Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

cześć wszystkim wszystkiego najlepszego przyszłym i obecnym mamą!!!! popłakałam się dziś jak dziecko bo jechałam na rowerze i wcięły mi się spodnie w łańcuch i podarłam sobie takie fajne dzinsy ciążowe kurde a kosztowały 70 zł ale się zezłościłam ale mamusia moja mi zeszyje :) głupol ze mnie ale ostatnio ciągle płaczę z byle głupoty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, dziś apogeum moich mdłości - koszmar :-( O 5 rano dostałam laurkę, a jeszcze wczoraj wieczorem kwiatek samoróbkę, bo córka nie mogła się doczekać kiedy mi go da :-) Zawiozłam ją do szkoły a sama do labolatorium. Wyniki po południu. Wracając kupiłam w cukierni kilka ciastek, ale nawet ich nie spróbowałam - odeszła ochota tak szybko, jak przyszła. Amarantowy - ciesz się, że nie fiknęłaś z tego roweru, spodnie to drobiazg przy tym, co mogło się stać. Mężowie rzeczywiście często nie zdają sobie sprawy z emocji kobiety w ciąży. Mój m.in. do takich należy więc rozumiem jak to jest. Upadek z drabiny z kilku metrów? To nie brzmi bezpiecznie. Nic się nie stało poważniejszego? , bo pobił się na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynka :) :) :) :) :) :) Julka - serdeczne gratulacje, tak jak Sralis pisze, torbiele czasem to dobra sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 kasiula1983.........26.........34........29.05........ ..Trzebinia......... Izucha.................26........6........15.06........ ...Bydgoszcz.....0 wiolkcia...............28........14.........21.06...... ... .Zabrze.........0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Vilemooo27..28....3 ....39.......19.05.10....Jakub ......Kielce ......0 tysia123......27...5.....39.....28.05.10..Agnieszka/Adaś ...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......38....30.05.10......Sebastian..... . . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....33....06.07.2010....córcia.....Krakó w.......1 Żolinka........28......3.....30.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...26...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....24....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....20....07.10.2010..dziewczynka...UK....0 Amarantowy....23......1......17......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoluś_nie złość się na M, faceci tak maja, że ciężko im zrozumieć co czuje kobieta w ciąży. Napisz tylko czy nic mu się nie stało przy tym wypadku??? Maadaa_super, że będzie dziewczyneczka :) Gratulacje!!! Julka_wskakuj do tabelki dla brzuchatek bo teraz nie ma Cię w żadnej. To dzień mamy masz dziś super - córcia i ta fasolka w brzuszku :) Tysia, AAAAA_cos sie dalej dzieje? Czy narazie cisza? Bo Vilemooo to pewnie już maluszka tuli :) Ciamcia_gdzie jesteś??? Ja byłam dziś w sklepie, pierwszy raz od 2 tyg pojechalam sama samochodem. Jakoś dałam rade, ale jak godzinke pochodziłam to juz brzuch delikatnie stwardniał. Ale teraz już jestem w domku, odpoczęłam i zjadłam, więc jest już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoluś - dziewczyny mają rację faceci nie są w stanie zrozumieć czesem w ogóle kobiet i nie muszą być wtedy nawet w ciąży ...napisz czy M nic się nie stało... Julka - szybciutko wpisywać się do tabelki !!! biedactwo cierpi, a z roweru bym nie spadła bo ja zawsze czuję jak mi spodnie włażą i staram się uważnie jeździć ... na szczęście z rowerka spadałam tylko jak się uczyłam jeździć :P a wtedy łokcie i kolanka miałam całe w strupach - zawsze lubiłam jeździć na rowerze :) Maadaa- gratuluję bardzo !!!! jak bym ja miała dziewczynkę poprawiłybyśmy statystyki w tabelce...:):) Radosna - ty uważaj jeszcze z tym jeżdżeniem żeby cię ból nie złapał za kierownicą ....no i brzusio nie twardniał za mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :):):):):) Radosna dzięki za fluidki. maada nie wiem czy ędzie mi robił jakies dodatkowe badania. narazie mam brać połowę tabletki clo na dzień no i w poniedziałek zaczyna sie znów monitoring. wysiadam już powoli, seryjnie- az się odechciewa tego starania jak tak długo się nie udaje. bo wszystko oki- wszystko ładnie rośnie a tu zong nie zaskakuje ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście gratulacje dla julki :):)) usciski dla rodzacych na dniach :):):) oczywiście i dla wszystkich brzuchatek i staraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle mam byka w tabelce. To już 7 cykl :( i figa. Beczeć mi się chce tym bardziej, że tu takie nowiny!!! JULKAN GRATULUJĘ!!! Amarantowy podziwiam twoją odwagę z tym rowerem! dobrze, że nie upadłaś i krzywdy nie zrobiłaś. Wiecie co martwię się trochę bo mi się @ 3 dni temu skończyła a brzuch jeszcze mnie ćmi. Mam nadzieję