Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

...no i flachą rozpoczynamy z układzikiem stronke numer 41 :) Pierogi z serem i wino - rewolucje ząładkowe gotowe :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
cześć o matko ile się naczytac musiałm:Dfajowo,że ten nasz topik się tak rozkręcił,zacznę może od tego,żę dziękuję za miłe słowa pocieszenia,tak szczerze mówiąc to nie pamiętam już co miałam napisać,bo nie dałam rady zapamietać co przeczytałam tak szczegółowo:P,ale ogólnie chyba układ pytała co z tymi pęcherzykami które nie pękają,otóż nie wiem moja droga,prawdopodobnie powinny się wchłaniać a jeśkli nie to z nich powstają torbiele:( nie wiem sama,okaże się w piątek bo idę na usg(boże to chyba moje 7 w tym cyklu)!!!! Najgorsze jest w tym wszytkim to,że ja nie mogę wytrzymać z bólu,tak bardzo mnie bolą te oba jajniki że zaraz chyba wyjdę z siebie i stanę obok,byłam w pracy dzisiaj 10 godzin,a pracę mam stojącą także możecie sobie wyobrazić,nibydobrze że znam przyczynę,tylko żę nie znam się na medycynie i nie wiem co dalej....????!!!!:( spadam robić obiadek,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia niezle to zabrzmialo - flacha rozpoczynamy strone:D usmialam sie do lez jak to teraz przeczytalam hehehehehhe katia wspolczuje,tez mialam przez 2 lata stojaca prace,wiem co to znaczy,a jeszcze jak cie cos boli to mozna zejść z tego swiata normalnie.zaaplikuj sobie cos przeciwbolowego i kladz sie bidulko do wyrka,moze zasniesz i ci przejdzie troche.daj znac co po tym usg sie dowiedzialas.🌻🌻🌻 dla ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam bardzo fajna ksiazeczke do czytania i chyba wlasnie sie za nia zabiore.nudze sie troche na tym wolnym,meza nie ma,jestem sama w domu,co prawda u rodzicow sie rozgoscilam na dobre hehe,ale oni tez w pracy,a ja jak ten matołek siedze przy komputerze,albo pije kawe i tak na zmiane.czasem robie obie te rzeczy jednoczesnie:P moze jak bedzie taka ladna pogoda to bym sie do tesciow wybrala hmmm.musze to dwa razy przemyslec bo tesciowa mnie juz potem nie wypusci hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............2..........01.07.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......5.......... 05.07.2009.......26..... ...Gorzów wisienka225...........3...........05.06.2009.......25... ....Katowice katia5.................10.........15.07.2009..... ..29.........Konin majaaa22............. 2 .........06.06.2009........22 ........ Zamość bella22......... .......2..........31.05.2009........22.....Kraków ania0383 .............15.........2.06.2009..........26......Zielona Góra poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Iga.....................3..........26.06.2009..........2 9. ...........Łódź Mila10.................2..........10.07.2009..........29 .. ......Warszawa madzikowo...........1...........08.06.2009.........26 ......Katowice/Pń JaMajka^24..........1...........21.06.2009........24.... . ........Łódź anna.s.1..............4...........14.07.2009........30.. .....dolnosl. /uk sękata............... 1.........12.06.2009..........24... .......Tarnów kiara1_2006.......11...........03.06.2009.........26.... .Wodzisław śląski wredniak.............3.........07.07.2009..........23... .....Świętokrzyskie Asia19855...........12........19.07.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa kingap................2............20.06.2009........28 .........małopolska cathlen81............12...........26.07.2009........28.. ........opolskie poprawilam tabelke bo mialam zle wpisana date no i zmykam sie dalej uczyc pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
dzięki układzik:)oj nie wiem czy dadzą coś kolejne tabletki przeciwbólowe,bo ja jestem już po 3-ech:P porażka!!!boje się,że cosik mi sie tam robi,ale jestem dobrej myśli:)tak sobie nieraz myślę że jakbym się dowiedział,żę nigdy nie będę mogła mieć dzieci,to może bym trochę inaczej do tego podchodziła??!!nie wiem sama co mysleć,ale nie rozpłakujmy się:p co ma byc to będzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathlen81
asia19855 gratuluje mgr to teraz stres z głowy pełny luz i ............. wielkie staranka oby przyniosły efekt. Jak twój gin mówi, że mierzą temp tylko nienarmalne kobiety to go zmień. Moja gin zawsze chce mój notatnik i mówi, że to bardzo dobry przykład i że myślała że to już tylko jednostki starszego pokolenia prowadzą. Ja Jestem dumna z siebie bo się znam i poznaje codziennie.hehe. Kiniusia77 wytrzymaj z tym testem a będzie sukces cierpliwość zostaje wynagrodzona. Poznanianka tez się tego trzymaj. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathlen81
