Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość laseczka1000

FRAXEL LASER BLIZNY POTRADZIKOWE, EFEKTY

Polecane posty

Concordia! Kwasami nie pozbedziesz sie przebarwien, chyba ze hormonalnych: jedyny zabieg ktory je zwalczy to Cosmelam. Sama ialam i przez rok plam nie bylo. Jednak jeden raz nie posmarowalam buzi silnym filtrem UV i plamy wrocily... Ale Cosmelan faktycznie daje soie z nimi rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
Forever dzięki waśnie czytam o zabiegu, ceny jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
Forever robiłaś fraxwl a czy on likwiduje przebarwienia ? i zamyka naczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,mialam fraxel, ale obawiam sie,ze cos poszlo nie tak, bo skóra mi się nie złuszczyła. Jestem już dwa tygodnie po i o 800 zł biedniejsza i jak na razie nie widzę żadnej różnicy... Dziewczyny piszą, że trzeba wziąć serię trzech zabiegów. Ja się waham, czy naprawdę chcę wydać tyle pieniędzy, czy to ma sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beko
Skoro odwiedzają forum osoby, które promują swoje gabinety to szukamszukam oferty na zabiegi fraxel w Warszawie, wygrywa oczywiście najtańsza oferta ;-) Zabiegi dotyczą blizn na całej powierzchni pleców. Usłyszałem już ceny sięgające 7500 tysiąca za całe plecy ale to jest jakieś chore. Mam dość płacenia za konsultacje po to żeby usłyszeć nieformalną propozycję za stylowe zabiegu, którego efektów nikt nie jest w stanie zagwarantować. Szukam więc tutaj lekarza, gabinet który z którym się dogadam na uczciwych warunkach tak aby lekarz zarobił i nie plecy były zadowolone ;-) czekam więc ja maila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
Forever czytałam,że po pierwszym albo kolejnym..albo... piszą też ludzie,że robimy to jesienią, a wiosną latem, naczynka wracają ktoś pisał,że po imprezie gęba mu zczerwieniała ..też nie wiem czy powtórzyć czy machnąć ręką, ale mam mapę na twarzy i nawet podkład tego nie zakrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fraxel repair, restore
Witam Czytam opinie i mam mieszane uczucia... ktoś idzie na jeden zabieg i piszę, że nie widzi efektów... albo, że efekty dopiero widzi po 3 zabiegu... że siateczka na twarzy widoczna... Dla samych efektów na pewno należy wykonać więcej zabiegów niż 1 czy 3. Kolagen potrzebuje czasu na wytworzenie, trwa to nawet kilka miesięcy. Siateczka zanika do 12 miesięcy. Nie wierzę, że fraxel restore czy repair robi więcej złego niż dobrego. Sama jestem zainteresowana jednym z tych laserów. Tu nasuwa się moje pytanie gdzie w okolicach Katowic polecacie wykonać zabieg laserem fraxel ? Posiadam blizny potrądzikowe na jednym policzku są dość mocno widoczne co przeszkadza mi w normalnym życiu :( Nigdzie nie mogę znaleźć kliniki która wykonuje fraxel repair :( Czytałam trochę o der-med i oni wykonują tam fraxel restore, nie wiem tylko czy warto do nich pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mój dermatolog zalecił mi użycie laseru frakcyjnego w celu likwidacji blizn potrądzikowych. Wszystko ok - ale ja jeszcze mam nowe zmiany trądzikowe, czy aby użyć tego laseru nie powinienem do końca wyleczyć trądziku ? Ostatnio leczyłem się Axotretem, po którym wg ulotki przez okres 6 miesięcy nie należy ingerować żadnymi zabiegami w skórę. Okres ten minął i zastanawiam się czy usuwać stare, głębsze blizny ? Proszę o podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlexandraX
Miałam straszne blizny po trądziku i zrobiłam sobie Fraxel. Bylam u prof. Surowiaka we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Rzeczywiście buzia jest bardzo zaczerwieniona po zabiegu, ale tylko kilka dni :) Można to spokojnie przykryć makijażem. Po bliznach ani śladu - wiec polecam każdemu , kto boryka się z tym problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila0310
