Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość magdalenka.s
czesc kati:) milo ze jestes! a ile zajely wam staranka o dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Hej kati84!wiec chyba nie jestem jakims odmiencem hihi ja tez kocham moja lodowke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati84
i powiem wam starajcie sie i nie traćcie nadziei, mi poszło szybko bo już za 3 razem sie udało, ale własnie za 3 razem po każdym stosunku nogi na ściane zarzucałam, a potem leżalam na brzuchu, tak mi lekarz poradzil i sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
wlasnie ciamcia idz na BETE!!!! bedziesz miala pewnosc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Witam W końcu się melduje. U mnie tyle zajęć, że nawet nie ma kiedy do Was napisać, ale czytam na bieżąco. Piękna pogoda, więc przy kompie nie chce się siedzieć w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie sie wydaje, ze ise bardziej oplaca, szczegolnie jakzdecydujesz sie tez na testy owulacyjne...jak widzisz uzalezniona:) Przez internet zawsze masz duzy wybor...no i jakos takmniej krepujaco dla mnie :) Hej Kati....witam..kurcze az zaluje ze tak nie zrobilam tym razem....to jak cos w przyszlym miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ja tez leze z nogami a scianie... ale nie na brzuszku wiec chyba tak zaczne... a co tam, nie zaszkodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati84
a na brzuszku leżalam bo mam tylozgięcie macicy i ponoć wtedy plemniczki mają lepsze dojście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Radosna - myslalam ze o nas zapomnialas:( Super ze jestes!:) No wlasnie ja slyszalam o tym lezeniu na brzuszku, wczoraj tak zrobilam ale na efekty musimy poczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati a ty jak sie czujesz? I napisz nam czy mialas jakies objawy ciazy na pocztku czy tak poprostu zrobilas test i wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati84
magdalenka dowiedz sie od lekarza czy nie masz tyłozgiecia, ja tyle chodzilam do gina i zawsze mówiła trzeba sie starać i nic, a raz trafiłan na fachowca, który powiedzial, ze mam tyłozgięcie i poradził jak robić zeby zrobić i od razu siadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli wlasnie o to chodzi - nie jest tak krepujaco przez net kupowac. Bo latanie do apteki hehe to troszke jest zwlaszcza jak sie 'okupuje' dwie stałe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
No wlasnie Kati mi nikt nigdy tak nie doradzil a moze w tym jest problem? Warto sprobowac. W tym cylku leze na brzusiu po wszystkim. Ale od razu mam tak na brzuch sie przerzucic czy najpierw nogi do gory???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati84
Iga, a objawy mialam dość szybko, mialam okres co 31 dni i już 4 dni wcześniej zrobiłam test bo sądziłam, że jestem, dzień wcześniej jak kochaliśmy sie z mężem zrobiło mi sie strasznie niedobrze podczas stosunku pobieglam do łazienki zwymiotować, coś jak mega mdlości, a razo zrobilam teścik i 2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
No dziewczyny to teraz po przytulankach tak dla pewnosci wszystkie na brzusiu lezymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati..no wlasnie podstawa to specjalista...bo mnie tutaj maltretuja strasznie..i brakuje mi mojego pana doktora z Polski...powiem wam dziewczyny ze odkiedy mieszkam w Holandii to doceniam polskich specjalistow...choc czasem tak narzekamy na nasza sluzbe zdrowia Iga....najgorsze jest to ich (tak mi sie przynajmniej wydaje) wspolczujace spojrzenie...choc pewnie mam juz obsesje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
koralinka a co to za spoznienie hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati84
magdalenka najpierw nogi jakieś 10 min a potem na brzuch do oporu, ja lubie spac na brzuchu wiec dla mnie to nie był problem, więc Wam polecam, bo u mnie poskutkowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej!Ale sie moje kochanie zdziwi jak wywale te nogi na sciane... :) Juz sie nie moge doczekac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, ale oli wiesz jak widza cie co miesiac tez pewnie z mina lekko zrezygnowana to taka jest ich reakcja;) ja teraz zamowie przez net chociaz w sumie to rzadko testuje, raczej czekam na @ ktora ciagle przychodzi...... koralina czesc:) w konnncuuuuu;) dobra madzia tak jak mowi kati - nogi na sciane i pozniej na brzuch - w koncu skoro sie udalo to cos w tym jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati84
a co do objawów to niedobrze było mi już w tygodniu przed okresem na widok niektórych potraw, gotowanie to koszmar, oraz czego nie miałam do tej pory już w tygodniu przed okresem pojawiły sie wzdęcia po konkretniejszym jedzeniu. a potem jak już minął termin okresu i teścik nr 2 pokazał ciąze to poza bolem piersi rzadnych objawów nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igusia to zlosliowosc pewnych spraw;) widze ze tu cuda odchodza, nogi na glowe yy tzn na sciane itp...hm a pomyslcie ile babeczek o tym nawet nie mysli tylko bach i zaciazone, a my tu hocki klocki odprawiamy:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Ja niestety nie mialam takich opbjawow to znaczy nie tak wczesnie. ale test pokazal 2 kreseczki wiec wiecie, roznie to bywa. ale chyba lepiej jest miec objawy zeby test tylko je potwierdzil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati84
a potem od 2 tygodnia po okresie (którego nie było) zaczełam być potwornie głodna, caly czas i tak jest do dziś, rano czuje sie świetnie mdlośi dopiero wieczorem i w nocy mam no i wzdęcia jak już pisalam towarzyszą mi od samego początku to dopiero 12 tydz a ja wygląam jak w 5 miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Ja zmykam bo moje kochanie wola mnie na kolacje - a jak wiecie ja sie nie umiem oprzec;) Jutro zajrze do was! milej nocki gadułki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×