Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość myszeeenka
MISSbutterfly i afadro;) dziekuje wam dziewczynki;) też tak postanowiłam ,że dam jeszcze szanse sylvie 20 z 4 opakowaniem;p a jak bd zle to do gina wyruszam:) hmm pisałam do producnta sylvie 20 i powiedział mi ,że sylvie to tabletki ze znikomą ilością hormonów ktore nie wplywaja na poprawe cery , i trzeba duzo czasu zeby za pewne otrzymac rezultaty i polecił ,żebym sie zapytała ginekologa o syndie 35 (jakos tak) bo ona maja korzystny wplyw na cere i na pewno bd zadwolona;p Tak wiec cisne 4 opakowanie a jak nie pomoze to marsz do ginekologa;) dziekuje za porady kobitki dam znac jak już będzie sie cos działo hyhy buzki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeeenka
a myślałam ,że się nie wkeiło i napisałam 2 raz hehe ale spoko ;d buzki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to nie ma nic wspólnego z sylvie ale mam problem. Zakochałam sie w koledze z pracy, do tego robiłam najgłupszy zakład w moim życiu właśnie z "nim"... przegrany robi wszystko co chce wygrany a on jest straszym kobieciarzem:( co robić?? Zakład się odbędzie bo został przecięty tylko boję się, ze on potraktuje mnie jak prostytutkę i co będzie potem... to w końcu kolega z pracy!!! wiem, ze podobam mu sie ale co zrobić, żeby się przekonać czy mu na mnie naprawdę zależy czy to tylko flirt. Pomóżcie dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyo
Od jakiegoś czasu biorę sylvie20, libido mi nie spadło, kilogramów trochę nabrałam, jednak mam dziwne przeczucia... Nie jestem pewna, czy te tabletki wpływają na mój nastrój, ale od jakiegoś czasu jestem strasznie apatyczna. Mało rzeczy mnie cieszy. Czy to może być wina tych tabletek, czy to "ot tak"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejooo
Ja biore juz 3 opakowanie. ogólnie nie narzekam. nie miałam plamienia na początku, czułam sie dobrze, apetyt sie nie zwiększył i nie zmniejszył. Pod koniec 2 opakowania wyskoczyuły mi tylko krosty na twarzy. cera na pewno mi sie nie poprawiła.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. ja wczoraj wzielam 19 tabletke pierwszego opakowania.. hm.. moje objawy od poczatku: okres sie zozluznil po wziaciu 2 tabletki (na plus).. ale po zakonczeniu okresu (po 4 dniach sie skonczyl-zawsze mam 7) plamienia nieustawaly przez poltorej tygodnia.. prawie codziennie boli mnie glowa (albo migrena, ktora jes skutkiem ubocznym brania tabletek, albo to przez mature, bo akurat teraz mam).. od tygodnia bola mnei STRASZNIE piersi!!! bardziej niz zazwyczaj na okres.. zdarza sie ze boli mnie brzuch tak jak podczas okresu, ale troche slabiej.. apetyt? na poczatku sie zmiejszyl..nie jadlam prawie nic..ale teraz apetyt wrocil.. ale jest taki sam jak przed braniem -nie zwikszyl sie.. nie zauwazylam przybrania masy..ani powiekszenia piersi, tylko ich CHOLERNY (przezpraszam za wyrazenie) bol!!! co Wy o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
aga.k.18 myślę, że powinnaś jeszcze spokojnie brać pigułki, te wszystkie objawy które opisałaś powinny przejść z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola19
cześć dziewczyny! ja jestem juz prawie w połowie 3 opakowania, na początku sie bałam tych wszystkich skutków ubocznych zwłaszcza po przeczytaniu o nich w internecie ale zupełnie niesłusznie. Jeśli chodzi o skutki uboczne to mnie chyba nic nie dopadło, przez pierwsze dni 1 opakowania troche się dziwnie czułam ale to chyba ze strachu:P W rezultacie piersi mi troszkę urosły, waga bez zmian, plamienia ustały po 1 opakowaniu, żadnych bóli - nawet menstruacyjny się zmniejszył i cera dużo ładniejsza choć lekko wysuszona ale bez krostek:) ogólnie bardzo jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7999979ada
cześć dziewczyny mam pytanie odnosnie skutecznosci tabletek koncze 3 opakowanie ale nadal mam obawy czy sa skuteczne i dodatkowo moj chlopak stosuje prezerwatywy,po jakim czasie zazywania zaufałyscie tabletkom,prosze o odpowiedz i wyrozumialosc to sa moje 1 tabletki i nie moge sie jakos przelamac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaufalam po 3 tabletce.. i nic sie nie stalo.. wlasnie jestem po 3 dniu okresu;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquila79
Pamiętam swoje początki z tableteczkami, tez się bałam i długo nie mogłam się przemóc. Też zmuszałam mojego chłopaka żeby jednak zakładał prezerwatywę :-) Teraz mam zauwanie do tabletek no i większe doświadczenie. Teraz juz po pierwszej tableteczce sylvie pozwoliłabym sobie na chwilę zapomnienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Hoho po trzecim opakowaniu to spokojnie możesz współżyć. To prawda, że ciężko jest się przełamać ja zawsze się zastanawiałam czy nie przydarzy mi się że będę tym wyjątkiem i mimo pigułek zajdę w ciążę. A jakie bierzesz pigułki tez sylvie20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7999979ada
