Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

cathlen81 - Wszystkiego Naj! U mnie wczoraj była bladziutka kreseczka na tescie owu i sama nie wiem czy jestem przed czy po, ale luz, pełny luz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wedniaczku :) to testuj testuj, oby ci sie udało :) ja miałam pecha testami... ale stae dzieje :) a kiedy wyliczyłas sobie dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathlen81
dziękuję za życzenia, Ja tak co jakiś czas zaglądam no bo pracy mam dziś sporo: goście, imprezka i te sprawy...Trzeba coś przygotować. Ja czekam na @ za 5 dni a potem nowy cykl już z Clo zobaczymy.Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby plodne mialam od 20 no i trawaja pewnie do dzis. no nic nie chce myslec o plodnych i nie plodnych nie mysle, nie licze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathlen81
halo wredniak najlepiej zapomnieć o tych dniach ...tylko wiem, że trudno. Ale życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie zapomnialam i tak sobie juz wbilam do glowy ze w tym nic nie zafasolkowalo :D hehe i juz planuje nastepny cykl, z mierzeniem tempki. teraz jestem wyluzowana i wiem, ze teraz mi sie nie udalo, bo byloby za fajnie hehehe 4 lipca mam wesele siostry wiec bede mogla sie napic i bawic :D tylko moje nastawienie nie jest zbyt dobre, bo wesele mam 4 lipca, a okres powinnam dostac 7 lipca, wiec tez sie boje w razie czego przecholowac. no ale grunt to dobrze sie bawic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathlen81
To musisz się bawić i tyle, zapomnieć o wszystkich sprawach i poprostu bawić się i bawić się. Wszystko co ma być to czy prędzej czy później i tak będzie. Już teraz wspaniałej zabawy życze. buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal czekam na @, na razie 4 dni po terminie. Ale żadnych objawów, więc pewnie nici ze staranek. No cóż następny cykl przed nami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathlen81
a może to dobrze że nie masz żadnych objawów. życze ci tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, jak mija dzien ? ;) jak fajnie czasem wrocic wczesniej z pracy i tak sobie odpoczac przy kawce i komputerku ;) JaMajka24 a robiłas tescik ? brak objawow to podobno dobry objaw ;) trzymam mocno kciuki ;) ja tez mialam wyluzowac ten cykl ale jednak nie udało sie, juz planuje robic testy owul wiec przed @ znowu sie ponakrecam ;) ale co tam, uwielbiam ta nadzieje ze moze sie udało choc pozniejsze rozczarowanie jest paskudne, ale juz nic nie przeije ostatniego rozczarowania kiedy spoznila sie 4 dni - wtedy to bylo duzo nadzieji w nas juz ... dziewczyny czy Wam tez jakos leci jakos tak strasznie szybko odkąd sie staracie ? bo ja nie moge uwiezyc ze to juz nasz 4 cykl i juz lato zaczynalismy pod koniec zimy... przez te iagle obserwacje cyyklu i czekanie od @ do owulacji i od owulacji do @ uciala mi wiosna.. hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a robilas test? 4 dni po trminie to ja juz bym wariowala hehehe ;) no leci czas i sobie uswiadamiam, po co ja sie zabezpieczalam tyle lat heheh a teraz uswiadomilam sobie, że to nie takie proste:D ja jeszcze 2 h i do domu. u mnie znow pada i jest strasznie dusznoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
cathlen81 wszystkiego naj naj naj wiecie ja to juz sama niewiem czy tak chce tego dziecka ze i objawy przed okresowe mi zlagodnialy czy cos... zawsze dzien przed umieralam bolaly mnie piersi a o brzuchu to juz nie wspomne a teraz nic poza lekkim cmieniem w dole brzucha i delikatnym bolem piersi przy dotyku... no nic czekam do jutra oby ta @ nie przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie testu nie robiłam, bo cały czas wydaje mi się że @ przyjdzie. Pewnie jakbym zrobiła test i wyszłaby 1 kreska to zaraz @ by się zjawił, takie życie, ehhh...;) Jak nie dostanę do poniedziałku to zrobię test, albo może coś mi się tam zablokowało w cyklu i dlatego jeszcze nie dostałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ja ci zycze zeby @ nie przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
nie dziekuje :) zeby nie zapeszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaMajka ja bym juz dawno zrobiła test, przynajmniej bym wiedziała :) nie wytrzymałabym chyba az tak długo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cathlen- Spełnienia marzeń!!!! JaMajka podziwiam za cierpliwossc, ja zapewne w dnu spodziewanej @ zrobilabym test :) u nas upal, bedzie burza jak nic! Na szczescie juz po raz ostatni dzis w pracy i 2 miesiace wakacji, teraz tylko doczekac sie jutra i mezus przyjezdza:) milego popoludnia i owocnych staranek i zeby @ sie nie zjawila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ja pewnie tez bym tyle nie wytrzymala cierpliwosc nie est moja mocna strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam raczej problem z cierpliwością, najdłużej wytrzymałam dzień po dniu spodziewanej @ a zawsze to mnie korci żeby zrobić jeszcze przed @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
no wlasnie dokladnie tak jest u mnie pomimo ze mam swiadomosc ze przed moga wychodzic bledne wyniki to i tak mam chec zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka221487 - dokładnie, a jak wyjdzie negatywny to zawsze można sobie wmówić ze to jeszcze za wcześnie i mógł sie przecież pomylić ;) ja zawsze znajde wymówke na wszystko byle bym tylko nie musiała stracic nadzieji ... ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathlen81
ja tylko na chwilkę żeby podziękować za życzenia i zobaczyć co tu słychać. A tak na marginesie ja bym zrobiła test bo u mnie też krucho z cierpliwością zwłaszcza jak czegoś bardzo chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
tak tak w tym szukaniu usprawiedliwien na wszystko tez jestem calkiem niezla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak was dziewczyny czytam, to chyba zrobię jutro z rana test;). Aż tak bardzo ciekawa to ja nie jestem, może dlatego że nie mam żadnych objawów, ani mnie brzuch nie boli ani nic. Gdybym miała jakiekolwiek dolegliwości \"ciążowe\" to pewnie wkręcałabym się niepotrzebnie, a tak zero stresu:) Co będzie to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
wiesz a moze to akurat ten wlasciwy objaw brak objawow :) tego ci zycze i koniecznie napisz jak test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaMajka ja juz pisalam wczesnie, u mnie objawem ciazy wlasnie bylo brak objawow. Wczesniejsze cykle zawsze cos mialy, a to bol jak na @ ( wtedy myslalam, ze na dzidziusia), a to bol piersi i to inny niz wszystkie, a to pryszcz, a to brak pryszcza, az nic mi nie bylo i pewna tego zrobilam test w dniu spodziewanej @, wyszedl pozytywny i .... nie uwierzylam:) Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×