Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość laseczka1000

FRAXEL LASER BLIZNY POTRADZIKOWE, EFEKTY

Polecane posty

smaruje od poczatku kremem z Avene specjalnym po zabiegach laserowych. pozatym skora schodzi ale pozostaje taki czerwony rumień, nie wiem czy to zejdzie ?? musze chyba sie skontaktowac z moja pania doktor i sie dowiedziec co i jak, skoro nikt z Was nie mial takich objawowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zejdzie Ci naprawde daj szanse
skorze do konca sie zagoic, schodzi Ci skora i odslania nowa ktora jest bardzo swieza, czerwona, daj jej jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jest przygotować skórę do zabiegu kosmeceutykami z wysoką zawartością wit. A, conajmniej 1500 j m . Produkty w perfumeriach mają max. 500 j m, a to za mało, aby zastymulować skórę. Bezpośrednio po zabiegu dobrze jest użyć produkt z d panthenolem, w kolejnych dniach należy zapewnić dużą podaż wit. A i C (przynajmniej 20 tys. jednostek). Dzięki temu skrócimy proces gojenia i uzyskamy lepsze efekty zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia Ldz
No to widze zdania podzielone, wspolczuje tym którzy szli na zabieg z myślą pozbycia się blizn a jest jeszcze gorzej...Takie slowa, mnie negatywnie do tego nastawiają. Może jest jeszcze ktoś kto wykonywał te zabiegi w Łodzi i może cos wiecej na ten temat napisac. Oczywiscie nie z Łodzi różnież:) dla innych... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś007
kontaktowalam sie z moja pania doktor i poinformowala mnie ze przy laserze fraxel re store nie ma mozliwosci oparzen, poprostu mialm wtym miejscu stan zapalny i dlatego jest bardziej zaczerwienione, ale podobno to nawet lepiej gdyz skora lepiej sie przebuduje. ale jak bedzie to sie okaze. pozdrawiam i dziekuje Wam za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia ldz
ja ide w styczniu na samym pozcatku zapytam sie tez o ten sposob :) tyle ze ja musze czekac tak do pazdziernika, bo jeszcze przyjmuje aknenormin... mam zamiar wybrac sie po kuracji do kosmetologa o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztj_czarna
podbijam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
witam wszystkich .jestem 4 dni po fraxel re stone.robiony mialam juz trzeci raz(z rocznym odstepem) z moca 60.lekarz powiedzial ze w moim przypadku mozna zwiekszyc moc bo juz trzeci raz.bolalo.teraz siedze w domu i jestem troche zmartwiona bo jestem az brazowa na twarzy( poprzednio bylam lekko czerwona).mam nadzieje ze mi to minie.mam pytanie do KTOS007 jak tam rumien?znikl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztj_czarna
DO: anulka15 Czy jesteś zadowoloną z kuracji? Pierwszy zabieg już przynosił widoczne efekty? Dlaczego roczna przerwa - ze względów finansowych czy może po dwóch zabiegach stwierdziłaś że już Ci wystarczy a może w ogóle nie widziałaś znacznej różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia ldz
ja rowniez jestem ciekawa efektow czy byly takie, czy może nie bylo widać różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
jestem zadowolona z efektow a nawet bardzo!pierwszy zabieg zrobilam tak dla proby tylko na czole i brodzie(najwiecej blizn) nie ryzykowalam z cala twarza ze wzgledu na koszty.po pierwszym zabiegu zobaczylam zmiane no i po miesiacu zapisalam sie na drugi,juz cala twarz.a co do dlugiej rocznej przerwy to niestety zyje za granica i jak sie dowiadywalam ten laser fraxel tam jest dwa razy drozszy i nie bylo mnie na niego stac.na swieta co rok przyjezdzam do rodzicow i biegne na laser.bardzo zaluje ze w tym roku przyjechalam tylko na krotko i nie moge go po miesiacu powtorzyc(czwarty raz). teraz mija 5 dzien po zabiegu ,ciagle jestem czerwona ale juz wygladam lepiej.szkoda ze za tydzien wyjezdzam i bede musiala czekac znow caly rok.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia ldz
