Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

czesc dziewczyny, asia19855 ja dobrze wiem ze to tak nie da rady nie myslec, mysle ze w tym calej radzie lekarki to chodziło o odstresowanie mężczyzny, bo oni tez maja problemy z tym jak bardzo chcą nam dać to dziecko. A powiem Wam że mi to tez troche pomogło. Robie testy owul wiec oczywiście ze o tym myśle, tylko nie gadam o tym ciąglei mój narzeczony nie wie ze robie je. Mowie o leczeniu i ze musze isc znowu do lekarza.. a powiem Wam ze jakos sie miedzy nami wyluzowało, przytulanko jest takie jakiec czulsze i nie wymuszone, a on jakis wyluzowany bo wiem ze On mysli ze nie czekam tylko na to przytulanko i co z tego wyniknie.. a ja mam radoche i spokojniej podchodze do tego.. zobaczymy jaki wynik to przyniesie... mam nadzieje ze jesli nie wyjdzie w tym cyklu to dam rade z tym nastawieniem do nastepnego.. zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik i asiu, głowa do góry, musie sie udac i napewno bedzie dobrze.. układzik mężczyzni juz tacy chyba sa, ja tez sie bardzo boje, ze jesli w koncu by doszlo do badan to ze on nie bedzie chcial, z tej swojej dumy meskiej albo z innych dziwnych powodów.. ale mam nadzieje , ze oni też do wszystkiego dorastają i że do takich rzeczy tez.. trzymajcie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki anna :) dziewczynki nie opuszcze naszego forum i obiecuje ze bede tu zagladac tak czesto jak bedzie to mozliwe.na razie za godzine wyjezdzam od mamy i jade do siebie wiec nie bede mogla pisac:/ ale pamietam o was i czesto mysle co porabiacie:) i modle sie o cud.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no jasne,że się nie gniewam:)pozdrawiam:) dzisiaj idę skontrolować czy mi cos urosło:P ........fajnie to brzmi [oczywiście o pecherzyk chodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beinka87
hey dziewczyny, mnie tez chwilke nie bylo. umnie nic ciekawego, skonczylam duphaston i czekam od 3 dni na @, piersi bolą jak nie wiem co, a brzuch nie i nie wiem co myslec. a dzisiaj wstalam rano i mnie strasznie boli gardlo :/ ojoj zeby mnie tylko nie rozłozyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny, mnie tez chwilke nie bylo. umnie nic ciekawego, skonczylam duphaston i czekam od 3 dni na @, piersi bolą jak nie wiem co, a brzuch nie i nie wiem co myslec. a dzisiaj wstalam rano i mnie strasznie boli gardlo :/ ojoj zeby mnie tylko nie rozłozyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny potrzeban pomoc
Nie wiem czy dobrze trafilam ale mam pytanie...nie chce jeszcze robic testu bo chyba za wczesnie.... Zawsze miałam 25-26 cykle. Teraz juz 29dzien a okresu nie ma ale caly czas mam objawy jakby na @....bole brzucha okropne:( piersi tez:( czy ktoras tak miała...dodam, ze staramy sie od 2tyg....czy moglam zajsc tak odrazu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny potrzebana pomoc
dodam ze chodze siku co 5min ale to chyba za wczesnie na takie objawy? czy jakas mloda mama moze mi pomoc......caly czas o tym mysle i boje sie czy aby sobie czegos nie wkrecilam...zawsze na @ brzuch mnie 1dzien bolal a tu juz 5????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc zrób test ciążowy jutro rano a wszystko będziesz wiedziała:D:D:D:D:D jeżeli się staraliście to i może był strzał w 10!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie musisz koniecznie zrobić test ciążowy,mi wcześniej z cykli 28 dniowych sie przestawiło na cykle 40dniowe,więc nie ma regóły.nie zawsze jest regularnie jak w książce.Wiesz nam tu wszystkim byłoby trudno uwierzyć żeby się udało po 2 tygodniach,czego ci życzę z całego serca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna.s. dzieki ze to napisalas, ja przy swpim nie pisze, nie rozmiawiam o tym, nie wie, ze robie testy, ani slowa o dzieciach, cisza.. :) chyba tak lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
witam dziewczynki ja nadal kiepsko sie czuje ale postanowilam was odwiedzic. nie mam sily na nadrabianie zaleglosci wiec od czasu do czasu czytam to co sie dzieje u was postanowilam sie wreszcie wpisac w 2 tabelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............5..........ok 14-15.09.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......7.......... 08.09.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12........08.09.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......3.........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................4..........01.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............7...........30.09.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak............4.??......30.09.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........14........10.09.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............14..........20.09.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........10tc..................31.03.2010......... . ....???............ kasienka221487.........12tc.......5.04.2010............?????????????.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny potrzebuje pomocy
