Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Ale mi się naprodukowało :) A jaki rozmiar na początek kupujesz ? 56 czy 62 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
62 bo w rodzinie - zarówno po mojej jak i mężas tronie zwykle dośc duże dzieci się rodzą. Wiem że niekoniecznie tak musi być u nas.... Natomiast zamierzam kilka ubranek i na 56 kupic, ale bez szalenstw. Poza tym zauwazyłam, że te rozmiarówki są bardzo różne, to co jedna firma nazywa 62 w innej jest 56 ;/ Także myślę ze kupując konsekwentnie 62 na pierwsze miesiące wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty bratka jak brałaś ciuszki od tej znajomej, ona radzila ci mniej wiecej ile zcego kupowac w jakim rozmiarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak żoli dobre te wyniki ??? Ja brałam ciuszki od siostry i w sumie to nie pytałam ile czego trzeba, ale dostała tyle, że gdyby nie to, że Ona rodziła w lecie to w sumie pewnie nic bym nie musiała kupować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Witam w mrozne popoludnie:-) Zolinka jak tam wyniki? Ale fajnie zimno:)))) Tak jakos swiatecznie. Ja dzis w drodze do pracy poslizgnelam sie i malo brakowalo a wylozylabym sie na lodzie:( Ale mialam stracha, serce walilo mi jak oszalale:( Od razu pomyslalam sobie ze cos mogloby sie stac jakbym jakos niefortunnie upadla... A tak mi sie spieszylo.. Glupek ze mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Ostatnio zrobil sie ze mnie straszny glodomor. Sluchajcie ja zjem obiad i za chwile jestem znow glodna, ssie mnie w zoladku niemilosiernie. Niedawno zjadlam a teraz siedze i juz mysle co by tu przekasic... Jak tak dalej pojdzie to bedzie nieciekawie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra - przerwa w sprzątaniu, mąż czyści górne partie mebelków :P bo nie wolno mi rączek wyciagać do góry - tak wszyscy mówią :D wyniki- mam grupe krwi 0 Rh + nieobecne alloprzeciwciała, beta hcg 129500 toxo ujemny mocz chyba oki :) magdalenka s. a Ty robiłas juz jakies badania? jakie? jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda - ten ssący głód skadś znam :O nie rozumiem jka moge zjesc syty obiad a po godzinie juz myslec o jedzenieu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Ja mam taka sama grupe krwi, 0 RH+, zadnych innych badan procz bety, morfologii i badania moczu jeszcze nie robilam, dostalam ostatnio ulotke nt badan na obecnosc bakterii, wirusow i grzybow i zastanawialam sie czy nie porobic ale na razie zaczekam do kolejnej wizyty i zobaczymy co powie lekarz. Moja kruszynka jest jeszcze malenka, nawet za malenka dlatego niemoge sie doczekac kolejnej wizyty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Ja sie sobie dziwie bo czasami jak pomysle co zjadlam to az mi sie niedobrze robi... zazwyczaj jakas mieszanke wybuchowa hehe. Moj maz patrzy na mnie jak ja to wszystko pochlaniam i nie moze wyjsc z podziwu;) Ale mi sie tak zrobbilo dopiero od tego tygodnia, takie ssanie mi sie wlaczylo, ciekawe co bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka - mi tez od tego tygodnia!!! w zeszlym to miałam tylko takie napady czasami, ze potrafiłam zjeśc ciacho a zaraz potem np. parówkę :P a te głody to tez mma od tego tygodnia... teraz wlasnie zjadlam reszte płatkow kukurydzianych, przegryzalam jablkami i pomarańczami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Dzien dobry dziewczynki! Zolinka i Madzia, jedzcie do woli hehe, teraz mozecie;) Magdalenko mysle ze twoja dzidzia dobrze sie rozwija i nie masz sie czym martwic skoro masz teraz zwiekszony apetyt. Zobaczysz jak pojdziesz na kolejne badania to lekarz ci powie ze masz małego kolosa w brzusiu;))))) Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze! Ale mamy zimę. Oby sie to utrzymało do świąt to byłyby przepiękne:)) U mnie delikatnie pruszy cały czas. A ja biore juz dzis przedostatnia globulke i wybieram sie na 'smarowanie' nadzerki w najblizszym czasie a od stycznia działamy:) Tak mi szkoda tego 'straconego' miesiaca:((( Choc pewnie i tak nic by z tego nie wyszlo to jednak mam swiadomos ze czas leci a ja stoje w miejscu i nic nie robie:( Glupia nadzerka:P A najgorsze jest to ze w nocy strasznie sie dusilam, mialam okropny kaszel. Wkurzylam sie bo niedawno bylam chora i nie wyobrazam sobie znow sie meczyc i 'zdychac' w lozku;) Dziewczyny milego czwartku! Odezwe sie pozniej, w przerwie na obiadek a teraz wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