tak również biore sylvie 20,nie mialam plamien,jedyny skutek uboczny to powiekszenie piersi i na poczatku 1 opakowania ból głowy.Jestem straszna panikara mimo tego ze mnie strasznie korci "pobawic sie bez gumek na calego" to jednak strach przed wpadka jest wiekszy,chlopak mnie uspokaja i przekonuje ze wszystko bedzie ok,ale jednak wole w tym przypadku skorzystac z rad i opini kobiet które stosuja lub stosowały sylvie 20 :) i sa wstanie mnie jakos swoim doswiadczeniem wesprzec i poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześnianka
Pozwól sobie na seksik bez gumki, bo to naprawdę jest przyjemne. Ja stosuje sylvie od pół roku i one naprawdę działają. Skutków ubocznych nie mam , ale ja jestem typowym bezobjawowcem :-) No chyba że za skutek uboczny mozna uznac podwyższone libido, ale z tym napweno nie zgodziłby się mój mąż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marceline
Hej,ja też mam wziąć dzisiaj pierwszą tabletkę. Nie ukrywam, że trochę się tego obawiam. Przeczytałam wszystkie Wasze wypowiedzi na temat skutków ubocznych brania SYLVIE20 i właśnie tego się boję. Słyszałam, że wiele kobiet zmarło od tabletek antykoncepcyjnych. Jak mogę się ustrzec przed chorobą zakrzepową, która zdarza się podczas brania tabletek.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również zażywam sylvie 20 i w sumie nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych, a zażywam je już pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeeenka
miałam napisać jak będę kończyć 4 opakowanie no i kończe i cera NIE poprawia się w ogole z dnia na dzien jest gorzej ale gdzies czytalam ze niektore laski tez tak maja i dopiero po pol roku sie poprawia moze tak byc i u mnie ? bo wkoncu sylvie maja malutko hormonow i moze po dluzszym czasie zaczna dzialac tak jak inne w krotkim czasi ektore maja wieksza dawke hornomono? Cieszyalbym sie jakby tak bylo bo te tabletki sa cudowne czuje sie po nich neutralnie czyli tak jakbym cukierki jadla;P kurde nie wiem doradzcie cos buuu:( chyba ,ze zminic je na syndi-35 podobno slyszalam ,ze z cera dzialaja cuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi z ta choroba zakrzepowa i ze kilka kobiet zmarlo podczas brania tabletek antykoncepcyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja stosuje Sylvie ponad pół roku, na początku miałam problemy z cera ale zaczełam stosować pilingi, kremy itp i pomogło, teraz jest wporządku. Niestety mam masakryczne bóle głowy! W dodatku od 3 miesięcy mam zerowe libido. Od 2 miesięcy zamiast okresu mam plamienia. W czwartek ide do ginekologa i mam nadzieje że zmieni mi tabletki. Polecam przeczytać sobie ulotke, jest tam fantastyczna tabelka w której są podane objawy oraz ich częstotliwość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusilla25
Do przedmówczyni... Jeżeli objawy nie ustępują lub nasilają się po tak długim okresie czasu, to koniecznie zgłoś to ginekologowi. To nie jest normalne. Najlepiej zrób wszystkie badania i poproś o skierowanie na ich wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 123
moje pytanie dotyczy krwawienia z odstawienia.Stosuje sylvie20 juz 3 miesiac i w czasie 1 przerwy krwawienie wystapiło 3 dnia od odstawienia,w czasie 2 przerwy po 4 dniach.teraz czekam na okres czy jesli wystapi krwawienie moge byc pewna ze nie jestem w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 123
moje pytanie dotyczy krwawienia z odstawienia.Stosuje sylvie20 juz 3 miesiac i w czasie 1 przerwy krwawienie wystapiło 3 dnia od odstawienia,w czasie 2 przerwy po 4 dniach.teraz czekam na okres czy jesli wystapi krwawienie moge byc pewna ze nie jestem w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasjonatka79
Jak wystąpi okres to raczej nie pwoinnaś być w ciąży, chociaż nigdy nic nie wiadomo. Moja koleżanka będąc w ciąży miała jescze przez 2 meisące okres, ale może ciebie to nie dotyczny. Co do tabletek to ja też biorę sylvie i też musiało trochę minąć żeby mój organizm zaczął działać jak w zegareczku. Troszkę cierpliwości, pozwól by i twój organizm zaakceptował nowe pigułeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam tabletki na Logest wzwiązku z tym mam do sprzedania 2opakowania Sylvie 20! Proszę pisac na e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Basia 123 raczej nie wydaje mi się, że możesz być w ciąży biorąc juz trzecie opakowanie sylvie, więc spokojnie czekaj na krwawienie. No początki z pigułami są ciężkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia1.23
Dziekuje za wsparcie,okres sie pojawił:) wszystko bylo by dobrze gdyby nie to ze jestem taka panikara;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytane. sylvie20 sa moimi pierwszymi tabletkami i chcialabym sie dowiedziec czy po wzieciu pierwszej tabletki jestem juz chroniona przed ciaza i co z ta 7-mio dniowa przerwa??tez moge czuc sie bezpiecznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nawet na początku przyjmowania tabletek anty jest się chronionym - tak samo ci powie lekarz. Przeciez tabletka działa zaraz po przyjęciu :) Facet jest jak wino - im starszy, tym lepszy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Oj dziewczyny czytajcie ulotki, przecież do każdych pigułek dołączona jest ulotka tam jest wszystko napisane co i kiedy można! Basia 123 ja Cię doskonale rozumiem również w tych sprawach jestem panikara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×