Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość tysia123
jakies strasznie pozytynw te prognozy;/ W TV mówili ze niedziela bedzie lalo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki:) u mnie pogoda na razie ladna ale zbieraja sie jakies chmurki, jakby na burze. i tez mi jakos duszno, cos wisi chyba w powietrzu. ja wlasnie wcinam bule slodka ze sliwkami i popijam herbatke:) a wy co porabiacie? macie dzis duzo pracki? a co do prognoz pogody to jak znam zycie caly tydzien bedzie cacy a na weekend sie spierdzieli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Iga - na komary to tylko żolinka :P dzisiaj w nocy spokojnie spałam, odkurzacz zdał egzamin z zabijania :P czuje sie będę chora :( wczoraj wieczorkiem miałam stan podgorączkowy, poza tym boli mnie głowa od 2 dni :( więc pięknie :( zamiast chorwata przywiozłam z chorwacji choróbkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
będzie Milan ;) wlasnie znajoma ze swoim malenstwem u mnie była - rany, jakie slodziutkie.... ja tez takie chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli okna zamykaj to nie bedziesz chora, ja mam ciagle otwarte i dzisiaj czuje, ze zaczyna bolec mnie gardlo, te noce jednak nie sa juz za ciepłe..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisiaj miałam zamknięte, ale jakos gorąco w nocy mi było... na przemian gorąco i zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) u mnie dzis upał prałam dywan z tej okazji :P bibi jak tam @ u mnie dalej nie ma ale do wieczora przyjdzie :( a mój już się cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
misia u mnie też jeszcze nie ma, ale już tylko czekam bo od 3 dni mi temperatura spada w doł wiec będzie na pewno,miesiac temu miałam cykl 31 dni wiec i w tym spoźnia, chociaż myslałam ze sie uregulowąl bo wydawało mi się ze owulke mialam 14dc, no wlanie tu moze moj błąd ze mi się wydaje ze 14, a skoro cykle mam dluższe to moze i owulka jest poźniej. muszę isc na monitoring cyklu bo zwiariuję. tylko jeszcze nie wiem gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli to goraco z zimnem to moze przez mezczyzne ktory spał obok?:D u mnie było tylko goraco, no ale gdy emocje opadły nastała zimna noc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupilam zel, fioletowy i jest fajniusi:) zolinka, to ty sie kuruj, teraz taka ladna pogoda, nie wolno chorowac;) bibi mam gdzies te cale rtemperatury ja uparcie trzymam za ciebie kciuki:-) dopoki @ nie ma, jest nadzieja! nock sa zimne, macie racje. ja spie przy otwartym oknie bo inaczej sie dusze i przewalam z boku na bok ale rzeczywiscie nad ranem przykryta jestem po sam nos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki oto lista na dzisiejszy wieczor:) kto sie pisze???? 25.08.2009 g. 20.00 WIRTUALNE SPOTKANKO POZYTYWNIE NAPALONYCH LASECZEK;) 1. IGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
25.08.2009 g. 20.00 WIRTUALNE SPOTKANKO POZYTYWNIE NAPALONYCH LASECZEK 1. IGA 2. MAGDA Iga poluj z odkurzaczem na komarki!!!ktoras z dziewczynek zaproponowala, ja wyprobowalam-super sposob, polecam. Iga ty swintuszku, kupilas zel???? ;) Ale wiesz ze kiedy masz dni plodne to fioletowy raczej odpada. Ja zaraz zmykam do domku:))))) zjem cos, sprzatne, polaze troszke i o 20 sie tu zjawiam:-D a wy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
25.08.2009 g. 20.00 WIRTUALNE SPOTKANKO POZYTYWNIE NAPALONYCH LASECZEK 1. IGA 2. MAGDA 3. KAROLINKA NO DAWAC DAWAC, DOPISUJCIE SIE DZIOLUSZKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ktos tu napisał ze glodnemu chleb na mys;li, a ja mówie: GŁODNY GŁODENMU ZAWSZE WYPOMNI!!!!!!!!!!!!!11 dziewczynki, jakbyscie mialy do wyboru prace która daje wam szanse rozwoju, ale praca w roznych godzinach, czasami tez w weekendy, umowa tylko na rok, a potem zobaczymy, albo prace typu siedzenie za biurkiem i klepanie pieczatek, ale stała to co bysce wybraly? Zakladamy ze kasa sie nie liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
no widze wlasnie, wyslalysmy posta w tym samym czasie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ja tak na liscie rezerowej bo nie wiem czy do komputera sie dorwe poza tym dzis nalesniki ;)))) i chyba od razu na jutro obiad przygotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia jezeli dajesz rade w tym klepaniu to tam zostan, ale jezel nie to poki jestes mloda szukaj swojego miejsca na ziemi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia, ciezko powiedziec i cos doradzic. Wiesz ja pracuje w kilku miejscach i rowniez w weekendy i w ciagu roku szkolnego poprostu padam na pysk:( to nie jest dobre, nie mam czasu posprzatac, ugotowac, wyjsc gdzies bo ciagle jestem zmeczona.... i jeszcze jedno - ja wolalabym pracke stałą... bo roczek szybko minie i balabym sie ze mi umowy nie przedluza i tylko w sumie niepotrzebny stres bym przezywala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia spojrz na to z tej strony: za chwile bedziesz w ciazy...jesli masz stala pracke to spox, L4 i luzik, pozniej macierzynski i jestes pewna ze masz gdzie wrocic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
pytanie czesciowo teoretyczne, bo dopiero w przyszlym tygodniu mam druga czesc rozmowy do tej rozowjowej pracy i nawet nie wiem cz\y mnie tam zechca. Ale jeden etap przeszlam wiec to juz cos.... I tak wlasnie sie zastanawiam...... Ale chyba trzeba łapac zycie póki sie da...... Jakis czas temu pracowalam w księgowosci w duzej firmie. wiadomo, praca schematyczna. I pelno tam bylo osob, które narzekaly na prace, ale malo kto ja zmienial. Ja zmienilam ;) nie lubie stabilizacji, przynajmniej nie teraz. Do 30 zamierzam jeszcze prace zmienic. wiadomo im wiecej doswiadczen tym lepiej, oczywiscie bez przesady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×