Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdf

pan mlody musznik czy krawat?

Polecane posty

o kolejna jednopostówka...pewnie kolejne alter-ego nie stylistki, heheheh o tak nie stylistko, wróc do osób ,które nie mają zielonego pojęcia co na siebie włożyć i muszą mieć na wszystko twe przyzwolenie ps.tylko sprawdzcie potem czy wszystkie tak samo nie wyglądacie ;) ps.a co do obrażania, to nie ja wyzywałam ludzi od podrzędnych kelnerów itp.No,ale widac ,ze i zdania swego nie macie,ale za to problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajagababa
Pozdrawiam Cię raz jeszcze i życzę udanego plucia jadem na innych wątkach. Wiem, że to niespotykane, że ktoś pisze na forum poprawną polszczyzną, ale to nie oznacza, że jest jedną i tą samą osobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dalej problem z czytaniem ze zrozumieniem... pluje na ludzi w tym watku akurat kto inny..no,ale widac mówić do niekórych to jak grochem o ścianę... Boże, dziewczyny, to stres przedślubny czy co? Co wy takie czepliwe, złośliwe,przewrażliwione jeśteście? Naprawdę szczerze Wam życzę wiecej dystansu i zyciowego luzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stylistko, moze zalozylabys osobny watek, bo jak sama widzisz jest zapotrzebowanie na TWOJE rady? Nie obrazajac nikogo, ale mysle,ze masz bardziej wysublimowane wyczucie smaku niz inne osoby probujace radzic choc nikt ich o porade nie prosil ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Jeśli istnieje potrzeba założenia innego wątku - może takowy powstać; obawiam się jednak, że szybko zostanie rozbity w drobny mak :( To dlatego jak na razie milknę i w obecniej chwili nowych rad nie udzielam... Bo cóż, zdaje się, że się nie znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę Cię nie jestem
stylistką ZOSTAŃ!!! ty jedna masz dobry gust! już traciłam nadzieję, że ktokolwiek jest przeciwnikiem kamizelek tak jak ja! bezę potrafią tu ostro zjechać ale swojego męża w szczyt tandety ubiorą! i jeszcze wierzą, że to takie z klasą!!!!! Nie puszczam Cię nigdzie z tego forum, udzielaj wciąż dobrych rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_saszka
witam Z narzeczonym chodzilismy po sklepach no i kupilismy bialą czystą koszule, pani ze wszystkich sil przekonywala nas na kamizelke, kiedy zauwazyla ze juz nei da rady to zeby chociaz koszule wziąść w prążki, no i krawatu nie moglismy dobrac wszystkei byly za mdle a jak juz wzór odpowiadal to krawat strasznie wąski a ja chcialam szeroki zeby troche wizualnie narzeczonego poszerzył... no i pani nas przekonała zeby wziąść plastron, w domu mierzylismy no w marynarce wygląda jak krawat jedynie te wiązanie jest trochę inne (efektowniejsze) jak mąż zdejmie marynarkę to widac ze troszke krótszy niz krawat ale chyba nie bedzie zdejmował jak myslicie mze byc ten plastron, czy obciachowo? Kurcze no ale w krawacie niczym by sie nie odroznial od gosci aha i chcialam zapytac czy marynarke mozna zapinac tylko na 2 guziki 3 zostawic nie zapiety czy to elegancko wygląda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_saszka
http://www.adamtie.com/plastron-poliestrowy-collection-adam-wzor-009-p-136.html dokladnie ten kupilismy no i pytanie czy on bedzie pasowal do garnituru ciemno grafitowego (wpadającego w czarny) i bialej koszuli do tego ja biala suknia z lekkim zdobieniem koronkowym gorset i cyrkonie mieniące sie srebremno i buty chyba srebrne ale tak ciezko ladne znalezc i wszystkie czarne podeszwy mają :O a pani w sklepie oburzyla sie jak to do sukni slubnej srebrne buty :O ja to z chęcio zalozyla bym jakies czerwone albo zielone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Jeśli chodzi o buty, to masz pełne prawo załozyć takie, jakie chcesz... Nie raz widywałam bardzo ciekawe i dowcipne stylizacje, gdy np. Panna Młoda zakładała czerwone buty, biżuterię z czerwonymi kryształkami i miała pomalowane na czerwowo