Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

a w przerwie pomiedzy jedna a druga;) nie, tak powaznie to ciezko jest bo jak wracam z pracy to mi w glowie tylko lozko i sen:( ale jakos chyba dam rade, co??? teraz ostro pracujemy hehe, jeszcze kilka dni zostalo i to okurat 'tych' dni... trzymajcie kciuki za ige;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Tysia, Iga ma racje...a co jesli zajdziesz w ciaze??? Nie lepiej pcozekac, na spokojnie przechodzic ciaze pozniej urlopik i dopiero adios?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
a co do dziecka.... Ja nie planuje dziecka w kontekscie pracy. Uwazam ze jestem gotowa psychicznie i finansowo (tak mniej wiecej przynajmniej;)))) na dziecko, więc sie o nie staramy. A reszta mojego życia ma po prostu sobie poradzic z pojawieniem sie dziecka ;) I juz. Przykład - planujemy dziecko, ale prawdopodobnie w pazdzierniku zaczynam studia dorktoranckie ;) Wszystko da sie pogodzic, trzeba tylko chciec ;)Juz nie raz sie o tym przekonalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Igunia, trzymam najmocniej jak potrafie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
o kurcze, zaraz powicie ze wariatka ze mnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Tysia zrob jak uwazasz i tyle:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
IGA - cała polska jest z toba. mocno trzymamy kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia to jak szalec to szalec, skoro o nic nie musisz sie martwic, zaryzykuj!!!!!!!!ja tez wiem co zrobie jak zajde w ciaze, poprostu tu wiecej nie przyjde:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
nie, no spoko. Zronbie jak bede uwazala, ale chciala zobaczyc co wy o tym mysliscie ;)na razie to jeszcze nigdzie mnie nie chca;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Jaka tam wariatka hehe. Co ty:) Chodzi o to ze np ja wolalabym miec w ciazy taki 'swiety spokoj', zero myslenia o tym czy mi umowe przedluza jak zajde czy nie (a raczej nie ma sie co ludzic ze to zrobia) i chcialabym ten okres przezyc tak na spokojnie. a pozniej niech sie dzieje co chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie zgadazam z madzia w tej kwestii ale tylko dlatego ze nie jestem odwazna, wielu rzeczy sie obawiam i nie lubie isc na zywiol. dlatego tez wybralabym chwilowo ten komfort psychiczny bo nawet jelsi terazniejsza pracka jest nie za fajna to przeciez z 1 dniem ciazy mozesz isc na zwolnienie;) a popzniej... pozniej to sie moze wszystko wydarzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia, ja napewno nie pomysle ze jestes wariatka:-) jestes odwazna i tyle! dlatego jesli sie niczego nie obawiasz to ryzykuj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
25.08.2009 g. 20.00 WIRTUALNE SPOTKANKO POZYTYWNIE NAPALONYCH LASECZEK 1. IGA 2. MAGDA 2. KAROLINKA LISTA REZERWOWYCH 1. TYSIA ps. koralinka, spojrz na numeracje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! U mnie taka masakra w prayc , ze sobie tylko czasem podczytuje i sie usmiecham... Jesli nie macie nic przeciwko to ja sie tez pisze... 25.08.2009 g. 20.00 WIRTUALNE SPOTKANKO POZYTYWNIE NAPALONYCH LASECZEK 1. IGA 2. MAGDA 3. KAROLINKA 4. OLGA Tymczasem. p.s. Plec sprawdzila...kurcze zgadza sie dla wszystkich ktorych znam....czyli jak cos to bedzie chlopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mamy nic przeciwko, wrecz przeciwnie - cieszymy sie ze bedziesz z nami:))))) a co do tej stronki... ehhh to chyba nie jest mozliwe zebysmy wszystkie chlopcow urodzily hehe gdyby udalo nam sie w tym samym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
O super! Lista sie zapelnia:) Oli, masz sliczne imie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się dopiszę do rezerwowych, bo nie wiem czy mi się uda ;) Chyba mogę, bo też mam żel Durexa - czerwony ;) 25.08.2009 g. 20.00 WIRTUALNE SPOTKANKO POZYTYWNIE NAPALONYCH LASECZEK 1. IGA 2. MAGDA 2. KAROLINKA 3. OLGA LISTA REZERWOWYCH 1. TYSIA 2. BRATKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
no to ja zbieram sie po wolutku do chaty. uff nareszcie! wejde na forum kolo osmej do uslyszonka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka,cale dziecinstwo walczylam z kazdym kto mnie tak nazwal :) I uporczywie kazalam nazywac sie Aleksandra....bo Olga= Helga....jakos tak mi sie kojarzylo :) Juz mi przeszlo.... Iga...ty sobie nie mysl...ja was tu ciagle szpieguje..tylko siedze sobie cicho jak myszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
koralinka ale by bylo jakk bys 'wykrakala' te blizniaki;) ja nie mam nic przeciwko, a ty?? tylko gdzie mi sie one zmieszcza jak ja taka mala i chuda:-( BUZIAKI dla wszystkich! do woeczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez madziu nie mam nic przeciwko:D.. i tez nie wiem jak bym je nosila, w brzuchu to jeszcze pikuś, ale na rekach i to dwoch....szok:) do wieczorka paploki baboki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×