Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Witam nowe koleżanki Jestem po badaniu wszystko ok, widziałam wszystko jak rusza rączkami, nóżkami nawet buzią, wszystkie organy są wytworzone, dobrze rozwinięte, kamień spadł mi z serca i ponoć ma ładną buzię, ja tam nic nie widziałam. ;) kubeczek po 3 dniach adaptacji jestem spokojniejsza, chyba będzie dobrze, natomiast nie wiem jak ja sobie poradzę już mi się chce ryczeć :o dziewczynki podpatrzyłam na innym forum, że nie mają tabelki tylko wszystkie informacje piszą w stopce typu imię: Karolina skąd: dolnośląskie wiek: 29 lat termin: 28.02.2010 tc: 14 płeć:? dzieci: syn Jaś 16.10.06 może odgapimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to mowicie ze jak sie karmi piersia to waga spada po porodzie ??? bo piecie ja nie doswiadczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja od początku ciąży schudłam już 4kg i trochę mnie to martwi ... obecnie jestem w 11t1d. Mam nadzieję, że niedługo ta waga chociaż stanie i nie będzie lecieć w dół. jakby nie to, że jestem w ciąży, to cieszyłabym się z takiego obrotu spraw :) Z badań to raz już robiłam morfologię, dwa razy mocz (musiałam powtórzyć mocz, bo coś niepokojącego tam było, ale drugie badanie wyszło oki), glukozę we krwi, badanie na kiłę i odczyn Coombs-a robiłam, bo mam Rh"-". teraz na kolejną wizytę mam zrobić morfologię i mocz ... ciekawe kiedy da mi skierowanie na toxo ... Witam nowe przyszłe mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateto
Gosia, ja tez w 11 i tez 4 kilo schudlam, wiec chyba nie jest to tak calkiem nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaddd to nie calkiem tak duzo zlaezy od twojego metabolizmu, ile przytyjesz w ciazy i w jakich ilosciach bedziesz jadla karmiac piersia, wlasnie wiekszosc kobitek mysli ze samo karmienie spowoduje schudniecie a to blad, trzeba tez o siebie zadbac jesli np. bedzie sie mialo duzo do stracenia tych zbednych kilogramow i karmienie w tym napewno pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Witam nowe mamusie :) i gratuluje. Ja dzisiaj bez energii nawet kompa wczesniej nie wlaczylam bo mi sie nie chcialo. Juz w czwartek usg hura :) Ja mam nadzieje ze nie bede miala przeciwwskazan do lotu, bo chce odwiedzic rodzicow pod koniec wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikadddd pytałaś o wpływ karmienia na spadek wagi. Generalnie przy karmieniu wzrasta nasze zapotrzebowanie energetyczne, ale nie jakoś astronomicznie niestety-dorównujemy wtedy zapotrzebowaniu na kalorie jakie mają mężczyźni. Dlatego też jeśli się dużo je to nie będzie to jednoznaczne. Natomiast w trakcie karmienia niestety zalecana jest też dieta, na wypadek alergii u dziecka, potem powoli można ją rozszerzać ale stopniowo. Dlatego też większość kobiet jednak szybko chudnie podczas karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A brzuszki które nie przytyły, nie martwcie się. Wypada tylko zazdroscić takiej urody :-) Potem trochę nadrobicie ale zawsze to lepiej być szczuplejszą i szybciej wrócić do formy :-) Bo kiedyś w końcu nadejdzie ten moment prawdy i wszystkie wyciągniemy te jeansy sprzed ciąży aby sprawdzić czy się już mieścimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolajna mi sie pomysl podoba bo jak sie czyta wpis to nie trzeba bedzie szukac informacji kiedy kto rodzi i takie tam:-) to jak poprawiamy swoje stopki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprawiłam, nie wiem tylko czy będę co tydzień zmieniać tydzień ciązy więc poprzestanę chyba na tym? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę :O no jak chcąc wyjechać też jeszcze będę w I trymestrze :O Aktualnie to 10 tydz. więc wyjazd bym rozpoczęła w 11 tyg. Póki co nie biorę żadnych leków, oprócz kwasu foliowego. Lekarz nic mi nie zalecał. Zobaczymy co powie za tydzień, kiedy będą już moje wyniki krwi i moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja dziś pierwsza na forum???? Wiecie co ja wczoraj wieczorem czułam się źle bardzo mnie muliło i było mi niedobrze nawet M sie obraził że symuluję zeby seksiku nie było a mi naprawdę niedobrze było ja mam najwieksze mdłości własnie wieczorem.... Monikaddd co do schudniecia i do karmienia to ja w czasie ciaży przytyłam dobre 20 kg, ale karmiłam synka i pamietam jak zaczełam to czułam jak sie macica kurczyła to taki ból i też szybko wróciłam do wagi tyle że ja sie musze pilnować .... a teraz mam nadzieję ze juz tyle nie przytyje.... słonica... Mam do was pytanko wiecie co ja mam wrażenie ze odczuwam taki ból jak np. siadam to tak jakbym miała pełny pecherz rozumiecie ? choć np dopiero co byłam w toalecie, czy wszystko jest ok? Karolajna musisz to wytrzymać a mały na pewno sobie poradzi.... nie odpuszczaj... ja mam nadal nadzieję ze mój syn też pójdzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle was w tabelce
a w sumie to widzę , że pisze was tylko garstka ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila intrygantka
