Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Witam wszystkie marcóweczki , rzadko tu zaglądam ze względu na to że ze wskazania lekarza mam prawie leżeć , ale chcę się z Wami podzielić moją radością , byłam w piątek na usg genetycznym , dzidzia rozwija się prawidłowo , wszystkie pomiary wyszły bardzo dobrze , no a co do płci to lekarza w ostatniej fazie badania stwierdził że to chłopiec , mam nawet uwiecznionego sisiaka na płycie , byłam bardzo zaskoczona , a jednocześnie szczęśliwa bo mam w domu dwie prawie dorosłe córki , także po cichu marzyłam o chłopcu , teraz już czuję się lepiej , jak lekarz stwierdził największe zagrożenie minęło , więc mam nadzieję że będę tu częściej , pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-mala-ja no to gratulujemy synka :) i super że wszystko w porządku :) elakl super z taką gumeczką co ?? ;) ja od 2 tyg. śmigam z gumką :D i jaki luzik i jaki relaks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**tina** ale trwardzielka z Ciebie!! ja sobie nie wyobrażam żeby nie dopytywać sie wcześniej o płeć, tym bardziej że jeśli będzie córka to musze nakupić sukieneczek ile wlezie...marzy mi się szukanie różowych, słodkich kiecek ;-) ja-mala-ja fajnie że się odezwałaś, kurcze lekarz mistrzunio, albo sokole-oko :-) no i ja też juz wygrzebalam spodnie ciążowe, na razie luźne ale faktycznie lepiej tak niż się meczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona ginekologa przytulam Cię mocno i bardzo mi przykro kochana. Trzymajcie się. Mamula no masakra jak mogli pomylić badania współczuje stresu, mam nadzieję, że chociaż przeprosili :o Nikamo Ty nie zapraszaj na to wesele bo się jeszcze wbijemy;) Latte bardzo ładne macie pomysły na imię, bardzo podoba mi się Pola Izabell współczuję tych nudności, trzymam kciuki, żeby szybko się skończyły. ważka na 100% to stwierdzi jak pleć dziecka po porodzie ;) my do końca nie wiedzieliśmy, zawsze się mały wywinął albo odwrócił i nie wiedzieliśmy, więc teraz tez się nie nastawiam. michałka cieszę się, że z dzidzią ok, szkoda, żeś się naczekała no i życzę przypływu mocy :D ja-mala-ja gratuluję synka i cieszę się, że z dzidzia wszystko ok, leż dzielnie i zaglądaj czasem! kubeczek mały dał radę jestem z niego dumna, troszkę płakał ale jak to pani określiła ktoś zaczął a reszta poszła w ślady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolajna wlasnie o to chodzi jesli dziecko sie zaslania , przekreca i nei da lekarzowi dostrzec to moze jedynie mniemac co bedzie, po tym co niby dojrzal takzed w takich przsypadkach 100% pewnosci nie ma co lekarz mowi od razu, a sa przypdaki tak jak u nas gdzie maly tak wystawil swoje walory ze widac bylo jak wszytsko plywa, i majta siusakiem na lewo i prawo wiec po tym co zobaczylam sama nie dalabym juz sobie dziewczynki wmowic i to bylo 100% dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latte dokladnie z gumka o wiele lepiej i nic nie cisnie :) sa troche za duze na mnie ale daja rade hahaha. Ja tez bym chciala chlopca ale jak bedzie dziewczynka tez bedzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latte dokladnie z gumka o wiele lepiej i nic nie cisnie :) sa troche za duze na mnie ale daja rade hahaha. Ja tez bym chciala chlopca ale jak bedzie dziewczynka tez bedzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka ja juz sie nie udzielam bo po co i tak z takimi ludzmi nie dasz rady .Usuneli topik "mamuski z niemiec " a one dalej nie daja spokoju to nikz inny jak one wam tutaj smieca na pomaranczowo ,na innym topiku tez smieca tylko tam nikt nie reaguje bo topik padl :( Ja jestem nadal i sie udzielam tam gdzie nie ma przepychanek a was czytam na biezaco bo milo dobrej rady poczytac . U mnie wszystko ok jestesmy juz w 12 tc i 2 dniu jupiiiiii i malenstwo ma prawie 7 cm :) brzusio rosnie i mdlosci odchodza no tylko piersi pobolewaja . Na 11 mam termin na genetyczne usg i juz nie moge sie doczekac :) Ostatnio czytalam na innym forum ze kobiety juz w 13-14 tc czuja ruchy dziecka z tego co pamietam to pisaly ze sa dosc szczuple i chyba dla tego ,opisywaly to jako uczucie jakby motyl w srodku latal :) musi byc piekne uczucie ja mysle ze tak okolo 18-20tc powinnam poczuc :) Macie ochote mozecie to skomentowac ,warto wymienic sie doswiadczeniem ja zadko pisac