Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

A ja jem cały czas tyle samo i nie przybył mi jeszcze ani jeden kilogramik co muszę przyznać mnie cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
bratka tak trzymaj bo ja nie moge sie pohamowac:( naprawde zjadlabym konia z kopytami niekiedy.... staram sie z tym walczyc ale efekty sa marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwi mnie jak dziewczyny w ciąży siedzą w Mc Donaldach, jedza tonę jedzenia bo mówia ze muszą za dwoje. Moja kolezanka tak robiła i przytyła 30kg! wygladała jak wieloryb. Urodziła ale tylko 17 jej zeszło, a dziecko ma pół roku, a ona dalej wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest super co piszecie mamusie:) balsam na nasza dusze - im wiecej sie naczytamy tym bardziej bedziemy sie staraly o to zeby tak wlasnie sie czuc:-D ciamcia mi tydzien kiedys... ale to daaaawno temu; a tak po 3-4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Przepraszam za spoznienie ale u mnie byla masakra w pracy, niedawno wrocilam, wcielam cos na szybko i jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Iga bo dziwię sie, ze to już 4 dni, a tu zadnych objawów. Wrecz objawy mam ciąży:0 mdli mnie, zasypiam w każdej chwili i jem co popadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
ciamciaramciam nie strasz mnie;) nie no musze sie pohamowac hehe ale wiecie, ja nie tyle poprostu moj organizm chyba potrzebuje wiecej pozywienia;) mi okres spoznil sie kiedys o prawie 2 tyg.... wtedy bylam przerazona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Ciamciaramciam a test??? robilas? moze trzeba powtorzyc??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
hej oli:-) nie martw sie tym spoznieniem, rozumiemy:-D ciamciaaaaa testuj raz jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety czas kiedy apetyt w ciąży jest największy nadal przed nami więc zobaczymy jak to będzie potem, ja w zasadzie nie planuję się jakoś specjalnie ograniczać, jem tyle ile muszę, ale się nie obżeram i po prostu uważam na to co jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia,ja wlasnie mialam kompletnie nieregularny cykl od 27 do nawet 47 dni! Masakra! Za nic w swiecie nie dalo sie stwierdzic owulacji..pozniej badanie...i zeniby jajeczka nie rosna jak trzeba. A teraz dostalam pierwszy miesiac chormony..owulacja jak w zegarku...z 4 potencjalnymi jajeczkami....no i czekam :) Jak hormony dzialaja to albo @ nie przyjdziewcale albo o czasie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze...Ciamciaramcia,m moze ten poprzedni test sie mylil??? Moze za wczesnie zrobilas? Sama nie wiem ale skoro mowisz ze czujesz sie jakbys byla w ciazy a do tego @ nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka nie martw się na pewno nie przytyjesz tyle głuptasku:) Ta moja kumpela to wcale o siebie nie dbała i teraz tez tego nie robi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia...testuj testuj kochana...mojej kolezance nic nie wyszlo na pierwszym tescie, po tygodniu juz wyszlo :)...no ibrzucho teraz rosnie..nawet miala cos taka krotka pierwsz @ i myslala ze juz po zawodach.....wiec nie ma zasady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jak jakaś wariatka wygladam w aptece an osiedlu;) pewnie śmieja sie że jak głupia te tety kupuje. Ale jak jakby była ciaza to pewnie juz by to wyszło w teście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia trzymam kciuki kochana!!! Jeeejjjj moze jednak....:) no przeciez ten sierpien nie moze byc az tak pechowy;) btarka wlasnie o to chodzi - musisz jesc dla dzidzi ale nie oznacza to ze musisz sie obzerac. a monia po du,,,,ie dostaniesz jak bedziesz jadla za dziesieciu hehe. oli ciekawe co tam u was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka, nawet jak pare kilo to i tak maluch wyssa z mlekiem :) wiec sobie nie zaluj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
no wlasnie iga powinnam chyba po tylku dostac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wszystko z rozsądkiem jedzcie, bo później jak piersią bedziecie karmić to zejdzie tłuszczyk, ale nie wszystko:) Resztę trzeba będzie spalić samemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia...ty tez :) ja sie w aptece przestalam pokazywac...w koncu to juz u mnie 15 cyklto sobie wyobrazcie...staly klient :) Teraz zamawiam internetem cala poczke....wiem wariatka! Ale zawsze ciekawosc mnie zzera i moze to moja zguba... Wiesz Iga boje sie myslec co tam u nas...bo jak znowu nici to niewiem czy podolam psychicznie...wreszcie pojawila sie jakies swiatelko w tunelu ...wiec licze na ten cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Ciamcia, testy sie myla... Nie przejmuj sie pania z apteki hihi a co tam niech sobie mysli co chce;) wazne zeby wyszly te 2 krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
ja zrobilam 1 test, wyszedl pozytywny. pozniej nie dowierzalam wiec polazlam po drugi. pani z apteki tez mnie juz znala hehe z wczesniejszych zakupow;) i juz wtedy powiedziala mi ze cos czuje ze sie udalo. a mi sie rece trzesly jak cholerka. wieczorem jescze meza biednego poslalam po trzeci - tak dla pewnosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli14 - o ilę dobrze kojarzę to jesteś teraz w trakcie swojego pierwszego stymulowanego cyklu. Ja zaszłam w drugim cyklu stymulacji tylko dodatkowo brałam jeszcze zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka. Jeżeli nie uda Ci się w tym cyklu to moim zdaniem powinnaś zmniejszyć dawkę leku, bo 4 pęcherzyki to za dużo i możesz przestymulować jajniki. Ciamcia, a może na betę HCG byś poszła ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Ja tez chyba zamowie testy przez net na allegro... nawet bardziej sie oplaca prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati84
cześć dziewczynki jestem tu nowa, postanowiłam zajrzeć bo też niedawno staraliśmyu sie o dzidzie a tu juz mi 12 tydzień stuknął, tak sie ciesze, tyle że przytylam już 4 kg, lodówka moim przyjacielem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×