katia5 wszystko będzie dobrze nie martw się. moja szwagierka miała podobne , ciągłe bóle i wymioty.Chodziła do lekarza a ten cały czas że tak ma być aż jak zemdlała z bólu trafiła do szpitala pod innego lekarza, niestety musieli usunąć jeden jajnik razem z torbielami. Ale nie minęło 2 lata zaszła w ciążę i urodziła śliczną dziewczynkę. Lekarza zmieniła a ten co do niego teraz chodzi mówi że nie ma żadnych przeszkód aby rodzić i chyba planują drugie. Ty byłaś u lekarza i myślę że wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cathlen dzięki:)wiem że muszę go zmienić, on na wykresy nie chce patrzeć, dla niego teraz istnieją tylko tabletki anty , jak je przepisuje to jest wniebowzięty, chyba tylko na tym się zna. Buc i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathlen81
ja kiedyś tak miałam ale to mnie wtedy przewiało. Byłam u lekarza dał mi maść rozgrzewającą . Po tygodniu przeszło. Może wybierz się do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem,powinnam isc do lekarza,ale mnie bardzo ciezko tam zaciagnac.na razie tez mam masci jakies.troche sie uzalam ale to naprawde boli:( ale juz nie bede narzekac:) obiecuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
kathlen dzięki za słowa otuchy,choc ten wyciety jajnik mnie nie pocieszył hehe,ale tak jak napisałam wyżej,,...co ma być to będzie,, mnie poprostu boli dlatego,że mi pęcherzyki przerosły jajniki(w dodatku w obu jajnikach) więc ból mam podwójny,zobaczymy czy się wchłoną jeśli nie,to czeka mnie dłuższe leczenie i ze staranek nici ale może do 30-stki się uda,w końcu to dwa lata jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
dokładnie takim jak ty mówimy: NIEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPADÓWKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathlen81
katia5 wiem, że nie bardzo cię pocieszyłam ale myślę, że będzie wszystko dobrze. Ja też mam 2 lata do 30-stki więc jesteśmy razem..............uda nam się napewno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórym to sie nudzi, naprawde..... Czesc układzik jak ci wyszły pieroszki? :) a te plecy twoje, moze plaster wygrzewajacy sobie kup? na noc cie wygrzeje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja glupia jestem,przez caly miesiac o tym nie mysle a tak z 3,4 dni przed @ zaczynam wariowac:O teraz mi sie wydaje-lub tez na prawde tak jest-juz sama nie wiem:oze mi ten bol krzyza schodzi na dol na brzuch i do jajnikow.glupi babol ze mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie sie wybierz do lekarza, my jemy obiado kolacje z mezusiem bo nie dawno wrócił - ale troche mnie wkurzył wiec atmosfera nie jest przyjmemna. Ja tez nie myslałm cały miesac a teraz nie moge przestac - nie moge sie doczekac do rana... sutki bola coraz bardziej... i mam czasem ukłucia jajników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz od razu jak tylko bedziesz cos wiedziala.ja zjadlam jakas kanapeczke mala z pomidorem i juz wiecej mi sie nie chce,moze dlatego ze wypilam 1,5 litra wody hehe.cala butle.i to w dodatku gazowanej:P klucia jajnikow tez mam,ale na razie tak delikatnie,raz jeden raz drugi.nie jest to bolesne,poprostu je czuje.ja to bym chyba musiala internet odlaczyc na ten tydzien zeby nie myslec:) bo czytam tylko strony o ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama siedze,to znaczy z mama,a maz wyjechal na jakies 2 tyg:o lepiej nie lepiej,sama nie wiem,stwierdzil ze za mna teskni ale jest na mnie zly.to ja powinnam byc zla!! czasem to mnie tak irytuje ze sie zastanawiam nad tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tak własnie mój zirytował dzis.... ufff... kłucie jajników to moze byc dobry znak :) naprawde... :) ale by było super :) jakby nam sie razem udało miałybysmy podobny termin porodu hihihihi... chyba za dleko wybiegam w przyszłość :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wybiegaj tak;) albo wybiegaj bo kiedys to w koncu nastapi wiec mozna pomarzyc ze to juz teraz:) ja nie mam jakichs wielkich nadziei jesli chodzi o mnie,bo wiem ze musze meza wyslac na badania nasienia.wiec raczej podchodze do tego z rezerwa,ale mimo to jest jakas iskierka ktora sprawia ze czekam i czekam i modle sie o cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie zawsze jest iskerka w kazdym cykłu kazda z nas ma nadzieje, i wiesz ona nas chyba trzyma... :) cos czuje ze nie bede dzis dobrze spac - caly czas mysle i zaczynam sie nakrecac - nie dobrze tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×