Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdf

pan mlody musznik czy krawat?

Polecane posty

no i mam krawca na przerobki na garnitur-skracanie.30zl za skrocenie rekawow marynarki,mysle ze oddamy bo koszuli nie widac spod rekawow jak stoi z rekoma wzdluz ciala.a te 0,5cm duzo by dalo.. krawcowa powiedziala ze sie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delilah__
Dziękuję:) Jesli chodzi o koszulę, to wiedzialam ze biala odpada. Ale gdzie my znajdziemy koszulę ecru?:( Produkuja takie w ogole? Mucha nie. Ok. Więc pewnie krawat. Nie chcemy zadnych kamizelek. Co do bursztynów, hmmm, w życiu o tym nie pomyślałam;) Ale czy nie jest to zbyt odważna biżutera na slub? Szalenie podoba mi sie bizuteria z tego linka: http://www.stylistka.pl/images/article/948/8180_w525.jpeg Dziękuję Ci bardzo za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) jasne,ze bez lamowki,zwykly,mgielka,nad kokiem.plus kwiat w kok. wlasnie jaki kok jest lepszy do tej sukni? ten z linka ponizej,takie wpiecie welonu i kwiat ale zywy.. http://www.chineseweddingsbytheknot.com/Chin ese-Weddings/Updos_Veils_Hair_35957/detailview.aspx?type=3&i d=35957&msdvisit=1 czy taki typowy hiszpanski kok taka gula,wszystkie wlosy na karku? nie moge miec wyzej czubka glowy,bo partner ciut nizszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
delilah - koszul ecru jest ci, wbrew pozorom, dostatek... Wólczanka, Vistula, Próchnik - z tańszych firm Kastor. Wystarczy pójśc do sklepu ze skrawkiem materiału sukni i na 100% coś dostaniecie. Powinna być adamaszkowa, mięsista - nie powinno sie pod spód zakładac podkoszulka, a mimo to ciało nie może przeświecać!!! Kok - nieeeee, tylko nie taka nadmuchana pumpa, bo zaczniesz wyglądać jak bufetowa z wiejskiego baru :( i żadnych diademów, zostaw to księżniczce Annie, co spadła z konia ;) magdusiarose - bransoletka nie jest konieczna ;) nie widze zdjęcia koka :( nea11 - no to pazury MUSZĄ być bordowe, będzie czadowo :) ino żadnych tipsów, bo ustrzelę!!! :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delilah__
Podając linka chciałam pokazać tylko biżuterię. Zadnych koków na czubku glowy ani diademów nie chciałam nigdy w życiu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK bransoletki nie bedzie ;) jest tu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4035153&start=60 post z 21:23 drugi link? czy typowy tradcyjny kok na wysokosci karku?czy takie nie postarzaja troszke? mam dlugie wlosy-przed pupe,blond,beda rozjasnione jeszcze,grzywka. jeszcze pytanie o kolor ananemow-czy to musi byc jasny czy ciemny odcien fioletu czy obojetne?byle byl fiolet? bo nie wiem jakie przyjda.. odnosnie sali,auta-sale mamy w kolorach biel,zielone krzesla i zaslony,zolte sciany,duza,ciepla.myslalam o bialych margaretkach do wazonow,i biale glowki margaretek na auto,mala ilosc.czy zmienic to na zolte?zeby sala nie byla bardzo szpitalna?zolty chyba zmniejszylby ten efekt?a ja z fioletem do zoltego bede tez pasowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do koszul,to nam wybo ciezko cos znalezc w sobote,zlazilismy wszystkie markowe sklepy..tylko w 1 dostalam koszule! (bytom) pod kolor mojej sukni,najbardziej pasujaca! reszta byla w ogole niedobrana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delilah__
To niedobrze madusia z tymi koszulami:( Moja suknia jest uszyta z takiego materialu, ze w kazdym swietle wygląda inaczej :/ Kupilam ja z drugiej ręki, więc nie mam nawet kawałka materiału żeby z nim chodzić... No nic, będziemy mieć problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no radze juz szukac wczesniej koszuli.. chociaz jak nie masz sukni to nie wiem..ja myslalam ze problemu nie bedzie,a szukalismy dluzej koszuli odpowiedniej niz garnituru! stylistko, czy grafit i fiolet nie bedzie wygladalo..pogrzebowo? moze lepiej dac srebro? jego garnitur ma takie lekkie paski matowe,powinno srebro pasowac..choc lepiej grafit,ale boje sie ze bedzie stypa zamiast radosnego slubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nea11
