Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

sralis ja Cie prosze Ty sie nigdzie nie spiesz bo zaraz po Tobie moja kolej :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze ze szpitala i z telefonu. Jestem na cala noc na obserwacji i podlaczona dó ktg. Mialam tez usg i dziecko ma niecałe 3kg! Sprawdzaja czy nie ma zakazenia ale antybiotyk i tak juz dostalam. Chce do dómu! Mam nadzieje ze mnie wypuszcza bó szyjka nie jest nic gotowa do porodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA,raczej nie licz, że Cię wypuszczą, sądzę, że raczej dostaniesz w stosownej chwili oxy i wrócisz do domu z maleństwem. Wynikiem z USG się nie martw, często jest przekłamany. Amarantowy, postaram się dziś odpisać, trzymam kicuki mocno za Twój lepszy nastrój! Staraczkom życzę udanego i owocnego długiego weekendu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) AAAAA_trzymaj się. Mam nadzieje, że niedługo będziesz już ze swoją dzidzią :) Pogoda paskudna, leje od samego rana. Z tego mojego siedzenia w domu to nie mam nawet o czym pisac - bo przecież nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja trochę jestem piszę pracę dziś ... w końcu czas zacząć pewnie i tak się we wrześniu obronię bo teraz nie zdążę :( ale najgorzej zacząć bo nie miałam pomysłu ... ale i tak wybrałam dość łatwy temat piszę o agresji wśród młodzieży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja jestem :) U mnie slonce swieci i dlugiego weekendu nie ma wiec bede codziennie :) W sumie nic nowego nie wydarzylo sie oprocz tego ze rano chcialam zalozyc bluzke w ktorej bylam w pracy ze 2 tyg temu no i za mala tzn za krotka :P Brzusio mi rosnie. Zamowilam sobie jeansy ciazowe i sukienke przez internet i czekam na przesylke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Amarantowy, masz racje najtrudniej zaczac, potem juz pojdzie. Ja poszlam na caly dzien do biblioteki, poxerowalam duzo ksiazek i gazet o tym co mnie interesuje i jakos sklecilam ta moja prace. Powodzenia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mi już lepiej trochę sobie wczoraj z M pogadałam... i sam nawet pogłaskał mnie po brzuszku bo chyba w końcu zauważył że mi smutno mocno ....chyba on potrzebuje więcej czasu żeby po kłótni dość do siebie niż ja ....może lepiej czasem najpierw bez słów się pogodzić a potem pogadać na spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Maadaa a co studiowałaś czy studiujesz jeszcze może .... ja na licencjacie byłam na pedagogice resocjalizacyjnej i jak się broniłam to miałam jeszcze egzamin... teraz też poszłam na resocjalizację i dzięki bogu to już końcówka bo już mi się na razie nie chce uczyć ... może potem jakieś podyplomowe jak kasa będzie ale na razie mam dość... beka z tych ciuchów ja tez już robiłam 3 przeglądy ciuchów i ciągle coś na strych wynoszę i robi się w szafie coraz mniej ciuchów które pasują ..dobrze że przed ciążą w tunikach zaczęłam chodzić to mam parę fajnych bluzek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarzadzanie i Marketing skonczylam 3 lata temu. Ja pisalam o lokalnej firmie wiec duzo danych od tej firmy dostalam, reszte z biblioteki i jakos poszlo. Troche obrazkow, wykresow, tabelek i tak stron przybywalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no ja też w poprzedniej nawklejałam tabeleczek i opisików do nich porobiłam i od razu pracy przybyło ale jak pisałam część teoretyczną to jak krew z nosa pisałam o wartościach młodzieży - a z tych książek o filozofii teorie brać i koncepcje masakra ....