Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

AAAAAA masz super męża ;) a taki mąż to skarb w ciężkich momentach ;) Wiem co mówie, bo swojemu tez potrafie dac nieżle popalić jak mam zly humor. Nie wiem co by bylo jakby w takich momentach zamiast mnie przytulic i rozweselic, na przyklad by nakrzyczal ;/ a niestety i tacy sie zdarzaja... serek philadelphia to taki twarożek?? bleeeeeeeeeee twarozkom mówimy stanowcze NIE ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Żolus_ale Ci dobrze, ze masz dzis wolne. Mnie tam wszyscy namawiaja na pojscie na zwolnienie, ale poki bedzie mogla to chce chodzic do pracy. Choc mialam ochote na urlop w te mrozy, ale pracy duzo, wiec nie ma szansy na wolne. AAAAA i Tysia mężowie fajni :) Mój tez niczego sobie. Codziennie samochod mi odsnieza i grzeje zanim ja wyjde z domu. Sniadanka i obiadki robi, zakupy dzwiga... Full serwis :) Izucha i Judysia_ jak kiedys robilam testy. Pozytywny jest jak obie kreski sa tak samo mocne lub testowa mocniejsza niz kontrolna. A kiedy zaczac robic to na ulotce pisze w zaleznosci od długosci cyklu w ktorym dniu cyklu zaczac. Do usg 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak fajnie miałam przez pierwsze może 5 lat znajomości! A teraz prawie rutyna....... po 9 latach bycia razem. Wszystko zależy jak wiatr zawieje jak to się mówi raz z górki raz pod górkę. Judysia ja kupiłam sobie testy i jeden już wczoraj wypróbowałam i myślę że będę robic codziennie bo nie chcę przegapić. Wczoraj miałam 8 dc i jak już pisałam była druga słaba kreseczka więc nie wiadomo co i jak działa! Czytałam że niektóre dziewczyny mają już owulkę w 8-10 dc więc wszystko możliwe. No i oczywiście hop tata na mamę w każdej możliwej chwili czy jest czy nie ma owulki :P Mam nadzieję, że nam się w tym miesiącu uda. Teściowa ma urodziny, chociaż za nią specjalnie nie przepadam będę być może miała fajną dla niej niespodziankę. Śmiałam się wczoraj z M, że jak będę składała życzenia to powiem że fajnie że jest już taka stara bo babcią zostanie :P hi hi ubaw z tego mieliśmy. Tylko żeby się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba teściowa wyczuła że o niej mowa :) phiii Napisała pierwszy raz w życiu sms do M bo tak to zawsze dzwoniła! I znów ubaw! Napisała "co słychać", a ja mówię odpisz jej że" nic nie słychać pa" Albo ona jakoś teraz na komisję na rentę stawała ale w tajemnicy zawsze trzyma czy dostała czy nie to mówię żeby napisał "czy rentę dostała :P a jak napisze że tak to niech prześle na nasze konto:P Dobrze że tak daleko mieszka...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba popieprzę wszystko i udam się na zwolnienie. Pracuję naprawdę bardzo dużo, ale okazało się, ze są problemy z tym, że mnie nie ma w biurze, tlyko pracuję z domu. No to ok, to znieknę i niech sobie radzą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - masz rację lepiej próbować codziennie ja sobie zaraz zamówię też te testy po miałam kupić za 2 tygodnie żeby nie zaczynać od środku cyklu a tu w środku cyklu @ ale bezsens, może wtedy uda się trafić, może nam się uda... a co do pracy, wiecei dziewczyny ja też uważam że praca nie zająć no chyba że ma się ja jakąś fajną z fajnymi ludźmi, ja soja lubiłam mimo dojazdów, wczesnego wstawania, i niskich zarobków, bo miałam wielu bardzo milych i fajnych ludzi tam ale teraz mam pracę w nosie jak zajdę w ciąże od razu idę na zwolnienie lekarskie i ani mi się śni chodzić do niej i wogóle wracać chyba że będę musiała bo zostanę bez środków z mężem, a tak to nie nie ma już tam nikogo dla kogo warto się starać, a moje zarobki i tak tam były niewielkie więc nie mam czego żałować, ja bym mogła przyzwyczaić się do prawie każdej pracy aby tam ludzie byli życzliwi, jestem może młoda ale pracowałam a markecie, sklepie mięsnym w wakacje przy wyciąganiu ryb z siatek jak byłam nastolatką, sprzedawałam orzeszki na plaży w wakacje i wszędzie było ok póki ludzie nie dali mi w kość, lub