Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Gość dorotka1234
Powiedzcie mi dziewczynki jak wy teraz sie czujecie?nie bylo mnie msc tutaj i nie jestem w temacie:)ja jestem w 13 tyg. i czuje sie bardzo dobrze:)oczywiscie jest mi ciezko,brzuch rosnie,robie sie gruba ale mdlosci praktycznie minely. A jak z wami jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma nadzieje ze juz nerwy puscily co niekotrym hehe jedna pomaranczka napisala ze Kamila to jest i znow sie zaczyna,,. wierzycie tym pomaranczowym? a co do milszych kwesti, juz wiemy na sto jakie nadamy imie , jesli to bedzie Dziewczynka(co nie ukrywam marzeniem naszym jest) to bedzie Amelia, to imie juz dawno zostalo postanowione a jesli bedzie chlopczyk( i tak bede kochac nad ycie) to bedzie albo Igor albo Alan...chodz cos przekonuje mnie tez Igor:) wogole to my juz poobiadku, ziemniaczki, kotlet schabowy z serem, cebulkai pieczarkami i do tego smazona fasolka szpargowa, maz zadzwonil by sie spytac co na obiad to juz sie doczekac nie moze tki glodnyy a ten zestaw uwielbia, byle dobrze dopieczone i doprawione ehh maniak soli i pieprzuu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem juz marcoweczka :( Teraz musze dojsc do siebie ( fizycznie ) i jak Pan Bog da bedziemy dalej probowac za jakies 6 miesiecy. Jestem dobrej mysli, ze sie uda ! Wszystkim zycze szczesliwego i latwego rozwiazania. Bede Was "podczytywala" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka mi w 8 tyg. minely calkowicie mldosci i wymioty..moze ok 10 tyg. cos mdlosci wieczorem mi sie ukazaly ale to raptem jeden dzien byl uff, sennosc tez zmalala hehe takze czuje sie swietnie pod warunkiem ze nie leze plackiem tylkop np. swierze powietrze, zabawa z malym, sprzatnie tez mi dodasje wigoru, potem lepiej sie spi w nocy....bo wczesniej to jeszcze gorzej sie czulam od samego lezenie...teraz jest gitek i apetyt dopisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona ginekologa bardzo mi przykroo:(:(:( szczescie w nieszczesciu ze jest kolejna szansa i duza nadziejaa ze sie uda...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka ja jetem w 12 tc , czuję się o niebo lepiej , są chwile z mdłościami , na kiełbachę nie mam chęci ale jest ok co do zmęczenia jeszcze wieczorem padam na pysk może sie to zmieni bo mój M dłużej nie wytrzyma :P Kurna mam tyle roboty :( co do wesela to idę w październiku , na tę chwilę nie mam ochoty , i jaka ja kieckę założę ? ja po porodzie mam zamiar kupić sobie rolki i zapylać na nich , może wtedy zgubie to co mi zostanie . wracam do roboty , to narazinek . a mam nadzieję że wrócą do nas dziewczynki , które trochę się zdenerwowały kolorem pomarańczowym ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona ginekologa tak mi przykro :( życzę powrotu o zdrówka , i owocnych starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonaginekologa bardzo mi przykro ;-( tak się zastanawiałam że coś ucichłaś. Ściskam Cię mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona ginekologa współczuje bardzo:( trzymaj sie mocno!!! Dorotka ja zaczełam dzis 15 tydz i tez raczej nie mam mdłosci ale jestem słaba ,jak cos robie musze często odpoczywać.A wszyscy mówili ile to energi wstapi w II trymestrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonaginekologa bardzo mi przykro ;-( tak się zastanawiałam że coś ucichłaś. Ściskam Cię mocno, trzymam kciuki żeby wszystko szło po Twojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka to bedzie juz dwie Amelie :) (jak oczywiscie bede miała dziewczynkę a jak nie to Michał bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka1234 zaczęłam 14 tydzień i czuję się wyśmienicie w porówaniu do stanu sprzed 4 tygodni. Ale nie jest to jednak tak jak przed ciążą, tzn. mam jednak mniej sił, coprawda wstaję o 7mej albo i przed, gotuje, biegamz wózkiem na długie spacery, sprzątam itd. Ale o 21szej zaczynam marudzić a 22giej padam z nóg i jak nie zasnę to na drugi dzień umieram. No i zauważyłam dziewczyny że często muszę jeść, bo jak zaniedbam to brzuch mnie boli z głodu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo no to superr hihih a co do glodu tez tak mam i chyba wiekszosc dziewczynek, normalnieee przed ciaza czesto jadlam pozniej niz powinnam i wytrzymalam spokojnie teraz to chyba bym umarla jakbym czegos nie jadla w porze kiedy powinnam.... co do kielbasy..........od zawsze odrzucal mnie ten tluszcz z niej ciaknacy :O:O:O i odbijanie po zjedzeniu temu zawsze woalalm kaszanke.