dzieki wielkie NIE JESTEM STYLISKA jedynie co to 1: garnitur juz kupiony..szary, a czarnego nawet nie posiada..i on nie wiem czy sie zgodzi na czerwony krawat bo on wali takie stonowane kolory.. :// (wiem wiem ja tu rzadze :P) no i 2: nie jestem przekonana co do bordowych paznokci. Tzn ladnie ladnie, ale jakos tak za odwaznie (heheh wiem to nic nie zmienia) ale moze wole frencha - tak slubnie mi sie kojazy. Ino bez tipsow - obiecuje :)) choc myslalam o zelowych ... No i pytanie czy stylizacja na hiszpanke pasuje do tej mojej sukni z tafty.... bo to mi bardziej pasuje do tych koronkowych sukni. Moja taftowa A jest taka powiedzmy minimal. Prostota. I myslalam wlasnie ze jakis kolor kolczykow i kolor kwiatow i krawata. POszukam jakis czerwonych krysztalkow (juz zaraz po pracy :)))) ale jesli nie czerwien to jaki jeszcze kolor by pasowal wedlug Ciebie??????????? Co do tych granatow to musze przymierzyc je do sukni. Sa ladne ale ... nie chce zeby bylo przyciezko. Wiesz..za palacowo... lekka suknia, lekkie lato, lato facet a tu ciach - wielkie staroswieckie granaaaaaaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejne pytanie,gdyby jednak anemonow nie bylo.. czy moge je zastapic fioletowymi frezjami? wiem,ze nie beda tak trwale,ale czy by pasowaly?ewentualnie przeplecione z bialymi?musze miec jakis plan awaryjny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Co do koszul - mierzyć, przyrównywać, zrobić zdjęcie, pomyślec o zrobieniu próbki nawet za pomocą mieszania farbek... Zajrzyjcie jeszcze do Wilvorsta, Kastora, koniecznie do Vistuli, Bytomia i Próchnika. Uda się!!! magdusiarose - filet na pewno nie będzie pogrzebowy, a grafit może być srebrzystawy, rozjaśniony; odcień anemonów - dowolny, a fioletowe frezje to bardzo wdzięczny "zamiennik" - odpowiednio spreparowane w kwiaciarni moga wytrzymać bbbb długo. Koki musisz wypróbowac z fryzjerką, niekoniecznie będą postarzać, jeśli będą mało nalakierowane ;) coś Ci może wyślę na maila, mam w archiwum ładny kok "półhoszpański" z prostm welonem dopiętym "w połowie". Na pewno wystrzagaj się koków a'la polska księżniczka prowincjonalna = milion loczków nalakierowanych na maxa ;) margaretki mogą być i żółte i białe, to wdzięczne i trwałe kwiatki :) nea11 - a może poszukajcie jednak SZARYCH butów?? czarne ewentualnie mogą być, brązowe - broń Boże!!! Krawat może choć z bordowym/czerwonym elementem (prążek, paseczek, rzucik...) bo jeśli Ty będziesz miała czerwone dodatki, a on pozostanie "mdławy", to średnio kompatybilnie będziecie wyglądali ;) Pazurki nie będą razić, jeśli będą krótkie :) A hiszpanki akurat rzadko nosza koronkowe sukienki, już częściej w grochy - a widziałaś kiedyś koronki w grochy?? ;) A jeśli dodasz staroświecki element do nowoczesnej sukni, może to dać ciekawy efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem :) wystrzegam sie tych pospolitych kokow ;) no jutro rano sie dowiem co z anemonami,ale wlasnie tez pomyslalam o frezjach fioletowych, moze jako zamiennik je wezme,choc ta hortensja fioletowa jest tez przepiekna,wystarczylby jeden taki kwiat! my obeszlismy te wszystkie salony markowe i tylko w bytomiu byla nasza koszula :) do bieli snieznobialej takie wnet lekkie ecru. szok. margaretki sa fantastyczne, beda na pewno! wiesz Stylistko, powinnas pobierac oplaty za swoje cenne rady! gdyby nie Ty to bym sie przepiknie ubrala ;) a szkoda by bylo. teraz doceniam klasyke i elegancje w prostocie Kozuchowskiej.. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka szklarza