musiałam zrezygnować z innych powodów... czasem naprawdę ciężko pracowałam ale było dobrze bo była dobra atosfera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym sęk, ze ja mam fajną pracę. Lubię ją. Tyle, ze nie jestem w stanie teraz wykonywać jej tak rzetelnie, jakbym tego chciała. Jestem zmęczona. Mimo zagrożonej ciaży, cały czas się angażowałam na tyle, na ile mogłam, rozumiem, ze to może nie być tyle, ile wcześniej, ale cóż. I w poprzedniej ciąży od razu poszłam na zwolnienie, a teraz mam jakiś umysłowy problem z tym, żeby to wszystko zostawić własnemu biegowi., Może dlatego,ze teraz kieruję działem i spoczywa na mnie wieksza odpowiedzialność? Trochę też się boję, ze nie będzie gdzie wracać, a przecież mam dobre zarobki i w zasadzie na mnie zasadza się domowy budżet (i olbrzymi kredyt). Myślę, że tu działa trauma po tym, jak wywalili mnie, gdy urodziłam pierwsze dziecko. Z drugiej strony, przecież i tak jeśli zaplanują mnie wywalić, to mnie wywalą bez żadnego problemu. Czy będę pracowała całą ciążę i pójdę tylko na macierzyński, czy pójdę teraz na zwolnienie i później wrócę po macierzyńskim. Zatem w czym rzecz, w tym moim nadgorliwym mózgu? Niech mi ktoś przepierze szare komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja robilam testy ciażowe od 10 do 20 dnia cyklu, i zawsze była 1 kreska. W tym czasie zaszłam w ciażę:) Moje testy były z allegro za 1,75 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sralis ja mam podobnie- też jestem kierownikiem regionu, w mojej firmie tylko 1 osoba zaszła w ciażę i juz nie pracuje. Ja postanowiłam nic nie mówić do czasu, aż bedzie widać, bo jak powiem, to zaraz wymyśla, ze jestem mało wydajna i inne pierdoły tylko po to, zeby mnie zdołować i zebym na zwolnienie poszła. Chciałabym mieć ten komfort, zeby w 3 miesiacu iść na L4 i olać wszystkich, ale nie mogę- kredyt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie kochanych facetów:) Ja swojego tak nauczyłam, ze jestem zosia samosia i sama wszystko, wiec tak mnie nie rozpieszcza, a czasem mógłby:) muszę poudawać zmęczoną nosicielke dziecka to może też jakąś czekoladkę mi kupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, mój M. też przyzwyczajony, że to raczej ja ciągnę ten wózek, a on wychowuje i prowadzi dom... to nie jest dobra droga, ciamcia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ale jakoś tak się życie ułożyło, że ja mam nieźle platną pracę, ale bardzo niepewną, a on mniej płatna ale stabilną. Co zrobić, myśle, ze do maja- to będzie 5 miesiac odpuszczę i tylko on będzie pracował. Później chcialabym otworzyć własny biznes- tylko nie mam jeszcze pomysłu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Ciamcia, to my prawie na jednym wózku... ja pomysł na biznes już mam, i to świetny pomysł, mam też wspólniczkę i w zasadzie powinnam pirzgnąć tą gów...ną robotą (choć dobrze płatną) i zająć się teraz w ciąży rozwijaniem pomysłu. Niechże mnie któraś z Was kopnie w d.! Teraz ja mam schyłkowo-kryzysowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sralis przesyłam Ci mega kopniaka( ale takiego żeby maluszek nie odczuł) Babo jak masz pomysł, wspólnika- to na co czekasz?! Ruszaj z tym, bo jak dzidzius się urodzi to będzie trudniej. JA trzymam kciuki żeby CI sie powiodło i nie odkładaj tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na pocieszenie mogę Ci jeszcze powiedzieć ,ze jestem pewna że jak rzucimy ta cholerną robotę to wszystko się im posypie- przynajmniej u mnie. HAha i zobaczymy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i coraz bliżej monitoringu- na 21,40 mam wizyte ale zawsze jest duży poślizg więc może tak o 23-ej mnie przyjmie :):):):) mam nadzieje ze pojawią się jakies pęcherzyki :):):) trzymajcie kciuki kochaniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia_daj znac po badaniu jak twoje pecherzyki :) Sralis i Ciamcia ja tez sie boje o utrate pracy, szczegolnie ze teraz u mnie