Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

bibi nastaw budzik z przypomnieniem:) na pewno nie zapomnisz! jutro prędko mi tu pisać bo my straznie ciekawskie jesteśmy i msimy wiedzieć jak najszybciej. buziaki uciekam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :):):) no i odrazu robi się lepiej na serduszku jak się czyta takie pozytywne wiadomości- bibi obyś juz miała w brzusiu fasolkę- nie mogę się doczekać i Twojego wyniku :):):) trzymam mocno kciuki- zapewne to jest szczęśliwy miesiąc dla Ciebie :):):) z mojego staranka zapewne nici- żadnych objawów- lekkie pobolewanie podbrzusza na @, zadne mdłości, bólu piersi też nie ma :(:(:( załamka normalnie-nie wiem już co robić- łykam nawet te wspomagacze, męża tez karmię witaminkami i co ?? i nic ... czasami az odechciewa się wszystkiego.... pójde do lekarza i co on powie??.. ze to za wczesnie na diagnoze bo trzeba poczekac około roku- więc chuba go sciemnię ze już ponad rok się staram to może da skierowanie na konkretne badania... zycie jest czasami okrutne, niesprawiedliwe, buuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, bylam dzis u kuzynki, ona ma juz dwojke dzieciaczkow, ajest starsza odemnie o rok tylko, fajne maluszki, no i jak doniej weszlam to ona domnie odrazu w drzwiach ze ladnie wygladam i ze musze byc w ciazy, a jak jej powiedzialam kiedy mialam ostatni @ to juz byla pewna, bola mnie piersi, no i jutro ide na bete z krwi, juz nie bede robic testow z siuskow bo nie mam do nich zaufania, no i w koncuokres mi sie spoznia juz 2 miesiace wiec moze jednak cos w tym jest, mam nadzieje ze ma racje, jak sie jutro okaze ze rzeczywiscie to chyba bede skakac do nieba z radosci, w ostatniej ciazy, test wyszedl mi pozytywnie dopiero w 47 dniu cyklu, dzis ma 60dc bibi, super, jeszcze nie gratuluje zeby nie zapeszac, ale jak cos tam Ci wyszloto na pewno dzidzia, druga kreska nie pojawia sie bez powod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc ze dzis mam 60 dc, przepraszam ze mnie wczoraj nie bylo, ale bawilam sie w masaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :* juz 2 dzien spoznia mi sie okres ale testu nie robiłąm :/ ale boli mnie brzuch i piersi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze tak prosto z most wale ale nie wiem co sie dzieje bo ostatnio mialam regularne a teraz tylko troche mlecznego sluzu ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia a czemu nie robiłaś jeszcze testu?? powinno się wyjaśnić i nie bedziesz zyć w niepewności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smuć sie tylko testuj :) powodzenia- czekam na doooobre wieści szybciutko :)i musisz nam przekazac pozytywne fluidy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Czesc Dziewczyny:) Czyzby szykowaly nam sie super wiesci na jutro??? Tak bym chciala uslyszec ze ktoras z nas zostanie mamusia:-) jutro bede tu zagladac co chwila hehe zeby przeczytac co tam u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Ja mialam dzis zapierdziel w pracy... Wrocilam zmeczona jak nie wiem co i mam juz dosc, ja chce na emeryture;) A co u was? Pogoda sie zepsula...ale podobno jutro ma byc ladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ja na weekend wybieram sie prawdopodobnie w gory:) a wy laseczki? macie jakies plany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kami, o jutro wazny dzien tutaj;) co robie w week?napewno spedzam go z mezem :D , nigdzie nie wyjezdzamy, ale powoli pojawiaja sie jakies plany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie czytam topik i pekam ze smiechu, jego tytul mniej wiecej taki:) tragiczne i smieszne wpadki przy porodzie! ja wiem, ze to jeszcze daleko, ale jakos tak mi wpadl w oko, ale jaja tam opisuja!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja głupka naiwna myslałam że może jednak sie udało a tu zong- nie wytrzymałam napięcia i jeszcze siostra mnie podkusiła i kupiłam przed chwila test i zrobiłam no i nici z tego naszego miesiaca miodowego :( co prawda jeszcze mam 3 dni do@ ale cóż zrobiłam... a weekend spędze w pracy niestety znów pracowity weekend ale to może i dobrze bo nie będe tak bardzo myślała o niepowodzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
wiolkcia moze za wcześnie, bo zobacz ja mam 29 dc i wyszła druga cien cienia po prostu ze niewiadomo co myśleć. aaaa wiolkcia ja też ne miałam żadnych objawów, a juz na pewno nie bolące piersi bo wczoraj kazałam m badać i gniesc zeby sprawdzić czy wrazliwie i nie były wrażliwie;) misia co do śluzu to ja też mialam biały, ale to nie objaw ciązy. ja zrobię dziewczynki rano test i postaram się przed wyjsciem rano na radę dać znać ale nie gwarantuje bo ja jestem śpioch a jeszcze na ta bete cchce zdązyć przed radą. tylko mi tu nie płakać w razie czego czy ze szczęscia czy z nieszczęscia, zabraniam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
to przez te fluidlki bratki pewnie :) ten test zwaariowal dziś :) niech zatem śle dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
rany mówie wam dziewczynki pomyślcie co ja przezywam ... do jutra to ja chybanie zasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje bibi ze masz racje- bo dołka dostałam jak zobaczyłam wynik- ale tez szukam wytłumaczenia- ze za wcześnie, ze nie z porannego moczu i wogóle, więc szczerze mówiąc jeszcze się troszkę łudzę aczkolwiek nie nastawiam na tak. bibi będzie gicio- a jutro jak tylko otworze oczy sprawdzam czy masz już wynik, moze misia do Ciebie tez dołączy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrazenie, ze jestem na tym forum niezauwazalna, szkoda, rzadko jak cos pisze dostaje odpowiedz, szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo naprawde nie wiem comyslec, boje sie ze jutro beta mi nic nie wykaze i sie okaze ze cos gorszego sie ze mna dzieje bo tak dlugo nie mam @, a boje sie testow z moczu, bo zaduzo razy juzmnie zawiodly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
anulka po prostu pojawiasz się nie w tym czasie, bo dziewczyny glównie piszą w dzien jak siedzą w pracy za biurkiem, a wieczorem to my w wiekszosći pracujemy nad przyrostem populacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
anulka jesli pojawisz się w dzien to gwarantuje ze dziewczynki nie pozostawią twoich posów bez odpowiedzi, bo to jest super gronko, a wieczorem to wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×