Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

AAAAA ależ ona ma sliczne oczka ;) ciamcia, a przypomnij czy karmisz piersia, mm czy mieszane? Może taka jego uroda ;) Jak tylko piersia to oki, a jak mieszane karmienie to na twoim miejscu bym troche sprobowala mniej dawac jesc. Moze maly marudzi z innego powodu niz głód. Niestety czasami tak jest ze dziewczyny jak tylko dziecko zaplacze albo marudzi to wciskaja jedzenie - sama mam dwie takie kolezanki i obie maja utuczone niezle dzieci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała ważyla jak miala 7 tygodni 5700, a jak miała 13 tygodni 6700. Waga urodzeniowa 3900. Takze jak widzisz moja Agusia tez malo nie wazyla. Ale po 3 miesiacu duzo wolniej na wadze przybiera. Wiecej sie rusza itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA BAsia jest śliczna:) Dziewczyny ja daje tylko raz mleko sztuczne- w nocy ok 3 , jakieś 90ml. Reszta to z cyca. Dziś grubas zjadło o 7 40ml, potem o 11 ok 90ml i do teraz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia, nie ma sprawy, meskie neglize sa jak najbardziej wskazane. to ma byc grubas?????????normalne dziecko. Jejku, ja sie tu ludzika Michelin spodziewalam a ty pieknego normalnego niemowlaka wklejasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj w poniedzialek wazyl 6600 - 13 tygodni. ciamcia - mysle ze wsio jest oki! cieszyc sie ze je! :D maadaa - melduj sie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dł - 64 cm, a Twoj jaki długi? wazne zeby proporcjonalnie nabieral na wadze i na długosci. sprawdz sobie na siatkach centylowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po wizycie, rozwarcia nie ma, wody nie odeszły tylko okropny ból w dole pleców. Kazali czekać. Jak do jutra nie urodze to napewno zwariuje bo już płacze z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja dziś znów polecę do szpitala bo o 3 zaczęły mi wody odchodzić a teraz skurcze pomału łapią więc pewnie urodzę jakoś niedługo :) trzymajcie za mnie kciuki :P ja Maadaa za ciebie też trzymam kciuki jak coś - może też dziś coś się u ciebie ruszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy jestes niesamowita ;)))) Ja jakbym zaczynała rodzic to bym myslala o wszystkim ale nie o tym żeby na forum sie logowac ;) Powodzenia. Chcoiaz do tej pory to juz mozliwe ze tulisz swoje malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mam kolkowych dzieci - jak nie działają kropelki na Simetikonie to jest jakis nowy środek Delicol, on ma inny skład, zasadę dzialania. Może warto wyprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Amarantowy miała rację, że mnie wyprzedzi. W nocy byłam w szpitalu na KTG i badaniu. 1-2 cm tylko, wody dalej nie odeszły i kazali wrócić do domu i czekać na rozwój akcji. Skurcze mam ale nieregularne, chodze z TENSem na plecach i czekamy. Miałam lekką, bezbolesną ciążę to teraz organizm nadrabia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wczoraj taki dzien intensywny, ze nie mialam kiedy napisac. Bylismy na szczepionce. Mały wazy 4.840 g. Był super grzeczny i nawet nie zapłakał. I jak Ciamcia mam 500 zł mniej w portfelu...Masakra!!! Pani doktor o razu po brzuszku zauwazyła, ze mały jest "kolkowym" dzieckiem. Doradziła dokarmiac małego Bebilonem na kolki i zaparcia i dzis startujemy. Tysia_ja od 2 tyg daje małemu Delicol. Niby jest lepiej, ale czy to od tego specyfiku to nie wiem. Wczoraj lekarka powiedziała, ze Infacol itp środki są mało skuteczne i mogą wręcz zaotrzyć stan dziecka. Lepiej własnie ten Delicol, Espumisan czy jakies inne kropleki na wzdęcia stosowac. Ja tez wczoraj byłam na wizycie kontrolnej. Wszystko powoli sie goi, choc doktor powiedział, ze