Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Kiniusia kolorowych Kingap wiem co przezywasz bo mi dwa dni zostaly a juz swiruje!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze ktos? Kochane ja tez uciekam, bo zmecozna dzis jestem , oczka mi sie zamykaja, do jutra kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jetem załamana, zrobilam teraz test i jest jedna kreska. a wczoraj dwie i to popołudniu, rycze jak głupia.zmykam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Bettinka ja jak zrobilam test wczoraj to tez mialam jasniejsza troche linie niz przed wczoraj dlatego polecialam na bete. Dzisiaj pewnei za wczesnei ale tez zrobie ( chociaz powinno sie po 48h) zeby zobaczyc czy rosnie. Kochana uspokój się i leć po pracy na pobranie krwii albo jak mozesz to zwolnij sie wczesniej i lec!Moze Ci sie uda dzisiaj jeszcze zbadac?Spokojnei tylko!!! Będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesu teraz to ja sie zdenerwowałąm.Nikomu nei powiem o "ciąży" dopoki nie bede na 100% pewna. Tzn. nikomu bliskiemu "na zywo"... Chyab bym nie przezyla. Bettinka a jaki test robilas?U mnie najciemneijsza linia byla i to w ciagu dnia na pink teście wyszłą. Na bobo super jasna i tak po 7 minutach okolo a powinna po 5. Beta wyszłą mi w tym samym czasie 56,73 wiec dzisiaj musi byc juz wyzsza. Ale sie sama już bojeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka spokojnie,nie wkrecaj sobie nic!! jestes mloda,zdrowa,nie masz sie czego bac.nie denerwuj sie tylko zrob sobie herbatke mietowa,wylacz komputer i idz sie jeszcze polozyc.w ciazy trzeba duzo wypoczywac:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek:D mój mąż się ze mnie śmieje,że jak wstaje razem z nim zrobić mu kanapki do pracy to jestem szczęśliwa bo moge od razu włączyć te swoje staraczki:Pśmieje się z nas -aj....faceci:D bettinka nie martw się to jeszcze nic nie znaczy!!!!!testy nieraz wariują,jeśli dwa razy były dwie kreski to nie wierz tej trzeciej:) dokładnie idź na betę ona ci wszystko wyjaśni) wczoraj podpytałam swoją szwagierkę:jak wy to zrobiliście,że wam się udało????? śmiała się ze mnie,ale w ich przypadku było tak,że odpuścili sobie monitoring,bo mieli testy i zawsze wcześniej jak test pokazywał bladą drugą kresekę to działali wieczorem i rano powtórka i następnego dnia znowu,a tym razem w niedziele zadziałali i potem w czwartek test pokazał diwe grube krechy-czyli owulację i wieczorem zadziałali tylko raz i trafnie!!!! więc ja biorę w tym cyklu z nich przykład jeśli tylko wyniki mężą bęą dobre to zrobimy przerwy też 4 dni,niech się żołnierze regenerują:) ale sie rozpisałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też jakoś dzisiaj dziwnie to forum się zachowuje,też mi wszystko poznikało a ja chciałam zmienić sobie suwaczek i testuję czy się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się udało tylko że cytat mi gdzieś zapodziało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w drugim posc ie wyżej fajnie zabrzmiało:testuje czy się uda....na myśli miałam suwaczek:Pidę się szykowac zajżę później bo muszę iść na miasto po farbę,pojemniczek dla męża do......laboratorium:) no i kupię sobie olej z wiesiołka bo słyszałam,żę jak się bierze clo to on wysusza pochwę i jest wtedy masło śluzu,no to sobie wspomogę wiesiołkiem:)papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie właśnei jeszcze nei i nawet nei wiesz jakie to trudne taki sekrecik utrzymac!!! Mimo ,ze za tydz obrona a ja NIC nie umeim to mam to w miare w dupce i skupiuc na nauce sie eni moge. Ciagle sie wyglupiam i dokuczam mojemu kochanemu. Nosi mnie jak cholera , mowie Wam ,az sie dopytuje czy czegos nei bralam ;-) Coś tam gadam dla zmyły o bolu brzucha i piersi i ze jutro powinnam dostac okres. A on skoro w zeszlym tyg test eni wyszedl jest przekonany ,ze w tym meisiacu jnhic nie wyszlo i gada ,ze szkoda itp. Poza tym jak to mamy w zwyczaju troszke gadamy o zieciach ja do neigo tatusiu on mi ciagle "Pana Brzuszka" caluje i takie tam ;-) Heheh ale my tak od dawna mielismy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ale slodziaki z was :D a "pan brzuszek" mnie rozwalil hehehehhe.super:) u nas to tak nie wyglada,moze traktujemy to zbyt smiertelnie powaznie i dlatego nie wychodzi.to znaczy zwlaszcza moj maz,bo ja to nie jestem taka sztywna;) musze troche rozruszac w tym temacie tego mojego misia,bede do niego mowic "przyszly tatuśku" ;) zobaczymy co powie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :) wpadam tylko na chwilke sie przywitac bo mezus własnie poszedł po swiezy chlebek :) odezwe sie po śniadanku :) tylko mi nie uciekajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty panienko sniadaniowa jestes?:) wiecie co,slucham wiadomosci i ciagle mowia o tej malej paris-corce jacksona,komentuja ciagle jej wypowiedz na pogrzebie i sie czepiaja,przeciez ona po prostu kochala swojego tatusia i chciala to powiedziec.czy cos w tym zlego? ehh ludzie we wszystkim znajda cos zlego i sie doczepia:O gdyby malej paris nie pozwolili sie