No jestem właśnie po drugim zabiegu. zaczerwienienie i obrzęk taki sam jak po pierwszym, tylko ze drugi zabieg był o wiele bardziej bolesny, pani doktor mówiła ze zwiększyła moc lasera i to pewnie dlatego... czekamy na efekty.... planuje jeszcze 3 zabiegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E1987
Witam. Pierwszy zabieg laserem frakcyjnym miałam 5 lat temu w Szczecinie w Laser Studio. Był to jeden zabieg ale efekt zadawalający był dopiero po kilku miesiącach.Po tej przerwie poszłam na zabieg do Laser Medica- za okoloice oczu płaciłam połowę ceny. Drugi raz byłam 2 lata temu i efekt był fajny.NIestety w moim przypadku zabiegi musze powtazać.Teraz byłam 3 razy październik,listopad,grudzień.NA efejty muszę poczekać.Uważam , że 2 gabinety są nardzo dobre.Wykwalfikowanie lekarze, pełna higiena oraz dbałośc o pacjenta. W tych 2 miejscach 30 minut wcześniej znieczulenie. W Ten sam dzień opuchnięcie i na drugi dzień potem skura się łuszczy. Moja mama była u dr Osadowskiej - spłycała bardzo głębokie blizny potrądzikowe.Po tym w domu była około tydzień - krew i strupy dość głębokie.Mama mówiła , że blizny się spłyciły. Myślę , że gabinety w Szczecinie można polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unmei84
hej dziewczyny,!! Dalsza relacja.. Jestem po 3 zabiegu , dzisiaj bolało tak jak ostatnio, ale skóre mam chyba jeszcze bardziej zaczerwieniona i opuchnieta jestem trochę jak mongoł . przypominam tylko , że mam robiony zabieg laserem fraxelem restore. A wiec czekam na efekty.. a do dziewczyn które sa juz po, po pare miesiecy. piszcie prosze. Chodzi mi o efekty po laserze fraxel restore. Ja staram się pisac po każdym zabiegu, a na pewno napiszę po paru miesiącach, żeby inne Kobiety wiedziały:) Także dzielcie się, to dla nas , tych w trakcie bardzo wazne;) pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pzn
Trzymam kciuki za efekty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unmei84
Dziękuję! Mam nadzieję, że więcej osób będzie pisać o efektach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syrenka111
10 dni temu miałam Fraxel pod oczy. Pierwsze 4 dni to porażka , strupy i opuchlizna. Na szczęście obecnie białe kropki sie zmniejszają. Skóra póki co bez istotnych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RE PAIR CZY RESTORE????
SIEMANKO WSZYSTKIM PISZE DO OSÓB ZNAJĄCYCH SIE W TEMACIE APROPO BLIZN POURAZOWYCH (NIE CHODZI TU O TRĄDZIKOWE!!!) POZOSTAŁA MI NA UCHU PO URAZIE BLIZNA W POSTACI CZERWONEJ KRECHY PRZEZ PÓŁ UCHA OKOŁO 3CM. NACZYTAŁEM SIE OD CHUCHU I JESZZCZE WIĘCEJ NA TEMAT TYCH FRAXELOW I TE CO SIE LICZĄ Z USUWANIEM BLIZN TO RESTORE I REPAIR. TYLE ŻE TO NIE ROZWIĄZAŁO MOJEGO PROBLEMU PONIEWAŻ NADAL NIE WIEM KTÓRY WYBRAĆ... CZY TĄ SESJE 5 ZABIEGÓW RESTORE CZY 1 REPAIR. MIAŁ KTOŚ Z WAS RE PAIR ROBIONY NA BLIZNE (NIE PO TRĄDZIKU TYLKU URAZIE!)????? NAPRAWDE ON DAJE TAKI SAM EFEKT CO 5 ZABIEGÓW RE STORE? JAKI NA TO NAJLEPSZY OKRES? NA PARU STRONKACH ODNOŚNIE USUWANIA BLIZN CZYTAŁEM ŻE NAJLEPIEJ ZAPODAĆ SE TEN LASEREK JAK JEST ŚWIEŻA BLIZNA CZYLI PO OKOŁO 2 -3 MIECHAC OD URAZU I WŁAŚNIE JA JESTEM 2 MIECHY PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unmei84
Witajcie Dziewczyny, jestem miesiąc po 3 zabiegu laserem fraxel restore. Blizny sie spłycają;) obbiecałam, że będe zdawac relacje, :) piszcie! pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzn
Napisz coś więcej;D a i ile planujesz jeszcze zabiegów? I jaka wg Ciebie jest poprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unmei84
miałam 3, w styczniu idę na konultację i pewnie będzie jeszcze jeden, jest poprawa, ale jeszcze musze czekac na większą, trzeba być naprawde cierpliwym, a pozatki są tudne , bo prawie nic nie widac, żadnych efektów i człowiek się łatwo moze poddać, ale taki laser musi być wykonany min 3 razy..więc po jedny nic sie nie zobaczy, dopiero po tzrecim zaczęłam widzieć różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzn
tak, większość osób negatywnie ocenia fraxel bo nie doświadczyli cery z okładki po pierwszej sesji.. wiadomo że należy wykonać przynajmniej 3 sesje, życzę Ci jak najlepszych efektów;D a powiedz mi jeszcze jak to jest z tymi kropkami po fraxelu? sa widoczne? jak szybko znikaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzn
tak, większość osób negatywnie ocenia fraxel bo nie doświadczyli cery z okładki po pierwszej sesji.. wiadomo że należy wykonać przynajmniej 3 sesje, życzę Ci jak najlepszych efektów;D a powiedz mi jeszcze jak to jest z tymi kropkami po fraxelu? sa widoczne? j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unmei84
nie jest prawie nic widoczne, nie wiem o jakie kropki chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fraxel repair, restore
Dziewczyny mam pytanie do tych które są obecnie po kilku sesjach fraxelem. Czy te dziurki po zabiegu są widoczne? Czytałam na wizaz i tam dziewczyny są przerażone stanem skóry po zabiegach. Tym, że mają te otworki które są widocznie i nie da się ich zatuszować, że podkład w nie wchodzi itd. Piszą to osoby które są minimum 6 miesięcy po zabiegu/zabiegach. Sama planuję wybrać się na konsultację w celu ustalenia ceny. Na jednym z policzków mam dość widoczne blizny potrądzikowe, trochę rozszerzonych porów na policzkach przy nosie. jednak jak mam wyglądać gorzej i mieć całą twarz w "siatce" dziurek to sama już nie wiem. Proszę o obiektywną ocenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laser co2 blizny po trądziku
Wczoraj miałam laser co2 na twarzy z najgłębszym nasileniem. Mam bardzo duże blizny po trądziku, szczególnie na policzkach. Sam zabieg, jak dla mnie bardzo bolesny, trwał w miarę krótko 20min, a ku mojemu zaskoczeniu po zabiegu czuć tylko lekkie pieczenie maksymalnie 1,5 godziny po, później nie czuć już nic :) . Po konsultacji dowiedziałam się, że poprawa będzie widoczna w moim wypadku dopiero po 4 zabiegu... Nie wiem czy zdołam znieść jeszcze tyle bólu mimo miejscowego znieczulenia ;)) Dzień po zabiegu : czoło mam lekko zaczerwienione, zagoi się jako pierwsze chyba bez problemów, policzki za to mam w okropnym stanie, rana na ranie.... Niby za około tygodniu ma być lepiej, ale coś mi się wydaje, że czas gojenia będzie znacznie dłuższy... Twarz mam opuchniętą, nie mam pojęcia kiedy zniknął te ślady po laserze, ale jestem dobrej myśli. U mnie blizny były bardzo duże, więc gorzej być już nie może :)) Zastanawiam się, może ktoś próbował, czy można może łyknąć ;) przed zabiegiem coś przeciwbólowego, by trochę sobie ulżyć w trakcie zabiegu? Sam stan po jest jakość do zniesienia, po kwasach było gorzej, ale ból w trakcie zabiegu, coś okropnego... Ma ktoś jakieś rady. ;)) Wytrwałości wszystkim życzę :) I jeszcze jakie są różnice między co2 a fraxelem, wiem tylko, że jest lżejszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSkaaaa
LASER FRAKCYJNY RENAS - rewelacyjna sprawa. Usunął mi blizny potradzikowe z twarzy i teraz nie mam po nich ani śladu :) Moja twarz w końcu wygląda bardzo korzystnie !!! Zrobiłam serię zabiegów - ale warto było bo efekt jest zadowalający :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eu genia
KaSkaaaa ile zabiegów robiłaś i w jakich odstępach czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laser co2 blizny po trądziku
