Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość mmarta
annam1 - To dokladnie tak jak ja. tez napierw u Binczyka, a pozniej jak sie dowiedzialam ze nie ma go w zadnym szpitalu to do Nowaka, bo w sumie po sasiedzku mam. Dziewczyny polecaja dr Lemanskiego (chyba tak sie nazywa). Nowak wydaje sie ok, ale nie moge wiele powiedziec bo mam bezproblemowa ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlgierdaMama - tez o Strzelczyku same zle opinie slyszalam... spodziewasz sie chlopca czy dziewczynki czy nie chcesz wiedziec? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Będzie drugi syn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Olgierda mamo napisz prosze jak synek i jak postępy po wizytach u Pani Moniki mój się obraca ale nie chce przyjmować pozycji do raczku ;/ i nie wiem czy nie pójdę znów aby mi pomogła jak mu pomogę wstać to siedzi czasami tylko traci równowagę ale sam nie siądzie ;/ i do raczkowania też się nie pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no to dałyście mi do myślenia:( No właśnie mało komentarzy na jego temat można znaleźć w necie. A Lemański i Nowak pracują nadal na Parkitce? Orientujecie się może gdzie przyjmują prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Mamuska2014 - my nie byliśmy u p.Moniki od wizyty w grudniu. Cwiczylismy trochę sami. Mieliśmy iść gdyby się nie przymierzal do dalszych etapów, ale coś się działo powoli, wiec sami sobie radzilismy. Olo teraz sam siada, już wstaje jak się ma czego przytrzymać, a dzisiaj pierwszy raz raczkowal :) jeszcze krótki dystans, kilka ,,kroczkow", ale to kolejny postęp :) za ręce też tupta - od wczoraj robi takie śmieszne kroki jakby przez przeszkodę przechodził :) także u nas ostatnie dni to spore postępy - całe szczęście, bo 24 mamy wizytę w Lublińcu i juz się bałam, że nie będzie co mówić o dokonaniach :P Patusia - jak noce na mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoOlgierda dałam raz mm ale zrezygnowałem bo noce mamy teraz straszne.....Mały od kilku dni budzi sie o 1 biorę go do nas do łóżka a on sie turla w śnie po łóżku i poplakuje.Dziś odkryłam sprawce tego zamieszania to idą trojki u góry .Wrr. Dziś dałam mu nurofen i zobaczymy jaka będzie noc. Co do mm na noc postanowilam poczekać kilka dni i zaczne mu podawac jak będziemy na 3. Zostalo mi jeszcze trochę bebika 2 i jednak będę mieszac z 3 Rano caly czas dostaje mm. Wogóle mam problem bo w okolicznych intymnych porobily mu sie jakieś czerwone krostki.Podejrzewam że to od dad co były teraz w promocji zasyspywalam mu mąka a dziś posmarowalqm sudocremem zobaczymy jaki będzie efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusia te krostki tez moga byc od zębów ja polecam tormentiol grubo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiaxxx - my problem w okolicach intymnych też przerabialiśmy, tylko u nas wyglądało to jak potówki - nam pomogły nasiadówki w szałwi, chyba 3 dni i śladu nie było. OlgierdaMama - to jak wszyscy pod reką to na pewno dacie radę, jedynie mogę pozazdrościć :) ja muszę sama swoją dwójkę ogarnąć:( i np. wczoraj córa szalała mi od 16 do prawie 4 rano myślałam już że ją ubiję jak zasneła wreszcie to się ucieszyłam, ale 15 minut po mojej radości przyszedł synuś i mu się na pogawędki zebrało, więc dziś ledwo funkcjonowałam przy nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annam1 - Nowak prywatnie na Podhalanskiej na Lisincu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a na kolki co stosowalyscie? ten rozchwalany wszedzie Sab Simplex czy cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Bobotic Forte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlgierdaMama - a u nas to jak pisałam o tym marudzeniu córy to chyba jakieś bóle brzuszka miała, kolki teraz zmieniłam dietę i widzę poprawę, marudzi jeszcze ale to innaczej wygląda. Najgorsze że zaczęła mi chodzić spac o 4 rano:(. Chloe - a jak tam u was jak synuś? macie już po kolkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikczek
Uzywalam na kolki bobotic forte ale slyszalam ze espimisan tez jest dobry. My bobotic podawaalam od popołudnia przed każdym jedzeniem parę kropel zęby nie przekroczyć dziennej dawki. U nas kolki wieczorami do później nocy okropne były. Teraz w nocy żeby ida i paracetamol podaje ponieważ jest na ubezpieczenie mszy. Nurofen należy tylko przy gorączce ale to na zmianę z paracetamolem bo obciąża organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
Hej dziewczyny! Dawno mnie tu nie było, ale u nas właściwie nic nowego. Z testów alergicznych nic nie wyszło, czyli albo Michał już z alergii wyrasta, albo to ten typ co to go podstawowe test nie łapią, mam nadzieję, że to pierwsze jednak. Wczoraj robiliśmy kontrolnie żelazo no i z 20 podskoczyło nam na 65, jeszcze trochę pod kreska, ale różnica jest znaczna :) za to mnie dopadła stara przyjaciółka migrena i od poniedziałku chodzę ledwo przytomna, w środę było apogeum i całe popołudnie spędziłam w objęciach muszli klozetowej, ale od wczoraj coraz lepiej, mam nadzieje tylko, że cholera się na mnie wystarczająco wyżyła i szybko nie wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
październiczku -->> sprzęt z którego piszesz postanowił żyć własnym życiem i wyrazić swoja opinie w napisanym przez ciebie tekście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
My dzisiaj wprowadzamy pieczywo - upieklam bułeczki i ciekawa jestem jak Mu pójdzie jedzenie :) Dziewczyny, które mają już za sobą - jak u Was to przebiegało? Najpierw sucha bula a potem z czym podawalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaRybka
U nas bulki juz od dawna, Mala bardzo lubi, sa mniam mniam;-) na poczatek byla sama. Teraz smaruje albo maselkiem, albo zwyklym bialym serkiem, albo troszke konfitura albo kilka razy posnarowalam mieskiem takim ze sloiczka z gerbera. Ostatnio zmielonego fileta z indyka wymieszalam ze szczypiorkiem i czosnkiem, dalam do sloiczka i gotowalam ponad godzine ale za twarde wyszlo zeby posmarowac. Ale i tak sucha podchodzi jej najlepiej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Patrze właśnie jak zajada i aż mruczy :) zdecydowanie bułka domowego wypieku Mu pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaRybka
OlgierdaMama - podrzuc prosze przepis skoro jux sprawdzone;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowak pracuje prywatnie w gabinecie na podhalanskiej wizyta 100 zł za kazdym razem badanie usg jesli cytologia to 120 zł a Lemanski nie wiem. Obaj pracuja tez w szpitalu na mickiewicza teraz . Lemanski odbieral mi porod a Nowak prowadził mi całą ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mMarta jak bedziesz chciala cos wiecej wiedziec jak to wyglada na mickiewicza czy cos wiecej to mozesz prywatnie napisac tez do mnie z checia pomoge. jak chcesz to podac Ci moje gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Olgierda mamo dziękuję my siedzimy już koło 2 min ale jak go posadzę raczkowanie mu nie w głownie na razie ale ma 7 miechów więc jeszcze poczekam do 8 miesiąca jak coś to pójdę do Moniki. Jak będziecie coś organizować na świeżym powietrzu to ja jestem za :D mam nadzieję że dam radę :D i ktoś mnie podwiezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarta
Kaja - dzieki super by bylo :) moge gg to 1713566

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus2014
Kaja2014 jak Twoja mała? Pojawiły Wam sie juz zabki? U nas ciagle ida i ida juz je nawet widać w dziasełkach. ;-) mmarta ja tez rodziłąm na Mickiewicza we wrzesniu 2014 , miałam nagłe cc. Jelsi chcesz cos wiedziec to pisz. CC robili mi dr Nowak i Dr Jabłoński.Ciąże prowadził dr Lemański. Ogólnie byłam miło zaskoczona poniewaz przychodzili do mnie i pytali jak sie czuje, itd. OPieka ogólnie ok, bardzo była zadowolona z Pani ordynator od dzieciaczków. Był bardzo miła, wszystko dokładnie tłumaczyła i jak wychodziliśmy ( w czwartej dobie po cc) to dokłądnie powiedziała co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarta
Dzieki dziewczyny. Sam fakt ze juz piszecie ze dobra opieka mnie uspokaja :) zaskoczona jestem ze w 4 po cc, myslalam ze jest sie dluzej w szpitalu ale to super im szybciej w domu tym lepiej. Dlugo dochodzilas do siebie po cc? Ja wolalabym rodzic naturalnie ale przez problemy z oczami nie moge :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×