Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość bibi2206
czyli mama wie , ale jakby co to nie wie. za blisko jestem z mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no w ten weekend jedziemy i wytrzymam, ale następny to już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
pogniewałaby się jakbym jej za długo nie mówila, a poza tym ja je nigdy nie umiem zrobic niespodzianki :) zawsze je wygadamnawet co na gwiazdkę kupiłam. no nie umiem i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
uciekam karolka do jutra :) jutro już zadnych testów nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihih otwarta księga z Ciebie:D ja z moja tez mam fajny kontakt, ale...nie wiem jakby to wyszlo, mam nadzieje, ze niedlugo bede miala takie problemy jak Ty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja jutro na 7 budzik i hej do kibelka:)) Nie uwierzysz jak tez mam ten test Quixx !! Kupiłam bo najtanszy 6, 5:) Oby byl dla nas szczesliwy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi mnie bola i sie troszke powiekszyly, mam napompowany brzuch troche, kluje mnie jajnik, ale czytalam ze do 12 tyg moze kluc jajnik ktory w tym cyklu akurat juajeczkowal, no i to chyba wszystko, spozniajacy sie okres od 27 czerwca, to chyba najwiekszy powod przemawiajace za ciaza, tempka powyzej 37 st, no i ciasno w pochwie, nie moge sie kochac z moim mezczyzna bo mnie za bardzo trze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, sorki, ale dla mnie juz jest jasne, a jutrzejsze testy to formalnośc, ale będę z niecierpliwościa czekac na wyniki!! ja o 7h00 odpalam kompa w pracy to zaraz wskocze i zdawać mi tu prosze rellacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka ja nie wiem jak Ty tak mozesz czekać ja to bym jajko zniosła:) U mnie to jutro minie 8 dni od planowanej @. Od papierosów mnie odrzuca i pobolewa głowka- i tyle moich objawów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze anulka objawy o jjakich piszesz to i u mnie wystepuja... tyle tylko ze ja mialam @ niedawno, ale trwała tylko 1 dzień... podbrzusze to mnie pobolewa jak na @ ale juz dzisiaj nawet nie, piersi mnie bolą, a nie powinny, i brzuch mam jak napompowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będe trzymac kciuki i nosem po klawiaturze smigac a co tam, najwyżej szef będzie na mnie dziwnie patrzył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cos wymysle, powiem ze mnie szyja boli :P i ze jakąś ciężką głowę mam dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×