Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

zolinka a wiesz ze jest czasem krociutkie krwawienie wtedykiedy zarodek sie umiejscawiaw macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mialam jeden dzien w sumie normalnej @ nie tylko takie jakieś małe krwawienie, ale nie moge się nakrecac bo zaczne wierzyc ze jest taka opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robiłam, chociaz ostatnie bóle podbrzusza mnie zachęcały do tego no i t epiersi... hmmm ale nieeeee nie ma sensu robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak po okresie Cie bola cycki i brzuszek to rob kobieto nie czekaj, przeciez po okresie piersi przestaja bolec a nie bola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne anulka, musisz teraz duzo odpoczywac :) jutro Cie widze z samego rana! kolorowych zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki dalej testu nie robiłam :) ale @ dalej nie ma a miała być tak jak u bibi :) ale bardzo boli mnie brzuch i piersi to pewnie przyjdzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie trudno powiedziec, trzeba sie bardzo mocno przyjrzec zeby ta druga zobaczyc, ale chyba jest, pewnie jak bym pokazala komus to by stwierdzil ze nic nie widzi, ale ja widze, wiec jezeli zaszlam to bylo to 10 sierpnia i bedzie to gdzies 3 tydzien, na bete juz dzis nie zdaze ale zrobie w poniedzialek ajutro powitrze test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
jestem ;) anulka, to mocno bedziemy trzymac kciuki zeby ta druga kreseczka była juz jutro ciemniejsza. ciamcia, kurcze, przeciez @ nadal nie masz ;/ musi byc jakas tego przyczyna. chociaz póki 2 nie przyjdzie zawsze szansa jest- testy mogą sie mylić przeciez ;) zaraz wyruszam do pracy. Na pewno w ciągu dnia tu zajrze bo pogoda senna niesamowicie i zapowiada sie nudny dzien ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia mowilam Ci ze te quixx sa slabe testy,mi tez wyszlo ciulowo, ze trudno stwierdzic, poczekaj jeszcze tydzien i kup bobo test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralinko - ja nie jestem na tapecie tylko juz schizuję chyba ;) przeca nie ma takiej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
misia, jutro z samego rana czekamy na wiesci o dwóch kreseczkach. Skoro @ jeszcze nie przyszla...... ;)))) bibi, kiedy lecisz do lekarza potwierdzic ciąże? i oczywiscie czeamy na relacje o twoim samopoczuciu, dolegliwościach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no nie wierze, jestem teraz tak roztrzesiona i zdenerwowana ze hej, nie wiem co mam ze sobA zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×