czyli jakas pozytywna opinia na temat laseru...Dla mnie to iskirnka nadziei :))))))))))))))) A gdzie robilas laser i jakie w twoim przypadku koszty zabiegu ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztj_czarna
ja też planuję zadecydować się na zabieg, policzki i ewentualnie skronie wszytko zależy od $$$. jak uważacie warto iść na zabieg tańszy u nie doświadczonego lekarza z leczenia Fraxelem czy lepiej jechać do doświadczonego? w miejscu gdzie mieszkam kupili taki laser i nie wiem czy się zdecydować jechać dalej i drożej czy na miejscy ale taniej. lekarz jest dobry, pytanie czy w przypadku Fraxela trzeba mieć duże doświadczenie? bo jako dermatolg to ona ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztj_czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po rumieniu nie ma śladu, aczkolwiek nie widze duzej roznicy po pierwszym zabiegu (moze dlatego ze mam duze wymagania), za miesiac ide na drugi mam nadzieje ze bedzie lepeiej. pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk02
do anulki 15 Gdzie robiłaś laser? Czy możesz polecić swojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
juz 9 dzien po zabiegu.nie ma sladu po rumieniu(a sie tak martwilam).laser robilam w laser-medica w szczecinie(to jedyny fraxel latwo mozna to sprawdzic na www.fraxel.com ,tam zaznaczyc polske i wszystkie gabinety posiadajace oryginalny fraxel sie wyswietla).ja robilam u Wisniowskiego(imienia nie pamietam) i jestem zadowolona.o kosztach lepiej nie pisac bo na sama mysl az mnie trzesie!!!!!twarz 2tys +1,5 tys za szyje bo niestety mam tez pozostalosci po tradziku na szyji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyyyyyyk
AGNESIA !! Napisz czy widzisz jakies zmiany po zabiegu w Estetico ? Czy zamierzasz robic kolejny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
co do strupka to na twarzy utrzymywal sie kilka dni nie pamietam dokladnie ale tak 5-6 .gorzej bylo z szyja dzisiaj jest 11dzien po i dalej mi schodzi...ale jak juz pisalam twarz robilam juz trzeci raz a szyje pierwszy.moze dlatego.dodam jeszcze ze szyje zrobilam ze znacznie zmiejszona moca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parnas
na twarzy skóra szybciej się regeneruje niż w innych częściach ciała -> szyja, ręce itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość connovar
Witam Oczywiście mam problem z bliznami, mam je jedynie na czole z prawej strony, z 6 się zbierze, 2 głębsze. Te "dołki" znajdują się na mojej bliźnie z dzieciństwa. Blizne akceptuję, ale te dołki mnie denerwują (zacząłem nosić dłuższe włosy, by przysłonić bliznę grzywką :p). Mam zamiar poddać się zabiegowi laserem fraksel u dr. Urbanowskiego. Chciałem się spytać w jakim stopniu ten zabieg pomaga,czy chociaż część blizn zostaje usunięta w całości, czy nie ma liczyć na takie cuda. A co ważniejsze, czy podczas rozmowy z lekarzami pytaliście się o trwałość efektów? Przecież Laser Frakcyjny stymuluje produkcję kolagenu pod skórą, a przecież jego zawartość w skórze z wraz z wiekiem maleje! Czyli wnioskować można ze w z czasem te blizny będą się ponownie pogłębiać i trzeba będzie ponownie stymulować