szwy jeszcze sie nie rozpusciły. Przede wszystkim te wewnątrz. Mówi, ze duzo tego i strasznie poszyta jestem (nie było go przy porodzie; wiedział, ze popękałam, ale zdziwił sie, ze az tak ostro było).M dopytuje sie kiedy seks, a to jest ostatnia rzecz o jakiej mogłabym teraz pomyslec. AAAAA_Basienka świetna :) Minki super robi. Ciamcia_Maksio wydaje sie byc w sam raz :) Fajny chłopaczek z niego. Zeby Cię pocieszyc to wczoraj gadałam z kumpelą, ze pani doktor powiedziała, ze mały duzo wazy (jak pisałam 7 tygodni 4.840, waga urodzeniowa 3390),a ona mi na to ze jej córeczka w 7 tygodniu 5.900 wazyła. I wygląda całkiem normalnie i wcale nie jest grubaskiem (a ma juz rok). Amarantowy_ty faktycznie przed Maadaą sie rozpakujesz :) Trzymam kciukasy za szybkie i bezbolesne (to akurat niemozliwe) rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóle krzyżowe cały czas, skurcze bardzo nieregularne. Nic się nie rusza.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziałajcie coś z mężem, może się ruszy. I jutro koniecznie skocz z rana znowu na KTG i spr jak rozwarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy, pewnie juz po :) Maadaa, mam nadzieje ze wreszcie sie ruszylo! Trzymam kciuki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, byłam kilka dni w szpitalu, kiepsko się czuję. Poszłam jakby z przypadku, bo lekarzowi szwankowało usg i zbadał mnie ręcznie /pierwszy raz/ i od razu stwierdził, że szyjka mu się nie podoba,że się skraca,wygładza... W szpitalu nie do końca to potwierdzili, tzn rzeczywiście jest skrócona i wygładzona, ale wg usg jest długa i nie ma aż takiego alarmu. Zresztą nie wiadomo jaka ta szyjka była wcześniej, bo nikt mnie nie badał, a może to moja taka uroda /choć to mało prawdopodobne, to możliwe/. Dawali mi leki rozkurczowe i mnóstwo inych, ale sterydów dzidzi nie, bo ich zdaniem, skoro skurczy nie ma, nic mi na razie tak bardzo nie grozi. Oczywiście mam leżeć jak najwięcej i często się pokazywać lekarzowi. A mam jeszcze inny problem - w sobotę i dziś złapał mnie atak kolki. Coś potwornego. Ból jak kolka nerkowa, ale z przodu, jakby w lewym jajniku. Po nospie puściło, ale taki ból jest nie do zniesienia. Myślę, co to może być i od czego. Może mała uciska ? Boję się, że się powtórzy. Dziś idę do lekarza, musimy ustalić częstotliwość wizyt i popytam o te kolki. Ponadto mam anemię i słabo się czuję-może coś wypisze; na wszelki wypadek kupiłam trochę rzeczy w aptece i zostało mi już tylko to, co mogę zamówić przez internet /pościele, śpiworki, ręcznik/, wózek i ewentualnie parę rzeczy ze sklepu typu pampersy /mąż załatwi/. Czym pielęgnujecie pępek? pozdrawiam Was cieplutko, trzymam kciuki za Madę i Amarantową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. dawno mnie tu nie było- wybaczcie ale jakos nie miałam weny do pisania. no to się u Was dzieje mamuski :) aaa córcia sliczna - słodziaczek :) ciamcia synus wyglada pięknie i wcale nie wyglada na grubasa. maada to życze Ci aby poród szybko nastapił i by skończyły się te bóle. Amarantowy mam nadzieję że już masz swoje maleństwo wramionach :) tak wogóle to pozdrawiam Was wszystkie mocniutko i przepraszam ale niestety nie nadrobie tych zaległych miesięcy. no i musze się Wam pochwalić- jestem w ciązy :):):) to już koniec 17 tygodnia. pierwsze 3 miesiace były stresujące bo cały czas "brudziłam"- brałam luteine i jakoś narazie sie wszystko dobrze układa i maleństwo zdrowe- w poniedziałek kolejna wizyta więc zobaczymy co się dzieje. na 80% bedzie to chłopczyk. to po krótce tyle o mnie. a może pamietacie kiedy poczułyście pierwsze ruchy maleństwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia nareszcie! Gratulacje ! 