OOOOO, dzis ja pierwsza na forum;) P O B U D K A :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ;) u nas dopadalo sniegu ;) sliczna zima sie zrobila. Mam nadzieje ze do świat wytrzyma, chociaz w pogodzie zapowiadaja na swieta odwilż ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo pogoda piękna! Święta idą...a umnie za ścianą remont, Syf na całej klatce każdemu do domu się nosi a ja wczoraj niespodziankę dojrzałam! Dziura w ścianie wielkości dużego talerza! Zarąbie tych robotników!! Ale mi zrobili przysługę. Do ubezpieczalni muszę zdłosiś, a nie dawno skończyła się sprawa z zaleniem. Mam to mieszkanie od roku, od pół roku mieszkam, a miałam już chyba wszystko co możliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuu Izucha, to masz "prezent" na świeta ;/ a swoja droga nie mogli tego remontu zrobic wczesniej?????? wlasnie przez takie sytuacje ja biorę pod uwagę mieszkanie tylko we wlasnym domu jednorodzinnym, nigdy w zyciu w blokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja opieprzyłam właściciela tego mieszkania, że tak na święta bajzel robi. A ja mieszkam w starej kamienicy nie w bloku, bo tam bym dopiero szału dostała w tych betonach :( Taka jestem zła, że aż mi się beczeć chce ;( A co do własnego domku to masz rację tylko ja kupowałam jak był ta bessa i banki nie chciały dawać kredytów. Strasznie drogo mnie uczyniło to mieszkanie. Za taką kasę jaką muszę oddać do banku to bym piękną wille miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie mój tata ma dzisiaj urodziny, chce mu upiec jakiś torcik albo ciasto. Macie jakiś dobry przepis??? Bo ja do tej pory piekłam snickersa, biszkopt, drożdżówkę albo piernik. Nie mam żadnych przepisów a takich z netu niewypróbowanych to się trochę boję. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula1983 wczoraj byl termin twojej @. Nie przyszla???? Daj znac jak sie sytuacja przedstawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z ciastkiem nie pomoge, niestety. Jak bylam w liceum pieklam co kilka dni a teraz wcale! Gotowanie itp tak ale nie pieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki znow mnie dlugo nie bylo ale w gdansku byłam :) czyli 600 km od domu bo moj jechal na krotka delegacje i mnie zabral co bysmy z malym sie dobrze nad morzem nawdychali a pozatym bylam u lekarza maly ma juz albo dopiero 14 cm ale jak to lekarz powiedzial wyglada na zdrowego chlopca, :) a poza tym to jeszcze porzadki swiateczne niestety musialam powiesic wczoraj jedna firanke bo moj na wieszanie ostatniej stracil chec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :):):) U nas w Poznanu minus 7 ale sie tak ciepło ubrałam, że nic mnie nie ruszy :) Teraz sobie siedze i kawke pije ze smietanka :) Wczoraj dla jaj mój mąż przyłozył ucho do brzucha (a to dopiero 15 tydzien) i zaczał nasłuchiwac :) Kiedy juz sie zorientował, ze to nie flaki mi burczą tylko to dziecko tak hałasuje to nie mogłam sie od niego opędzić!!! :):):) Nawet sie zapytal kiedy ide do lekarza, kiedy powiedziałam, ze w styczniu to zdecudowanym tonem powiedział: To ja tez pojde!!! hehe A wczesniej to chodziłam sama bo On był w pracy, a teraz to deklaruje ze sie zwolni :) hehe Ale ześwirował :) . . . . Co do pieczenia to moja Tesciowa lubi piec rózne brzdące, murzynki czy kokosanki, ale ja sie nadaje tylko do konkretów :) . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia ale masz juz duzego maluszka :) ja lubie gotowac ale piec nie za bardzo :) gotuje zawsze z głowy i mi jakos wszystko wychodzi, natomiast gdybym tak miala upiec cos w głowy to by sie wszyscy potruli chyba hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zaobserwowalam moj pierwszy skok temperatury, a przez ostatnie 2 dni nic nie robilismy....:( dzisiaj juz nie odpuszcze ale czy nie za pozno? 20dc wiec cykle wydluzaja mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak ze z dniem pierwszej wyzszej zamyka mi sie szyjka i od razu twardnieje. Ale u niektórych kobiet jest jeszcze wtedy miękka i mozna próbować:) musiałabys mada sobie sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z drugiej strony jak nigdy wczesniej nie sprawdzalas szyjki to mozesz sie nie wyznac czy jest twarda czy miękka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA to fajnie że twój M się zaczal tak angazowac;) Kurcze, mi sie 17 tydzien dzis skonczyl, a nie potrafie powiedziec czy czuje ruchy dziecka czy nie ;/ Czasami mnie cos w brzuchu laskocze i czuje ze mi sie tam cos przewraca, zwlaszcza jak wieczorkiem sobie odpoczywam, ale czy to dzidzius czy jedzonko w zoladku.... oto jest pytanie ;) chociaz jeden dzien to na 99% jestem pewna ze dzidzius bo mnie cos tak dziwnie smyralo pod pępkiem ;) Fajne uczucie i nie moge sie doczekac kiedy bede je czula czesciej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×