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek_85 ja tez klikam :-) uparcie:-) Kas1ek26 jednak trochę nam stron poczyścili więc warto :-) Wagą się dzewczyny nie martwcie, jak mówiłam nie ma po co się martwić na zapas. Jak juz przytyjemy to wtedy się zobaczy jak z tym powalczymy. Zdrowo się odżywiać jednak i tak musimy, nie ma co ukrywać że słodycze w ciąży nie są zdrowe (np. grozi nam cukrzyca) więc nie jedzmy dużo śmieci, natura i tak robi swoje. Niektóre organizmy przybiora więcej inne mniej, taka nasza uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zono ginekologa brak słów :( przytulam :( my tez po obiadku już gotowane udko i 2 jajka, teraz dopychamy serkiem danio ;) a co do imion to lubimy wszystko co inne z mężem więc jeśli będzie dziewczynka to OKTAWIA, OLIMPIA lub BIANKA a chłopiec OSKAR :) AMELIĘ mam bratanicę słodkie imię kojarzyło mi się zawsze z taką romantyczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh i jeszcze POLA nam się podoba ;) kobitki macie jakieś takie przeczucia co do płci ?? ja czuję że będzie chłopak( kobieca intuicja?? ) ale wszyscy mi mówią że będzie dziewczynka ;) zobaczymy pewnie na najbliższym usg się dowiemy :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latte a ja ciagle czuje ze to dziewczynka chociaz mój M marzy o chłopcu...zobaczymy .Dziewczyny czy w 15 tyg gin moze juz okreslic płec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikamo Kochana może bo narządy już są uzewnętrznione czy jakoś tak to się nazywa ;) moja siostra w obu ciążach i bratowa (ten sam lekarz nas prowadzi) wiedziały co będzie już przy tym usg genetycznym czyli między 11 - 14 tyg :) no chyba że się tyłkiem wykręci :) ale podobno lekarz ma metody odwrócenia maleństwa aby podejrzeć :) :D ja już się nie mogę doczekać bo ciekawi mnie czy ja miałam rację czy rodzina :D bo tak naprawdę to nasze pierwsze maleństwo więc potem z drugim będziemy trafiać aby parka była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żono ginekologa - bardzo mi przykro:( nie opuszczaj nas, Twoje porady były tu zawsze cenne. dziewczyny, u mnie wciąż wymioty. ani wczoraj, ani dzisiaj jeszcze nic mi sie w żołądku nie utrzymało:( co za życie... mam dość wszystkiego i tracę cierpliwosc! dlatego malo pisze, ale wszystko czytam, nie usuwajcie mnie:( co do imion, wtrącę swoje trzy grosze: dla dziewczynki Luiza albo Lucynka, dla chłopczyka Radek. Zdaję sobie sprawę z problematyką imienia Radosław w anglii, ale co mi tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo moze stwierdzic na 90 cos procent jesli dzidzia da zobaczyc hehe ale na 100 to powie ci po 5 miesiacu,, ja z synkiem juz pod koniec 4 miesiaca wiedzialam na 100 a do tego co czuje ,, to czuje ze bedzie chlopak:) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabell wlasnie tego my z mezem chcemy uniknac hehe , nazwisko i imiona mamy bez zmiekczaczy wiec gitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabell1982 spokojnie :) jesteś z nami od początku i tak już zostanie :) Ty się chyba najbardziej męczysz z nas wszystkich :( współczuję i miejmy nadzieję że już niedługo przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam dziewczynki , co do moich przeczuć to na samym początku byłam przekonana , ze dziewczyna a teraz dwa razy przyśnił mi się chłopiec , więc na dwoje babka wróżyła , zobaczymy może 24-09 bo ma usg . to narazinK , SPADAM DO DOMKU , ZYCZE MIŁEGO POPOŁUDNIA PAPAPPAPAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuszki:) widzę też nowe:) Zona ginekologa:( :( :( Ściskam mocno Wczoraj miałam wizytę kontrolną w szpitalu masakra tyle czasu naczekaliśmy się na korytarzu, następnym razem muszę zaopatrzyć się w kanapki Bobas ma się dobrze mierzy już 7cm:) Mój krwiak troszkę się powiększył więc leżakuje dalej twardo Tylko dziś coś ze mną kiepsko głowa mi znowu dokucza a co za tym idzie muli się żołądek:( no i mimo 13ipól tygodnia przypływ energii ciągle mnie omija:( a czekam na niego jak na zbawienie Ciągle mam ochotę na frytki i inne niezdrowe rzeczy ale jak już się skuszę to męczę się kilka godzin Normalnie szok z tą ciąża!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł ze stopką jest super:) Termin:8-03-2010 mz:Irlandia Wiek : 25 tc. 13 Płeć :? waga :63 +0 Dzieci: oczekujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie chcę wiedzieć jaka będzie płeć dziecka, poczekam z niespodzianką do porodu. Prawie przekonałam do tego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski :) Ale sie dzisiaj rozpisalyscie :) czytalam przez pol godziny hahaha. Spedzilam dzisiaj pol dnia na zakupach :) kupilam sobie pierwsze jeansy z gumka bo nieststy wszystkie spodnie mnie cholernie w brzusio cisnely i jedna bluzke tez ciazowa :) a teraz w kuchni jedzonko robie :) Izabell jejku jak Ci wspolczuje i tzrymam kciuki za lepsze samopoczucie :) zonaginegologa strasznie mi przykro :( trzymaj sie cieplutko i szybko wracaj do zdrowka. Jutro pobudka o 5 30 i do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×