duzo zmian, Narazie nie przyznaje sie do tego ze jestmw ciazy i pewnie nie powiem dopoki nie bedzie juz widac. A co po ciazy??? Nie wiem. Tez bym chciala cos swojego, ale pomyslów brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto pomysłeć nad czymś swoim, bo Unia daje pieniądze mamom wracającym na rynek pracy. Ja mam jeden pomysł, ktorym się chwilowo nie podzielę, ale niewykluczone, że pomyślę nad ogólnopolską franszyzą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ u nas snieg snieg śnieg... ale cieplej tylko -7 :D nie chce mi się w pracy seidziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Bydgosczy lato ze śniegiem :P -1 na termometrze! Ale sypało wczoraj, nic nie było widać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim u nas tez wieje i pada ;/ jeszczez z domu sie nie wygramolilam, ale niedługo czeka mnie wyjscie ;/ dzis skonczylismy 23TC ;)))) Mam pytanko do "zaawansowanych brzuchatek" - mam teraz skierowanie na badania glukozy. Lekarz kaza zrobic po 24 TC. Czy to znaczy ze za tydzien jak skonczy sie 24 tydzien moge isc robic? Czy trzeba jeszcze poczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 Patka_Wroc.........30.........12........01.02......... Wroclaw.........0 judysia................23........1..........03.02?...... .....Sztutowo....0 Maadaa..............27..........8...........06.02....... ..UK................0 wiolkcia...............27........10.........15.02...... ... .Zabrze..........0 kamilsien.............29........13........15.02......... . .Zamosc.........0 kasiula1983.........26.........28........16.02........ ..Trzebinia........0 Izucha.................26........3........16.02........ ...Bydgoszcz.....0 Oli14...................29.......19........17.02...... . . Haga.. ..........0 IGA....................29........13..........23.02...... . .P OZ N AN.......0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....34....04.03.10....Gabriel....T rójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....23.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......25.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....23......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3......22.....30.05.10................. POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....17....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....14.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 ciamciaramciam......25...5....9....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27...........27....7.....7....13.09.2010...... .Kielce...........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dzisiaj po wizycie w laboratorium, u mnie też zawiewa śniegiem, ale przynajmniej ciepło jest - w okolicach zera stopni. Jutro wizyta u lekarza. A dziś kończę 35tc co oznacza, że za dwa tygodnie mogę rodzić :D Tysia, glukozę możesz robić jak tylko skończysz 24tc. Polecam wziąć cytrynkę i wcisnąć sobie pół do kubeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnosząc się do aktualnego opisu mojego suwaczka to muszę napisać, że mój syn unormował sobie godziny snu i teraz prawie całą noc przesypia razem ze mną, a w dzień szaleje. Bardzo mnie to cieszy, bo podobno po porodzie pory snu i czuwania są takie jak pod koniec ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka- jejkkkuuuu Ty juz na finiszu!!!!!!! ale super!!!!:D a ja mam znowu schizy i sie martwie bo mi brzuch nie rosnie :( i juz kręcę scenariusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli za tydzien w piatek lece robic glukoze i dzwonie umowic sie na wizyte. Już chcialabym moje malenstwo znowu zobaczyc. No i musze sprawdzić czy infekcja pochwy sie wyleczyla - od poczatku ciazy coraz mi sie cos przyplątuje ;/ lekarz mówi ze to normalne ale ja mam powoli dosc... No moje malenstwo ostatnio szaleje najwiecej okolo 19-21, a ostatnio zaczal sie budzic o 5 rano i kopac tak, że mnie budzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×