17tc to już długo, dziwię sie ze tyle wytrzymałaś i nie pochwaliłaś sie. Wiadomo lepiej nie zapeszać, ale ja pewnie bym już wypaplała;) Amarantowy pewnie już tuli swoje malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ze nie chciałam się chwalic ale bardzo mało czasu spędzałam przy kompie i dlatego sie nie odzywałam- no i musiałam praktycznie leżeć więc tymbardziej nie siadałam do kompa- ale już jest oki więc jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Izucha.................27........8........15.07.......... .Bydgoszcz.......0 kasiula1983.........26.........36........02.10........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Maadaa..............27....8.....39....07.10.2010..dziewcz ynka....UK....0 Amarantowy........24....1......37......02.11.2010..Roksan ka..Trój miasto...0 Oli14.............30......22........21......01.02.2011... dziewczynki .....Haga. ..... IGA...............30......?..........12......4.03.2011... ..POZNAN..........0 wiolkcia........28......15..........17......26.03.2011.... ......Zabrze..0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto....sn misia1990...19...13.04.2010.....Antoś.....2800g......Bie lsko........sn bibi2206.....27...29.04.2010. ...Zosia ....3800g ......wawa .........sn tysia123.....27...28.05.2010.....Agnieszka...3900g...L-n. ...........sn Vilemooo27..28......................Jakub ................Kielce ......... AAAAA1980...29.....03.06.2010...Basia......2850.... POZNAŃ........sn. Sralis Margolis...37..30.06.2010...Katarzyna Anna...3800...Kraków...cc Żolinka.......28...16.07.2010....Miłosz ....3240g.. ... Jaworzno.....cc ciamciaramciam...26..27.07.2010...Maksym...2900...W ro cław.....cc Radosna82....28....25.08.2010.....Adaś...3390. ...Kielce.......sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz niee- wlasnie zobaczyłam w tabelce ze pisałam Wam ze się udało w 6 tygodniu :):):) ale ze mnie gapcio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wróciłam dziś do domu poród potem wam opiszę ale było bardzo ciężko i teraz mam problemy bo macica bardzoooo boleśnie się kurczy więc mam mało energii raczej Maadaa trzymam kciuki :) STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Izucha.................27........8........15.07.......... .Bydgoszcz.......0 kasiula1983.........26.........36........02.10........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Maadaa..............27....8.....39....07.10.2010..dziewcz ynka....UK....0 Oli14.............30......22........21......01.02.2011... dziewczynki .....Haga. ..... IGA...............30......?..........12......4.03.2011... ..POZNAN..........0 wiolkcia........28......15..........17......26.03.2011... . ......Zabrze..0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto....sn misia1990...19...13.04.2010.....Antoś.....2800g......Bie lsko........sn bibi2206.....27...29.04.2010. ...Zosia ....3800g ......wawa .........sn tysia123.....27...28.05.2010.....Agnieszka...3900g...L-n. ...........sn Vilemooo27..28......................Jakub ................Kielce ......... AAAAA1980...29.....03.06.2010...Basia......2850.... POZNAŃ........sn. Sralis Margolis...37..30.06.2010...Katarzyna Anna...3800...Kraków...cc Żolinka.......28...16.07.2010....Miłosz ....3240g.. ... Jaworzno.....cc ciamciaramciam...26..27.07.2010...Maksym...2900...W ro cław.....cc Radosna82....28....25.08.2010.....Adaś...3390. ...Kielce.......sn Amarantowy..24...14.10.2010...Roksana Jolanta...Elbląg....sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy - gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czekamy na relacje, regeneruj siły ;) wiolkcia - gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×