wypowiedziec to ktos by sie czepił,ze czemu dziecko nie moglo wyrazic co czuje.i tak zle i tak niedobrze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, głowa mi dzis peka. Nie wiem, moze to wina cisnienia, ale mam juz dosc. Poza tym, tak czesto sobie mysle, o tym wszystkim, testy, czekanie, staranie sie. Kurcze, jak ktos sie nie stara to ciaza jest w sekunde. I to czasmi wystarczy jedno przytulano i po sprawie...ehhh chyba jakiegos dola lapie. Przepraszam Was za to marudzenie, ale same wiecie, ze na forum najlatwiej sie "wyplakac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadaniowa pani nie panienka juz :) Snadanko zjedzone a teraz kawke pijemy a potem idziemy na spacerek na moja uczelnie bo musze odebrac suplement do dyplomu :) A ty układzik jakie masz dzis plany? Kingap wiesz moze cisnienie mojego meza tak głowa wczoraj bolała ze szok... zawsze tak jest, jak sie tak staramy, liczymy to ciezko a przciez jest tyle wpadek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Poznanianka i Betinka nie stresujcie sie! Przedewszystkim zero stresu teraz, testy mysla sie w jedna strone, skoro wyszly na poczatku dwie kreski to znaczy ze jestescie w ciazy:))) Ukladizk co do corki Jacksona, to tka juz jest ze ludziom nigdy nie dogodzisz, zawsze beda gadac i sie czepiac, to przykre! A ja mam smutna wiadomosc, dostalam plamienia wiec jutro przyjdzie ta wstretna @!! W tym miesiacu nici:) ale nie poddaje sie w kolejnym miesiacu kolejne proby, a ze akurat mamy w sierpniu rocznice slubu to moze jakis taki prezent sie uda;) Rok temu tez zaszlam w lipcu,choc sie nie udalo utrzymac, moze i tym razem zajde ale teraz wszystko bedzie dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. co do imion to dla dziewczynki albo Gabriela albo Wiktoria, a dla chlopca Julian albo Feliks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! No więc poszlam po raz drugi na bete po 26 godzinach od pierwszego badania i zobaczymy czy rosnei! Jesli tak ( wynik o 16) to powiem dzisiaj wieczorkiem memu ukochanemu ;-) Kupiłam juz malenkie różowe skarpetki dla noworodkow z pomponikami i zapakowałam do czerwonego kartonika na prezenty całego w serduszka i napisy love you mommy love you daddy ;-) Obym tylko nei zapeszyła!!! tfu tfu tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka mocno trzymam kciuki,bedzie ok :D kurcze przez ten brak podgladu na forum to nie wiem co mialam komu odpisac :O ale bezsens ktos wymyslil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia nie mam planow,jedyny moj plan to sie polozyc i zasnac bo glowa mi pęka:O milusia nie wiedzialam ze rok temu bylas w ciazy.nie pisalas chyba,albo nie doczytalam.przykro mi kochana:( ale teraz musi sie udac :D MUSI!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanianka to trzymamy kciuki i czekamy na super wiesci:) a fajny prezencik zrobilas:) Ukladziku mam nadzieje, ze tym razem sie uda, fjany by byl prezent na rocznice:) Ja mowilam na pocztaku o tej mojej pierwszej ciazy, moze akurat przeoczylas:) To tak przypomne dla Ciebie ze rok temu wlasnie zaszlam w ciaze, i to za pierwszym razem, tak spontanicznie postanowilismy ze sprobujemy i si eudalo, i sie cieszylam bo akurat zblizala si enasza rocnzica i sie wybieralismy do Paryza, nie moglam wytrzymac ale stwierdzilam ze tam mezowi powiem w dniu naszje rocznicy! Ale niestety w 6tyg zaczelo sie plamienie a po tym nastapilo poronienie samoistne:( Takze w Paryzu juz nie bylam w ciazy:( Strasnzie to przezylam, choc lekarz mnie zapewnial, ze to czesto sie zdaza, ze nawet czasem kobiety nie wiedza mysla ze to miesiaczka opuzniona, i ze widac cos byl nie tak i organizm sam tak postanowil, ale wiecie wtedy to mozna bylo mi tlumaczyc:( i pozniej przerwa pozniej znow sie stralismy pozniej przerwa, bo myslalam ze moze sie porostu po tym zblokowalam i od maja znow prubujemy:) Czasem mam takie mysli ze po tamtym moze cos nie tak, ale bylam u lekarza, miesiaczki mam jak w zegarku, testy owulacyjne wychodza tak jak powinnam miec owuacje, nie wiem co jest....al emoze tym razem po roku znow sie uda:))Tryzmajcie kciuczki dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny, wczoraj popołudniu robiłam pro test i była dość wyraźna ta kreska a dzis rano bobo i nie bylo jej wcale. Jutro ide na wizyte do gin to bede cos wiedziec. ale sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettinka musi byc dobrze, wiem ze strach Cie nie opusci jak sie nie wyjasni, ale mysl pozytywnie!!! Trzymam kciuki! Poznanianka napewno jest ok i bedziesz miec dzis switny wieczor :) Mila przykro mi, ale teraz musi sie udac!!! Zreszta dziewczyny, wszystkie chcemy byc mamusiami, no ja to juz poraz drugi, na 100% sie uda-zoabczycie!!! Glowa mniej mnie juz boli, zaraz ide na spacerek z Oliwcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane, wracam z urlopu i co widzę... tyle stron, że o matko i córko, czytania co nie miara, ale to dobrze że nie próżnujecie. Dziewczynki gratulacje z powodu dwóch kreseczek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×