że nic mi nie dolega. Muszę się znów wybrać do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak się tak wczytuję, to mi pozostaje życzyć wszystkim staraczkom maleńkich torbielek ;-) Wszystkim staraczkom życzę, by to był ostatni dzień mamy, który ich jeszcze nie dotyczy, a w ogóle ustanawiam 27 maja dniem przyszłej mamy i jutro składamy Wam życzenia. Nie, brzuchatki i świeżo upieczone mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sralis_dzień przyszłej mamy??? Fajny. Ja się pisze :) Wiolkcia i Izucha_pewnie powoli zaczyna brakować sił na starania. A seks raczej obowiązek niż super przyjemność - jeszcze to pamiętam, ale skoro mnie się udało to Wam też się uda :) Trzymam kciuki za powodzenie w najbliższym cyklu. Amarantowy_uważam na siebie, po tych "masażach" narazie mam spokoj z rwą, aż trudno w to uwierzyć, ze takie rzeczy są skuteczne. A ty z tym rowerkiem uważaj - może jakieś legginsy na jazdę zakładaj to Ci się nie wkręcą w łańcuch???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy, najlepiej nie jeździj w ogóle na rowerze! bo to niezbyt zdrowe... dla dzidzia. Odebrałam dziś część wyprawki, khm. Większość nie białą (jak mi się zdawało ze zdjęć), tylko bladoróżowa. Jakoś się z tym uporam duchowo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku dziewczyny te torbiele nie tylko nie są dobre, ale o mało nie skończyłam na stole operacyjnym dwa tygodnie temu po ataku. Boże jak pomyślę, co mogłoby się stać... Torbiele powstały po odstawieniu tabletek, nikt nie wie jak było, ale najpewniej jedna pękła wywołując atak /a wcześniej byłam u lekarki i nawet mnie nie dotknęła, tylko kazała czekać na kolejną@/. Straciłam przytomność z bólu i podejrzewali wyrostek. Dobrze, że nie dałam się dotknąć nikomu, tylko pojechałam do kliniki gin. Obraz był straszny, po ataku były zmiany krwotoczne, więc nie wyglądało to dobrze /żeby nie powiedzieć - wyglądało fatalnie/. Teraz już krwiaków nie ma, torbiel nie wydaje się już aż taka groźna /miałam markery nowotworowe i badanie pod kątem zawartości torbieli/. Najbardziej optymistyczna wersja jest taka, że torbiel od początku nie była zła, a ten obraz spotęgował atak. Dobrze też, że nie dałam się ciachać /chociaż o ciąży nie wiedziałam/. Szczęście, że ten atak nie wpłynął na ciążę, że wogóle jestem w ciąży... Ciąża jest wysokiego ryzyka, lekarz będzie częściej mnie oglądał, ale wierzę, że będzie dobrze. Nie widzę żadnych korzyści z posiadania torbieli, nie życzę żadnej z Was tego paskudztwa. Dziś świętuję podwójnie :-) Wprawdzie córka nie wie i na razie nie dowie się o moim stanie, ale rodzeństwo to jej największe marzenie i wiedząc, że mogę je spełnić czuję się wspaniale. Dziewczynki - staraczki - musicie wierzyć, że Wam się uda. Rozumiem, że jak wszystko się wydłuża, nadzieja słabnie. Ale pozytywne myślenie to już połowa sukcesu, nie wolno Wam dopuszczać do siebie złych mysli. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Mój mały z okazji dnia mamy dał mi dziś kopniaka pod żebra:)Daki mały podarunek:) U mnie pakowanie- do niedzieli musimy się wyprowadzić, i najgorsze jest to, ze na początku nie będzie internetu w domku- normalnie uschnę z tęsknoty za Wami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia i Izucha - nie smućcie się mocno jak Julce się udało w takiej niemilej sytuacji z torbielami wam tez się uda trzymam kciuki mocno za was!!!!! eee... moja ciocia mówi że w holandi kobitki jeżdżą na rowerze jak mają już brzuchy jak arbuzy :) a leginsy to faktycznie muszę nowe kupić bo miałam takie na ciążę ale taki badziew że 10 razy założyłam i między nogami sito się zrobiło teraz znalazłam takie lepsze muszę sobie je zamówić :) Sralis - mi tez podoba się dzień przyszlej mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z M mam nadzje wszystko w porządku, nie da sie namowic na wizyte tylko skamle cały czas ze go głowa boli :(:(:( i plecy i wszystko, ale faceci czasami lubia przesadzac, mama nadzije ze i w tym przypadku to moze tylko tak zebym go pogłaskała marudzi? :P dzisiaj gin, ciekawe czy usg zrobi... jak nie bedzie chcial to moze go "namowie" znowu :P a co tam! place to wymagam :P a Maleństwo to tak mi sie rusza na wysokości mostka, moze mi gardłem wyjdzie??:P:P wydaje mi sie ze jest ułozony pionowo bo i dół b. nisko czuje i b. wysoko doslownie w jednej linii, tyle tylko z enie wiem gdzie moze byc główka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia, izucha - najlepszym dowodem ze nasze forum daje efekty jest kazda z nas i ostatnio JulkaN!! musi sie w koncu udac. moze kasiula juz tez... trzymam kciuki za Was wszystkie!