żeby nadążyć za tokiem myślenia filozofa z innej epoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. AAAA ty sie nie wybieraj do domu, dla dobra dziecka lepiej zostac w szpitalu. USG moze sie mylic. Do tej pory na badaniach jak waga wychodzila??? tez taka niska? dziewczyny co zrobic z odparzona pupcia? kurcze, rece opadaja, Juz odstawilam poampersy, bo moze to uczulenie. Smarowalam sudocremem to pojawily sie jeszcze czerwone kropeczki ;/ Teraz przemywam tylko rumiankiem.....Pocieszające jest to ze mala nie placze jak jej cos przy pupci robie, wiec chyba jej to nie boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!! a mnie tak napieprza gardło ze szok i katar mma po kolana i caly czas nos zatkany :(:(:(:( juz nie wiem co mam robic. dzisiaj mamy wizyte u gina. mma nadzije ze zrobi usg :) trzymajcie kciuka- j a juz sie denerwuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAA - trzymmay kciuki dzielna bądź!! wkrotce juz bedzie po wszystkim i wrocisz z Maleństwem do domku, cierpliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoli nie denerwuj sie :) Zawsze jest OK to i teraz bedzie. Ja mialam 2 planowe USG i jak wszystko bedzie OK z ciaza to juz wiecej nie bede miala. Chodze panstwowo. Jak bede miala jakies watpliwosci to pojde prywatnie na trzecie ale jesli bedzie Ok to nie. Herbarka z cytrynka, kanapke z czosnkiem i odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki maada, herbatke pochlaniam hektolitrami z sokiem malinowym i miodem i cytryna, na gardło szałwia i gardimax i jak na razie dupa, zero efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli, to teraz potzebujesz duuuuuuzo odpoczynku, Do tego domowe sposoby - herbatka z miodem i cytryna itp i bedzie dobrze. USG na pewno tez wyjdzie oki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia slyszalam od wielu osob ze maja problem z pupcia od Pampersow. Ja od poczatku musze innej fimry poszukac. Daj znac jak sobie radzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały cza sleże i leże i tylko ise przewalam z boku na bok bo ciezko tak na jednym dlugo wytrzymac jak nochal zatkany :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiu, bardziej niż Pampersy (a masz Pampers czy inne? Newborn najlepsze i najmniej uczulające są właśnie z Pampersa, potem można inne) podejrzewałabym Sudokrem! On bardzo często uczula i odparza. Ja stosowałam Bepanthen maść i była niezawodna. Polecam gorąco, właśnie kupiłam wielką tubę. wróciłam z urzędów i jestem wykończona. Przyszły paczuszki z ciuszkami i akcesoriami z allegro, rozpakowałam, a mój M. mówi: "Tylko żeby się córeczka z fiutkiem nie urodziła, bo będziesz potem w panice wyprzedawać" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sudokrem odstawiony. Pieluszki uzywalam Bella Happy. Wlasnie o pampersach na poczatek za dobrych opinii nie slyszalam. Bepanthen to ten sam co do popekanych brodawek? Masć? Mam w domu, moze wyprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie upieram, Pampresy u mojego syna i dwójki strasznych alergików mojej siostry super się sprawdziły, ale to nie jest wyrocznia ;-) Bepanthen wypróbuj, powinien pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko, Tysiu - doradzę Ci coś z tą pupą /jeżeli mogę/, umyj ją tylko wodą, ewentualnie z mydłem, osusz, powietrz kilka chwil i leciutko zasyp mąką ziemniaczaną /nasyp w miseczkę i zrób sobie taki gałganek z waty i leciutko zapudruj/. Moja córka urodziła się w upały straszne i wiem, że to działa na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczynki. Przeczytałam wszystko tak szybko, bo mam strasznie wolny internet i ciągle się rozłącza;( Siedzę juz w nowym domku, pogoda straszna,leje cały czas więc sie nie wynurzam z chaty:) Vilemoo i tysia- serdeczne gratulacje! AAA lepiej zostań w tym szpitalu i wróć z dzidzią :) Odezwę się jutro, bo mam masę roboty. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia ja chciałam byc taka dobrą ciotką i kupiłam chrześnicy mojego M Bellla Happy to kumpela powiedziała, ze jak zobaczyła po jednym użyciu pupę małej to się popłakała, skóra prawie, ze schodziła. Teraz uzywa ppielusze jakichs Gaga z tesco i mówi, że są super. No ale połozna jej poleciła jakąs maść, która od razu zadziałała. Zapytam ją jaka to maść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiu, ja bym zmieniła pieluchy. My od początku tylko i wyłącznie na Pampersach i żadnych odparzeń. A dziś byliśmy w kinie na seansie MultikinoBaby :) Fajnie było :) Przygotowane miejsca do przewijania i zabawy, dużo dzieciaczków na sali, nikt się niczym nie przejmuje. Tylko film był beznadziejny, ale cóż nie można mieć wszystkiego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×