Poprostu mysle ze na test za wczesnie, chcialam sie dowiedziec czy ktoras z przyszlych mam miala takie objawy; jak strasznie wzdety brzuch i uczucie takie jak przed @ w pierwszych dniach po zaplodnieniu....z tym brzubem to juz 7dzien sie mecze?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, troszke mnie tu nie bylo, ale nic ciekawego sie nie dziej, gdyz jak mowilam narazie mamy przerwe,a do tego mialam troche zmartwien:( Ale podczytywalam Was sobie:)Jutro zacyznam urlop i jade na dwa tygodnie do Polski, nie moge sie juz doczekac!!!:)) Anna s mysle ze Towj lekarka ma racje, ja mam tez nadzieje, ze teraz jak zrobilismy sobie przerwe to oczyszcza nam sie tez umysly i pozniej szybko zajdziemy:) Pozdrawiam Was i skrobne cos jak juz bede w Polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko uaktualniam tabelke:) STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............5..........ok 14-15.09.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......7.......... 08.09.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12........08.09.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......3.........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................5..........30.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............7...........30.09.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak............4.??......30.09.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........14........10.09.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............14..........20.09.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........10tc..................31.03.2010......... . ....???............ kasienka221487.........12tc.......5.04.2010............? ????????????.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam:) nie poszłam wczoraj do lekarki,bo nie zdążyłam przed pracą,ale zrobiłam test ow i wyszła mi druga kreska,ale jeszcze za jasna,natomiast dzisiaj mam silne bóle i bardzo ciągnący śluz,więc na pewno to oznaka owulacji.zaraz zrobie test i zobaczymy,może coś się zdziała:) najwazniejsze,że wróciła mi owulacja i nie musze brać tych nieszczęsnych clo!!!!!!! potem powinno pójśc z górki,jak nie dzisiaj to później,może za kilka m-cy ale wierze że się uda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Mam problem bo jestem masakrycznie chora. Mam anginę i biore antybiotyki ale dopiero od niedzieli wieczorem. W sobote powinnam dostac okres ale do teraz go nie mam. 3 dni opoznienia to jak na mnie bardzo długo. Zawsze mialam jak w zegarku co 28 dni zawsze w sobote ;-) Troche sie boje czy nei jestem w ciazy chociaz wczoraj czyli w 30 dc zrobilam test i wyszedl negatywny( podobnie jak dwa wczesniejsze 26 i 28 dc) więc to chyba niemozliwe. Mam nadzieję ,ze nie bo taka ilosc lekow jaka jestem zmuszona brac bylaby chyba dla takiego zarodka zabójcza;-( Kurcze na pewneo nei jestem ,ale skad to opoznienie. Pewnie od choroby, ale i tak sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! oj poznanianka wiem jak sie czujsz bo ja tez jestem chora, wlasnie na chorobowe ide od jutra, ledwo zyje. i do tego wszystkiego przyszla @ takze ból podwójny. kuruj sie pozdrawiam wszystkie staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) u mnie plan wykonany ;) wczoraj tescik wykazał najodpowiedzniejszy dzień wiec niby tak z nienacka i zaskoczenia przycisnełam mojego mężczyzne ;)) teraz juz luzik i czekam na efekty.. ;) wredniak a co u Ciebie ? pytam, bo widze ze mamy ten sam termin @ i ciekawa jestm czy u Ciebie już tescik wykazał owulke ? Wg moich wyliczen powinnam dostać 30 = czyli planowo.. a jak u Ciebie ? mila staranka juz byly w tym miesiacu czy jeszcze odpusciliscie ? poznanianka i Bettinka87 kurujcie sie, nadchodzi najgorsza pora roku a z nia najwiecej zachorowan ;/ w londynie dzic caly dzin padalo ;( pozdrawiam dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:D:D:D smutno że chorujecie ale życzę wam szybkiego powrotu do zdrowia:D:D:D u mnie @ za 4 dni i już czuje że przyjdzie:o a tak bym chciała żeby nie bo dziś mamy 3 rocznicę ślubu i wspaniały