Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

hej dziewczyny. Tak, tak w tym tyg powinnam dostac @ Chociaz jestem nastawiona na pourlopowe opoznienie. Wiec brak @ nie bedzie oznaczal zapewne dobrych nowin. Juz to przechodzilam. Przez miesiac raz w tyg robilam test az po 52 dniach dostalam @. Zobaczymy. Tysia super ze dzis malenstwo zobaczysz. Koniecznie pochwal sie po wizycie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia - a propo Twojego zestawu pytań. To u mnie z seksem bez ograniczeń, byleby tylko ochota była ;) Brzuch niestety coraz bardziej przeszkadza i ogranicz, ale dajemy radę :) A z wynikami morfologi nie bardzo pomogę, bo u mnie wszystko ok jak do tej pory, ale za dwa tygodnie powtórka to zobaczę czy nic się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę jeszcze robiła testy Papp'a - właśnie w celu wykrycia ewenualnych wad (zespół Downa lub zespół Edwardsa) - w moim wieku jestem w grupie ryzyka, choć większość znajomych mi dzieci z zespołem Downa urodziły młode mamy. Dla jasności: mnie zespół Downa jakoś bardzo niestraszny, wolę jednak wiedzieć wcześniej, bo często towarzyszą mu wady serca i układu pokarmowego i to może wymagać intensywnej opieki neonatologicznej. Dla zdrowia maleństwa wolę ewentualnie wiedzieć wcześniej, zeby mu zapewnić jak najlepszą opiekę od pierwszych dni. Odkąd moim przyjaciołom urodził się synek z zespołem i odkąd działam w stowarzyszeniu Zakątek21, wiem że dzieciaki z tą wadą dają wbrew obiegowej opinii mnóstwo szczęscia, znacznie więcej niż trosk i obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka_ rozpieszczanie u rodzicow - fajnie. Korzystaj na calego i odpoczywaj. Dla mnie nie ma nic lepszego niz zupa mojej mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, które macie termin @ na ten tydzien, jak sie czujecie???? Jakies przeczycia czy @ przyjdzie czy nie? ;))))) tak sie zagadalismy ostatnio o brzuchach, usg, pieluchach itp ze jakos tak o staraczkach cicho sie zrobilo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tysia :-) ja jak wyzej pisalam mam przeczucia ze nie przyjdzie predko - takie pourlopowe opoznienie. Zero objaw. Piersi nawet mnie nie bola. Choc miesiac temu tez @ przyszla bezobjawowo. Tak szczerze mowiac to lubie te wasze brzuszkowe rozmowy bo nie mysle o sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maaada nasze przeczucia nie zawsze sie sprawdzajaa..... ja 5 dni po terminie @ byłam tak pewna ze @ przyjdzie ze poszlam na piwo ze znajomymi. Dzien pozniej zrobilam test i wyszedl pozytywny,.,,,,, a taka byłam pewna.... ;)))) |Głowa dla odmiany zaczela mnie bolec, mam nadzieje ze to nie sa pierwsze objawy przeziebienia ;/ tylko objaw niskiego cisnienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkimc;) tysia wypija sobie kawkę i będziesz jak nowa, ja też mam niskie ciśnienie, ale po wypiciu kawki już lepiej.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie z kawa chce ostroznie, bo mam niezbyt wyniki krwi - niska hemoglobina czyli prawdopodobnie poczatki anemii czyli brak żelaza. A kawa, herbata czarna wypłukuja żelazo.... Tyle w necie wyczytałam. Zobaczymy co lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pije kawe w sobote i w niedziele, ale lekarz powiedzial, zeby pic z ekspresu a nie rozpuszczalną!!!! Nie wiem dlaczego... ;) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie tak mniej wiecej 1-2 kawy z mlekiem w tyg pilam, ale teraz sie wstrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
czesc! witam po weekendzie. dzis mam jakis kiepaski dzien, tysia chyba masz racje, cisnienie jest jakies niskie pewnie bo jestem zakrecona, jakas slaba i spiaca:( Teraz juz jest troszke lepiej ale rano bylo kiepsko. Jesli chodzi o starajace sie to ja jako jedna z nich powiem wam ze wlasnie jestem w trakcie staranek i jeszcze nie wiem co z tego wyjdzie:P Ale trzymajcie kciuki szczesciary:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Mojej siostrze lekarz powiedzial ze nie powinna rezygnowac ze wszystkiego co lubi tylko dlatego ze jest w ciazy. I tak pila pepsi jesli miala ochote, pila kawe - moze nie w nadmiarze ale zdarzalo jej sie czesto, czasami jadla jakies hamburgery itp. - jej gin powiedzial ze i tak dziecko bedzie z tym mialo stycznosc i to czy ona odmowi sobie takiech rzeczy czy nie nie bedzie mialo wiekszego znaczenia. Oczywiscie nie wolno przesadzac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Kamilsien i Iga, ja tez jestem 'pociągająca'. Nie mam tempki ale z chusteczka sie nie rozstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a wiecie co mnie przeraża?!?!?! W ogóle nie mam ochoty na seks!!! :(:(:( Mój mężuś nie może sie doprosić. Jak mu dam raz na tydzień to jest dobrze, ale częsciej? Nie mam ochoty! Kiedy to minie!!!??!?!?!?!? . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
