Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

HEj Dziewczynki ja też zabieram troszkę tych fluidków. Anulka i bibi serdeczne gratulacje! Idę się pakować bo w nocy wyjeżdzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze ona przyjdzie, kwestia dnia albo godzin:P:D obiadek wstawiony.... ciamcia tez bym gdzies pojechala....fajnie...ja pojade jutro, ale do pracy :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralcia - przykro mi ze I wyszła, ale jeszcze przeca nic straconego!! mowilam zeby czekac na zolinke ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
karolcia usunelam się z pierwszej tabelki i troszkę i poukładalam pierwszą tabelkę STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Coolturka..........28.........1.........04.09.......Wars z awa.........0 Koralina82............27.........3......08.09........Byd goszcz.......0 Radosna27............27........5.........12.09.......Kie lc e...........0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 Asiula78............31.........8............15.09....... Kra ków ...........0 IGA.................29.........7..........15.09......POZ N AN.............0 żolinka..............28..........1.........16.09...... jaworzno.........0 tysia123............27.........5........18.09.......lub lin...............0 magdalenka.s.....29.........7.........20.09.......gdańsk . .............0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 s2......................24........11..........20.09..... ...Poznań..........0 AAAAA1980.........28.........4.........21.09.......POZNA Ń ..........0 zuzanka staranka 80.29......9.......22.09.......Koszalin.............1 Sralis Margolis.......36.........4.........26.09.......Kraków...... .....1 Iza_R.................30.........9.........28.09.......Ł ódź..............1 ciamciaramciam...25.........4.........28.09.......Wrocła w .. ......0 wiolkcia..............27.........5.........03.10.......z abrze...........0 Oli14...................29.........16.......04.10....... .Haga.. .........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI bratka_......27....11....14....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... Monikaddd...22....18...........26.03.10....Białysto k............ misia1990....19....3.....3/4...05.05.10....Bielsko-Biała ..29.07....0 anulka-84....24....5......5.....07.05.10...Bydgoszcz.... ..27.07....0 bibi2206 .....26....5 ....6.....02.05.10.... wawa ........29.07......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
wysyłam fluidki ow kors ;) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
dziewczynki starające zobaczcie jak druga tabela się zapełnia :) nie martwcie się oby we wrzesniu też kilka na pewno przeskoczy. u nas chyba tylko lipiec byl taki trefny ze zadna nie zaskoczyła, ale sierpien był już bardziej łaskawy. oby i wrzesien taki był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze w niedziele tez mamy tu malutki ruch, mam nadzieje ze jutro bedzie juz widac moje malenstwo na usg, i dostane jego pierwsze zdjecie:) jak tylko wroce do domku napisze Wam co i jak dziewczynki zobaczycie wrzesien tez bedzie owocny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiątko21
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Coolturka..........28.........1.........04.09.......Wars z awa.........0 Koralina82............27.........3......08.09........Byd goszcz.......0 Radosna27............27........5.........12.09.......Kie lc e...........0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 Asiula78............31.........8............15.09....... Kra ków ...........0 IGA.................29.........7..........15.09......POZ N AN.............0 żolinka..............28..........1.........16.09...... jaworzno.........0 tysia123............27.........5........18.09.......lub lin...............0 magdalenka.s.....29.........7.........20.09.......gdańsk . .............0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 s2......................24........11..........20.09..... ...Poznań..........0 AAAAA1980.........28.........4.........21.09.......POZNA Ń ..........0 zuzanka staranka 80.29......9.......22.09.......Koszalin.............1 Sralis Margolis.......36.........4.........26.09.......Kraków...... .....1 Iza_R.................30.........9.........28.09.......Ł ódź..............1 ciamciaramciam...25.........4.........28.09.......Wrocła w .. ......0 wiolkcia..............27.........5.........03.10.......z abrze...........0 Oli14...................29.........16.......04.10....... .Haga.. .........0 Gosiątko21...........21.........3.........19.09........Z.Góra..........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI bratka_......27....11....14....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... Monikaddd...22....18...........26.03.10....Białysto k............ misia1990....19....3.....3/4...05.05.10....Bielsko-Biała ..29.07....0 anulka-84....24....5......5.....07.05.10...Bydgoszcz.... ..27.07....0 bibi2206 .....26....5 ....6.....02.05.10.... wawa ........29.07......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiątko21