skórę za pomocą fraksela( lub czegoś nowszego?) Czy po zabiegu już przez całe życie należy chronić skórę blockerami? Czy mogę oczekiwać, żę skoro będę mieć robiony zabieg na dołkach znajdujących się wokół blizny( blizna ok 1,5cm) to wygląd blizny ulegnie zmianie? Czy skóra po frakselu staje się bardziej wrażliwa? Co więcej, czy aby polepszyć efekty usuwanie blizn laserem fraksel można zastosować mikrodermabrazję diamentową lub peeling Jadwiga, i jeżeli tak, to lepiej przed czy po laserze. Przepraszam, że od razu tyle pytań, ale nie mam zamiaru robić sobie na twarzy grządki testowej:D, a ponadto chcę mądrze wydać pieniądze(musze mieć też kasę na opłacenie warunków na uczelni;)) dziękuję z ewentualne odniesienie do mojego posta student

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emo8425
Rok temu szukałam na różnych forach informacji na temat Fraxela w Lublinie, niestety bez skutków. W końcu zrobiłam u pani doktor EWY SZPRINGER w Lublinie zabieg laserowy na twarz, reklamują się, że mają laser FRAKSEL a to nie jest prawda! mają tylko co najwyżej typu fraksel o dużo niższych parametrach. Ale nie przeszkadzało jej to skasować mnie na grubo ponad tysiąc złotych za 15 minut zabiegu. Pani doktor nawet nie zapytała jaki mam problem, nie obejrzała twarzy tylko zza biurka poświęciła mi w wielkim pośpiechu może z 5 minut. Nie miałam znieczulenia bo stwierdziła, że może źle wpłynąć na efekt zabiegu!!!. Zabieg był bolesny a ściema ze znieczuleniem jest tylko oszczędzaniem na pacjentach. A jeżeli chodzi o efekty to są ZEROWE, miały się pokazać po 3 miesiącach. NIe miałam żadnych blizn potrądzikowych, zależało mi tylko na odświeżeniu twarzy i zmniejszeniu porów, więc wymagania mam niewielkie - a i tak NIC kompletnie NIC nie widać, nie ma żadnych zmian a minął już rok. To już lepsze efekty miałam po pilingu kwasem glikolowym robionym samodzielnie w domu (koszt 15 zł) LUDZIE nie dajcie sobie wciskać ciemnoty, toż to fabryka do robienia grubych pieniędzy na naiwniakach!!! Spójrzcie jak wygląda szanowna pani doktor!!! ma dostęp do wszelkich zabiegów, wypełniaczy, botoxów i co? Sama wygląda dziwacznie, jakby jej ktoś krzywdę zrobił, podbródek jakoś dziwnie wypukły, usta nienaturalnie pogrubione, pory szerokie. Powinna być wizytówką swojej przychodni a wygląda jak osoba po wypadku samochodowym której robiono rekonstrukcję twarzy, nie wiem ile ma lat ale za twarzy wygląda na odnawianą 50tkę ale figura, głos wskazują na mniej. To w takim razie jak ona może dobrze zadbać o pacjenta skoro nie potrafi zadbać o siebie? Osoby z bliznami po trądziku, nie liczcie na jakąkolwiek poprawę, na pewno nie w tym gabinecie i nie na tym podrabianym "Frakselu" ODRADZAM. W moim przypadku mam to szczęście, że nie mam blizn, całe życie miałam trądzik ale blizny mnie ominęły. Jedynie szerokie pory pozostały i drobne przebarwienia i nawet z tym ten pożal się boże laser sobie nie poradził!!! Może mój post odwiedzie kogoś od wydania grubej kasy i ustrzeże przed rozczarowaniem, gdyby rok temu ktoś napisał szczerze o swoich doświadczeniach na pewno nie wyrzuciłabym pieniędzy w błoto. W tym gabinecie czeka się na zabieg 3-4 miesiące więc pacjentów ma od groma!! I co? nikogo nie ma na forum aby przestrzec innych, że to nie jest fraxel, że nie ma efektów? Z tego co widzę wygląda na to, że wiele postów to kryptoreklama....praca po godzinach pań i panów doktorów??? a nie lepiej to mówić ludziom prawdę, i nie zdzierać skandalicznie wielkich sum od biednych