Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

w dzien tez pisze, ale oki, sama stwierdzialm ze co ma byc to bedzie i itak juz nic nie zmienie, i mam nadzieje ze mam w brzuszku 8-tyg dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) bibi anulka piszcie jakie nowe wieści macie!! ile anulka czeka sie na wynika takiego badania ?? bibi a co z Toba? powiedzialas mężowi? a gdzie reszta?? meldować się tu proszę Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
witaj zolinka ;) widzę ze ty tak jak ja pierwsza rzecz jaką zrobilas dzis bylo wejscie na kafe ;) trzymam mocno kciuki za wszystkie niepewne i mam nadzieje ze dzis dowiemy sie o kolejnych dziewczynach w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe przynjmniej w tym nie mam zaległości bo w przytulakach z mężem mam ogromne, wczoraj cały wieczór znow bolal mnie brzuch jak na @ nie wiem czemu tak mnie pobolewa :( mam nadzieje ze nie dzieje sie tam nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Czekam z niecierpliowością na wieści i trzymam kciuki za testy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
Znalazłam tabelkę, chyba ta jest najnowsza. Dobrze mieć ja pod ręką zeby zreknąć kogo pytać o wyniki starań ;) NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ..........0 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w .. ......0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa ............ .0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz.......0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Iza_R.................30.........8.........30.08.......Ł ódź..............1 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Coolturka.........28.........1.........04.09.......Warsz awa..........0 Oli14...................29.........15.......05.09....... .Haga.. .........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27........5.........12.09.......Kie lc e...........0 Asiula78.........31.........8............15.09.......Kra ków ...........0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN.............0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 żolinka..............28..........1.........16.09...... jaworzno.........0 tysia123............27.........5........18.09.......lub lin...............0 magdalenka.s....29.........7.........20.09.......gdańsk. .............0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....10...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... Monikaddd..........22....18.....6...26.03.10....Białysto k............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
żolinka ale to brzuch cię boli? Moze same jajniki, a wtedy to znak ze należy działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
bratka nie zapominaj o dobrych fluidzikach dla nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wiesz doskonale zolinka ze z tą owulką to nie znamy dnia ani godziny..... póki nie masz monitorowanego cyklu przez lekarza to tak naprawde nie wiesz kiedy jest ;) ale jesli to brzuch boli a nie jajniki to nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienię tygodnie, bp ktoś mnie niechcący trochę cofnął NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ..........0 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w .. ......0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa ............ .0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz.......0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Iza_R.................30.........8.........30.08.......Ł ódź..............1 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Coolturka.........28.........1.........04.09.......Warsz awa..........0 Oli14...................29.........15.......05.09....... .Haga.. .........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27........5.........12.09.......Kie lc e...........0 Asiula78.........31.........8............15.09.......Kra ków ...........0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN.............0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 żolinka..............28..........1.........16.09...... jaworzno.........0 tysia123............27.........5........18.09.......lub lin...............0 magdalenka.s....29.........7.........20.09.......gdańsk. .............0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....13...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... Monikaddd..........22....18.....6...26.03.10....Białysto k............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i te fluidki dla wszystkich staraczek i testujących (choć mam nadzieję, że te drugie niedługo same będą wysyłać :D ) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Witam dziewczynki Pare dni nie pisałam, ale czytałam na bieżąco. Nie ma kiedy napisać, bo piękna pogoda i nie chce się przy kompie siedzieć, a wieczorki poświęcam mężusiowi (który teraz się sfochował bo chce śniadanko, a ja tu do Was pisze zamiast się nim zająć). U mnie chyba poposuły się wszystkie testy owulacyjne, same negatywy wychodzą, choć moje ciało mówi, że to chyba teraz. Bibi i anulka trzymam kciuki i czekam na dobre wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam, zaspalam i nie zdazylamdzisna badanie, koralinko, moze wiesz gdzie mozna w bydgoszczy zrobic bete??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka nigdy nie robilam takiego badania, ale mysle ze w tych takich przychodniach lub punktach prywatnych pewnie tak...nie wiem gdzie CI blizej czy do fordonu czy np do niemcza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak ja chodzilam prywatnie na badanie krwi, to do 10 godziny chyba pobierali...takze mozesz nie zdazyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze dzis nie zdaze, chcilam spac o 8.30 a jakos wyszlo ze wstalam o 9.30:) mi sie jakos z tym badaniem nie spieszy wiec jutro zrobie, mi pasuje bardziej w centrum, gdzie s gdanska, i okolice, jagielonska itd, bo ja nie jestem konkretnie z bydgoszczy tylko z miasteczkakolo bydg, i dojazd go bydgoszczy zajmuje mi autem kolo 20 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saja
Badanie bety z krwi mozna zrobic w Bydgoszczy w VITALABO przy ul. Kujawskiej 48, gen. Hallera 2E, Czerkaskiej22, Ogrody 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
bratka jak sie takie kwiatki robi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Anulka - kolejny dzień niepewności Bibi - odezwij się, czekamy na dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
🌼 super!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×