Hej kobitki dołączyłam do tabeli. Mam nadzieję że szybciutko wszystkie trafimy do dolnej tabeli. U mnie okropna pogoda, Zimno i szaro brrrrr a ze mnie taki zmarzluch:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiątko21
Mam taki mały problem. Otóż od jakiś dwóch miesięcy pobolewa mnie podbrzusze z prawej strony. Nie jest to ból który ciągle trwa ale jest dość uciążliwy. Ginekolog wykluczył choroby jajników torbiele itp boję się że może to być przyczyną niepowodzeń ciążowych ale niewiem co jest przyczyną tego cholerstwa. Wyrostek też został wykluczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli nastepnym razem poczekam:P:)slowo harcerza :P bibi porzadkowa kobitko, fakt ład musi byc i w zyciu i na forum :Pno chyba ze juz planujesz druga dzidzie to zostan w starajacych, tylko ze chyba to niemozliwe narazie:D gosiątko Tobie nie umiem pomoc, mnie tez czasem cos boli i nie mam pojecia czemu :)moze idz na usg brzuszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie się teraz zazcynam stroic bo na pprawiny sie wybieramy :P a wczoraj bardzo źle się czułam... pobolewał mnie brzuch i miałam jakies dziwne zawroty głowy, no więc moj mąż juz się tak nakręcił, że sam radził zebym nie spozywała alkoholu, wczoraj piłam drineczki, ale powiem Wam ze srednio miałam na nie ochote przez to moje całodniowe złe samopoczyucie, a dzisiaj powiedział, że lepiej żebym nie piła wcale... więc kto tu przesadza??? hmmm?? ja sie nie nakręcam wcale, bo mówie ze czuje ze @ przejdzie co prawda dopiero za 10 dni, ale mnie od jakichs 4 dni bola piersi :( ale po ostatniej @ tez miałam złudzenia ze mnie nadal bola, bo testa przeca robiłam... ale teraz naprawde bolą, a chyba za wczenise zeby to bylo przedmałpowe nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli jakbym Ci powiedziala jakie mam objawy to zaraz by tu sie pojawila lawina, ze to ciaza:D...ale mi sie wydaje ze @ na wylocie, chodze i patrze....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nie zdazylam nic napisac a wiadomosc fruu poleciala..:) poprawinki mowisz, a u nas leje .. :D...mam nadzieje,ze u Ciebie jest inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas teraz wyszło słoneczkko i przyświeca fojowo, no własnie mowie mojemu ze on przesadza, zże tak nie moza, a on ze wolalby jednak zebym jechala autkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie masz t eobjawy koralcia?? dawaj dawaj pisac mi tu!! a nie ukrywać dolegliwości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej Jest tu ktoś? Bibi, Anulka_dzięki za fluidki. Łapie......... Koralinka_pisz jakie masz objawy, bo umieram z ciekawości. Ja już powoli się nakręcam i szukam zmian w swoim ciele, ale nic dziwnego się nie dzieje. Piersi nie bolą, nie rosną, śluzu dziwnego nie ma, nic, żadnych zmian.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm e tak kochane kazda jest inna, napisze jak bede w ciazy:P...a jakos po piatkowym tescie, pewnie za szybko robionym i to wieczornym jakos pojawilo sie nastawienie ze jednak to nie ten szczesliwy miesiac....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila zawolalam do lozeczka M., zeby przyspieszyl to czekanie, zawsze pomagal @ przyjsc:D..ale narazie cisza....jakie to jest glupiutkie :P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
czesc laseczki:) u mnie pogoda pod psem, pokrapia deszczyk... a mnie pobolewa brzusio chociaz do @ jeszcze tyle dni:( koralina masz racje, nie ma co sie nakrecac -jak bedziemy w ciazy to napiszemy o objawach bo teraz to raczej nasze urojenia są;) co porabiacie dziewczynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
gosiatko mnie przez jakis czas pobolewalo w lewym boku i to niekiedy odsc mocno... ale jakos samo przeszlo a tez sie martwilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
dzien dobry wszystkim po weekendzie ;) widze ze sporo napisałyście, nadrobie w wolnej chwili zaleglości. Pogoda u nas była przez weekend beznadziejna ;/ dzis zreszta nie jest lepiej - zmino, chmury i wieje ;/ Mam nadzieje ze lada dzien ciepelko jeszcze do nas powróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×