Niestylistko droga, a mogłabyś pomóc z takim zestawieniem? Ja: suknia śmietankowa, b. prosta, gładka, bez ozdób poza jedną plisą. On: garnitur grafitowa czerń, koszula o ton ciemniejsza od tej śmietanki, bez kamizelki, wąski krawat. Nie wiemy: - jaki krawat (jedwabny w kolorze garnituru się nada, czy za mało elegancki - tak twierdzą panie w salonach?) - jaki welon (czy do gładkiej, leciutko błyszczącej sukni może być z kilkoma małymi kryształkami - kilka takich samych mogłoby też być w bukiecie) No i wymarzyłam sobie ten bukiet: http://decorado.pl/main/picture.php?f=pict_max&i=000425 Czy to właśnie jest ten straszny demode zwis? Napaliłam się na te kremowe róże, bo je uwielbiam i pięknie by pasowały do koszuli, ale jestem niska (160) i chciałam tę trawkę jako element "wydłużający"... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Oczywiście, że nada się klasyczny jedwabny krawat, i nie słuchajcie pań z salonu.... Najchętniej wcisnęłyby Wam zapewne połyskującą kamizelkę i pseudofular na sznurku, bo "ślub raz w życiu", wrrrrrrrrr. Inna opcja - dodanie kropli koloru do stylizacji i związanie bukietu kontrastową wstążką o swobodnie zwisających końcach; to równiez da kroplę koloru na sódnicy i lekko "pociągnie" sylwetkę; niestety, trawki out, to "trynd" sprzed 10 lat!!!! Wtedy krawat mógłby być w kolorze wstążki... Może właśnie zieleń??? Zielona wstążka obwiązująca łodygi kwiatów, jej końce swobodnie puszczone, a Pna Młody w gładkim, jedwabnym, zielonym krawacie. A w ogóle, jeśli jesteś niewysoka i chcesz dodac sobie wzrostu, to pomyśl o bukiecie wydłużonym i skromntym, bardzo smukłym, berłowatym. Najklasyczniejsze są berła z kilku długich kantedesek. Taką opcję mozna wykonac np. z jedną pojedyńczą, smukłą lilią - będzie pięknie i niebanalnie :) Tylko uwaga, taki smukły kwiat czy berło nie nalezy trzymac w ręce jak warząchew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka szklarza
Wielkie dzięki. Narzeczony lekko jęknął usłyszawszy propozycję z zielonym krawatem, więc chyba zostanie klasyczny czarny, a dla mnie ta zielona wstążka - super pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Wy mnie tak nie chwalcie, bo popadnę w samozachwyt ;) córko szklarza - sugeruję zamianę czarnego krawata na ciemnografitowy (może byc z leciutkim połyskiem) bo inaczej Pan Młody bedzie wyglądał, jakby się na własny pogrzeb wybierał, nie ślub!!! ;) Jeśli będziesz mieć srebrną biżuterię, jego krawat nie będzie nie a propos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylistko czekam na fotki jak masz chwilke :) No czarny krawat jest malo fajny.. faktycznie pogrzebowy, a grafit czy srebrny b.fajny :) W ogole tak patrze na hortensje fioletowa jaka piekna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka szklarza
Słuszna uwaga. Biżuteria będzie właśnie srebrna, do tego grafit do grafitowej czerni - bardzo OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
kolczyki - ostatnie!!! Piękne :) sama chciałabym takie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem stylistką --> możesz podać jakiś mail? bo wysłałabym moje zdjęcie w sukni ślubnej i wtedy doradziłabyś mi jaki bukiet pasuje ;) oczywiście jeśli to nie problem :) tak się napaliłam na te słoneczniki, ale może rzeczywiście nie pasują :( natomiast te amarylisy nie podobają mi się jakoś specjalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
fotka poszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
katowiczankaa - podaj lepiej swój mail, odezwę sie, nie chcę tu podawać publicznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylistko, dzieki za zdjecie koka,jednak chyba u mnie taki muszelkowaty zagiety nie wypali,moje wlosy sa dlugie,wiec chyba by sie tak nie utrzymaly,a to upiecie welonu mi sie nie podoba, w oogole mi sie taki upiecia na glowie nie podobaja,wiec pozostanie nad kokiem,ale troche w koku :) co do kwiatow to lekko nie jest.. anemony sie rzadko pokazuja-byly w zeszlym tyg teraz nie ma.. hortensja-owszem,ale raczej niebieska niz fioletowa,biala jest. wiec tak sie juz zastanawiam,bo we wtorek mam zamawiac, ze jesli nie anemony czy hortensja to wtedy musze sie decydowac na np. frezje? (moje fioletowe swiadkowej biale?) lub irysy? czy nie sa bardziej niebieskie niz fioletowe? co myslisz? hortensja barzdo mi sie pdooba,jako 1 kwiat,bardzo oryginalne.. no ale na pewno fiolet,wiec choc kolor znam takie dobiore kolczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×