paznokcie i usta + bukiet z czerwonych goździków, a Pan Młody czerwony krawat i goździk w klapie. Super - żywo, niebanalnie, z pomysłem i... przymrużeniem oka. Tak samo masz pełne prawo załozyć srebrne buty, do nich dopasowac biżuterię, dodatki do bukietu (drucik, wstążka, etc.). Marynarka i tak powinna mieć najniższy guzik ZAWSZE odpięty (kanon mody męskiej) więc spokojnie; plastron od biedy może być, choc ogólnie powinno się go nosić nie do krawatu, a tzw. żakietu i koszuli z łamanym (moszkowym) kołnierzykiem. Jeśli macie jeszcze nieco czasu, porozglądajcie się za ciekawym krawatem, i jeśli chcecie ciut poszerzyć Młodego - koniecznie powinien być on zwązany na gruby węzeł = Windsor. Koszula raczej z kołnierzykiem włoskim - szeroko rozchylonym. A swoją drogą coraz częściej wygląda na to, że baby w sklepach mają tyle wiedzy o temacie, co o konstelacji Vega... Kurde, pietruszkę sprzedawać, a nie stylizować Młode Pary!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już postanowione i koniec
a skoro jest o "poszerzaniu" pana młodego to ja się zapytam: jak go zwęzić? ;) ale tak na poważnie. Jest mocno zbudowany, nie gruby, ale ćwiczy i klatkę ma mocno rozbudowaną i ramiona też. Nie chciałabym by wyglądał jakby stał na bramce ;) myślisz, że ten węższy krawat co sobie upatrzyłam spełni trochę zadanie? a może jakiś specjalny krój garnituru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_saszka
hmm chodzi o to ze ten plastron juz kupiony dosc ladnie wygląda w nim i ma wlasnei taki szeroki węzel więc chyba ok w sumie mąż marynarki i tak nei bedzie zdejmowal a ten plastron w marynarce wygląda jak krawat... zadnego ladnego krawatu nei znalazlam ... hmmmm czyli ten odcien ktory pokazalam na zdjęciu bedzie pasowal do garnituru ciemny grafit? No i czy wkladac to chusteczke czy lepiej kwiatka przypiąc do klapy?? ja wolalabym kwiatka ale niewiem jak lepiej hmmm no mi sie wlasnie podoba taka stylizacja ja chcialam czerwone atłasowe buty czerwone kwiatki przewiązane czerwoną wstązką do tego usta w kolorze koralowym i kolczyki z czerwonymi kamieniami wlasnie tak z przymruzeniem oka ale moj M. w zyciu sie na to nie zgodzi no trudno troche wesel kuzynów przed nami więc na nich poszalaje z dodatkami hehe i kolorami u nas bedzie delikatnie moze troszke mdlo ale postawilismy na stylistyke wlasnie delikatną biel +srebro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajagababa
Ciekawa nazwa ten plastron i w sumie nie wygląda tak ordynarnie jak musznik (z moim narzeczonym nazywamy go żartobliwie mosznikiem). ;) Ja mam znowu pytanie odnośnie kwiatów. Myślałam o tym, w jaki sposób kwiaciarki utrwalają bukiety, bo przecież nie wszystkie kwiaty są taki, że wytrzymają całą uroczystość. Stosują jakieś ukryte flakoniki i je maskują, czy gąbkę florystyczną nasączaną? Zastanawiam się też, czy by nie kupić jednej dorodnej gałązki hortensji (albo trzech, zależy jak duże będą) i obwiązać tylko łodygi wstążką po kolor. Czy to będzie dobrze wyglądało i wytrzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim styl
jeśli mogę coś wtrącić już postanowione i koniec a skoro jest o "poszerzaniu" pana młodego to ja się zapytam: jak go zwęzić? ale tak na poważnie. Jest mocno zbudowany, nie gruby, ale ćwiczy i klatkę ma mocno rozbudowaną i ramiona też. Nie chciałabym by wyglądał jakby stał na bramce myślisz, że ten węższy krawat co sobie upatrzyłam spełni trochę zadanie? a może jakiś specjalny krój garnituru? kilka sposobów na wyszczuplenie faceta: - taliowany garnitur (odpowiednio taliowany) bez kamizelki oczywiście - kołnierzyk koszuli - na pewno nie hai. kołnierzyk kent wyszczupla. - węzeł prosty, shelby, albo pół-windsorski - co do kolorów się nie wypowiem, ale może szczupły (wąski) ciemny krawat wydłużył by optycznie sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim styl