4 dzień po zabiegu : jest lepiej, skóra łuszczy się całkiem całkiem, skóra na policzkach bardziej jędrna i napięta, ale blizny nadal są i będą, bo u mnie co najmniej 3 zabiegi jeszcze muszą być. O ile z czołem nie będzie kłopotu z policzkami cały czas martwię się, ponieważ na całej ich powierzchni mam mocne zaczerwienienia, jakby dużą bliznę, mam nadzieję, że to jeszcze zejdzie. :) Wszystkim, którzy mają przebarwienia po trądziku, myślę że 1 raz wystarczy może 2, z ubytkami w skórze jest trochę gorzej. Zabiegi trzeba robić w odstępach 1,5-2 miesiące jeden od drugiego, przy laserze frakcyjnym eCO2, u mnie był Lutronic?? Ponawiam pytanie w sprawie różnicy laserów. Jaka jest róznica między Laserem frakcyjnym eco2, a fraxelem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laser co2
Ja jestem 5 dzień po zabiegu laserem frakcyjnym Co2. Okropnie wygladam. Zawsze miałam duże brzydkie blizny na całej twarzy po trądziku, szczególnie na skroniach i policzkach. Teraz opuchlizna mi zeszła ( miałam ją trzy dni ), blizny wrócily z powrotem, ale oprócz blizn mam czerwoną buzię, szorstką. Ochydztwo. Boje się, zę tak zostanie, a jeszcze wydaje mi się, ze mam jakies nowe blizny. Oszleję. Wiem, ze trzeba poczekać na efekt, i wiem, że musze powtórzyć zabieg, ale jestem niecierpliwa i miałam nadzieję, że chociaz troszkę będzie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja jestem po 8 zabiegach laserem fraxel mialam okropne problemy z bliznami i przebarwieniami i jestem zywym przykladem na to ze te zabiegi pomagaja na dzien dzisiejszy moja twarz wyglada ladnie chociaz dzisiaj nie sa moim problemem juz tak blizny jak plamy po wielu latach walki dziurek juz nie widze czasami widze przebarwienia i z tymi obecnie walcze mialam okropne przebarwienie pod nosem i to przebarwienie bylo na ostatnim moim zabiegu priorytetem tak wiec pod nosem mialam na moja wlasna prosbe dodatkowe 4 przejadzy z sila 40 mj i oplacalo sie jest o niebo lepiej nie mam juz tzw wasika i mam nadzieje ze w takim stanie jak to teraz wyglada pozostanie nie bylo latwo mialam poparzenie pod nosem po dodatkowych przejazdach nie bylam pewna czy to sie dobrze zagoi ale po tylu miesiacach walki zdecydowalam sie byc albo nie byc i nawet jesli mi sie to poparzenie nie zagoi tak jak powinno to wole miec nierowna skore niz czarna plame pod nosem bylam zdesperwana zeby jej sie pozbyc no wiec tak jak pisze bylo ciezko teraz po ponad 2 miesiacach od zabiegu skora pod nosem jest dalej wrazliwa i czerwona ale plama duzo mniej widoczna nie chce zapeszac bo postanowilam odczekac 3 miesiace i potem zobaczyc co tam widze i co sie zmienilo w kazdym razie przechodzilam tzw up and downs caly czas ale bylo warto i narazie ciesze sie z tego co osiagnelam jesli ktos z was zastanawial sie kiedys jak zlikwidowac przebarwienia czy blizny to fraxel napewno pomaga ale trzeba byc cierpliwym i konsekwentnym w dzialaniu ja juz od kilku lat walcze i wkoncu moja buzia jakos wyglada na koniec musze ostrzec wszystkich ktorzy jakiekolwiek zabiegi wykonuja na twarzy filtr 50 minimum zawsze zawsze nawet jak jest ciemno!!! ja nawet boje sie go nie miec na twarzy po zmroku promienie sloneczne ktore moga dotrzec do twarzy po zabiegu moga ja jeszcze bardziej zniszczyc i wtedy bedzie dopiero problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek1988
Witam! 3 tygodnie temu miałem zabieg fraxelem - RE store w Krakowie. Przez pierwsze 3 dni po zabiegu super, blizny znikneły lecz po 3 dniach zaczęło mi się sączyc z rany i zrobiły mi sie strupy, które odpadły po około 10 dniach. Na dzień dzisiejszy mam bardzo zaczerwienieone miejsce w którym miałem zabieg co więcej zauważyłem jak by nowe dziurki w miejscu w którym miałem normalna skóre i martwie sie żeby tak nie zostało ;/ smaruje alantanem bo tak zaleciła pani która wykonywała zabiego i ona twierdzi że zaczerwieniona skóra jest całekiem normalna. Czy to rzeczywiście normalna sytuacja i ile to zaczerwienienie będzie sie utrzymywać?? bo jak narazie to jest cały czas tak samo czerwone ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×