytam o Waszych potrawach to mi niewyraźnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe ja właśnie skończyłam pomidorówkę i już mi ona nie pasi...już mam ochotę na co innego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja podjadam młodą kapustkę z garnka :) chyba nie doczeka się na męża! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×