kasia_saszka "aha i chcialam zapytac czy marynarke mozna zapinac tylko na 2 guziki 3 zostawic nie zapiety czy to elegancko wygląda??" jeśli można: - w marynarce zapinanej na dwa guziki - zapinamy tylko górny - w marynarce zapinanej na 3 guziki - zapinamy tylko środkowy - jeżeli na mankietach marynarki guziki są odpinane (w najlepszych garniturach tak jest), to ostatni guzik (najbliższy dłoni) powinien być odpięty ;-) kasia_saszka "jak mąż zdejmie marynarkę to widac ze troszke krótszy niz krawat" Kasia, pod żadnym pozorem Twój wybranek nie może zdjąć marynarki na weselu. może niech weźmie koszulę na zmianę, dwie, albo trzy, ale niech nie zdejmuje marynarki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_saszka
no napewno parzyc sie w marynarce nei bedzie:O moze na poczatku i bedzie w niej ale po oczepinach od razu zdejmie, nasze wesele to nie bedzie jakis wystawna gala nei obrazi tym prezydenta czy kogos innego:P a my chcemy sie na swoim weselu wybawic :P no juz kurde bez przesady czasem swirujecie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajagababa
To chyba nie była dziewczyna ;P Ja też jestem zdania, że nie trzeba być bardziej papieskim od papieża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa kredka świecowa
dziewczynki poradźcie to moja suknia http://www.lisaferrera.pl/product_info.php/products_id/245?osCsid=8859567c2c2679615b6153284eca6591 garnitur chcemy czekoladowy..ale jaka koszula i co pod szyje?? ja stawiam raczej na krawat żadnych muszników pod kolor kamizelki we wzory jak tapeta babci. Zastanawiam sie czy koszula ecru bedzie dobrym wyborem. Moja suknia w kolorze ivory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_saszka
a mi nie podobają sie czekoladowe garnitury, są okropne to znaczu te czekoladowe bardziej czarne sa ok ale te bardziej brąz juz nieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
jak czekoladowy garnitur, to oczywiście w kolorze baaaardzo gorzkiej czekolady (czyli właściwie antracyt z kroplą czekolady ;) ) - to jasne :) kredka - w przypadku twojej sukni aż prosi się o stylizację a'la Madame Recamier (obejrzyj sobie jej portret pędzla Davida w necie. Czyli - wysoko upiete włosy ujęte w sznur pereł, perełki w uszy, długie rękawiczki z palcami - i na przewym nadgarstku też bransoletka z trzech rzędów pereł. BEZ welonu, na szyję nic (IMHO najlepsza opcja) albo perełkowa obroża u samej nasady szyi (wtedy w uszy co najwyżej pojedyńcza perełka). Masz pomysł na jakiś kolor przewodni?? kwiatów, kamieni w biżuterii, wstążki, krawata Młodego... To bbbb ważny wybór, dzięki konsekwencji w stylizację nie wkradnie się chaos; sugerowane przeze mnie perły wtedy też można wybrać barwione. Bukiet widziałabym raczej smukły, berłowaty, ewentualnie z luźno zwisającą końcówka wstązki; kulka nie!!! ale od razu mówię, że kwiaty należałoby wybrać raczej "szurpate", o kapryśnych, postrzępionych płatkach - odpadają np. mięsisto-dostojne kantedeskie i zgrzebno-przaśne słoneczniki, choć one najczęściej występują w bukietach berłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyych... lepiej wierzyć portalom??? czy konkretnym osobom??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajagababa
A ja ponowię pytanie odnośnie kwiatów. Myślałam o tym, w jaki sposób kwiaciarki utrwalają bukiety, bo przecież nie wszystkie kwiaty są taki, że wytrzymają całą uroczystość. Stosują jakieś ukryte flakoniki i je maskują, czy gąbkę florystyczną nasączaną? Zastanawiam się też, czy by nie kupić jednej dorodnej gałązki hortensji (albo trzech, zależy jak duże będą) i obwiązać tylko łodygi wstążką po kolor. Czy to będzie dobrze wyglądało i wytrzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Ale to już pytanie do florystek, ja się na tym nie znam, więc nie będę się mądrzyć ;) Jedna hortensja obwiązana wstążką - świetny pomysł a kwiat dzięki zdrewniałej łodydze powinien wytrzymac dość długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskasan
dziewczyny doradzcie proszę moja suknia w kororze ecru, kwiaty w podobnym (może pomarańczowe) narzeczony ma juz garnitur w kolorze gorzkiej czekolady i koszule ecru i co dalej dla niego? w jakim kolorze krawat lub kamizelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Ekhm, a może nie pomarańczowe?? Co druga Panna Młoda w ecru ma wciskane pomarańczowe kwiaty, to już naprawdę staje się nudne ;) Poza tym pomarańcz jest dość "obcesowym" kolorem i często przytłacza całość stylizacji. Nie myślałaś o jasnych odcieniach żółci, może o jabłkowej jaśniutkiej zieleni, albo ewentualnie o odcieniu herbacianym??? W ostatnim przypadku Młody mógłby mieć krawat w odcieniu starego złota. Do żółci i zieleni można bez większego problemu dobrać biżuterię z odpowiednimi kolorystycznie kamieniami. Inna opcja - intensywna, ciepła, "makowa" czerwień. Kamizelka out!!!!!!!!!! Gatunek kwiatów nalezy dobrać do typu sukienki i tkaniny, z jakiej jest uszyta. Do gładkich sukien z mięsistych tkanin (typ "prześcieradła") pasują kantedeskie, słoneczniki, gerbery, do koronek kaspryśne hortensje i eustomy, do żorżet róże, gladiole... Jest w czym wybierać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamizelki out! powiem wam dziewczyny, że dziś łazilismy po sklepach za garniakiem i resztą... i zdecydowanie jestem przeciwna kamizelkom... moda, modą, tu na prawde nie o to chodzi - dobrze dobrana koszula, taliowana dla szczuplego, do tego jedwabny jasny krawat.. wyglądają BOSKO. co więcej - z racji braku czasu odwiedzilismy tylko sklepy w galerii handlowej - a więc w wiekszosci marki znane i cenione... i np w sklepie o nazwie kojażącej się ze słoncem (:)) nie bylo mowy (na szczescie) o przymierzaniu kamizelki slubnej... podobnie sklep na P, sklep na B... cos w tym musi byc! a w ogole to moj N tak seksownie wyglada w swoim wedding dress ze z pewnoscia popadne w kompleksy :) nic tylko czekac na noc poslubna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkok
Droga NIe/Stylistko! Przeczytałam kilka Twoich rad i bardzo prosze o opinię. Mam biała sukienkę http://www.madameblanche.pl/012.html. mam ciemne włosy. narzeczony ma szary garnitur, wiadomo biala koszula spinki srebrne. myslimy o jasnym grubszym lekko połuskującym krawacie z delikatnym wzrokiem. czy chusteczka z tej samej tkaniny co krawat i kwiatek w klapie to nie za duzo? zastanawiam sie nad kwiatami - bordowe róże czy kandadeska przewiazane jasna lub bordową wstażką, będą pasowały? Dodam że jestem szczupła i mam 178 cm,a N 182 - czy długa kandadeska nie zrobi ze mnie żyrafy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania ze srebrna sukienką
Witam, "nie jestem stylistką" poratuj mnie swą mądrością:) Jestem ciemną brunetka, z bardzo ciemną oprawą oczu, 165 cm. Będę miała sukienkę w kształcie litery A, z przodu krój bardzo skromny- prosta, beż żadnych marszczeń. Sukienka jest pokryta w całości delikatną koronką z wzorem różyczek z cieniutka srebrna nitką. Z tyłu delikatny tren, tylko on nie jest pokryty koronka, stanowi jakby "tiulowy" dodatek wykończony tylko tą samą koronką.Do tego hiszpański welon, który chcę mieć upięty nad hiszpańskim kokiem. Dodatkowo tylko powiem, że nie chcę mieć niczego na szyi, jedynie kolczyki. I teraz pytanie 1) jaki kolor bukietu do tego? Myślę o czerwonych lub blado różowych różach w kształcie półkuli, najlepiej tylko związanych wstążką. tylko nie wiem czy blady róz nie zniknie przy tej srebrnej nitce. Z czerwonymi kolei nie chcę przesadzić, żeby nie było typowej stylizacji na hiszpankę (choć do mojego typu urody to by niby pasowało). I kwestia ubioru Pana Młodego...Narzeczony ma 190 cm, bardzo ciemne włosy, ciemna oprawa oczu, ani z gruby, ani za chudy- figurka w sam raz. Jakiego koloru najlepiej garnitur? (jemu podoba się czarny, albo ciemny grafit) i jakie dodatki? Ależ się rozpisałam...Ale to przez zaczęte innych Kafaterianek proszących Cię o radę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×