prezent by był :D:D:D:D pożyjemy zobaczymy dla was chorenkie 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim :-D Bettinka no to sie kurujemy ;-) i trzymamy kciuki za anne.s i wredniaczka coby im się udało ;) Ja mialam wczoraj strasznie smutny dzień. Choroba , brak okresu i perspektywa 4 dni bez narzeczonego objawily sie u mnie niezliczona iloscią łez. Jak tylko moje kochanie wrocilo z pracy zaczely sie moje sceny rozpaczy. Nie wiem dlaczego ,ale bylo mi tak przerazliwie smutno ,ze nei moglam zapanoiwac nad emocjami i co chwile sobei poplakiwalam.Teraz mi glupio starsznie bo wiem jak mój K. to przezywa i jak mu jest smutno i przykro. Nie chce zeby mial wyrzuty sumienai ze mnei zostawia sama, chora i zaryczana jak male dziecko ;-( ,ale wiem z,e je bedzie mial. Niepotrzebnie bo to jego praca i wiem ,ze musi wyjechac. Wiecie ja zawsze bylam taka hej do przodu najbardziej odwazna ze wszystkjich , nigdy nei teskniąca takei cyganskei dziecko ktoremu wszedzie dobrze. Cale dziecinstwo a potem studia duzo podrozowalam ,zazwyczaj sama jezdzilam albo do pracy albo na dlugie wakacje, wolontariaty , stypendia za granica i zawsze bylo ok. A teraz od keidy ejstesmy razem jest mi tak cudownie tak dobrze i tak bezpiecznie w naszym zwiazku ,ze neinawidze tych nawet jedno-dwudniowych rozstan. A teraz 4 dni spedze sama, chora w domu ;-( Ahh to chyba hormony mnei tak zaczarowaly bo coz innego? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam:) Wszystkiego dobrego z okazji rocxznicy ślubu:) ja dzisiaj zrobiłam test owulacyjny i wyszedł piękny widok,ale dla pewności lece przed praca do gin sprawdzić jakiej ielkości mam ten pecherzyk,który lada moment peknie,bo jak znowu ponad 30mm to wiadomo,że nic z tego a jak jest mniejszy,to będzę miała nadzieję przed kolejna @!!!!!!! jakie to jest miłe,że tyle nas jest wszystkich razem na naszym forum i wszystkie mamy takie samo marzenie:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy sprawdzi się moja obserwacja organizmu,bo stawiam na to,że w lewym jajniku bedzie dzisiaj jajeczkowanie:),szkoda tylko,że wczoraj było przytulanko,bo le[piej byłoby dzisiaj,ale jak sie wczorajsze chłopaki dostały do sluzu i przetwaja to większa szansa na dziewczynkę hehe, a ja tak bardzo o niej marzę!!!!!!,ale dzisiaj sobie odpuszcze,bo pewnie żołnierzyki będą za słabe,poprawka bedzie jutro na chłopaka:) :D ale sie usmiałam!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) katia trzymam kciuki ;) u mnie troszke humorek sie zepsol bo cos mi tety nie wyszly tak jak trzeba i nie wiem czy bylo w odpowiedni dzien... w sobote kreska byla slabiutka ta druda, w niedziele tez jasniejsza od kontrolnej, w poniedzialek mocna wiec uznalam ze to odpowiedni dzien.. ale wczoraj - wtorek druga kreska byla juz bardzo jasna, a zawsze ( 2 x wczesniej) w drugi dzien tez wychodzila mi ciemna i teraz nie wiem co myslec ;/ w poniedzialek poznym rankiem i popoludniem czulam ten jajnik i mysle ze peklo jajeczko ale przytulanko bylo wieczorem i nie wiem czy to nie za pozno.. wrr . poprzednie dwa razy bylo w ten drugi dzien z ciemna kreska i lipa wiec nie jestem pewna jak patrzec na te winiki ... kurcze a takie mialam optymistyczne nastawienie ... dziewczyny jak robicie testy to ile dni z rzedu macie ta bardzo ciemne kreske ? jeden czy dwa dni ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to zalezy kiedy masz owulację w jakim okresie,bo ja ostatnio mam ok 10-13 dc ,więc tak w 8dc robie pierwszy test,jesli kreska jest bardzo blada,to nastepny test robie za dwa dni i wtedy patrzę na kreskę,jeśli jest bardziej widoczna niz dwa dni wcześniej,to następnego dnia znowu go powtarzam.Zazwyczaj starczają mi 4-5 testów.jesli kreska testówa czyli ta dróga jest ciemniejsza od tej kontrolnej to znaczy,że w ciągu 12 godzin nastąpi owulacja.ja dzień przed owulacją mam bardzo dużą ilość śluzu takiego jak białko kurze,więc sama wiem kiedy i z jakiego jajnika mam jajeczkowanie.Zresztą badam swój organizm ponad dwa lata w celu uzyskania efektu,niestety narazie bez skutku. dostałąm dzisiaj skierowanie do szpitala na badanie HSG,czyli na drożność jajowodów,podobno strasznie boli!!!!!może i dobrze by było wiedzieć że to pomogło?????sama już nie wiem co o tym mysleć?????kończę,bo już głupoty piszę:D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ania.s nie matrw sie jeśli nie dojdzie do stosunku w czasie samej owulacji.na zapłodnienie masz szanse ok 3 dni przed owulacją w owulację oraz dzień po a dokładnie tak ok 12 godzin po ow.Także głowa do góry!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×