bede bo nie mam zamiaru zeby znow przez moja osobe wam tutaj zasmiecaly . Od czasu do czasu podziele sie nowosciami o mojej ciazy :) Spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wóciłam ze szpitala. Nigdy nie miałam problemów z ciśnieniem, a po narkozie mi spadło do 78/47! Pomyślałam, że ciśnieniomierz się zepsuł, bo czułam się świetnie, ale ponoć po narkozie tak bywa. Potem trochę bałam się zasnąć i zamówiłam sobie kawę o 2 w nocy (mogłam wziąć laptopa, bo widzę, że sześć stron zapisłyście :) ). Za to rano spałam jak niemowlę. :) W poniedziałek zaprowadziliśmy Zosię do szkoły. Włożyłam książki do jej szafki, ale gdy jej o tym mówiłam, była zajęta rysowaniem. Wczoraj mąż się jej pytał, gdzie ma książki. A Zosia spokojnie: Nie wiem, chyba zgubiłam... A tak się martwiłam, żeby nie odziedziczyła mojego roztargnienia... Mamula nie ma co, strasznie namieszali. Dobrze, że na strachu się skończyło. ...Dobry pomysł z tą stopką. I wogóle fajnie Was widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rana :) ale dzisiaj dobrze mi się spało, nawet się nie budziłam w nocy - a ostatnio ciągle sie budze...moze dlatego,że pogoda deszczowa,to i sen był lepszy. Miałam iść dzisiaj na badania-ale zapomniałam i zjadłam śniadanko, wiec jutro musze lecieć- bo w piątek do lekarza... Jak tam Wam minęła nocka? :) wiecie co, dwa razy poczułam chyba poruszanie się maleństwa. Jelita jak się stawiaja, to jest inne uczucie, a to jak leżałam, był taki jakby podskok, nie wiem jak to określić i czy to możliwe,żeby czuć-to dopiero 12 tc. Mówie sobie,że to raczej nie to, ale z drugiej strony na codzień takie zjawiska mi się nie zdarzają :) hehe no nie wiem sama, nawet nie mówiłam mężowi- bo powie,że zwariowałam hahaha Co do płci, to w pierwszej ciąży od początku wiedziałam,że to chłopiec-miałam takie przeczucia i jak poszłam na usg i ginka początkowo twierdziła,ze to dziewczynka- to w duchu sobie myślałam- durna babo to chłopiec :) i rzeczywiscie na kolejnym usg na 100% stwierdziła klejnoty. Teraz od początku ciąży mam wrażenie,ze będzie dziewczynka - no zobaczymy :) mi z resztą obojętnie, mąż by bardzo chciał dziewczynkę- bo chce taka przylepe mieć w domu, a synek za bardzo nie daję się przytulać i całować- no w końcu facet :) Miłego dzionka Babolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rundelduda - mi to znowusz po narkozie dołączyły jakieś kołatania serca, wysokie ciśnienie - oj pół roku brałam leki, aż się unormowało..a puls do tej pory został mi wysoki. Lekarz stwierdził wtedy,że to taka depresja po stracie..aj straszne to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie napiszcie proszę jaki puls wychodzi na usg Waszym dzieciaczkom? u mnie raz było 180, drugim razem 187, lekarz niby powiedział,że tak może być - ale martwie sie tym. Pamiętam,że synek miał około 160.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula ja nie wiem :O chyba że ten puls to Fetal Heart (Fetal HR) to wtedy 171 tak wyczytałam ze zdjęcia z USG a jesli chodzi o samopoczucie to wczoraj dziwnie się czułam, brzuch mnie jakoś bolał ....niby nie dół, ale i tak to dla mnie powód do zmartwien :O I takie głupie wrażenie jakby mnie od czasu do czasu coś kuło w pochwie, nie wiem w szyjce może :O Dziś od rana jest Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej bialo czarno-klucie w pochwie jest normalne.Macica sie rozciaga i to mozna czuc wszedzie:plecy pochwa brzuch-wszystko moze bolec. mamula,gdyby to bylo juz to-szok!nie moge sie doczekac az ja tez cos poczuje.czytalam,ze na poczatku czuje sie takie glaskanie w brzuchu. a ja dzis spalam wyjatkowo dobrze:)poza tym,ze 4 razy odwiedzilam w nocy wc) Liczylyscie ile razy biegacie w nocy na wc?ja od 3 do 6 nawet. zwazylam sie przed snem i o dziwo!2kg wiecej mialam,ale chyba to wysikalam bo przed chwila sie wazylam i mam znow 2kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wagą tak zazwyczaj jest, że wieczorem waży się więcej niż z rana. Ja tylko raz w nocy się budzę i uskuteczniam spacer do łazienki. A dziś to chyba w ogóle w nocy nie wstawałam??? ...chyba, że nie pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęście pęcherz mam wytrzymały i wogóle nie chodzę w nocy do toalety :) gdybym miała chodzić to juz bym chyba wogóle nie zasnęła - ostatnio cierpie na bezsenność..obudze sie i potem kręce się pół nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateto
