Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

U nas sie je wlasnie takie rzeczy jak jest ścisły post itp. No i jest to typowa Wielkopolska potrawa, bo jak wiecie my słyniemy z pyry itp. No i taki gziczek z ciepłą pyra i masełkiem to pychota :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam siły już tu siedzieć ... Zmykam do domu. Zajrzę później czekając na mojego grzybiarza ;) Gdybym nie zajrzała to życzę wszystkim miłego weekendu :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawzajem bratka. Ja zajrze w poniedzialek, bo jak jestem z mężem to nie lbie siedziec na necie :) On sie wtedy cieszy ze wole jego a nie internet :p Miłego weekendu dla wszystkich :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Oleczka2333.........23........2........07.09........K ielce.............0 darunia83............26........2..........24.09.......śl ąsk...............0 Iza_R..................30.........9........28.09.......Ł ódź..............1 Kati25+...............25........7...........02.10....... woj.śląskie.....1 Oli14...................29.........16........04.10...... . .Haga.. .........0 kasiula1983.........26.........25..........11.10........ .Trzebinia.......0 żolinka...............28.........2..........13.10...... jaworzno.........0 Gosiątko21...........21.........4.......17.10........Z .Góra............0 magdalenka.s........29.........8........18.10.......gdań s k . .........0 zuzanka staranka 80..29......10.......19.10......Koszalin............1 kamilsien.........29............9..........20.10....... .zamosc...........0 Asia11...............29..........17..........22.09...... War szawa.......0 Maadaa..............27..........5...........25.10....... .UK...............0 Radosna27...........27........6...........26.10.......Ki e lc e...........0 Sralis Margolis.......36.........5.........26.10.......Kraków...... .....1 wiolkcia...............27.........6..........29.10...... .z abrze..........0 ciamciaramciam.....25.........4.........30.10.......Wroc ław .. .....0 Koralina82............27.........5..........06.11....... . ...Byd..........0 IGA....................29.........9..........10.11...... P OZ N AN.........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... bratka_......27....11....18....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Monikaddd...22....18....14......25.03.10....Białystok... 18.06...0. bibi2206 .....26....5 .....10......02.05.10.... wawa ........29.07......0 misia1990....19....3.....10....05.05.10....Bielsko-Biała ..29.07....0 anulka-84....24....5......5.....07.05.10...Bydgoszcz.... ..27.07....0 Vilemooo27..27....3 ....7....20.05.10.... Kielce ........16.08....0 tysia123......27...5.......7......27.05.10....Lublin ........20,08....0 AAAAA1980...28...3.............01.06.10.....POZNAŃ...... 23.08......0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10....W awa.....1.09.09......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wklejam tabeleczke i moja @czke... u mnie wszystko ok, tylko brzucho w nocy niezle dal popalic.... spedzilam fajowo piatek, teraz domek ogarniety, pranie schnie i mysle co stworzyc z mieska na obiad... pozdrawiam wszystkie Panie no i zycze samych sukcesow w wiadomej sprawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Hej Laseczki:) Czy ktos zaglada tu w sobotke wieczorkiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Bede jeszcze troszke przed kompem, czekam na jakis odzew hehe - a wy pewnie balujecie albo odpoczywacie;) POZDROWIONKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Kobitki kochane, to a spadam, moze pozniej zajrze albo jutro. U mnie wszystko oki, znow zaczynamy starania, prawde mowiac mam jakiegos focha ostatnio i nawet kiedy moj maz mowi mi ze sie uda, ze tym razem napewno bede w ciazy ja sie tylko glupio usmiecham i w oczach wyobrazni widze kolejna bolesna porazke. Chyba z adlugo to trwa. I tak czasami mam swietny nastroj i kiedy widze kobitki z brzusiami to mi sie geba smieje i mysle ehhh tam, jej sie udalo to mi tez sie uda a innym razem az mnie telepie ze slosci ze ktos tam ma dzidzie a ja nadal nie. No i mysle mysle, glowkuje i glowkuje co z nami nie tak.... W pracy zapierdziel ale mi sie to podoba - przynajmniej nie mam czasu myslec tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
czesc zolinka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
kurde ale lecicie z tym zapisywaniem stronek niedawno kazda chciala otworzyc strone nr 200 a tu ponad 300 juz jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Koralinka przykro mi ze @ przylazla ale widze ze jestes raczej pozytywnie nastawiona i bije od ciebie optymizm TAK TRZYMAJ KOCHANA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Gaduly:-D Koralinka przykro mi ze ciebie tez to spotkalo:( Mnie tez tym razem brzuch dal popalic a do tego jeszcze dopadl mnie okropny bol glowy. No ale juz jest ok, teraz czekam az @ sobie pojdzie i tez zaczynamy 'zabawe' od nowa:) Czesc Kami, ciebie tez dawno nie bylo;) jak zwykle spotykamy sie na kafe w weekend;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami ja czuje sie dokladnie tak samo hehe juz pisalam wczesniej ze mam straszne wahania nastrojow ale to normalka bo jak sama mowisz za dlugo to juz trwa. Ale widzisz, dzis mam dobry humorek i jestem pelna optymizmu:)))) UDA SIE i juz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
dokladnie ja w tygodniu nie mam czasu bo pracuje do pozna, pozniej obiadokolacja, krotka konwersacja z mezulkiem i lulanko;) jejjj jak dobrze ze mama gotuje nam obiadki i czasami tesciowa cos podrzuci. inaczej chyba bysmy z glodu padli:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Ale nam sie ladniusio druga tabela zapelnia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krotka konwersacja, dobre. Ale kurde smutne tez no nie??? Nawet nie ma czasu zeby spokojnie usiasc i pogadac:( U nas to samo ciagle narzekamy na brak czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
moge byc ja:P nie pogniewam sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
iga nic na to nie poradzimy:( a ja zamiast z mezusiem siedziec to przylazlam przed kompa:P:P:P niedobra ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×