A co Cie to obchodzi? Do tej wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolajna,to dobry pomysl:)mam nadzieje,ze lutowki sie nie obraza,jak od nich pomysl podgapimy. nika proponuje jeszcze dodac wage.i tak bedziemy wiedzialy ile ktora schudla,ile przytyla Wiek: Termin porodu: Waga: Tydzień ciąży: Płeć: Miejsce zamieszkania: co wy na to?tylko zebysmy po uszach od kolezanek nie dostaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańcze - a może tak na czarno będziecie komentować?? Skoro Wam przeszkadza tak duża tabelka na tym topie to pewnie jesteście bywalczyniami. Może dziewczyny które poroniłynie miały ochot tu przychodzić i się wykreślać??? Dajmy temu spokój.... Może faktycznie z tymi stopkami to niezły pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to stopkę już mam :D co do tycia....póki co mam 60 kg na liczniku. Waga normalna, a nawet nie zła, bo przed slubem i 62 pokazywała. Mam nadzieję, że 20-stu kg mi nie przybędzie. Przed slubem kupiłam sobie fajną sukienkę, taką wąską, zaje.... mi się podoba. Nim ją zdążyłam nałożyć okazało się, ze jestem w ciąży. Teraz nie mam okazji jej nałożyć....i tak się martwię, że potem będę musiała się nieźle gimnastykować, żeby do sukienki schudnąć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam stopkę :) ciekawe czy nic nie zapomniałam A poza tym pożalić się chciałam ... odkąd jestem w ciąży nie umiem sobie zrobić jajecznicy ... to co smażę nie nadaje się do jedzenia ... nie wiem co to się stało ... dzisiaj też mi wredna wyszła ... a tak mi się chciało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie najlepiej zwalić na
kamilke popatrzcie na siebie-czy jesteście takie idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to ja na razie tak spróbuje ze stopką...ale już się boję czy będę pamiętała o zmianach ;-) biało-czarna nie martw się na zapas. :-) Ja tuż przed poprzednią ciążą dostałam w prezencie wymarzone jeansy, akurat wtedy jeszcze trochę schudłam bo nie wychodziłam z fitnessu ;-) no i pochodziłam w nich ze 2 m-ce jak juz nie mogłam ich dopiąć. Ale potem schudłam tak że wisiały na mnie. Teraz oczywiście znów sie w nie nie mieszczę ale już przestałam się zamartwiać: będzie co ma być. Nauczyłam się tylko że warto trzymać ciuchy w róznych rozmiarach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi biało-czarna widzę że masz świeży zapał i walczysz z tym namolnymi mało odważnymi ;-) a już myślałam że się odczepiły i wreszcie znalazly sobie jakieś zajęcie, ale najwyraźniej nie umieją nic wymyślić. Tylko współczuć ;-) Gosiaa ja z kolei mam wrażenie że nic nie jest słone co tylko przygotuję...ale boje się doprawiać do swojego smaku bo podejrzewam że przesadzę. Na szczęście m nie jest wybredny. Kubeczek80 ja juz mam często wrażenie że chce mi się do toalety mimo że przed chwilą byłam. Walczę więc i nie zwracam wtedy na to uwagi. A z kolei często jak długo posiedzę i wstanę to boli mnie tak jakbym ucisnęła dół brzucha, po chwili to rozchodzę ale jednak coraz częsniej mi sie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwracajcie uwagi na pomaranczowe nicki, to moze bedzie spokoj ... lepiej nie wdawac sie w dyskusje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co poczta pantoflowa działa kolezanka z pracy juz rodzine poinformowała że jestem w ciąży... I ja sie dowiedziałam i dzis jej napisałam to ona na mnie ze ma swoje problemy a nie ja i moja ciąża... wiecie co po prostu sie poryczałam... wszystko mnie wkurza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) a wy juz z samego rana klikacie :) fajnie :) Gisia wiesz jak jestes taka uczulona na swoje jedzenie to moze to blizniaki :) czytałam gdzies ze jak komus sie strasznie zmienił zapach to moze byc w ciazy mnogiej :) hi hi Dziewczyny a co do tabeli to moze zostawmy ta a jak ktos chce to niech sie wpisuje i do tamtej ?? A co do tych pomaranczy trzeba ignorowac je nie dawac sie w dyskusie !!! bo sie nie odczepia !! juz tak z nimi raz miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubeczek co do płaczu to ja tez ryje !!! strasznie nic mi nie pasuje ogladam film i wystarczy małe wzruszenie i juz płacze nawet ostatnio patrze na zdjecia slubne i płacze ze to było tak dawno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do poczty ja powiedziałam mojej przyjaciółce ale nic nie mowiłam zeby nie mowiła a ta przy najblizszej okazji spotkała nasza wspólna kolezanke dosc daleka ze jestem w ciazy a ta powiedziała nastepnej i juz na naszej klasie GRATULACJE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana:) rzeczywiście trzeba by było zaktualizować tabelkę bo strasznie duzo dziewczyn tu nie zagląda. Oj co do wagi to ja już się nie odzywam bo zawsze miałam tendencje do tycia wiec w ciazy bede pewnie bardzooooo gruba ale po porodzie biorę się do roboty zeby to zbić .Przestałam cwiczyc i pewnie to ma na wagę duzy wpływ.A wogóle to muszę poszukac jakie ćwiczenia mozna wykonywac w ciazy zawsze to lepsze samopoczucie.! Dziewczyny a widac juz u Was brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po porstu uwazam zeby sie każdy zajął sobą , ... ja w ogóle jestem osobą bardzo nerwową... wieć ... muszę sie pilnowac ateraz to az sie dziwnie czuje mam nadzieję ze dzicia tego nie odczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×