dziewczyny, w ktorym tygodniu kazali Wam robic bitest/duotest ??? Robila ktoras juz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! właśnie mi wcięło posta :o Mamula u nas tętna na ostatnim badaniu 170 Rundelduda, może to chwilowe roztrzepanie, wiesz pierwszy dzień w szkole koleżanki itp a co do ruchów, to ja też miewam delikatne puknięcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kateto - ja nie miałam takich testów i nawet nie słyszałam nic o tym. a ruchów nie czuję, bo i na tym etapie to jak najbardziej normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja śpię jak zabita, 11 czasami 12 godzin w nocy i wstaję raz czasami 2 na siusiu, mój M boi się ze mną spać, bo ostatnio wieczorami wszystko mnie boli, wyglądam jak z krzyża zdjęta, nawet kołdra mi przeszkadza, ze mnie dotyka, więc śpi sam w dużym pokoju a ja w sypialni, aż mi głupio.... w przyszłym tygodniu muszę się wybrać na zakupy, szczególnie po spodnie, bo już zaczynają cisnąć:( a co sądzicie o pasach na brzuch? są takie w H&M, które zakłada sie na stare spodnie (mogą być niedopięte, bo nie widać) i sięgają od bioder pod piersi, przy zakupach się zastanowię czy warto (w sumie na jesień może sie przydać, ciepło w brzuszek i nerki) głowa znów mnie boli... ale ostatnio trochę sie denerwuję, więc to może od tego, oby do 14 września, będzie usg i chcę wiedzieć, czy wszystko ok buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żono ginekologa, tak mi przykro, trzymaj się kochana, zaglądaj tu do nas, będziemy się razem wspierać, przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstaje w nocy do łazienki min. 1 max. 3 A testu podwójnego też nie bede robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny , ja wczoraj byłam na drugim genetycznym usg - w sobotę lekarz nie mógł sprawdzić pecherza moczowego maleństwa bo sie zawiesiła aparatura no i wysłał mnie na jeszcze jedno na wczoraj, no i byłam... był inny lekarz. Pisałam wam w sobotę, że powiedział mi, że bardziej chłopak a ten co wczoraj mi robi badania mówi, że ... raczej dziewczynka - ja nie mogę mętlik mi zrobili w głowie chociaż ja czuje, że to chyba jednak chłpak będzie. Co do imion to ja bardzo bym chciała Fabian, ale mój B. oraz mój tata są nie wiem czemu uczuleni na to imie więc będziemy sie zastanawiać. A dziewczynka Julia lub Oliwka ;) zono ginekologa - bardzo mi przykro ;( Termin: 12-03-2010 skąd: śląskie Wiek : 23 tc. 13 Płeć : ? waga: +3 kg Dziecko: czekamy na pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ale rozpisałyscie sie ho ho. Karolajna____a zapraszam na wesele:) Mamula------my tez mamy puls 170 Ja-mała-ja gratulacje z powodu synka! U mnie niestety pech mój M skasował wczoraj cały samochód w wypadku ,chwała Bogu ze on jest cały!!!Ale tyle co nerwów wczoraj zjadłam ze moje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo dobrze, że nic się Twojemu nic nie stało!!!!!! Motylek to ci lekarz numer wyciął ;) ale dobrze, że wszystko ok po badaniu, a pewnie na następnym usg się wyjaśni. a te dane to wpisz w preferencjach, nie będziesz musiała za każdym razem wklejać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm powiem wam dziewczyki ze ja tez cos tam czuje, ale raczej czekam na pewniejsze ruchy malenstwa a co do usg , dzisiaj moze sie dowiem kiedy bede je miec...bo tez juz bym chciala widziec co tam u niego slychac hihi byle zobaczyc bijace serduszko i juz sie bede radowac... a co do plci...jesli powiedza to ok a jesli nie beda chciec badz nie bedzie mozna zobaczyc to bedzie niespodzianka...kupi sie co potrzeba na poczatek neutralnego i juz:) co do jakis tam boli w pochwie macicy, tez czasem cos czuje, malo dokuczliwego ale jak pamietam z synkiem to tez tak bylo, wszytsko tam sie teraz dostosowuje wiec cos odczuwac musimy byle to nie byl bardzoo ale bardzo dokuczliwy bol i plamienia do tego a tak to wszytsko ok:) a co do siusiania wstaje raz w nocy badz nad ranem o 6,,ale 3 razy to raczej nie, tak wstawalam jak bylam w koncowce pierwszej ciazy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo dzieki Bogu ze maz caly....samochod rzecz nabyta, zdrowie najwazniejsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×