AAAA nie martw sie, hormony ci szaleja a poza tym moze masz jakas wewnetrzna 'blokade' . moze obawiasz sie ze cos zlego sie wydarzy... wydaje mi sie ze twoj maz to zrozumie wiec porozmawiaj z nim szczerze, niech wie ze to nie twoje widzimisie, ze poprostu takie bywaja uroki ciazy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do jedzenia, to ja sie do niczego nie zmuszam ;) jem na co mam ochote. Ostatnio wszystko przyprawiam keczupem, którego NIENAWIDZE!!!! Naszła mnie tez ochota na kapuste wiec w weekend robilam gołąbki, a mama ugotowala mi bigos ;) (ze sliwkami, place lizac ) Zdarza mi sie pić gazowane chemiczne napoje, ale w niewielkich ilosciach. Miałam tez czas ze opychalam sie frytkami. AAAAAA co do seksu.... ja tak do 11-12 tyg nawet na sama mysl o seksie juz mialam dosc. Biedny mężuś cierpial ale wytrzymal. Teraz juz jest lepiej, ale czasem mam ochote 2-3 dni codziennie, a potem tydzien wcale... Ale juz jest lepiej. Poza tym chyba zrobilam sie bardziej wrazliwa na pieszczoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Witanko:) Co slychac na kafe? Jak tam dziewczynki wam dzien mija? Ja tez jestem przeziebiona:( Chyba kazdy narzeka teraz na jakies przeziebienie. Ale na szczescie nie mam goraczki, wczoraj tylko 37,1 ale dzis juz git. AAAA1980 to normalne, nie ty jedna masz taki problem. To siedzi w naszej psychice, zobaczysz wsio bedzie ok:) Tylko nie dus tego w sobie, mow mezowi otwarcie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męża mam naprawde Kochanego, ale nie łudżmy sie, Oni maja swoje potrzeby :) A ja ? Ja zawsze lubiłam ten "sport" i denerwuje mnie to, że nie mam ochoty :(:(:( Nie mam żadnych mysli typu, ze dziecko itp. Po prostu nie mam ochoty i zastanawiam sie co zrobic zeby nabrac!?!?! Chyba zapytam lekarza w czwartek jak pojde..... moze On cos poradzi? ;) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
A ja dzis mialam pierwsze poranne mdlosci:( Tak mi sie w glowie zakrecilo jak wstalam ze szok. Az sie przestraszylam. Ale na szczescie szybko przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ostatnij wizycie u lekarza byla z moim M. I lekarz pwoiedzial ze nie ma przeciwskazan do seksu. Ja na to z usmiechem, że jesli kobieta bedzie miała ochote, bo wtedy akurat nie mialam ochoty wcale. Lekarz sie tylko usmiechnął i powiedzial ze niestety on na to nic nie poradzi, samo musi przejsc, albo mąż musi sie postarac zeby przeszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka z który to juz tydzien? zrób sobie suwaczek w podpisie, latwiej bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
AAAA maja swoje potrzeby ale skoro oboje chcieliscie dzidzi to jestem pewna ze te potrzeby odstawi na jakis czas w kąt;) Tylko nie przetrzymuj go tak w nieskonczonosc:P Wiesz ja mysle ze nie ma na to jakies rady, przeciez nie bedziesz sie zmuszac na sile, zobaczysz to przyjdzie samo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
SZOSTY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Prawie szosty bez jednego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam kawe, pije dwie dziennie. W pierwszym miesiacu staran natchnieta nadzieja kupilam sobie kawe bezkofeinowa... No i tak biedulka stoi juz pol roku nieuzywana :-( Za to wczoraj dla odmiany zakupilam mocna sypana. Powiedzialam dosc oszczedzania siebie i machnelam sobie sypana kawke. Tak to pije slabsza rozpuszczalna codzien. Tak tez bylo z alkoholem. Przez pierwsze miesiace staran nie pilam alkoholu. Teraz winka nie odmawiam :-) A jak reszta staraczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
A ja nadal nie moge w to uwierzyc. Jakies to zakrecone wszystko. Staralismy sie, tak bardzo chcialam zobaczyc te 2 kreski juz sobie wymyslilam jak to bedzie, jak powiem o tym mezowi a tu klapa. Zrobilam test i wpadlam w panike, od razu do niego zadzwonilam i nie bylo bucikow w pudeleczku hehe. I teraz zamiast sie cieszyc to mnie ogarnia takie dziwne uczucie, jakbym byla obojetna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Mada ja zyje zupelnie 'normalnie' to znaczy jem wszytsko i pije wszystko na co mam ochote. Bylam ostatnio na urodzinach i wypilam 2 driny, stwierdzilam ze starania moga sie przedluzyc jeszcze hen hen i co, mam nie tknac piwa, czy wina?????? Nie, to by bylo bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Kawe tez pije, jak zajde w ciaze to ogranicze a na razie nie mam zamiaru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×