Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

czesc kamilka, rzeczywiscie chyba nikogo juz nie ma. ja dzis mialam w szkole urwanie głowy i po powrocie do domu poszlam na dlugi spacer zeby odreagować;) teraz na chwile wlaczylam kompa i zaraz zmykam lulu. jutro mam 8 godzin plus 4 dyzury wiec chyba tam padne hehe bo tak od razu na gleboka wode mnie rzucaja po wakacjach..... rowniez wam zycze milego wieczorku i do uslyszenia jutro:-D wiolkcia trzymam kciuki za wynik testu:) madziu za ciebie tez:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję, dziewczyny. Może w tym miesiacu już będę miała więcej czasu na forum. Czytam i kibicuję, ale nie mam kiedy i jak napisać. Ale trzymam za wszystkie kciuki! no ja w zasadzie tylko dopełniam formalności. W sumie w tym cyklu byłoby fajnie, pod koniec września mam urodziny... STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w .. ......0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa ............ .0 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz.......0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Coolturka.........28.........1.........04.09.......Warsz awa..........0 Oli14...................29.........15.......05.09....... .Haga.. .........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27........5.........12.09.......Kie lc e...........0 Asiula78.........31.........8............15.09.......Kra ków ...........0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN.............0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 żolinka..............28..........1.........16.09...... jaworzno.........0 tysia123............27.........5........18.09.......lub lin...............0 magdalenka.s....29.........7.........20.09.......gdańsk. .............0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 zuzanka staranka 80.29......9.......22.09.......Koszalin.............1 Iza_R.................30.........9.........28.09.......Ł ódź..............1 AAAAA1980.........28.........4.........21.09.......POZNA Ń ..........0 Sralis Margolis.......36.........4.........26.09.......Kraków...... .....1 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI bratka_........27....11....13...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.......24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr........26.....3.....02.03.10............Lod z ................... Monikaddd.....22....18.....26.03.10....Białysto k............ misia1990......19....3.....3/4.....05.05.......Bielsko-B i ała....29.07....0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Dzien dobry wszystkim:-D Zycze wam milego dnia:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Laseczki ja mam dzis druga czesc audytu wiec trzymajcie za mnie kciuki bo za chwile zaczynam. moze mi to zajac mniej wiecej 5 godzinek wiec nie bede mogla byc z wami przez ten czas i co gorsza nawet zero podczytywania was:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
trzymajcie kciuki zeby wszystko przeszlo:) po pracy napewno do was zajrze. poczytalam wasze kawały z poprzednich stron i od razu mi humorek powrocil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
jaka u was pogoda dzis? u mnie senna :O) nie chce mi sie isc... do popoludnia gadułki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
zolinka, jeszcze troszke i testujemy, cooo? ;) PAPATKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żolinka przestań :P dziewczynki pomóżcie mi nie wiem co się dzieje ale codziennie w nocy w sumie nad ranem jak się przebudze umieram z bólu brzucha mam wrażenie jakby mi kiszki skręcało ?? i jeszcze jedno czy teraz z katarem musze lecieć do doktora ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witka🖐️ żolinka juz mi tu sie usmiechnac!!gdzie ten Twoj humorek wczorajszy? aa i chciałam magdulko powiedziec ze ja jestem przed Wami do testowania:P:P:P i ja mysle optymistycznie....