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Chcialam tylko wpisac najnowszy status w tabelce. Pierwsza inseminacja sie nie udal niestety. Ale prosze trzymajcie kciuki. Dzisiaj (Dzien Matki, wiec mam nadzieje, ze to dobra wrozba) mialam druga....byly trzy jajeczka i nasienie mojego M jak to powiedziala pani pielegniarka- pierwsza klasa, lepiej byc nie moze :D :D :D Wszystkim Mama i Przyszlym Mama i tym ktore Mamami sa juz w marzeniach, zycze wszystkiego naj.... a przede wszystkim zdrowka dla pociech. STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 Oli14...................30.......22........11.06...... . . Haga.. ............0 kasiula1983.........26.........34........29.05........ ..Trzebinia......... Izucha.................26........6........15.06........ ...Bydgoszcz.....0 wiolkcia...............28........14.........21.06...... ... .Zabrze.........0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Vilemooo27..28....3 ....39.......19.05.10....Jakub ......Kielce ......0 tysia123......27...5.....39.....28.05.10..Agnieszka/Adaś ...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......38....30.05.10......Sebastian..... . . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....33....06.07.2010....córcia.....Krakó w.......1 Żolinka........28......3.....30.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...26...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....24....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....20....07.10.2010..dziewczy nka...UK....0 Amarantowy....23......1......17......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli musi się udać, musi :) Wiolkcia głowa do góry! Nie poddawaj się Kochana, nie wolno Ci! No a u mnie nic sie nie rozkręciło, plecki ćmią nadal, piersi bolą jak cholera, czekałam cały dzien bo myslałam, ze @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Słuchajcie nie wiem co robic..... Od 6 mecza mnie skurcze. Rano tak co 10-15 minut, potem sie rozkrecilo w pewnym momencie nawet co 5 min, potem jak sie wykapalam to znowu sie zrobily po 7-10 minut.... Jechac do szpitala czy nie? Lekarz mowil ze jak regularnie co 5 min albo czesciej beda to mam sie klasc. Ale boje sie ze nie urodze i bede pozniej tam kwitla na patologi.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co pojechała Tysia??? Wychodzi na to , że jednak będzie po kolei z tabelki. AAAAA szykuj się! Na ciebie pora w weekend urodzisz :) Ja tymczasem lecę do pracy z ogromną niechęcią i wstecznym ciągu....... ale kończe gdzieś ok 9 -9.30 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli, Kasiula, Izucha, Wiolkcia, Iga, Opal - kciuki mnie bolą, ale nie puszczam! Dziś Dzień Przyszłej Mamy, życzę stosunkowo udanego dnia :-) Tysia i AAAA pewnie na porodówce już :-) No to nas przybędzie, ubędzie ciążowek i zrobią się miejsca w tabelce, wskakujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny, tak mnie zwiodły te okropnie bolące piersi , że już myslałam , ze w końcu sie udało. Ale niestety los sobie ze mnie zakpił. STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 Oli14...................30.......22........11.06...... . . Haga.. ............0 Izucha.................26........6........15.06........ ...Bydgoszcz.....0 wiolkcia...............28........14.........21.06...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........26.06........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Vilemooo27..28....3 ....39.......19.05.10....Jakub ......Kielce ......0 tysia123......27...5.....39.....28.05.10..Agnieszka/Adaś ...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......38....30.05.10......Sebastian..... . . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....33....06.07.2010....córcia.....Krakó w.......1 Żolinka........28......3.....30.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...26...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....24....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....20....07.10.2010..dziewczy nka...UK....0 Amarantowy....23......1......17......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja wczoraj pocałowałam klamke bo gin chory... więc nici z wizyty... tysia widze ze jednak sie uparła na prezent na dzien mamy i dobrze!!! oby wszystko dobrze było z nia i Maleństwem... Vilemoo wkrotce powinna tu zajrzec... AAAAAAA - melduj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Tysia_mam nadzieje, ze udało ci sie urodzic w dzień mamy tak jak planowałas :) Trzymam kciuki :) AAAAA_to juz teraz twoja kolej została :) Żoluś_A jak tam M? Lepiej się już czuje? A z tym ginem to niezle, pochorwał sie. No i kiedy masz następną wizytę??? Kasiula_była pewna, że ciąża Cię dopadła :( Trzymaj się. Wysyłam dla wszystkich fluidki 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×