pacjentów? Przecież można zarobić nie 50 tysi na miesiąc tylko 25 na przykład? I tak przecież to niezły zarobek (wiem co piszę, znam także prywatnie środowisko lekarskie, wprawdzie nie medycyna estetyczna, ale wiem jakie to sępy i ile zarabiają bez podatku i jacy są cyniczni) Co? państwo doktorstwo?? co wy na to?? i nie trzeba będzie siedzieć po nocach pisząc postów jaki to super gabinet X, Y, Z...... Ludzie!! ostrzegajmy się na wzajem, nie dajmy się golić jak głupie barany z pieniędzy!! Piszcie o swoich doświadczeniach, piszcie konkrety: gdzie, u kogo, za ile i jakie efekty!!!! Pomagajmy sobie, nie pozwólmy by mafia lekarzy estetycznych budowała sobie kolejne wille za pozorowanie leczenia. To nie jest w ich interesie aby kogoś wyleczyć z blizn podczas pierwszych wizyt, oni chcą abyście do nich przynieśli kasę nie raz czy dwa, ale żebyście przychodzili na zabiegi jak najdłużej..........bo kasa leci za każdy zabieg. Nikt nie daje żadnej gwarancji - są tylko obietnice, nie ma nawet paragonu za zabieg, nie masz się komu poskarżyć. Ludzie po 10 ciu zabiegach są biedniejsi o 10-20 tysięcy, a efektów wcale lub są mizerne. Ja o tym, że jest to laser typu fraxel dowiedziałam się dopiero po zabiegu bo byłam dociekliwa, a pytałam wcześniej!!! NIe dajmy się tej bandzie sępów, którzy żerują na nieszczęściu innych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO VCZEKALA
WITAJ PRZYKRO MI Z TWOJEGO POWODU ,,, TO STRASZNE ZE MASZ BLIZNY PO FRAXERZE ... CZY MOZESZ NAPISAC W JAKIEJ POSTACI ???TO PRZEBARIENIA CZY JAKIES DOŁKI ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
do vczekala hej wszystkim.nie pisalam bo bylam troche zajeta.co do efektow to troche za wczesnie na jakiekolwiek podsumowania.ale widac ze mam taka swiezsza twarz i tak jakby gladsza.jednak z doswiadczenia wiem ze na efekty trzeba poczekac.ja tak szczerze mowiac to nie widze takich wielkich efektow ale moi znajomi i rodzina(ci ktorzy nie byli wtajemniczeni)pytaja co sie stalo z moja twarza i jak sie pozbylam blizn! chcialam zrobic jeszcze jeden ostatni zabieg ale mieszkam za granica(nie wiem czy pisalam ze przyjechalam na swieta do polski i na laser) i tutaj za cala twarz chca ok 1000 euro!troche przesadzaja i niestety na nastepny bede musiala sobie dlugo poczekac.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vczekala
idz do innego lekarza, poradz sie kogos lepszego poczytaj o dobrych specjalistach w swoim miescie i zapisz umow na wizyte czy na konsultacje, mnie sie wydaje ze bedzie lepiej ale poradz sie kogos kto sie na tym zna:)))) to jest moja rada...zycze powodzenia i mam nadzieje ze kolejny twoj wpis bedzie tyczyl sie polepszenia, bopo twoich wpisach odechciewa mi sie laseru- ale mam zamiar konsultowac sie z roznymi osobami. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie do wszystkich
siemka czy byl ktos w lodzi w gabinecie Estetico??na zabiegu laserowym...jestem ciekawa efektow itp. dajcie znac bo chce sie poddac i zbieram opnie gdzie najlepiej w lodzi (choc podobno nie ma tam oryginalnego laseru) dajcie znac :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w estetico maja oryginalny
fraxel, sprawdz sobie na stronie producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejeja
a ma ktoś coś do powiedzenia na temat lasera encore active fx deep fx? Znalazłaem go tylko na stronie estetic(Szczecin) i studio-light(Warszawa).Jest 2 razy droższy niż fraxel,ale piszą,że wystarczy 1 zabieg może 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×