Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Ja nie wiem co dzis tu odwalam...ciagle mi sie powielaja te posty:( pseplasam:) dobra ide sobie teraz na jakis czas hehe i o osmej pojawie sie znowu:-D do wieczorka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
bliżniaki - bardzo bym chciala ;) ale w rodzinie nigcy nik blkizniaków nie mial....wiec chyba szanse sa nikłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25.08.2009 g. 20.00 WIRTUALNE SPOTKANKO POZYTYWNIE NAPALONYCH LASECZEK 1. IGA 2. MAGDA 2. KAROLINKA 3. OLGA LISTA REZERWOWYCH 1. TYSIA 2. BRATKA 3. ANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, kupilam dzis zel durexa, wisniowy, zobaczymy jak sie sprawdzi:) mam nadzieje ze dam rade o 20 byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz troszke doszlam do siebie, dzisiejszy dzien to byla porazka, kiepsko sie czulam. Dopiero teraz mi lepiej hehe. A wy jak tam? Co porabialyscie? anulka, bravo! no tak, to wyjasnia dlaczego jestes na liscie rezerwowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Ja tez jestem:-D Wlasnie wrocilam ze spacerku, zrobilam sobie herbatke i usiadlam przy lapiku:) O i widze ze anulka zaszalała - no i znow mamy temacik na caly wieczor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Ja dzis wrocilam z pracy padnieta wiec Iga to nie tylko ty czulas sie kiepsko. ehhhh taki dzien i tyle. jutro bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
to co, czekamy na reszte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ja rozmawialam dzis z moja dawna sasiadka ktora rzucila palenie myslalam ze jest w ciazy oczywiscie nie wypytywalam o szczegoly tej decyzji bo samą mnie krew zalewa jak ktos sie dopytuje ale ona stwierdzila ze musiala rzucic bo zaczynaja starania o dzidzie.... i powiedziala ze juz ogladaja wozki i lozeczka bo za 9, 10 miesiecy beda mieli maluszka. i to sie nazywa pozytywne nastawienie! ma byc i juz. Oby im sie udalo....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia to dobrze ze tak do tego podchodzi... w sumie ja tez na poczatku bylam zdania ze uda nam sie dos szybko - zero tabletek anty, jestesmy mlodzi, zdrowi... a tu kiszka. mam nadzieje ze nie beda musieli sie tak meczyc jak niektore z nas;) bratka a c u ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
hej bratka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
bratka czy juz widac brzusio u ciebie? napisz nam jak sie ogolnie czujesz? miewasz mdlosci? jestes wrazliwa na zapachy? dokuczaja ci jakies bole czy cos? wypytuje jak glupia, wiem ale ty jestes dla nas skarbnicą wiedzy hehe i dzieki tobie bedziemy wiedzialy co nas czeka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nuda, oglądam TV, a mąż pracuje w drugim pokoju. Jakaś strasznie padnięta jestem dzisiaj i nic mi się nie chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Czesc Kochane! Przeczytalam o waszym wirtualnym spotkanku i stwierdzilam ze pojawie sie na chwilke chociaz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Ooooo juz nas duzo:-) Ale fajnieeee:) Monia ty tez opisuj co u ciebie kochana! Sa z nami dwie mamusie, dziewczyny, to dobry znak hehe, łapiemy fluidki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
No ciamciaramciam ty pobilas wszystkie dziewczynki!!!! rowno 20 i sie meldujesz:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Ciamciaramciam, to super! ja tez tego nie lubie, wole byc przed czasem niz sie spoznic;) Bratka, u mnie to samo - dzis padam z nog... caly dzien tak jak dziewczyny wczesniej wspominaly byl jakis dziwny. bola mnie plecy - madziu to was czeka chyba;) i ogolnie slabo mi troszke. poza tym pobolewa mnie podbrzusze niby delikatnie ale to jest uciazliwe bo caly czas:( zero wstretu do miesa czy cos takiego - jest ok:) jem wszystko w ogromnych ilosciach i tego sie obawiam - ze mi pojdzie w tylek albo w biodra;) ale co zrobic jak mam non stop ochote na zarcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
🌼 dla was kochane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio się zaokrągla baarrdzo powoli tak więc w ubraniach nadal niewiele widać, właściwie jak ktoś nie wie to nie ma szans się zorientować. Co do dolegliwości to nadal odrzuca mnie od kawy i pewnie zostanie tak do końca ciąży. Mdłości mam dziwnym trafem tylko wtedy jak do pracy wstaję, ale to pewnie dlatego, że budzi mnie wtedy budzik, bo jak się wyśpię to nic mi nie jest, ale zauważyłam, że już powoli mi to mija. Wszystkie bóle na dole podbrzusza, które miałam właściwie już przed terminem @ minęły jakieś 2-3 tygodnie temu i pozostał tylko ból jednego jajnika, ale lekarz powiedział, żeby się tym nie martwić (ostatnio nie mogłam wstać z krzesła tak mnie ten jajnik napitalał i podczas przytulanek małżonek go chyba też trochę uciska, bo czasem go czuję ;) ). No i zaczyna mnie trochę kręgosłup na dole pobolewać, ale nie jestem pewna czy ma to związek z ciążą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ja tez tak chce! chce zeby mnie bolalo zeby mnie mdlilo itp:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×