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) madziu trzymam kciuki za audyt,ale jestem pewna,że będzie ok :) u mnie za oknem okropna mgła i zimno jakby już jesień była :( misia chyba Tobie zapomniałam pogratulować :) gratulacje!!!! co do bólu brzucha to z tego co ja wiem normalne jest jeśli na początku czujesz tępe kłucie lub taki ból jak przed okresem-macica się rozciąga i może boleć nawet b.mocno i wtedy pomaga nospa.trochę później, tj.po 6 tyg. część kobiet ma problemy z jelitami i mogą występować mega wzdęcia i bóle i wtedy też pomaga nospa i odpowiednia dieta. jednak jak coś Cię niepokoi to ja uważam,że lepiej iść do lekarza i mieć spokojną głowę. zabieram się za ogromną stertę papierzysk...wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten mglisty poranek .... Misia - gratuluję przeniesienia do drugiej tabelki :D Jeżeli chodzi o ból brzucha to trzeba było o nim powiedzieć lekarzowi skro wczoraj byłaś na wizycie. Jedna bóle są groźne, a inne nie, a najlepiej oceni to właśnie lekarz. Tysia - Gratuluję pęcherzyka i trzymam kciuki :D wiolkcia - jak tam test ?? Z niecierpliwością czekam na wynik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralinko - ten humorek pod psem to z tego się wziął, że mnie mężulek wczoraj zdenerwował i mnie te nerwy do teeraz trzymają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faceci czasem potrafia żolinko doprowadzić do szału to fakt, ale co sie przejmujesz, wyjasnicie sobie wszystko i będzie dobrze....ja tez musze czasem sie na mojego podenerwowac.....ogolnie to emocjonalna jestem, i troszke mam nature włoska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
jestem ;) u nas od rana piekne sloneczko ;) humor taki sobie, spac mi sie chce;/ juz bym chciala zeby weekend byl..... milego dzionka. Na peweno dzis forum bedzie caly czas u mnie otwarte ;) Żolinka, z co ten twój M tak podpadl??? co? mów nam zaraz to wsiadamy w samochód i sie wszystkie zjedziemy i mu pokazemy gdzie raki zimują ;) i że Żolinkę to tzeeba kochać, przytulac i pocieszać, a nie denerwiwac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie ważne ile nas tu, byleby min dwie siedziały:D..... bede sledzisz przynajmniej Twoj humorek żolinko...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D dla żoli... Małgosia ma pierwsza miesiączkę. Nie wie co się stało i pokazuje Jasiowi swój problem. Jasiu ogląda z wielkim zainteresowaniem i rzecze: - Nie wiem, Małgośka. Na mój gust, to Ci jaja urwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
koralinka, to zapraszam na wschodnie kresy ;) u ans slonko grzeje, chociaz za cieplo to nie jest. Za to z tego co widzialam na prognozie pogody to w całej Polsce na od piatku pogoda sie popsuc ;/ Szkoda, bo mialam nadzieje ze jeszcze w ten weekend gdzies sobie skoczymy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
to ja tez, ja tez: Pewnemu rolnikowi z dnia na dzień przestał stawać. Chłopina z rozpaczy popadł w stan depresji. Nic nie pomagało. W końcu udał się do znachora. Ten wysłuchał z uwagą opowieści o problemach i powiedział: - Mam na to sposób. Dam ci małego trolla, którego złapałem kiedyś w Norwegii. Zabierz go do domu i daj mu jakąś ciężką pracę, jak troll będzie zajęty, to będzie Ci stał jak maczuga. Ale gdy tylko uwinie się z robotą to znowu ci zmięknie i będzie wisiał. Chłopina trochę niezadowolony wracał do domu, bo tak szczerze mówiąc nie za bardzo wierzył w zapewnienia znachora. Ale gdy wrócił postanowił spróbować. Kazał trollowi skopać ogródek. O dziwo gdy ten wbił w ziemię pierwszą łopatę, stanął chłopu jak maczuga. Radosny chłop rzucił babę na lóżko, zaczął zdzierać z niej ubranie i... nagle wchodzi troll i mówi: - Skończyłem. I chłopu znowu opadł. - To teraz buduj garaż...- nakazał chłop Chłop się zabierał za babę....a tu wchodzi troll. - Skończyłem - mówi z uśmiechem. Wtedy wstała baba i powiedziała coś na ucho trollowi, ten pokiwał głową i wyszedł. Baba i chłop rzucili się na lóżko i tak baraszkowali bez jedzenia i bez spania cale trzy dni. W końcu chłop zapytał z ciekawości: - Jaką ty żeś dała temu stworzeniu robotę, ze już trzy dni nie wraca? Kobieta pociągnęła go za rękę nad pobliskie jezioro. Podchodzą... patrzą ....a tam troll siedzi nad brzegiem jeziora cały w mydlinach, wyciąga z wody chłopa kalesony, ogląda pod słońce i ze złością mruczy do siebie: - Cholera! Cały czas żółte na dupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
i jeszcze jedne: Dwóch homoseksualistów jechało samochodem. Nagle uderzył w nich jakiś facet. Wychodzi on do nich i mówi: -Panowie nie dzwońcie po policje to dam wam 100zł -Heniek dzwoń po policje -200zł! -Heniek dzwoń! -500zł, ostatnie moje słowo -Heniek dzwoń na policje! -To chuj wam w dupę!!! -Heniek nie dzwoń, facet chce sie dogadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D hehe juz mi lepiej po Waszych kawałach i po sms męża mojego szanownego, który jakby nigdy nic pisze ze dzisiaj wieczorkiem nie da mi spokoju :P ehhh ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheheheheh:D a ja mam takiego trolka w domu z Norwegii wlasnie, tata mi kiedys przywiozl:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×